İlgili Kategoriler
Koruma Filesi Yükseklik
Avantajlı Ürünler
Taşıma Kapasitesi
Fiyat
Koruma Filesi
Renk
Tutamaç
Yükseklik
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Trambolin

" araması için 263 sonuç listeleniyor

Keyifli Anlar İçin Trambolin Seçenekleri Trendyol’da!

Eğlenceli zaman geçirmek için tercih edilen birçok farklı aktivite vardır. Zıplama prensibiyle çalışan trambolin ; parklarda, bahçelerde ve sportif faaliyetler için spor alanlarında tercih edilen bir üründür. Farklı yaş gruplarına göre tasarlanan seçeneklerin kapasitesi, birbirinden farklıdır. Genel olarak küçük boyutlara sahip olan çocuk trambolin seçenekleri, düşük bir ağırlık taşıma kapasitesine sahiptir. Güvenlik ve doğru kullanım için kilo sınırının aşılmaması önerilir. Dayanıklı bir çerçeve içerisinde zıplama imkanı sunan seçenekler, eğlenceli olmasının yanı sıra faydalı özellikleriyle de dikkat çeker. Sportif bir faaliyet olarak değerlendirildiğinde denge ve koordinasyonu sağlamak için uygun özelliklere sahip olduğu görülür. Bu ekipmanların kullanılmasıyla oluşturulan eğlence alanları bulunur. Farklı boyutlara sahip birden fazla ekipmanla kurulan trambolin park alanları, eğlenceli anlar için ideal özelliklere sahiptir. Zıplama alanında esnek bir yapıya sahip olan kumaşlar kullanılır. Ürünler, kullanım alanlarına göre farklılık gösterir. Ticari işletmelerde, spor salonlarında ya da evlerde kullanılan ürünler; birbirinden farklıdır. Keyifli anlar için tercih edebileceğiniz ev tipi trambolin seçenekleri bulunur. Bu ürünleri spor yapmak için de kullanabilirsiniz. Kalabalık alanlarda spor yapmayı tercih etmeyenler, ev tipi olarak tasarlanan modelleri kullanılır. Hareketli bir yaşam biçimine sahip olmak için yaşam alanlarına kurulan seçenekleri inceleyebilirsiniz. Trendyol aracılığıyla şişme trambolin gibi seçeneklere göz atabilir, ihtiyaçlarınıza hitap eden ürünü satın alabilirsiniz.

Güvenli Kullanımı ile Trambolin Çeşitleri

Demirlerle sabitlenen ilgili seçenekler, güvenli bir kullanım sunar. Çerçeve ve kumaş arasındaki ara bağlantı için yaylar tercih edilir. Bu sayede belirli bir süre boyunca zıplama hareketi gerçekleştirilir. Ürünlerin ayak kısmında kaydırmaz materyaller kullanılır. Bu sayede zıplama esnasında alanın kayması gibi durumların önüne geçilir. Güvenli kullanım imkanı sunan trambolin çeşitleri, çocuklar ve yetişkinler için özel olarak tasarlanır. Çocuklar için tercih edilen modellerde çeşitli özelliklerin bulunmasına dikkat etmek gerekir. Küçük yaş grupları için zıplama alanının belirli sınırlarla çizilmiş olması gerekir. Çocukların güvenliği için uygun olan fileli trambolin seçeneklerinin etrafı kapalıdır. Filelerin yer aldığı alan yumuşak bir yapıya sahiptir. Bu sayede çarpma gibi durumların yaşanmasının önüne geçer. Enerjiyi yükselten ve keyifli anlar yaşanmasını sağlayan modeller, gerekli olan güvenlik önlemleriyle desteklenir. File korumalı olarak tasarlanan modellerde giriş kapısına ve yaylara erişim engellenir. İskelet kısmı ve zıplama alanı, dayanıklı bir yapıya sahiptir. Ürünlerin boyutlarına göre kilo taşıma kapasiteleri, farklılık gösterir. 80 cm ölçüye sahip olan bebek trambolin çeşitleri, küçük olması nedeniyle az ağırlık taşır. Yaklaşık olarak 50 kiloya kadar bir taşıma kapasitesi bulunur. Çocuklar için uygun olan küçük trambolin seçenekleri, enerjilerini atmaları için uygun ortamı sağlar. Çocukların sevdiği karakterlerin yer aldığı baskılı seçenekler, sıklıkla tercih edilir. Renkli tasarımıyla öne çıkan mini trambolin alternatifleri, yaşam alanlarını ve oyun parkalarını eğlenceli bir şekilde tamamlar. Yetişkinler için tasarlanan ürünlerin boyutları ve taşıma kapasiteleri, doğru orantılı bir şekilde artar. 150 kilograma kadar taşıma kapasitesi olan büyük trambolin seçenekleri, sportif faaliyetler için uygundur. Profesyonel sporcular için özel olarak tasarlanan modeller bulunur. Bahçe gibi alanlara kurabileceğiniz yetişkinler için trambolin seçenekleri, eğlenceli anlar yaşamanızı sağlar. Kaliteli malzemelerin kullanımıyla tasarlanan seçenekler, uzun süre boyunca kullanım avantajı sunar. Portatif katlanabilir trambolin çeşitleri, kolaylıkla taşınır. Kullanmadığınız anlarda katlayarak garaj gibi alanlarda saklayabilirsiniz. Alan tasarrufu sağlayan modelleri trambolin kılıfı ile beraber saklayarak güvenli bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Trendyol aracılığıyla oyun ekipmanlarına ve aksesuarlarına göz atabilir, uygun fiyatlar üzerinden alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Her İhtiyaca Uygun Trambolin Alternatifleri

