placeholder
"

uhlsport

" araması için 1813 sonuç listeleniyor
UHLSPORT Kadın Mont
KARGO BEDAVA
uhlsportKadın Mont
(4)
Kadın Mont
1.688 TL
Sepete Git

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Uhlsport

Yüksek Performans Sağlayan Uhlsport Kaleci Eldivenleri

Uhlsport yaklaşık 70 yıldır spor malzemeleri üzerine hizmet veren başarılı markalardan biridir. Öne çıkan ürün grupları ile her yaştan ve her bedenden kişilere hizmet vermektedir. Markada outdoor, kaleci eldiveni, koşu ayakkabısı, eşofman takımı, mont, sweetshirt gibi daha birçok kategoride ürünleri rahatlıkla bulabilirsiniz. Uhlsport kaleci eldiven çeşitleri bu ürün kategorilerinden biridir. Kaleciler için eldivenler oldukça önemli aksesuarlardan arasındadır. Topu yakalamada eller kayganlık nedeniyle başarılı olamayabilir. Bu nedenle eldivenlerle, top üzerinde hâkimiyet kurmak için gerekecektir. Uhlsport kaleci eldiveni spor lateks kumaşından üretimi yapılan, oldukça ergonomik tasarlanmış bir ürün çeşitlerine sahiptir. Güvenli bandaj özelliği sayesinde kişilerin ellerine tam oturarak kayma yapmaz. Parmakların rahat hareket ettirilebilmesi için ürünler delikli yapıda olarak tasarlanmıştır. Uhlsport eldiven çeşitlerinde bir diğer ürün, Aerored Soft kaleci eldivenidir. Ürünün kumaşı lateks klasik kesim olması nedeniyle maksimum yakalama performansı sunacaktır. Geliştirilmiş nefes alıcı yapısı sayesinde elinizin sağlığını korur ve havayı geçirmesini sağlar. Parmakların yan kısımlarında bulunan delikli tasarım parmakların hareket sırasında nefes almasını sağlayacaktır. Parmak sabitleyici özelliği sayesinde topun kaymasını engeller. Ürün kabartmalı olarak tasarlanmıştır. Uhlsport kemikli kaleci eldiveni de başarılı kullanım sağlayan eldiven çeşitlerinden biridir. Bu ürün tüm hava koşullarında üstün yakalama olanağı sunar. Yumuşak lateks malzemesi kullanılarak iç ve dış yüzeyi tasarlanmıştır. Parmakları çevreleyen klasik kesim yapısına sahiptir. Parmak dengelemeyi sağlayan iç yüzeyi sayesinde topu hızlı bir şekilde yakalamayı sağlayacaktır. Dış kısmında bulunan kabartma tasarımları sayesinde yumruklamalarda elin zarar görmesini engelleyecektir. Shockzone dolguları sayesinde, yumruk darbelerine karşı eldivenin aşınma ihtimalini ortadan kaldıracaktır. Bu model kaleciler için yüksek performans sunacak özelliklere sahiptir. Uhlsport ayakkabı kategorisinde outdoor ayakkabı ve koşu ayakkabısı spor ayakkabı çeşitleri bulunmaktadır. Outdoor genellikle dağcılık gibi sporlar için gerekli kıyafet içeriklerinin bulunduğu kategoriye denir. Dağcılık gibi sporlarda zorlu zemin şartlarının bulunması nedeniyle ayakkabıların özellikle alt kısımları darbelere yüksek direnç gösterecek içeriklere sahip olmalıdır. Ayrıca spor ayakkabılarının hafif olması ayağa ağırlık yapmaması bu spor dallarında oldukça önemlidir. Outdoor spor ayakkabı çeşitlerinin rahat olması da diğer önemli ayrıntılardan biridir. Her durumda ve koşulda yürümeyi gerektirecek bu spor dallarında rahat olmayan ayakkabılar hareketi sınırlayacağı için tercih edilmemesi gerekecektir. Uhlsport outdoor spor ayakkabı çeşitleri ile tüm zorlu sporlarda yüksek performans gösterebilirsiniz.

