İlgili Kategoriler
Cinsiyet
Fiyat
Hacim
Koku Türü
Tip
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Tom Ford Parfüm

" araması için 75 sonuç listeleniyor
Tom Ford Ebène Fumé Edp 50 Ml
Kargo Bedava

Tom FordEbène Fumé Edp 50 Ml

7.180 TL
Sepete Git

Kalıcı Tom Ford Parfüm Çeşitleri Trendyol'da!

Parfümler konusunda her zaman tutkulu olan tasarımcı Tom Ford, 21. yüzyıl içerisinde modern lüksü yeniden tanımlama misyonuyla Tom Ford parfüm markasını piyasaya sürmüştür. Erkek ve kadın giyim ürünleri, aksesuarları, gözlükleri, kozmetik koleksiyonlarının ortak noktası modern, tutkulu bir zarafete ve olağanüstü etkileyiciliğe sahip olmasıdır. Markanın ilk parfümü Black Orchid ile tanıştığınız için 2006, kozmetik dünyası için özel bir yıldı. Başlangıçta kadınlar için pazarlanan ancak erkeklerde de popülerlik kazanan bir koku olmayı başarmıştır. On yıldan biraz daha uzun süre sonra Tom Ford, hem lüks hem de gündelik bakım malzemesi müşterilere hitap etme çabasıyla iki ana kategoride 40'tan fazla kendine özgü, ağırlıklı olarak unisex kokulara sahip Signature Collection ve Private Blend koleksiyonlarını piyasaya sürmüştür. Tom Ford'un imza niteliğindeki parfüm koleksiyonları, dünyanın değerli zengin bileşenlerinin kullanıldığı içerikler ilk çıktığı dönemlerin göz alıcı geçmişinden ilham alır. Tom Ford erkek parfümleri, güzellik endüstrisinde ciddi şekilde beğenilen modellerdir. Özel olarak tasarlanmış şişeleri ile beraber büyüleyici isimleriyle ön plana çıkan ürünler, benzersiz, kendine has şekilde gösterişli olarak tasarlanır. Bu da onu kişiliğinize uygun içerik seçerken yatırım yapabileceğiniz en iyi markalardan biri haline getirir. İkonik Black Orchid'den ultra kadınsı Velvet Orchid’e kadar Tom Ford parfüm çeşitleri, ciltte uzun süre kalıcı, benzersiz ve unutulmaz kokular yaratan ışıltılı lüks bileşenlerin karışımını bir araya getirir. Tom Ford, sadece giyim, aksesuar tasarımları alanlarında değil, aynı zamanda lüks, kışkırtıcı içerikler yaratmada da öncü olmaya devam etmektedir.

İlgi Çekici Tom Ford Parfüm Serileri

İlgi Çekici Tom Ford Parfüm Serileri

Hem lüks koku severlere hem de sıradan alıcılara hitap etme çabasıyla markanın tasarladığı modeller iki farklı seriye ayrılır. Özel olarak üretilen Private Blend koleksiyonu ile daha erişilebilir Signature serisidir. Tom Ford deri kokusu içeren modeller arasında bulunan Private Blend koleksiyonu, tasarımcının kendi deyimiyle, ana akım içerik yapma gelenekleri tarafından sınırlandırılmamış orjinal içerikleri yaratabileceği kendi kişisel koku laboratuvarı dır. Bu esnaslar biraz daha keskin, biraz daha yoğun olmakla beraber genellikle daha düşündürücüdür. Bu seride yer alan her koku kehribar, tütün, siyah menekşe, deri veya gardenya gibi tek bir notadan elde edilen özle başlar. Private Blend koleksiyonu, markanın vahşi koku deneyleri için bir laboratuvar ise Signature koleksiyonu bu deneylerin en başarılılarının geliştirildiği ve daha geniş pazara sunulduğu yerdir. Private Blend seçeneklerden daha uygun fiyatlı olsalar da Tom Ford Bitter Peach parfüm, Black Orchid, Ombre Leather, Noir Extreme, Fabulous, Douglas, Flaconi, Jasmin Rogue gibi kokular hala yüksek fiyatlı muadillerinin bütünlüğüne sahiptir. Bu iki ana koleksiyondan bağımsız olarak Tom Ford’un eşsiz yaratıcılığı ile tüm içerikleri iyi yapılandırılmış, mükemmel şekilde harmanlanmıştır. Ana akım koleksiyonlarının haricinde diğer koleksiyonları içerisinde birinci sırada Noir koleksiyonu yer alır. Tam bir akşam üstü seçeneklerinin yer aldığı Tom Ford Noir parfüm koleksiyonunda şu anda dört anahtar model bulunur. Noir, Noir Eau de Toilette, Noir Extreme ve Noir Anthracite. Alışılmadık şekilde hemen hemen aynı adları taşısalar da her biri birbiriyle çok az ilişkisi olan farklı karışımlardan oluşurlar. 2012'de piyasaya sürülen Tom Ford orijinal parfüm Noir, sıcak, pudralı, eau de toilette versiyonu ise daha hafif ve daha narenciye notalarına sahip bir seçenektir.