Ürünler, farklı kullanım amaçlarına uygun olarak tasarlanır. Profesyonel sporcular, eğlence amaçlı kullanan yetişkinler ve çocuklar için özel olarak hazırlanan çeşitli seçenekler vardır. Ağırlık çalışması yaparak kullanabileceğiniz fitness trambolin çeşitleri, sportif faaliyetler için uygundur. Kasların sıkılaşmasını sağlayan modeller, aynı zamanda ter atımını destekler. Vücudu şekillendirmek ve formda bir görünüme sahip olmak için antrenman yapmanızı sağlar. Vücuttaki toksinleri dışarı atmayı sağlayan seçenekler, hareketli anlar için ideal özelliklere sahiptir. Zıplayarak terleyebileceğiniz spor trambolin alternatifleri, yaşam alanlarında kullanım için uygundur. Spor salonlarında da tercih edilen seçenekler, günlük olarak belirli bir süre dahilinde kullanılır. Bu sayede yağ yakımını destekler. Jimnastik sporuyla ilgilenenler tarafından tercih edilen aletler arasında yer alır. Kaymaz ayaklarla sabit kullanım sunan seçenekler yaylarla ana işlevini yerine getirir. 3 yaş trambolin alternatifleri, ebeveynlerin tercih edebileceği, çocukların oyun alanlarında kullanabileceği çeşitler arasında yer alır. Ürünlerin şekilleri birbirinden farklıdır. Yuvarlak, altıgen ve kare olmak üzere farklı formlarda tasarlanan alternatifler vardır. Etrafı filelerle çevrili olan, tutunmak için alana sahip olan modeller, çocukların güvenle kullanabileceği seçeneklerdir. Kare trambolin çeşitleri, geniş modelleriyle sıklıkla tercih edilir. Kare şeklinde tasarlanan ürün, geniş bir alan sunması nedeniyle birden fazla kişinin kullanımına uygundur. Taşıma kapasiteleri göz önünde bulundurularak uygun sayıda kişinin aynı anda kullanması önerilir. Bu sayede güvenli ve keyifli bir kullanım elde edilir. Ekstra güvenlik sunan korumalı trambolin seçeneklerinin etrafı, filelerle çevrilidir. Sıkı bir örgüye sahip olan modeller dışarıya düşme gibi durumların yaşanmasının önüne geçer. Avantajlı trambolin kampanya fırsatları, güvenli olan seçenekleri bütçe dostu fiyatlar üzerinden satın almanızı sağlar. Trendyol aracılığıyla uygun fiyat aralıklarında yer alan seçenekleri inceleyip değerlendirebilirsiniz.

Bütçe Dostu Trambolin Fiyatları

Eğlenceli anlar için tercih edilen ürünler; özellikleri, tasarımı ve renkleri bakımından farklı alternatiflere sahiptir. Tasarımıyla dikkat çeken pembe trambolin seçenekleri, yaşam alanlarına renk katar. Kız çocuklarının severek kullandığı pembe renkli ürünler, enerji atmak ve keyifli anlar geçirmek için ideal özelliklere sahiptir. Yetişkinler için tasarlanan ve profesyonel amaçlar için kullanan seçenekler de bulunur. Sporcuların üzerinde zıplayarak antrenman yapabileceği olimpik trambolin seçenekleri, özel tasarıma sahiptir. Olimpiyat şartları baz alınarak tasarlanan ürünler, fiziksel becerilerinizi geliştirmenize fırsat sunar. Artistik jimnastik dalı için özel olarak hazırlanan çeşitler, sporcuların antrenmanlarını tamamlamaları için uygundur. Spor müsabakalarında yarış alanlarında kullanabileceğiniz çeşitler de bulunur. Spor salonlarında ya da yaşam alanlarının bahçelerinde kullanabileceğiniz ürünler vardır. Yüksek taşıma kapasitesine sahip olan ürünler, antrenmanlarınızı keyifli bir şekilde tamamlamanızı sağlar. Sportif faaliyetler ya da eğlence amaçlı trambolin satın alabilirsiniz. Ürünleri satın almadan önce kullanım amacını ve ürünü yerleştireceğiniz alanı belirlemeniz gerekir. Kullanım alanının ölçülerine uygun seçeneklerin tercih edilmesi gerekir. Çap ölçüleri 102 cm, 120 cm trambolin modelleri, geniş alanlarda kullanabileceğiniz ürünler arasında yer alır. Ürünlerin taşıma kapasitesine dikkat etmek gerekir. Genel olarak 125 ile 150 kg arasında değişen bir taşıma kapasitesi bulunur. Keyifli anlar yaşamak isteyenlere trambolin tavsiye edilir. Yüzeyle zemin arasında sıkıştırılan yaylar, bir örtü ile kamufle edilir. Sert ve dayanıklı bir yapıya sahip olan bu örtü zıplama alanıdır. Eğlenceli zaman geçirmek için tasarlanan ürünleri trambolin indirim fırsatlarından faydalanarak temin edebilirsiniz. Ürünlerin fiyatları markalarına, boyutlarına ve özelliklerine göre farklılık gösterir. Trendyol sayesinde bütçe dostu trambolin fiyatları üzerinden alışverişinizi yapabilir, bahçe gibi alanlara bu ürünleri kurarak eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz.