Marka
Avantajlı Ürünler
Cinsiyet
Renk
Fiyat
Kordon Materyali
Kordon Renk
Kasa Çapı
Ekartman
Kadran Şekli
Kasa Renk
Çerçeve Formu
Mekanizma
Tip
Kasa Materyali
Cam Renk
Çerçeve Renk
Fiyat Geçmişi
Garanti Süresi
Cam Materyali
Cam Şekli
Cam Tipi
Çerçeve Materyali
Çerçeve Tipi
Su Geçirmezlik
Ürün Değerlendirmesi
"

Twelve

" araması için 628 sonuç listeleniyor

Şık Aksesuar Seçenekleriyle Twelve Trendyol'da!

Twelve tarafından sunulan birbirinden şık tasarımları ile saat modelleri üstün kalite ile sizlere sunulur. Saat tasarımları açısından şık ve zarif tasarımlar ile buruşturulup sizlere kadın ve erkek modelleri olarak birçok farklı seçenek sunuyor. Saat tasarımları ile ön plana çıkan marka, aynı zamanda sizlere gözlük ve bileklik modelleri gibi birçok seçenek sağlar. Giyim konusunda tam ve eksizsiz olan bir kombin için takıların ve aksesuarlarında eksiksiz olması gerekir. Bu noktada, size sunulan saat modelleri, eşsiz tasarımları ile giyimine eşlik eder. Erkek ile kadın saat modelleri konusunda, oldukça değişik özelliklerde seçenekler bulunur. Ürün konusunda yapacak olacağınız seçimler oldukça önemlidir. Özellikle kalite unsuru, saat söz konusu olunca önemli bir hale gelir. Çünkü saatler sürekli olarak kullanıldığı için ellerinizi yıkarken su ile temas edebilir ve buna bağlı olarak problemler yaşanabilir. Bu noktada oldukça kaliteli ürünler sunan Twelve saat modelleri, suya belli derinliğe kadar dayanıklılık gösterir. Ürün fiyatları, sahip olmuş olduğu kaliteye göre farklılık gösterir. Bu nedenle de uygun fiyatlara kaliteli ürüne sahibi olmak isteyenlere avantaj sağlar. Twelve fiyat seçenekleri modellere göre değişiklik gösterir. Online olarak yapacağınız alışverişte kolaylıkla Twelve indirimlerini takip edebilirsiniz. Ayrıca Twelve kampanyalarından da hızlıca bilgi sahibi olarak indirimli şekilde ürün siparişi verebilirsiniz. Bu açıdan sizlere oldukça şık modeller sunan marka ile şık ve zarif bir görünüm elde edebilme imkanına sahip olabilirsiniz. Saat modellerinde kullanılan tasarımlar, özgün detaylar olup aynı zamanda, modaya uygun olan seçeneklerdir.

Kaliteli Tasarımıyla Dikkat Çeken Twelve Modelleri

Kaliteli Tasarımıyla Dikkat Çeken Twelve Modelleri

Saat çeşitleri taşlı seçenekler ile karşınıza çıkarken aynı zamanda sade tasarıma sahip olan modelleri de oldukça beğenilen tasarımlar arasında yer alır. Kordon yapısı oldukça sağlam olan çeşitlerde, tercihe göre hem taşlı hem de kemerli kordon seçenekleri yer alır. Kadınların tercih ettiği çeşitlerde genellikle taşlı kordonlu ürünler ön plana çıkar. Size sunulan saat modellerinde, bazı çeşitlerde çift kordon seçeneği de bulunur. Bu tasarımlarda, gönderilen ikinci kordon deri özelliği ile sizlere yedek model olarak sunulur. Oldukça kolay bir şekilde kordon kısmını değiştirebilirsiniz. Farklı çeşitler ve seçenekler için farklı fiyatlandırma işlemi yapılır. Bu fiyatlandırma, insanların kendi ayırmış oldukları bütçeye göre alışveriş yapmasını sağlar. Bu nedenle de oldukça avantajlıdır. Oldukça kaliteli çalışma ile hazırlanmış olan saat çeşitlerinin iç kısımlarında, farklı ve etkileyici renk uyumları kullanılır. Gold renk kaplama çeşitlerinde, taşlı tasarımlar oldukça şık bir görünüm sunarken gümüş ya da bronz kaplama tasarımlarda ön plana çıkan farklı renk uyum çalışmalarıdır. Kendi tarzınıza uygun olan farklı tasarımlarını bulmak, seçenekler arasında oldukça kolay bir şekilde yapılır. Tarzınızı oldukça rahat bir şekilde bulabileceğiniz gibi aynı zamanda ihtiyacınız olan özelliği de oldukça kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Twelve yorum için yorumlar kısmından tasarımlar ve marka hakkında bilgi ve fikir edinebilirsiniz. Twelve tavsiye yorumlarına göre online alışverişinize devam edebilirsiniz. Aynı zamanda, siz de bu kısımlarda değerlendirme yapma şansına sahip olabilirsiniz. Twelve kullananların değerlendirmelerini göz önüne alarak bilgi ve fikir sahibi olmanıza imkan sunulur. Şık tasarımları ile dikkat çeken modeller, oluşturmak istediğiniz tarza uyum sağlar. Son teknoloji ile hazırlanmış olan dijital saat modelleri konusunda da geniş tasarımların yanı sıra kibar modeller ön plana çıkar. Saat çeşitleri arasında takım olan ürünler de bulunur. Takım olan bu ürünlerde, sevgiliniz ile ya da yakınınız ile takabileceğiniz iki saat ürünü bulunur. Genellikle bir kız bir erkek çeşidi olarak sunulan bu çiftli saat ürünlerinde, aynı tasarım kullanılır. Trendyol’da sunulan modellere göz atarak kendinize uygun bir tasarıma karar verebilirsiniz.

