placeholder
"

Twelve

" araması için 700 sonuç listeleniyor

Twelve

Twelwe ile Zarif Tasarımlar Kaliteyle Buluştu

Twelve tarafından sunulan birbirinden şık tasarımları ile saat modelleri üstün kalite ile sizlere sunuluyor. Saat tasarımları açısından, şık ve zarif tasarımlar ile buluşturulup, sizlere kadın ve erkek modelleri olarak birçok farklı seçenek sunuyor. Saat tasarımları ile ön plana çıkan marka, aynı zamanda sizlere gözlük ve bileklik modelleri gibi birçok seçenek sunuyor. Giyim konusunda tam ve eksizsiz olan bir giyim için takıların ve aksesuarlarında eksizsiz olması gerekir. Bu noktada, size sunulan saat modelleri, eşsiz tasarımları ile giyimine eşlik edecektir. Erkek saat modelleri ile kadın modelleri konusunda, oldukça değişik özelliklerde seçenekler bulunuyor. Farklı olarak sunulan özellikler sayesinde, farklı olan ihtiyaçlarınıza göre seçim yapabilirsiniz. Saat konusunda yapacak olacağınız seçimler oldukça önemlidir. Özellikle kalite konusu, saat söz konusu olunca daha da önemli bir hale gelmektedir. Çünkü saatler sürekli olarak bileklerimizde olduğu için ellerinizi yıkarken su ile temas edebilir ve buna bağlı olarak problemler yaşanabilir. Bu noktada oldukça kaliteli ürünler sunan Twelve saat modelleri, suya belli derinliğe kadar dayanıklılık göstermektedir. Aynı zamanda, el yıkama durumlarında saattiniz su kesinlikle almaz. Fakat saatte zarar verebilecek olan kimyasal temizlik ürünlerinden, ürünü uzak tutmanızda fayda vardır. Twelve saat fiyatları, sahip olmuş olduğu kaliteye göre oldukça uygundur. Bu nedenle de uygun fiyatlara kaliteli saat sahibi olmak isteyenlere avantaj sağlamaktadır. Fiyat seçenekleri değişmektedir. Bu nedenle de sizlere belli bir fiyat bilgisi vermek oldukça zordur. Saat kalitesi ne kadar kaliteli olursa, görünümü de o kadar şık olacaktır. Bu açıdan sizlere oldukça şık modeller sunan, Twelve saat modelleri ile şık ve zarif bir görünüm elde edeceksiniz. Saat modellerinde kullanılan tasarımlar, özgün tasarımlar olup aynı zamanda, modaya uygun olan modellerdir. Kadın saat modellerinde, son yıllarda en çok beğenilen tasarımlar arasında yer alan gold kaplama saat modelleri; sizlere dijital ve analog sistem olarak sunulmaktadır. Değişen teknoloji ile birlikte saatlerde değişmeye ve teknolojiye uyum sağlamaya başlamıştır. Bu noktada, Twelve marka saat modelleri arasında, teknolojiye uygun birçok farklı özellikler taşıyan modeller bulunmaktadır. Özellikle yuvarlak tasarım ve bronz kaplama ile birleşen dijital saat modelleri oldukça beğenilmekte ve tercih edilmektedir.