Outdoor Giyimde Seçiminiz Uhlsport

Markanın outdoor spor ayakkabı çeşitleri, kauçuktan yapılmış oldukça rahat kalıpları bulunan ayakkabılardır. Tabanlarında Eva kullanılması nedeniyle tüm darbelere karşı yüksek direnç gösterirler. Orta taban teknolojisi kullanılan ayakkabılarda ayağınız zorlu koşullarda dahi maksimum rahat edecektir. Waterproof özelliği bulunan bu ürünlerde, ayakkabı suyu emmeyeceği için çabuk kuruma sağlayacaktır. Elastik yapıda olması ayağınızın şeklini alması açısından oldukça başarılır. Ayrıca geniş model ve renk seçeneğinin olması nedeniyle kişiler zevklerine yönelik tercihler yapabileceklerdir. Uhlsport spor ayakkabı çeşitlerinde koşuya uygun modellerde bulunmaktadır. Koşu sırasında ayağı tamamen saran ve emin adımlar atabilme rahatlığı sunacak ayakkabı seçimleri oldukça önemlidir. Koşu ayakkabılarında erkek ve kadın için ürün çeşitleri bulunmaktadır. Her modelde ve her renkte geniş ürün çeşitliliği de bulunmaktadır. Koşu ayakkabıları, kauçuk yapıya sahip olup eva tabanlıdır. Bu nedenle yalnızca koşu sporunda değil birçok spor kategorisinde de tercih edebilirsiniz. Ürünlerde bulunan orta taban teknolojisi ayağınızın tabanının ayakkabıya rahat oturmasını sağlayacaktır. Orta taban Uhlsport ürünlerinde futbol krampon çeşitlerini bulabilirsiniz. Krampon futbolda tercih edildiği içi özellikle rahat olması büyük önem taşıyacaktır. Maç süresi boyunca ayağınızdan çıkmayacak ayakkabılar rahat olmadığı zaman verimli bir oyun performansı da sağlamayacaktır. Ayağı çorap gibi tamamen saran krampon modelleri üst düzey performans özelliği sağlayacaktır. Bunun yanı sıra başarılı çivi dizimi de sakatlık açısından olması gereken özellikler arasındadır. Uhlsport krampon modelleri ayağınızı tamamen sararak hareket kabiliyetinizi artırır. Dış taban yapısı sayesinde ürünler dengede durmanızı sağlar. Ayrıca çizi dizimi olası sakatlık durumlarında büyük ölçüde koruma sağlamaktadır. Esnek yapısı sayesinde topla rahat bir oyun oynama sağlar. Uhlsport halı saha ayakkabısı yorumları, ürünün oldukça başarılı olduğu yönündedir. Markada yağmurluk çeşitleri de bulunmaktadır. Yağmurluk modelleri olumsuz hava koşullarında kişileri korumayı sağlayan önemli ürünlerden biridir. Ürünün kumaş içeriği sayesinde suyu geçirmez ve kişileri ıslanma olasılığından korur. Kapüşon içeriği sayesinde ıslanma durumunda başında korunmasını sağlayacaktır. Bunun yanı sıra yağmurluğun iç kısmında kullanılan pamuksu kumaş içeriği sayesinde soğuk havalarda koruma sağlar. Bol olması sayesinde, rahat bir kullanım açısından oldukça idealdir. Uhlsport yağmurluk modellerinde farklı ürün seçeneklerinde bulunması, kişilerin zevklerine uygun seçimler yapabilmesini de sağlayacaktır.