Odunsu Kokularıyla Tom Ford Parfüm Çeşitleri

Odunsu Kokularıyla Tom Ford Parfüm Çeşitleri

Tom Ford odunsu koku Noir Extreme tatlı baharatlı içeriğe sahiptir. Serinin en sonuncusu Noir Antrasit ise dumanlı olmasıyla beraber odunsudur. Bir diğer seri ise Portofino serisidir. Tom Ford'un klasik parfüm modeli Neroli Portofino, birçok kesime hitap ederek herkesin favorisi haline gelmiştir. Seride yer alan bir diğer alternatif Neroli Portofino Acqua fresh sportif görünüme sahip iken, Fleur de Portofino daha ballı ve çiçeksidir. Turunçgiller gibi aromatik bitkilerden oluşan bu içerik, en iyi Tom Ford yazlık parfümleri arasındadır. İçeriklerin hafif, taze yoğunluğu olması gereken ölçüde seven erkekler için idealdir. Bunun tam tersine ikonik yönü ile üretilen ürün sayısı büyük ölçüde artmaya devam etse de erkeklerin onunla en çok ilişkilendirdiği orman ve ud esansları olmaya devam etmektedir. Oud Wood o kadar başarılı oldu ki, vücut nemlendiricisi, duş jeli, traş losyonu da dahil olmak üzere koleksiyonun yıldızı olma özelliği taşır. Tütün vurguları ile Tobacco Oud, çiçek notaları ile Oud Fleur, tuzlu deniz hissi veren Oud Minérale de koklamaya değer serinin diğer modelleridir. Markanın özenle hazırladığı serilerin tümünü kolayca Trendyol’da bulabilir, bu eşsiz deneyimi yaşama şansına sahip olabilirsiniz. Herşey Tom Ford'un mükemmel çiçek arayışından doğarak nadir bir çiçek olan Black Orchid’in ikonik, baştan çıkarıcı zarafetiyle başlamıştır. Marka imzası haline gelmiş özel cam şişe tasarımı ile Black Orchid, zengin notalar, egzotik baharatlardan oluşan bir afrodizyak iksiri olarak görülür. Aynı zamanda orkide ve ylang-ylang çiçekleriyle zengin, baharatlı bir formül sunar. Alt notasında baharatlı bir paçuli bazı verirken trüf ve erik meyvesinin notaları bu eşsiz birleşimi daha da yükseltir. Ardından Amerika'nın batısındaki vahşi çöl güzelliğini çağrıştıran, derin dokusal bir iz bırakan baharatlı, dumanlı Ombré Leather ortaya çıkmıştır. Tom Ford parfüm Ombré Leather, siyah derinin dokunsal duygusallığını çağrıştıran, paçuli, yasemin gibi notalarla ikinci bir ten gibi vücudu sararken kehribar ve yosun katmanları ile ön plana çıkar.

