placeholder
"

Farmasi Parfüm

" araması için 3432 sonuç listeleniyor
Farmasi Nymphe Edp 50 ml
FarmasiNymphe Edp 50 ml
(170)
Nymphe Edp 50 ml
55 TL
44 TL
Sepete Git

Farmasi Parfüm

Şık Davetlerde Kokunuzla Unutulmaz Olma İmkanı

İnsanlar, günlük hayattan şık davetlere kadar dış görünüşüne özen göstererek hazırlanır. Yapılacak işe uygun giysiler, takılar, aksesuarlar ve olmazsa olmaz bir kokuyla dışarı çıkmaya hazır hale gelirler. Farmasi parfüm seçenekleri, onlarca aroma karışımı ve şık şişeleriyle kişilerin imzası haline gelebilecek kaliteli ürünlerdir. Marka, farklı beğenileri bulunan bütün kullanıcılar için farklı notalara sahip esanslar üretir. Hem sert ve iddialı olmaktan hoşlananların hem de tatlı ve canlandırıcı tonları taşımaktan zevk alanların ortak noktası olur. Uçucu yağlar veya sabitleyicilerle birleştirilen aromalar, farklı tonlarıyla kişilerin gün boyu mutlu ve temiz hissetmesine yardımcı olur. Bunlar aynı zamanda girilen ortamlarda kişilerin daha katılımcı ve özgüvenli olmasını ve akıllarda kalmasını sağlar. Farmasi yeni parfüm arayışında olan her kullanıcının ilk tercih ettiği markalardan biri olur. Farmasi, kadın ve erkek kozmetik ürünleri konusundaki oldukça geniş kataloğu sayesinde herkesin aradığını bulabildiği bir markaya dönüşür. Marka, kişilerin ihtiyaç duyduğu her şeyi doğrudan ve güvenle alabilmesini sağlar. Özellikle hassas ciltlerde kaşıntı ve kızarıklığa neden olan karışımların yerine içeriğini daha doğal unsurlardan alan ürünler çıkarır. Çoğunlukla bitki özlerinden gelen aromalar hem erkekler hem de kadınların tüm görünümlerinin tamamlayıcısı olur. Farmasi kadın parfüm çeşitleri kışkırtıcı, zarif, genç, enerjik etkiler yaratan bitki özleriyle üretilir. Kullanıcılar katılacakları toplantılar, günlük geziler, önemli davetler için farklı aromalarla kişiliğini yansıtabilir. Etraftaki kişilerin beğenileriniz ya da duruşunuzla ilgili bilgi sahibi olmasını sağlar. Gelişmiş koku duyusu, birden fazla aromayı ve tonu ayırt ederek yeni tanışılan birinin adından önce kokusunun anımsanmasına neden olabilir. Bu nedenle hem erkekler hem kadınlar dışarı çıkarken kendilerini iyi hissetmenin yanında çevresinde de iyi bir izlenim bırakmak için kullandıkları esansa özen gösterir. Farmasi parfüm özellikleri arasında fazla tercih edilmesini sağlayan kalıcılık, gün boyu kişilerin kendinden emin bir şekilde hareket edebilmesine yardımcı olur. Siz de kendiniz için ideal olanı markanın geniş ürün yelpazesi arasından seçebilir, dilerseniz Farmasi çift parfüm seçenekleriyle sevdiklerinizi de mutlu edebilirsiniz. Markanın onlarca farklı kokusunu uygun fiyatlarla Trendyol sayfalarında bulabilirsiniz.