Kış İçin Spor ve Sıcak Seçimler Uhlsport Mont Modelleri

Uhlsport Türkiye markasında mont modellerine de rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Kadın ve erkek kategorisinde mont modelleri bulabilmek mümkündür. Mont seçimlerinde montun iç kısmında sıcak tutması büyük önem taşır. Bu nedenle yün ya da benzeri kumaş içeriğinin kullanımı şarttır. Ayrıca montlarda sıvıyı geçirmeme özelliği de bulunmalıdır. Sıvıyı geçirecek mont modelleri kişilerin montu rahat kullanabilmesini engelleyecektir. Kişilerin beden seçimlerine göre mont tercihi yapması günlük kullanımda konfor sağlayacaktır. Uhlsport mont modelleri, aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz geniş içeriklere sahiptir. Her bedene rahatlıkla ulaşabilmeniz mümkündür. Sıcacık iç kısımları sayesinde en soğuk kış günlerinde bile üşümenizi engeller. Spor görünüşleri sayesinde gündelik hayatta ya da iş hayatınızda ürünleri tercih edebilirsiniz. Uhlsport eşofman takımı modelleri de gündelik hayatınız ya da aktif spor hayatınızda vazgeçemeyeceğiniz ürünler arasındadır. Takım olarak da bulabileceğiniz gibi, ürünleri eşofman altı ve üstü olarak ayrı ayrı da temin edebilirsiniz. Paraşüt ve pamuklu kumaş seçenekleri olan modeller dört mevsim kullanıma uygundur. Rahat kalıp ve kesim özelliği bulunması nedeniyle konforlu spor imkânı sunar. Kumaş içeriğinde bulunan hava geçirgenlik özelliği sayesinde terinizin tamamını emerek, vücut ısınızın sabit kalmasını sağlar. Birbirinden farklı model ve beden içeriği sayesinde seçim yapabilmeniz kolaylaşır. Ayrıca ürünlerde kadın ve erkek eşofman takımı seçenekleri bulunmaktadır. Uhlsport tshirt kategorisinde de geniş ürün seçeneği bulunmaktadır. Tshirt özellikle bahar ayları ve yaz aylarının olmazsa olmaz ürünlerinden biridir. İnce yapısı nedeniyle vücudu sarmayan ve sıkıştırmayan ürünler, kişilerin gün boyu konforlu bir şekilde hareket edebilmesini sağlayacaktır. Markanın tshirt modellerinin tamamı pamuklu kumaş içeriğine sahiptir. Tenle direkt olarak temasa geçen pamuklu kumaş ciltte alerji oluşmasını büyük ölçüde azaltır. Özellikle yaz aylarında görülen yoğun teri emerek cildin nemli kalmasını engeller. Kumaş içeriği sayesinde cildin daima nefes almasını sağlayacaktır. Markada pamuklu kumaş içeriğinin yanı sıra spandex kumaş içeriği de bulunmaktadır. Spandex kumaşı, spor ile uğraşan kişiler için oldukça idealdir. Yazın serinlik, kışında sıcaklık sağlayan bu kumaş spor ürünlerinde sıklıkla tercih edilir. Teri tamamıyla emen kumaş çabucak kuruyarak cildin uzun süre ıslak kalmasını da engelleyecektir. Özellikle hareket yeteneğini sınırlamaması sayesinde her durumda rahatlık sağlar. Markanın tshirt kategorisinde kadın ve erkek ürünlerinde geniş model ve renk yelpazesi bulunmaktadır.

Uhlsport ile Sınırsız Hareket Yeteneğine Sahip Olacaksınız

Markada oldukça talep gören ürün gruplarından biri taytlardır. Tayt modelleri kadınların günlük hayatta ve spor hayatında rahatlığı bulduğu ürün grubudur. Her şeyle kullanılabilen ürünler, kadınların gardırobunda mutlaka bulunması gereken ürünler arasındadır. Toparlayıcı görünüm sağlayan tayt modelleri daha şekilli ve zarif görünüm sağlaması nedeniyle tercih sebebidir. Markada spandex, polyester ve pamuksu içerikli kumaş taytları bulabilirsiniz. Spandex kumaş dört mevsim kullanım sağlayan taytlarda sıklıkla tercih edilen kumaşlar arasındadır. Her hareketi yapabilme kolaylığı sunan bu kumaş, cildin nefes almasını sağlar. Ayrıca terlemeyi en aza indirgeyerek kişilerde ter kokusu ve benzeri gibi durumların görünmesini engelleyecektir. Pamuksu kumaş içerikleri özellikle gündelik hayatta tayt kombinlerinde aranan kumaştır. Yazın sıkmayan bu kumaş kışın ise sıcacık tutar. Bu yönüyle kadınlar tarafından oldukça rağbet görür. Özellikle tayt modellerinde son yıllarda tercih edilen renkli ve desenli içerikler hareketli ve göz alıcı bir spor şıklık oluşturacaktır. Uhlsport tayt modellerinde her kadına uygun beden seçeneği de bulunmaktadır. Uhlsport markasında sweatshirt modellerine de ulaşabilirsiniz. Fermuarlı ya da kapüşonlu Uhlsport sweetshirt seçenekleri bulunmaktadır. Kumaş içeriği olarak yine spor dallarında sıklıkla tercih edilen pamuklu ve spandex kumaş seçeneği bulunmaktadır. Bunun yanı sıra kışlık kullanıma uygun olan polar kumaşı da tercih edebilirsiniz. Polar kumaşlar kış aylarında sıcacık tutan bir yapıya sahiptir. Spor şıklığın baş ürünlerinden olan sweatshirt modelleri tayt ya da kot pantolonla rahatlıkla tercih edilebilir. Yapısı nedeniyle sıcacık tutan bu ürünler rahat kalıpları sayesinde tüm gün rahatlık oluşturur. Kadın ve erkek kategorisinde bulabileceğiniz bu ürün, her beden, model ve renkte seçeneklere sahiptir. Markada erkeklerin en çok rağbet gösterdiği ürünler arasında olan formaları da bulabilirsiniz. Uhlsport forma ürünleri spandex kumaştan yapılan ürünlerdir. Terlemeyi azaltan bu ürünler tenin nefes almasını da sağlayacaktır. Futbol maçlarında kullanılabilecek bu ürünler basketbol gibi yoğun güç gerektiren sporlar içinde ideal bir kullanım sağlayacaktır. Birçok renk içeriği bulunması sebebiyle kişiler rahatlıkla kendilerine uygun modelleri seçebileceklerdir. Markada ayrıca diğer formalardan farklı olan Uhlsport kaleci forması seçenekleri de bulunaktadır. Uhlsport futbol topu, futbol maçları için tercih edebileceğiniz ürünler arasındadır. Futbol toplarında farklı numara ebatlarını rahatlıkla bulabilirsiniz. Dış yapısında malzeme içeriği olarak poliüretan deri kullanılmıştır. İç kısmı lateks deriden yapılmıştır. Özellikle saha gibi sert malzemeleri alanlarda kullanıma uygun olan top çeşitlerinin tamamı federasyon tarafından onay almış ürünlerdir. Farklı ağırlık içeriğine sahip toplar, hafif olmaları sayesinde kişileri yormaz. Uhlsport top kategorisinde voleybol topları da bulunmaktadır. Diğer toplara göre daha hafif yapıda bulunan voleybol topların dış malzemesinde poliüretan deri bulunmaktadır. İç kısmında ise lateks deri kullanılmıştır. Tek boya sahip bu toplar, federasyon onaylı olan ürünlerdir. Hafif olan bu ürünler rahat bir kullanım sağlamaktadır. Basketbol topları ise ağırlığı en fazla olan toplardır. Farklı boylarda olabilecek basketbol toplarında dış malzeme poliüretan, iç malzeme ise lateks yapıya sahiptir. Sert zeminde kullanılabilen bu ürünler, federasyon tarafından onayı alınmış ürünlerdir.