Ferah Esintiler Sunan Tom Ford Parfüm Çeşitleri

Ferah Esintiler Sunan Tom Ford Parfüm Çeşitleri

En yeni imza kokusu olan Costa Azzurra ise Akdeniz kaçamağının heyecan verici, tutkulu aurasını yakalayan etkileyici bir seçenektir. Taze meyveler ile beraber narenciye notalarının karışımıyla bu koku, ıslak cilt üzerindeki tuzlu sahil havasını, kum tepelerini, güneş ışığının güzelliğini hatırlatır. Her koku, bu kaliteli içerikleri kullananlar için kendi unutulmaz tarzını ifade etmesi için güçlendirir. Markaya ait olan parfüm koleksiyonunda hem kadın hem erkek hem de unisex parfümleri dahil olmak üzere 100'den fazla başarılı parfüm mevcuttur. Markanın iki başarılı ana seri olan Signature ve Private Blend’dir. Trendyol’un geniş ürün yelpazesinde her iki seriden de parfüm bulabilir, hangi parfümün sizin için uygun olduğunu keşfedebilirsiniz. Signature koku serisindeki markaya ait modeller, oryantal kokuların modern dokunuşunu hem kadın hem de erkekler için benzersiz imza kokular olarak sunar. Velvet Orchid, narin çiçek nüanslarının keskin, taze, şehvetli, tatlı, zarif vurgularıyla oluşturulan olağanüstü karışımı ile büyüler. Private Blend serisi ile bu marka, ayrıcalıklı ve etkileyici şekilde çok yönlü lüks parfüm deneyimleri sunar. 2019'da piyasaya sürülen, koku uzmanları arasında tatlı çiçeksi diye tabir edilen Tom Ford kadın parfüm olan Metallic, Peru bergamotu, vadi zambağı, sandal ağacı ve vanilya notalarıyla büyüler. Tom Ford Cherry parfüm ise tatlı notalara sahip bir parfüm olma özelliği taşır. Sıcak meyveli kokuların hayranıysanız şiddetle tavsiye edilir. Uzun süre kalıcı olan içerik koku uzmanları için gurme bir parfümdür. Aynı zamanda yüksek kaliteye sahip Lost Cherry modeli, içeriğin ciltte çok şehvetli, baştan çıkarıcı olmasını sağlayan bol şuruplu kiraz likörü ile acı badem katmanlarına sahiptir. Uzun süre kalıcı olma özelliğine sahip Lost Cherry özellikle kadınlar için mükemmel bir seçimdir.

