İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Fiyat
Garanti Tipi
Materyal
Fiyat Geçmişi
Renk
Hazne Kapasitesi
Hazne Malzemesi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Tupperware Doğrayıcı & Rondo

" araması için 24 sonuç listeleniyor

Tupperware Doğrayıcı Modelleri ile Nefis Tarifler

Mutfak, gün içerisinde en çok vakit geçirilen yerlerden biridir. Yemek yaparken, yemek yerken ve bulaşık yıkarken mutfağı kullanabilirsiniz. Yemek yaparken birçok meyve ve sebzeyi doğramak gerekebilir. Yaptığınız yemeğe göre doğrama şekliniz ve doğrayacağınız sebze değişir. Bazı sebze ve meyveler çok kolay bir şekilde doğranabilirken, bazılarını doğrarken zorlanabilirsiniz. Sebzeleri kolay bir şekilde doğrayabilmek için kullandığınız bıçak çok önemlidir. Tupperware doğrayıcı çeşitleri ile tüm meyve ve sebzeleri pratik bir şekilde doğrayabilirsiniz. Tupperware doğrayıcı modelleri geniş çeşitliliktedir. Her bir doğrayıcı modelinin kendine has özelliği bulunmaktadır. Doğrayıcının sahip olduğu özelliklere göre ihtiyacınız olan doğrayıcı modelini satın alabilirsiniz. Böylece pratik bir şekilde yemek yapabilirsiniz. İhtiyacınız olan doğrayıcı bulabilmek için doğrayıcı özellikleri hakkında detaylı bilgiye sahip olmanız gerekebilir. Patates, soğan, havuç, salatalık ve daha birçok yiyeceği doğrayıcı yardımıyla kolay ve hızlı bir şekilde doğrayabilirsiniz. Böylece yemek yapma sürenizi de kısaltabilirsiniz. Birçok doğrayıcı çeşidi ve modeli bulunuyor. Her modelin kendine has özelliği var. Birbirinden kaliteli ve şık tasarımlardan oluşan doğrayıcı modelleri, her mutfağın olmazsa olmazı denilebilir. İlk defa bir doğrayıcı kullanacaksanız temel ihtiyaçlara hitap eden bir doğrayıcı satın alabilirsiniz. Tupperware şef doğrayıcı, temel düzeyde doğrama işlemlerinizi pratik ve hızlı bir şekilde yapmanıza yardımcı olur. Şef doğrayıcı üçlü bıçak yapısına sahiptir. İpli döner mekanizması ile taze meyve ve sebzelerinizi kolayca doğrayabilirsiniz. Aynı zamanda lezzetli soslar hazırlamak da şef doğrayıcı ile oldukça pratiktir. İlk defa doğrayıcı kullanacaksanız hemen hemen her sebzede kullanabileceğiniz şef doğrayıcı ürününü tercih edebilirsiniz. Tupperware doğrayıcı modelleri elbette şef doğrayıcı ile sınırlı değildir. Mutfağınızda kullanabileceğiniz birçok doğrayıcı modeli bulunuyor. Tupperware patates doğrayıcı yemek yapmanızı kolaylaştırır. İhtiyacınız olan doğrayıcı modeli ile yemekleriniz hem daha lezzetli hem daha pratik hazırlayabilirsiniz.

Tupperware Doğrayıcı Çeşitleri

Tupperware Doğrayıcı Çeşitleri

Tupperware pratik doğrayıcı çeşitleri geniş modellerden oluşuyor. Sebzeleri doğrama ve hazırlanan karışımı karıştırma için bir doğrayıcı arıyorsanız Tupperware Extra Şef manuel doğrayıcı modeline göz atabilirsiniz. Bu model, üçlü bıçak sistemine sahip olmakla birlikte ipli döner mekanizmasına sahiptir. Sebzeleri kolayca doğramanıza yardımcı olan manuel doğrayıcı aynı zamanda karışım hazırlamanızda da yardımcı olur. Omlet, meyve kokteyli, sos, bebek maması gibi karışımları Tupperware extra şef manuel doğrayıcı modeli ile hazırlayabilirsiniz. İpli mekanizmaya sahip doğrayıcı, karışımları kolayca hazırlayabilmenize yardımcı olur. Malzemeleri elle karıştırıp yorulmak yerine Tupperware doğrayıcı ile kolay bir şekilde pürüzsüz karışımlar elde edebilirsiniz. Hafif ve kompakt yapısı sayesinde mutfağınızda çok yer kaplamaz ve kolay bir kullanım sağlar. Meyve ve sebzelerinizi dilim dilim kesmek istiyorsanız Tupperware dilim dilim doğrayıcı ile bunu kolayca gerçekleştirebilmek mümkündür. Meyve ve sebzelere istediğiniz şekli vermek daha da kolay hale gelecektir. Tırtıklı, jülyen, parmak, küp, elmas ve dalgalı şekillerde istediğiniz incelikte dilimler yapabilir yemeklerinize orijinal dokunuşlar katabilirsiniz. Doğrayıcıyı kullanırken parmaklarınıza zarar vermemek için ürünün bir eklentisi olan parmak koruyucuyu kullanabilirsiniz. Tupperware jülyen doğrayıcı, sebze ve meyveleri jülyen şeklinde doğrayabilmenizi sağlar. Hazırladığınız yemekler, doğrayıcı ile farklı bir ahenk ve lezzetle ön plana çıkar. Tupperware soğan doğrayıcı, Tupperware manuel doğrayıcı, Tupperware ipli doğrayıcı modellerine Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

