placeholder
"

Timberland Sandalet

" araması için 84 sonuç listeleniyor

Timberland Sandalet Modelleri ile Rahatlık Ayağınıza Geldi

1952 yılında Amerika'da kurulan Timberland, kurulduğu ilk günden beri kalitesi ve farklılığı ile dikkatleri üzerinde toplar. Sıkı çalışma, yenilikçilik ve çalışma aşkı eksenin ürettiği ürünleri ile kısa sürede piyasada yükselişe geçen marka, ayakkabı sektörünün en önemli isimleri arasında bulunur. Sürdürülebilir malzemeler kullanmaya özen gösteren marka, doğaya karşı saygısını ve sorumluluğunu da bu şekilde yerine getirir. Çevreyi üzerinde daha az etki ile daha verimli ürünler ortaya koyan Timberland, söz konusu ayakkabılar olunca dikkat çekici bir albeniye sahiptir. Yazın olmazsa olmaz ayakkabıları arasında bulunan sandaletleri kendine has bir şekilde yorumlayan marka, herkesin hoşuna gidebilecek modeller içerir. Ürünleri incelediğinizde sade modellerden hareketli tasarımlara kadar pek çok farklı parça ile karşılaşabilirsiniz. İster günlük hayatta ister özel günlerde kullanabileceğiniz ürünler ile tarzınızı yeni baştan tanımlayabilir, bütün dikkatleri üzerinizde toplayabilirsiniz. Timberland hem erkek hem de kadınlar için sandaletler üretir. Her iki cinsiyet için tasarım yapmasından dolayı da sandaletlere her açıdan yaklaşmayı başarır. Feminen ve maskülen çizgileri kendine has bir şekilde harmanlayarak ortaya göz alıcı parçalar çıkarmayı başarır. Rahat kalıpları ve eşsiz tasarımları yurt içi ve yurt dışında sayısız kişi tarafından tercih edilen markanın modelleri, sandalet ihtiyacınız varsa iyi bir alternatif haline gelir. Trendyol'da bulunan Timberland sandalet erkek ve kadın modellerini inceleyebilir, aradığınızı kısa süre içinde bulabilirsiniz.

Sandalette Timberland Farkı

Sandalette Timberland Farkı

Yazın bunaltıcı sıcaklarında ideal parçalar haline gelen sandaletler, Timberland farkı ile daha kullanışlı ve tarz bir yapıya bürünür. Kaliteli malzemeyi başarılı işçilik ile bir araya getirmesinden dolayı ortaya sağlam ayakkabılar çıkarmaya başaran marka, sahip olduğu çeşitlilik ile de herkese hitap etmeyi başarır. Nefes alabilen özel kumaşlardan üretilen ürünler, ayağın tabanının yanmasının ve rahatsız hissetmesinin önüne geçer. Yazın bunaltıcı sıcaklarında aşırı terlemenin önüne geçen tasarımları ile kullanıcılarının günlük hayatına büyük bir kolaylık katar. Ergonomik kriterler göz önünde bulundurularak tasarlanan modeller, ayak sağlığını gözetecek şekilde tasarlanır. Ayağın şeklini alacak ve iyi bir şekilde kavrayacak şekilde tasarlanan ürünler, kullanıcılara konforlu bir deneyim sunar. Rahat kalıpları ve nefes alabilen yapısı sayesinde ayaklarda kızarıklık ya da tahriş gibi istenmeyen durumların oluşmasının önüne geçen Timberland, kullanıcı odaklı bir tasarım anlayışı benimser. Sandaletler genellikle yaz aylarında tercih edilen bir parça olsa da sonbaharın sıcak günlerinde de iyi bir alternatif olabilir. Rahat tabanı ve açık yapıları ile serin havalarda da iyi hissedilmesini sağlayan ürünler, mevsim geçişlerinde ne giyeceğine karar vermekte zorlananlar için de farklı bir seçenektir. Ayarlanabilir kayışa sahip olan modeller, ayağın şekline göre ayarlanarak yüksek seviyede bir konfor elde edilmesini sağlar. Aynı zamanda ayağın baskı noktasının da değiştirilmesine yardımcı olan kayışlar, yaşanma ihtimali olan kötü ağrıların ve bilek rahatsızlıklarının da önüne geçer. Ağırlığın ve baskının ayakkabı üzerinde dengeli bir biçimde dağılmasını sağlayan teknolojisi ile Timberland, sandaletlerini her açıdan iyileştirmeyi başarır. Markanın ürünleri ile uzun saatler boyunca ayakta durmanız gerekse bile sandalet kaynaklı herhangi bir problem yaşamazsınız. Yumuşak tabanı, ayağın şeklini alan tasarımı, ayarlanabilen kayışı, yumuşak dokusu ve sıkmayan bantları ile markanın sandaletleri eşsiz parçalar haline gelir. Günlük hayatta rahat olduğu kadar şık parçalar kullanmaktan hoşlanıyorsanız, Timberland marka ayakkabı çeşitlerine göz atabilirsiniz. Sandaletleri söz konusu olduğunda ilgi çekici bir performans gösteren marka, fonksiyonel özellikleri ile beraber tasarımsal tarafına da ağırlık verir. Sandalet arayışı içindeyseniz, Trendyol'dan sandalet modellerini inceleyebilirsiniz.