Popüler Tom Ford Parfümleri

Popüler Tom Ford Parfümleri

Ünlü tasarımcı Tom Ford yıllar boyunca hem erkek hem de kadınlar için çok sayıda parfüm piyasaya sürmüştür. Tom Ford'un tüm modelleri arasında markanın tüm zamanlar içerisinde popüler olan, aynı zamanda sıklıkla tercih edilen model Tom Ford Black Orchid ‘dir. Bu kokunun şifresi modern kadının gerçek özünü temsil etmesidir. Black Orchid, oryantal, tutkulu ve şehvetli olarak tanımlanabilir. Ürünün içeriğinde oryantal kokulardan olan sandal ağacı, çikolata notaları mevcuttur. Bu formül vanilya temelinde olduğu için kokusuna aşık olmak çok da zor değildir. Siyah orkideye benzer baharat aromasını seviyorsanız o zaman kesinlikle özüne bayılacaksınız. Şişesi son derece şık ve kullanışlı olan klasik siyah şişede olan bu ürün bakım endüstrisinde dikkat çeken seçenekler arasında yer alır. Tasarımcının kadınsı modellerinde en popüler kokusu olan, 2006'da piyasaya sürülen Black Orchid' in vamp versiyonu olarak adlandırılan Velvet Orchid, oldukça iddialı içeriğe sahiptir. 2014'te çıkan Velvet Orchid' in yeni versiyonu, cesur mirasını sürdürmeye devam etmektedir. Benzersiz bir karakter, atmosfer ve koku deneyimi vaat eden bir çiçek kokusudur. Açılış notaları, bergamot, mandalina, Succan pure yani saflaştırılmış rom özü, ve baldır. Aynı zamanda yoğun Türk gülü notalarıyla harmanlanmıştır. Portakal çiçeği, saf gül, nergis ve sümbül gibi ek çiçek notaları da vardır. Labdanum, sandal ağacı, süet ve vanilyanın zengin tatları nedeniyle sıcak bir kokudur. Markanın kendine özgü, "zamansız" olarak tabir edilen imzası vardır. 50 ml ve 100 ml boyutlarında ve Edp konsantrasyonunda klasik Tom Ford mor, siyah, pembe parfüm şişelerinde sunulur. Bir diğer popüler içerik ise Private Blend serisine dahil olan Tom Ford Lost Cherry ürünüdür. Bu büyüleyici formül, kokteyl partileri, tiyatro akşamları gibi özel günler için mükemmeldir. Bu güzel kokuyu kullanma fırsatı için daha fazla dışarı çıkmaya başlamak isteyebilirsiniz. Markanın ilgi çeken esnansları arasında bulunan Lost Cherry, kara kirazların zenginliği, kiraz likörünün tatlı dokunuşu, zıt bir acı badem ile açılır. Orta notalarında ise Morello kirazlarından yapılan tatlı ve ekşi bir karışım olan griotte şurubu ile kiraz temasını sürdürür. Aynı zamanda yasemin ile Türk gülünün baş döndürücü çiçek kokularını içerir. Çeşitli odunsu notalar ile de kokuyu tamamlar. Aynı zamanda sandal ağacı ve güve otu ile daha kuru toprak kokusuna sahiptir. Sıcak, davetkar tonka fasulyesi son dokunuş olarak karşınıza çıkar. Signature serisinde olan ve en popülerden bir diğeri ise Jasmin Rouge dizaynıdır. Bu içeriği 3 kelime ile anlatmak gerekirse şehvetli, duygusal ve cüretkar olarak tanımlanabilir. Tom Ford yasemin kokusu Jasmin Rouge çekici şekilde baharatlarla harmanlanmış bir çiçek kokusudur. Parfümeride daha önce hiç kullanılmamış bir bileşen olan kıymetli Arap yaseminin beklenmedik bir karışımı, esmer adaçayı ve zengin baharatlarla yaseminin yeni bir yönünü ortaya çıkarır. Koyu kırmızı şişesi ile cazibe duygusunu tamamlar. Tom Ford parfüm 50 ml, 100 ml EDP olarak Trendyol’dan satın alabileceğiniz bu koku kendinize ya da sevdiklerinize hediye edilebilecek seçeneklerdendir. Maskülen modeller arasında en çok satan bir diğer seçenek ise Noir Extreme ‘dir. İçeriğin zengin baharatlı sıcaklığı gibi eşsiz turunçgil karışımı yerini, saf gül, yasemin, portakal çiçeğine sarılmış Hint dondurması kulfiye bırakır. Savurgan kehribar, kremsi ve odunsu bir vurgu için sandal ağacı ve vanilya ile birleşir. Noir Extreme, maskülenliğin cüretkar, zengin yanını yakalar. Bu ürün altın tonlu bir logo ve uyumlu kapağa sahip yarı saydam siyah şişede sunulur.