Tupperware Doğrayıcı Özellikleri

Tupperware Doğrayıcı Özellikleri

Tupperware doğrayıcının tüm modelleri kolay bir kullanıma sahiptir. Tupperware çek bırak doğrayıcı olarak da bilinen doğrayıcı, ipli ve mekanik bir sisteme sahiptir. Doğrayının kenarında bulunan ipi çekip bırakarak doğrama işlemini hızlı ve kolay bir şekilde halledebilirsiniz. Tupperware çevirmeli doğrayıcı modelleri ise hem doğrayıcı hem de karıştırıcı olarak kullanılabilir. Doğrayıcı modelleri içerisinden çevirmeli ya da ip mekanizmalı doğrayıcı modelini tercih edebilirsiniz. Doğrayıcı seçerken kendi ihtiyaçlarınızı referans alabilirsiniz. Tupperware spiral doğrayıcı, sebze ve meyveleri farklı ve düzgün şekillerde doğramanıza yardımcı olur. Birçok spiral doğrayıcı modeli bulunmaktadır. İhtiyaç dahilinde istediğiniz modeli satın alabilir, yemeklerinize farklı detaylar katabilirsiniz. Spiral doğrayıcı modellerinden biri olan Tupperware elektriksiz spiral rende, çevirerek kullanacağınız rende makinesidir. Bu ürün ile sebze ve meyvelerinizi kolayca ve nizami bir şekilde rendeleyebilirsiniz. Genellikle sebzelerin pratik bir şekilde rendelenmesi için kullanılabilecek pratik bir araçtır. Tupperware el doğrayıcı olarak da bilinen Tupperware spiral doğrayıcı, el yardımıyla kolayca spiral doğrayabilme sağlar. Tupperware doğrayıcı bıçağı, üst düzey kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Hangi doğrayıcı modelini kullanırsanız kullanın doğrayıcının bıçağı, uzun süre keskinliğini kaybetmeyecektir. Doğrayıcının keskinliğini daha kullanışlı hale getirmek istiyorsanız doğrayıcıyı elinizde yıkamaya özen gösterebilirsiniz. Bulaşık makinesinde ya da elde yıkasanız bile Tupperware doğrayıcı bıçağı uzun süre keskinliğini kaybetmeyecektir. Keskinliğini kaybetmeyen doğrayıcılar, meyve ve sebzeleri hızlı ve kolay bir şekilde doğrar. Keskin yapıya sahip doğrayıcı bıçak sayesinde, yorulmadan ve kolay bir şekilde doğrama işlemlerinizi halledebilirsiniz. Rendeleme, karıştırma, doğrama ve benzeri birçok işlemde kullanabileceğiniz Tupperware doğrayıcı modelleri, mutfakta geçirdiğiniz süreyi en aza indirir. Yemek, püre, karışım, mama ve sos hazırlamak Tupperware sayesinde çok kolay ve pratiktir. Aynı zamanda el ile doğranan ve rendelenen sebze meyvelerin görünümü estetik bir yapıya sahip değildir. Tupperware doğrayıcı ile doğranan ve rendelenen sebze meyveler, estetik ve pürüzsüz bir şekle sahip olur. Yemeklerinize estetik detayları katmak, Tupperware doğrayıcı ile hem daha kolay hem daha pratik olacaktır.

Tupperware Doğrayıcı Fiyatları

Tupperware Doğrayıcı Fiyatları

Mutfağınızda işinizi kolaylaştıracak ve yaptığınız yemekleri daha lezzetli hale getirecek birçok Tupperware ürünü bulunmaktadır. Mutfağınızın olmazsa olmazı Tupparware soyacak, sebze ve meyvelerinizin kabuklarını kolayca soyabilmenizi sağlar. Yumuşak ve konforlu yapısı sayesinde sebze ve meyveleri soyarken eliniz rahatsız olmaz. Soyacağın bıçağı uzun süre keskinliğini kaybetmez ve sebzeleri kolayca soyabilmenize yardımcı olur. Her mutfağın olmazsa olmaz parçası soyacak, Tupperware ile kalitesiyle ön plana çıkıyor. Tupperware ürünleri set halinde de satılabilmektedir. Tupperware süper şef seti, ikili süzgeç ve doğrayıcıdan oluşuyor. Doğrayıcının üçlü bıçak sistemi ve karıştırma özelliği ile hayatınızı kolaylaştıran bir parça. Aynı zamanda ikili süzgeci kullanarak mutfağınızdaki çoğu işlemi kolaylaştırabilirsiniz. Tupperware süper şef ve şek şek parçalarından oluşan set, genellikle diyet yapan ya da bebeğe sahip kişilerin tercih ettiği doğrayıcı setlerinden biridir. Bu set ile doğrayıcıda doğradığınız sebze ve meyveleri şek şek içerisine koyarak saklayabilirsiniz.Tupperware süper şef, yalnızca doğrayıcı olarak değil karıştırıcı olarak da kullanılabilir. Hazırladığınız mama veya kokteylleri karıştırabilir, şek şek içerisine koyarak saklayabilirsiniz. Şek şek, iyi bir koruyucudur. Karışımları uzun süre boyunca koruyabilmenizi ve sonrasında tüketebilmenizi sağlar. Doğrayıcı satın alırken merak edilen bir diğer şey ise fiyat aralığıdır. Tupperware doğrayıcı fiyatı, doğrayıcının modeline ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. İhtiyacınıza ve bütçenize göre doğrayıcı satın alabilirsiniz. Trendyol indirimlerinden yararlanarak kampanyalı fiyatlara doğrayıcı seti veya doğrayıcı satın alabilirsiniz. Tupperware doğrayıcı yorumlarına ulaşabilir bu şekilde ihtiyacınıza uygun seçebilirsiniz.