Şık Davetlerde Kokunuzla Unutulmaz Olma İmkanı

Kokular, kişilerin isimlerinden önce hatırlanmasını sağlayan kalıcı unsurlardır. Farklı tonlar arasından deneyerek size uygun olanı bulabileceğiniz gibi bırakmak istediğiniz etkiye uygun içeriklere sahip ürünler arasından da seçim yapabilirsiniz. Örneğin yüzlerce kişinin katıldığı büyük bir davete ya da sizin için özel bir geceye hazırlanırken daha feminen ve kışkırtıcı bir aroma tercih edebilirsiniz. Farmasi kırmızı parfüm şişeleri, rengin insan psikolojisinde bıraktığı kışkırtıcı, heyecan verici, harekete geçirici etkiyi kokusunda da taşır. Siz de seçim yaparken özellikle test etme şansınız yoksa şişelerde kullanılan yoğun renklere ve tasarım unsurlarına dikkat edebilirsiniz. Kırmızı şişeye sahip ürünler çoğunlukla daha feminen ve cezbedici notalara sahip olur. Özel kutlamalara ya da davetlere girdiğiniz anda dikkatleri üzerinize çekmenizi sağlar. Farmasi Scandal parfüm türü de asil ve çekici şişe tasarımıyla birlikte cazibenizi ortaya çıkaracak aromalara sahiptir. Çiçeksi ve meyveli seçenekler arasında yer alan formüller; yasemin, orkide, kayısı ve siyah frenk üzümünün eşsiz birlikteliğiyle kadınsı bir etki oluşturur. Portakal çiçeği, heliotrop ve tatlı balla kalp notası oluşturulan ürünler, alt aromasındaki Endonezya paçulisi, aselbent ve vanilya ile tatlı bir dokunuş sağlar. Ürünler, koku duyusunun sürekli aynı tonlara alışarak etkisini kaybetmesinin önüne geçmek için ilk, orta ve alt tonlarla sürekli şaşırtarak akılda kalıcı olur. Farmasi Omnia parfüm, bulunduğu ortamlarda unutulmaz olmak isteyen kadınlar için ideal seçeneklerdir. Sade şişe tasarımının altındaki menekşe, süsen kökü, beyaz çiçekler, sandal ağacı, amber ve beyaz misk sayesinde hem saf hem de karakteristik bir duruş sunar. Farmasi Reina parfüm çeşitleri ise özel gecelerde çarpıcı ve feminen görünmek isteyenlerin tercihleri arasında yer alır. Altın rengi şişe tasarımıyla kokusunun çarpıcı etkisini yansıtan ürünler, üst notalarındaki armut ve pembe biber; tam kalbindeki gardenya, yasemin, kahve ve portakal çiçeği; son aşamada ise vanilya ve paçuliyle sıra dışı ürünler arasında yer alır. Birbirinden farklı aromaların sıra dışı birlikteliğiyle bulunduğunuz ortamlarda dikkat çekici olmanızı sağlar. Farmasi Hera parfüm serisi adını Yunan mitolojisinden alarak kadınlara unutulmaz olmanın sırrını verir. Özel gecelerde ilk notasındaki frenk üzümü, neroli ve mandalinayla ilgi çekici bir etki yaratır. Kalp notasındaki yasemin, portakal çiçeği ve odunsu özlerle şaşırtır. Son aşamada ise esmer amber, tonka ve miskle unutulmaz olmanızı sağlar. Marka hem kadınsı olmak hem de saf bir etki bırakmak isteyenler için hafif esanslar da üretir. Farmasi Bianca parfüm serisi kışkırtıcı olmadan saf kadınsılığı yansıtan tonlara sahiptir. Özellikle beyaz çiçeklerin yoğunluğundan oluşan karışım yeni insanlarla tanışırken saf, güzel ve ilgi çekici bir şekilde akılda kalmanızı sağlar. Özel gecelerde nasıl hatırlanmak istediğinize Trendyol’da sunulan onlarca ürünü inceleyerek karar verebilirsiniz.

Tatlı Kokulardan Hoşlananlara Çiçeksi ve Meyveli Seçenekler

Tatlı Kokulardan Hoşlananlara Çiçeksi ve Meyveli Seçenekler

Kimileri daha kadınsı ve cazibeli görünmekten hoşlanırken kimileri de daha tatlı ve şekerli kokularla genç bir etki bırakmayı tercih eder. Kozmetik markaları bunun için binlerce aromayı bir arada kullanarak herkesin beğenisine hitap edecek sınırsız bir ürün yelpazesi sunar. Farmasi vanilyalı parfüm seçenekleri özellikle tatlı tonlardan hoşlananlara hitap eder. Psikojen bir afrodizyak olduğu da bilinen vanilya, bulunduğunuz ortamlarda enerjik, neşeli, özgüvenli ve hoş hissetmenizi sağlar. Vanilyanın yanında karamel, bal ve meyve yoğunluklu ürünler de eğlenceli, tatlı ve hoş tonlardır. Örneğin Farmasi Motto parfüm serisi üst notalarındaki kan portakalı ve mandalina; kalbindeki sulu şeftali, yasemin, gardenya ve tatlı bal; alt kademesindeki paçuli, karamel, sedir ağacı ve meyan balı sayesinde etkileyici bir birleşim yaratır. Asitli, tatlı ve odunsu kokuların şaşırtıcı birlikteliğinin sonucunda baş döndürücü bir etki bırakır. Her yaş için yenileyici ve ilgi çekici notalara sahiptir. Çiçeksi ve oryantal seçenekler arasında yer alan Farmasi Rüya parfüm çeşitleri ise üst notasındaki bergamot, kırmızı meyveler ve elmayla ilk aşamada tanıdık bir esinti yaratır. Kalp notasındaki sümbülteber, yasemin ve müge çiçeğiyle şaşırtarak herkesin dönüp bakacağı bir havaya sahip olmanızı sağlar. Alt notalarında ise sandal ağacı, güve otu, tonka, kakao ve amber bulunur. Farmasi Sensational parfüm, daha az aromayla açık ve göz alıcı olmayı tercih edenler için iyi seçenekler olur. Tatlılığını şeftali ve bergamottan alan ürünler, kalp notasındaki gül ve müge çiçeğiyle geleneksel ve etkili bir hal alır. Alt notalarında bulunan sandal ağacı, misk ve amberle son darbeyi vurur. Farmasi Ela parfüm çeşitleri ahududu, çimen, ravent, yasemin, leylak, süsen, meşe yosunu, menekşe ve beyaz miskten oluşan içerikleriyle tatlı tonlardan hoşlananlar için iyi alternatifler olur. Farmasi Diamond parfüm ise eğlenceli ve özgür olmak isteyenler için yoğun içeriğiyle şaşırtıcı kokulardan biridir. Siz de kişiliğinize ve beğenilerinize uygun tonları yakalamak için Trendyol sayfalarında sunulan formülleri hemen inceleyebilirsiniz.

Erkekler İçin Çekici ve Güçlü Kokular

Erkekler İçin Çekici ve Güçlü Kokular

Erkek esansları daha güçlü ve havalı bir duruş için baharat, çikolata, meyve gibi aromalar ve odunsu özlerden oluşur. Farmasi erkek parfüm çeşitleri baharatlı olanlardan odunsu özlere kadar geniş bir yelpazede sunulur. Sade notalardan hoşlananlar meyve ve çikolata yoğunluklu olanları, daha erkeksi ve çekici olmak isteyenler ise baharatlı ve odunsu olanları tercih edebilir. Farmasi çikolatalı parfüm seçenekleri hem kadın hem erkek kategorisinde sıklıkla yer alır. Bu ürünler hem tatlı hem de acı notaları bir araya getirerek çarpıcı bir etki yaratır. Daha az aromadan oluşan çikolatalı ürünler baş döndürücü ve ilgi çekici olur. Farmasi amber parfüm çeşitleri tanıdık kokusuyla hem samimi hem de ilgi çekici seçeneklerdir. Ferahlatıcı ve rahatlatıcı bir etki yaratan amber, genellikle alt notalarda yer alarak güven verici ve unutulmaz olmanızı sağlar. Özellikle miskle birleşen amber, geçmiş zamanlardan bu yana teni güzel bir kokuya büründürmek için kullanılır. Misk-i amber olarak da ifade edilen bu karışım, çoğunlukla hem kadın hem de erkek kokularının son aromasında yer alır. Farmasi Charm parfüm çeşitleri bergamot, lavanta, sedir ağacı ve miskten oluşan aromasıyla hem sade hem etkileyici ürünler arasında bulunur. Az aromayla fazlasıyla dikkat çekici ve sürükleyicidir. Farmasi odunsu parfüm seçenekleri çoğunlukla erkeklerin tercihleri arasında yer alır. Daha güçlü ve erkeksi notalar arayanlar için ağaç özlerinden oluşur. Genellikle baharatla birleşen odunsu özler, çevredekilerin bu hoş kokunun sahibini merakla aramasına neden olabilir. Farmasi Theros parfüm, baharat ve odunsu özlerin turunçgillerle mükemmel birlikteliğini sunar. Asidik ve tatlı notalarla keskin tonları birleştirerek ilgi çekici bir karışım yaratır. Siz de kendiniz için uygun ve baş döndürücü kokuyu Trendyol’un sunduğu geniş ürün seçenekleri arasında rahatlıkla bulabilirsiniz.

Farklı Beğeniler İçin Zarif ve Canlandırıcı Notalar

Farklı Beğeniler İçin Zarif ve Canlandırıcı Notalar

Farmasi çiçeksi parfüm çeşitleri, genç ve saf bir tarza sahip olanlar için yumuşak seçenekler olur. Doğanın sunduğu güzel aromaları bir araya getiren ürünler, kullanıcılar için özenli bir araştırma sonucunda ortaya çıkar. Örneğin Farmasi yasemin kokulu parfüm seçenekleri genellikle beyaz çiçekler, misk, amber, meyveler ve sedir ağacı notalarıyla birlikte formüle edilir. İçinizdeki saflığı ortaya çıkarırken güzelliğinizi zarif bir kokuyla taçlandıran seçenekler olur. Çiçeksi ve oryantal kategorisinde yer alan Farmasi Cheer parfüm serisi yaseminin güzel aromalarla birleştiği ürünleri içerir. Üst notalardaki bergamot, mandalina ve greyfurtla tatlı bir başlangıç yapar. Kalp notasındaki yasemin, ylang ylang ve gül sayesinde saflığınızı ve temizliğinizi ortaya çıkarır. Vetiver, vanilya ve beyaz miskten oluşan dip nota, kokunun teninizde ve akıllarda kalmasını sağlar. Farmasi Mina parfüm meyveler ve yeşil bitkilerden oluşan ilk aşamada ferahlatıcı bir etki yaratır. Kalp notasındaki yasemin ve leylak kendinizi bir melek gibi saf hissetmenizi sağlar. Beyaz misk ve menekşeyle biten esanslar, akıllarda kalıcı bir etki yaratır. Farmasi in Love parfüm serisi ise çiçek ve ağaç özlerini bir araya getirerek genç ve hoş hissetmenize yardımcı olur. Üst notalardaki mandalina ve gardenya; tam kalbindeki ylang ylang ve yasemin; son aşamadaki sandal ağacı, paçuli, beyaz misk ve amberle eşsiz bir formüle sahiptir. Enerjik, tatlı, saf ve sıcak aromaları bir araya getirir. Farmasi Bonjour parfüm ise tamamen meyveler ve çiçeklerden oluşan aromasıyla tazelenmenize yardımcı olur. Frenk üzümü, ananas, menekşe, müge, beyaz frezya, ylang ylang, beyaz misk ve sandal ağacından oluşan bu taze formülleri ve daha fazlasını Trendyol sayfalarında bulabilirsiniz.