Karizmatik ve Zarif Timberland Sandaletleri

Karizmatik ve Zarif Timberland Sandaletleri

Timberland hem kadın hem de erkekler için sahip olduğu tasarımlar ile pek çok kişinin beğenisini kazanmayı başarır. Genç ya da yetişkin fark etmeksizin her yaş grubundan ve stilden kullanıcıya hitap eden marka, geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. İşlevsel olarak ürünlerini rahat ve konforlu hale getirirken şık görüntüden taviz vermeyen marka, tek parçada olabilecek en iyi verimliliği sağlamayı başarır. Hem rahat hem de şık bir sandalet arayışı içindeyseniz ve aradığınız tarzdaki ürünü bulmakta zorlanıyorsanız, Timberland'in ürünleri sizin için iyi bir alternatif olabilir. Ürünleri incelediğiniz pek çok farklı tasarımda yüzlerce model ile karşılaşabilirsiniz. Kadınlar için Timberland topuklu sandalet modelleri tasarladığı gibi düz tabana sahip olan parçalara da sahiptir. Kot pantolon, etek, elbise ya şort gibi farklı kıyafet parçaları ile birlikte kullanılabilen modeller, ortaya çok fazla kombin alternatifi çıkarır. Aynı sandaleti ister dışarı arkadaşlarınızla kahve içmeye çıkarken giyebilir isterseniz de yaz aylarında işe giderken ayağınıza geçirebilirsiniz. Özellikle yazlık yerlerde ya da tatillerde kullanışlı hale gelen modeller, farklı parçalar ile bir araya getirilebilmesi sayesinde de günlük hayata büyük bir konfor katar. Timberland sandalet kadın kullanıcılar arasında sunduğu bu çok yönlülükten dolayı oldukça popülerdir. Sunduğu konfor ile birlikte aynı zamanda estetik olarak da günlük hayata hareket ve renk katan modeller, kadınlar için sunduğu çeşitliliği söz konusu erkek kullanıcılar olduğunda da sürdürmeye devam eder. Yaz aylarını karizmatik ve şık bir şekilde geçirmenize yardımcı olan modeller, rahat kalıpları ile de gün boyu konforlu bir deneyim elde etmenizi sağlar. Sıcak havaların bunaltıcı etkilerine karşı koruma sağlamasının dışında kullanıcılara karizmatik bir hava katması ile de tercih edilen modellere Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

Trendyol'da Timberland Sandalet Fiyatları

Trendyol'da Timberland Sandalet Fiyatları

Timberland, sandalet söz konusu olduğunda geniş bir ürün yelpazesini beğeninize sunar. Ürünleri incelediğinizde yetişkin kadın ya da Timberland erkek bebek sandalet gibi pek çok farklı model ile karşılaşabilirsiniz. Aynı zamanda taş zemin gibi zorlu yüzeylerde rahat bir şekilde yürünmesine imkân tanıyan taban tasarımına sahip olan marka, outdoor sporlar ile ilgilenen kişiler arasında da popülerdir. Özel tırtıklı taban yapısı sayesinde zeminin kayganlığını ya da ıslaklığını tolere edebilen ürünler, zorlu şartlarda rahat bir yürüyüş yapılmasına yardımcı olur. Böylece bu sandaletler ile birlikte engebeye sahip olan zorlu arazilerde bile rahat bir şekilde yürüyebilirsiniz. Ortopedik öğeler göz önünde bulundurularak tasarlanan modeller, rahat olması ve herkese hitap edebilecek seçeneklere sahip olması ile geniş bir kitleye seslenir. Çocuk, genç ya da yetişkin fark etmeksizin herkes için tasarımlar yapan marka, ailenin tek bir yerden bütün ihtiyaçlarını giderebileceği çeşitliliğe sahiptir. Ailecek tatile gidecekseniz ve sandalete ihtiyacınız varsa, Timberland'de bulunan modelleri inceleyerek tek bir yerden hızlı bir şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Hava şartlarının müsait olduğu çoğu etkinlikte kullanılabilen bir parça olan sandaletler, sıcak havaların olmazsa olmaz parçaları arasında yer alır. Malzeme kalitesini üst seviyede tutan marka, kumaşın ya da derinin ayak tabanını yakmasını engelleyerek rahatsız edici bütün etkenleri ortadan kaldırmayı başarır. Pek çok farklı parça ile eşsiz bir şekilde uyum sağlama kabiliyetine sahip olan ürünler, geniş kullanım alanları ile de kullanıcılarının günlük hayatına pratiklik katar. Farklı kıyafetler ile eşsiz bir şekilde uyum sağlayan ürün, herkesin dolabında bulundurması gereken parçalardan biridir. Timberland lüks segmentte bulunan bir marka olmasından dolayı fiyatları da yüksek seviyelerde seyredebilir. Trendyol'u ve mevsimsel değişimleri takip ederek markaya daha uygun fiyatlardan satın alabilirsiniz.