Saatin En Şık Tasarımları Twelwe

Twelve saat ve aksesuar ürünlerinde, kadın ve erkek için sık kullanılan ve tercih edilen ürünler bulunmaktadır. Saat modellerinin yanı sıra, farklı tasarımlara sahip birçok farklı aksesuar ürünü bulunmaktadır. Kaliteli ürünlerin yer aldığı seçenekler arasında, kombin için tamamlayıcı pek çok ürün yer almakta ve sizin beğeninize sunulmaktadır. Saat modelleri taşlı seçenekler ile karşınıza çıkarken, aynı zamanda sade tasarıma sahip olan saat modelleri de oldukça beğenilen saat tasarımları arasında yer almaktadır. Kordon yapısı oldukça sağlam olan saat modellerinde, dilerseniz taşlı kordon seçenekleri, dilerseniz de kemerli kordon seçenekleri de yer almaktadır. Kadınların tercih ettiği modellerde genellikle, taşlı kordon modelleri ön plana çıkmaktadır. Size sunulan saat modellerinde, bazı modellerde çift kordon seçeneği de bulunmaktadır. Bu modellerde, gönderilen ikinci kordon deri özelliği ile sizlere yedek model olarak sunuluyor. Oldukça kolay bir şekilde kordon kısmını değiştirebilirsiniz. Buna bağlı olarak, Twelve watch saat fiyatları da değişmektedir. Farklı modeller ve seçenekler için farklı fiyatlandırma işlemi yapılmaktadır. Farklı olarak yapılan fiyatlandırma, insanların kendi ayırmış oldukları bütçeye göre alışveriş yapmasını sağlıyor, bu nedenle de bu durum oldukça avantajlıdır. Oldukça kaliteli çalışma ile hazırlanmış olan saat modellerinin iç kısımlarında, farklı ve etkileyici renk uyumları kullanılmıştır. Gold renk kaplama modellerinde, taşlı tasarımlar oldukça şık bir görünüm sunarken, gümüş ya da bronz kaplama tasarımlarda ön plana çıkan farklı renk uyum çalışmalarıdır. Kendi tarzınıza uygun olan farklı saat tasarımlarını bulmak, seçenekler arasında oldukça kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Tarzınızı oldukça rahat bir şekilde bulabileceğiniz gibi aynı zamanda ihtiyacınız olan özelliği de oldukça kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Twelve saat yorumları kısmından da almayı düşündüğünüz saat modeli için yapılan değerlendirmeleri inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda, siz de bu kısımlarda değerlendirme yapma şansına sahip olabilirsiniz. Şık tasarımları ile dikkat çeken modeller, oluşturmak istediğiniz tarza uyum sağlayacaktır. Son teknoloji ile hazırlanmış olan dijital saat modelleri konusunda da kaba modellerin yanı sıra kibar modeller ön plana çıkmaktadır. Twelve saat markası olarak, en şık modelleri tüketiciye sunmaktadır. Saat modelleri arasında takım olan ürünler de bulunmaktadır. Takım olan bu ürünlerde, sevgiliniz ile ya da yakınınız ile takabileceğiniz iki saat ürünü bulunmaktadır. Genellikle bir kız bir erkek modeli olarak sunulan bu çiftli saat ürünlerinde, aynı tasarım kullanılmaktadır.

Twelwe Modelleri Özellikleri ve Fiyatları

Twelve saat orijinal olarak sizlere gönderilmektedir. Gönderilen saat modelleri içerisinde, belli süre geçerli olan garanti belgeleri de yer almaktadır. Saat modelleri, sahip olmuş oldukları kalite nedeni ile kolay bir şekilde bozulma sorunu yaşatmaz size fakat olası bir problem yaşadığınızda, garanti belgesi içerisinde yer alan belli koşullar dahilinde, saatinizi garantiye yollayabilirsiniz. Garanti süreçleri de oldukça hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir. Saat modellerinde, kordon tasarımları oldukça farklı tasarımlar ile hazırlanmıştır. Özellikle metal olan tasarımlarda, desenli modeller ön plana çıkmaktadır. Kordonlarında kullanılan metal kısımlar, özel malzemeler ile kaplanmış oldukları için metale alerjisi olan kişilerin korkmadan tercih edebileceği özelliklerdedir. Size sunulan saat modellerinin yanı sıra aynı zamanda, Twelve gözlük modelleri de size sunulmaktadır. Gözlük modelleri, farklı tasarımlara sahip çerçeve modelleri ile kadın ve erkek için farklı ürünler sunmaktadır. UV ışınlarına karşı tam korumaya sahip olan güneş gözlüğü modelleri oldukça şık bir tarza sahiptir. Gözlüklerin kordon kısımları ince bir şekilde hazırlanmıştır. Aynı zamanda, çerçeve tasarımı da bu ince detaya uyum sağlamaktadır. Güneş ışınlarına karşı değil, gün içerisinde gözünüze zarar verebilecek birçok ışıktan gözlerinizi korur. Güneş gözlüğü kullanımı, göz sağlığı açısından oldukça önemli olan aksesuar ürünlerinden biridir. Aksesuar olarak kullanılan ve oldukça şık bir tarz sahibi eden gözlük modelleri; aynı zamanda, gözleri korudukları için doktorlar tarafından önerilen bir üründür. Size sunulan gözlük modelleri ve saat modellerinin yanı sıra, Twelve çelik bileklik modeli de sizlere sunulmaktadır. Çelik yapıda olan bileklik oldukça şık bir görünüme sahiptir. Bu nedenle de tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Çelik yapısı sayesinde, herhangi bir kararma durumu söz konusu değildir. Gold renk kaplama ve bronz renk kaplamanın yanı sıra, gümüş renk kaplama modelleri de bulunmaktadır. Kaplama çalışmaları oldukça kaliteli olarak işlenmiştir. Bu nedenle, çarpma ya da düşemeye başlı olarak renk konusunda dökülme yaşanmaz. Bileklik modelleri ile birlikte size sunulan Twelve güneş gözlüğü modelleri de aynı şekilde oldukça sağlam bir yapıya sahiptir. Güneş gözlüğü modellerinde, genellikle en sık tercih edilen tasarımlar üzerinden size seçenekler sunulmaktadır. Size sunulan farklı modeller ve seçenekleri incelemek için Trendyol sayfasını ziyaret edebilirsiniz.