Cebinize ve Tarzınıza Uygun Parfüm Fiyatları

Cebinize ve Tarzınıza Uygun Parfüm Fiyatları

Esans seçerken kişiliğinize, tarzınıza ve bırakmak istediğiniz etkiye uygun aromalara dikkat edebilirsiniz. Farmasi orijinal parfüm üreten bir marka olarak içeriklerinin tamamını özenle toplayarak birleştirir. Suni ve geçici ürünler yerine doğal içeriklerden oluşan kalıcı ve etkili formüller üretir. Bu sayede hoş ve temiz bir hisle kullanıcılar öz güvenli bir şekilde sosyal hayatında aktif olabilir. Yüksek kalite ve vadettiği uzun süre kalıcılık sayesinde Farmasi parfüm önerileri arasında ilk sıralarda yer alır. Marka tüm ürünlerinin üst, orta ve alt notalarındaki aromaları mükemmel oranlarda birleştirerek farklı kimlikler için ideal hale getirir. Kişiler tarzını yansıtmak ya da olmak istediği kimliğe bürünmek için onlarca ürün arasından tercih yapabilir. Farklı boyutlardaki şişelerle geceye ve gündüze özel seçenekler sunar. Beğendiği ve kişiliğiyle özdeşleştirdiği aromayı uzun süre boyunca kullanmak isteyenler 50 ml ya da 65 ml şişeleri tercih ederken yeni tonlar denemek isteyenler için Farmasi 25 ml parfüm seçenekleri iyi alternatifler olur. Bunlar ayrıca küçük boyutlarıyla her an yanınızda taşıyarak ihtiyaç duyduğunuzda tazelenmenize yardımcı olur. Tek şişelerin yanında farklı kokuları bir araya getiren ya da çiftler için tasarlanan Farmasi parfüm seti hem hoş bir hediye hem de partnerinizle uyumlu olmanızı sağlayan seçenekler olabilir. Birden fazla ürün içermesi sayesinde sevdikleriniz için de tercih edebileceğiniz uygun fiyatlı hediyelerdir. Farmasi parfüm fiyatları ürünlerin içeriğindeki aromalara, şişe boyutlarına ve ürünlerin özel seri olup olmamasına göre belirlenir. Ancak yüksek kaliteyi uygun fiyatlarla sunmasıyla oldukça beğeni kazanır. Markanın formüllerini bir arada inceleyebilmek, bütçenize ve tarzınıza uygun olanı bulabilmek için Trendyol sayfalarından yararlanabilirsiniz.

Hoş Kokulu Farmasi Parfümleri Trendyol’da

Hoş Kokulu Farmasi Parfümleri Trendyol’da

Marka, doğanın sunduğu sınırsız nimetlerle deneysel araştırmalar sonucunda farklı erkek ve kadın kimlikleri için çeşitli esansları ortaya çıkarır. Farmasi kalıcı parfüm seçenekleri arasında hem kaynağını doğadan alan hem de adından söz ettiren ürünler olur. Çeşitli çiçekler, mevyeler, odunsu özler, baharatlar ve tatlı tonlarla mükemmel uyum yakalanır. Farmasi çiçek kokulu parfüm çeşitleri, saf ve sade olmak isteyenler için doğanın güzel renkleri ve kokularıyla oluşturulur. Farmasi hafif parfüm arayışında olanlar için genç ve masum aromaları bir araya getirir. Günlük faaliyetler için keskin ve oryantal kokular yerine hafif olanları tercih etmek tarz sahibi ve özgüvenli olduğunuzu da gösterir. Hafif notalarda bir ürün satın almak istiyorsanız ama test etme olanağınız yoksa ürünlerin rengine, şişe tasarımına ve içeriğine göz gezdirebilirsiniz. Örneğin Farmasi yeşil parfüm şişeleri çoğunlukla içeriğinde hafif çiçeksi tonlar barındıran seçenekler olur. Doğadan aldığı renk ve aromayla tazeleyici ve yenileyici ürünler olarak tercih edilebilir. Daha keskin ve güçlü esanslarla adından söz ettirmek isteyenler ise baharatlı, odunsu ve tatlı özlerin karışımından oluşan ürünleri tercih edebilir. Bunlar özellikle kutlamalarda, davetlerde ve özel gecelerde tercih edilebilir. Marka ayrıca ürünlerinde doğal ve sağlığa zararsız maddeler kullanarak her cilt tipi için konforlu günler sunar. Hoş bir esans arayışına giren çoğu kişinin aklında soru işareti yaratan alkol problemini kökünden çözer. Farmasi alkolsüz parfüm üreterek doğrudan tene sıkılabilen esanslara imza atar. Ayrıca alkolün kolay uçmasından dolayı geçici olan esanslar yerine kalıcılığını bitki özlerinden alan sağlıklı ürünler ortaya çıkarır. Siz de hem cildiniz sağlıklı hem de bütçeniz için uygun tüm seçeneklere hemen Trendyol üzerinden göz gezdirebilirsiniz.