Sınırları Kaldıran Unisex Tom Ford Parfümleri

Sınırları Kaldıran Unisex Tom Ford Parfümleri

Unisex parfümler, hem kadınsı kokuların zerafetini hem de erkeksi kokuların etkileyici ve güçlü taraflarını yansıtan özelliklere sahiptir. Tom Ford unisex parfümleri için özellikle Private Blend serisi hem kadınlar hem de erkekler için yaratılmış unisex koleksiyonudur. Bu büyüleyici kokular, ana akım koku üreticilerinin kuralları tarafından sınırlandırılmamıştır. Tom Ford parfüm yorumlarında bir zanaatkar gibi işçiliği olağanüstü malzemelerle birleştirirler. Kadınlar ve erkekler için özellikle Signature serisi, dünyanın en seçkin bileşenlerinin kalıcı etkiye sahip zamansız esanslara dönüştürüldüğü parfümün çekici geçmişinden ilham alır. İmza niteliğindeki her koku, merak uyandırma ve baştan çıkarma gücüne sahip modern bir klasik olma özelliği taşır. Marka, bireyselliği güçlendirirken büyüleyici, kadınsı çekicilik ve kusursuz erkeksi stil elde etmek için onları yaratmıştır. Tom Ford özel seri parfüm çeşitleri gerçekten benzersiz özelliklere sahiptir. Bildiğiniz ve sevdiğiniz içerikleri yaratmak için lüks notaların bir araya getirildiği eşsiz karışımlar sunar. Markaya ait ürünler kalıcılığı, uzun süre dayanabilen yoğun bileşenleriyle kullanım açısından önemli bir özelliktir. Sınırları zorlamasıyla tanınan bu marka, 2006'dan beri bakım malzemeleri yaratır. Her yeni model bakım endüstrisine benzersiz bir dokunuş getirir. Unisex seçeneklerden erkeklere ya da kadınlara odaklanan esanslara kadar herkes için bir orjinal seçenek vardır. Yaz aylarında ferahlık veren içerik arayışında iseniz Tom Ford Vanille parfüm veya daha karanlık kış geceleri için Tobacco Vanille gibi mevsimlik favorileri arayabilirsiniz. Markaya ait yeni kokuların sarhoş edici koleksiyonunu Trendyol’da keşfedin.

Farklı Fiyatlarıyla Tom Ford Parfüm Seçenekleri

Farklı Fiyatlarıyla Tom Ford Parfüm Seçenekleri

Markanın geniş ürün yelpazesinde eau de toilette, Edp ve vücut spreyi dahil olmak üzere kullanım amaçları ve isteğe göre çok fazla sayıda içerik mevcuttur. Ürünler formül özelliklerine, boyut ve göre değişiklik fiyatları değişiklik gösterir. Markanın özel maddeler ile hazırladığı koleksiyonlarda 100 ml, 50 ml, 30 ml, 250 ml olmak üzere ürünler, farklı şekillerde fiyatlandırılırlar. Bunun yanı sıra üst düzey bileşenlerle oluşturulan markanın hazırladığı koleksiyonlarda bulunan ürünler, çoğu pembe biber, Mısır yasemini, tonka, ylang-ylang ile birlikte hindistan cevizi ve kakule gibi yüksek kaliteli ve değerli malzemelerle oluşturulurlar. Bu nedenle diğer üst düzey tasarımcı markaları gibi Tom Ford’un parfümleri de üst düzey fiyatlandırma ile sergilenir. En çok tercih edilen Tom Ford Black Orchid parfüm, Ombre leather, Noir Extreme, Fabulous, Douglas, Flaconi, Jasmin Rogue modelleri de bu içeriğinde yer alan maddelerin özelliklerine göre fiyatlandırılmıştır. Lüks bileşenleri ve notaları ile orjinal bir imza sunma hedefi ile yola çıktığından başarılı olmuştur. Mrkanın özenle hazırladığı formüller, çok fazla sayıda ülkede sevilen ürünler arasında yerini almıştır. Marka, her enans ile her kişinin kişiliğini mükemmel notalara sahip bir parfümde gösterebileceğini kanıtlamıştır. Tom Ford markasının ürünleri içeriğine göre farklı fiyatlarda sunulur. Satın alacağınız Tom Ford parfüm fiyatını avantajlı bulmak için aradığınız içerikleri ve ideal boyutlarını çok iyi bilmek gerekir. Tom Ford markası altında 100’den daha fazla var ve her birinin çok özel bir odağı mevcuttur. Bu ayrı ayrı kendine özel notalara sahip olan Tom Ford yeni parfümlerini Trendyol’dan kolaylıkla bulabilirsiniz. Tom Ford parfümleri için ödediğiniz fiyatla 12 saat boyunca en iyi kokuların keyfine varacaksınız. Her bütçeye uygun modelleri Trendyol’dan seçip satın alabilirsiniz.