Zarif Detaylarıyla Twelve Ürünleri

Zarif Detaylarıyla Twelve Ürünleri

Kadın saat tasarımlarında, son yıllarda çok beğenilen detaylar arasında yer alan gold kaplama çeşitleri; sizlere dijital ve analog sistem olarak sunulur. Değişen teknoloji ile birlikte saatlerde değişmeye ve teknolojiye uyum sağlamaya başlar. Bu noktada, markanın saat kategorisi arasında, teknolojiye uygun birçok farklı özellikler taşıyan çeşitler bulunur. Özellikle yuvarlak tasarım ve bronz kaplama ile birleşen dijital saat çeşitleri oldukça ilgi görür ve tercih edilir. Markanın saat ve aksesuar ürünlerinde, kadın ve erkek için sık kullanılan ve tercih edilen bir çok çeşit bulunur. Saat tasarımları yanı sıra, farklı tasarımlara sahip birçok farklı aksesuar ürünü bulunur. Bunlardan sık tercih edilen modellerden birisi de Twelve cüzdan tasarımlarıdır. Ayrıca cüzdanın yanı sıra Twelve kartlık da oldukça ilgi gören bir modeldir. Kaliteli ürünlerin yer aldığı seçenekler arasında, kombin için tamamlayıcı pek çok ürün beğeninize sunulur. Markanın tüm ürünleri orijinaldir. Saat çeşitleri, sahip olmuş oldukları kalite nedeni ile kolay bir şekilde bozulma sorunu yaşatmaz. Bu sayede uzun süre kullanım avantajı sunar. Saat modellerinde, kordon tasarımları oldukça farklı detaylar ile hazırlanır. Böylece her tarza uyum sağlayacak modeller ortaya çıkar. Özellikle metal olan tasarımlarda, desenli işçilik ön plana çıkar. Kordonlarında kullanılan metal kısımlar, özel malzemeler ile kaplanmış oldukları için metale alerjisi olan kişilerin korkmadan tercih edebileceği özelliklerdedir. Trendyol ile Twelve online olarak ürünlere erişim sağlayıp sipariş verebilirsiniz. Bu noktada çeşitli avantajlara da kolayca ulaşabilirsiniz. Bir yandan bütçenizi korurken diğer yandan şık kombinler elde edebilirsiniz. Twelve satın almak için Trendyol üzerinden inceleme yaparak ihtiyaç duyduğunuz ürüne hızlıca sahip olabilirsiniz.

Bütçe Dostu Twelve Fiyatları

Bütçe Dostu Twelve Fiyatları

Saat modellerinin yanı sıra aynı zamanda, Twelve gözlük modelleri de mevcuttur. Gözlük çeşitleri, farklı tasarımlara sahip çerçeve modelleri ile kadın ve erkek için uygun ürünler sunar. UV ışınlarına karşı tam korumaya sahip olan güneş gözlüğü modelleri oldukça şık bir tarza sahiptir. Gözlüklerin kordon kısımları ince bir şekilde hazırlanır. Aynı zamanda, çerçeve tasarımı da bu ince detaya uyum sağlar. Sadece güneş ışınlarına karşı değil, gün içerisinde gözünüze zarar verebilecek birçok ışıktan gözlerinizi korur. Güneş gözlüğü, göz sağlığı açısından oldukça önemli olan aksesuar ürünlerinden biridir. Aksesuar olarak kullanılan ve oldukça şık bir tarz sunan gözlük modelleri; aynı zamanda, gözleri korudukları için doktorlar tarafından önerilen bir üründür. Size sunulan gözlük ve saat modellerinin yanı sıra, Twelve bileklik tasarımları da beğeni kazanır. Çelik yapıda olan bileklik oldukça şık bir görünüme sahiptir. Bu nedenle de tercih edilen ürünler arasında yer alır. Çelik yapısı sayesinde herhangi bir kararma durumu söz konusu değildir. Gold ve bronz rengin yanı sıra gümüş renk kaplama modelleri de bulunur. Kaplama çalışmaları oldukça kaliteli olarak işlenir. Bu nedenle çarpma ya da düşmeye bağlı olarak renk konusunda dökülme sorunu oluşmasını engeller. Bileklik modelleri ile birlikte size sunulan güneş gözlüğü tasarımları da aynı şekilde oldukça sağlam bir yapıya sahiptir. Güneş gözlüğü kategorisinde, genellikle sık tercih edilen tasarımlar üzerinden size seçenekler sunulur. Ayrıca Twelve kolye çeşitleri de mevcuttur. Boyunlarda oldukça şık ve zarif görünüm sunar. Oldukça şık, kaliteli ve zarif olan her Twelve ürünlerine Trendyol ile hızlıca sahip olabilirsiniz. Size sunulan farklı Twelve modelleri ve seçenekleri incelemek için Trendyol’u tercih edebilirsiniz.