Yaz İçin En Güzel Seçimler Uhlsport Ürünlerinde

Uhlsport markasında aradığınız şort modellerini de rahatlıkla bulabilirsiniz. Şortlar yazın rahatlığı ile üstümüzden çıkarmadığımız ürünlerin başında gelir. Rahat kesimlere sahip oluşu sayesinde bacağı sarmayan yapısı havayı geçirme özelliğine sahiptir. Bu nedenle oldukça serin bir kullanım sağlayacaktır. Bunun yanı sıra şortların bel kısmında kullanılan lastikler, beli kavrayarak hareketi kolaylaştırır. Özellikle erkek modellerinde kullanılan file detayları terin emilmesinde oldukça başarılıdır. Bu nedenle koku oluşmayacağı için rahat bir kullanım sağlayacaktır. Uhlsport şort modellerinde aradığınız tüm model seçeneklerini bulabilirsiniz. Kadın ya da erkek kategorisinde ulaşabileceğiniz bu ürünlerde daha uzun olan bermuda şort seçenekleri de bulunmaktadır. Model ve renk seçeneği bulunan bu ürünler, rahatlığı ile üzerinizden çıkarmayacağınız yapıdadır. Markada yalnızca giyim kategorisinde değil, aksesuar kategorisinde de geniş seçenek içeriği bulabilirsiniz. Çanta modelleri bunlardan biridir. Çantalar kişisel eşyaların konulmasında oldukça kullanışlı ürünlerdir. Özellikle sırt çantaları, taşınacak eşyanın fazla olduğu durumlarda ideal bir seçimdir. Tüm eşyalarınızı kolaylıkla yerleştirebileceğiniz sırt çantalarında, ağırlığın iki omza verilmesi nedeniyle sağlıklı ve dengeli bir görünüm sunacaktır. Uhlsport sırt çantası modellerinde farklı sayılarda fermuar ve bölme seçenekleri bulunmaktadır. Sayıca fazla olan fermuar ve bölmelere tüm özel eşyalarınız kolayca sığabilir. Çantaların tümünde sağ ve sol kısımlarda fileli bölmeler bulunmaktadır. Sıklıkla ihtiyaç duyduğunuz su ve benzeri ürünler bu bölgeye konulabilir. Boyutları farklılık gösteren çantalarda ihtiyacınıza yönelik farklı seçenekler bulunacaktır. Kumaş içeriğinin ince ve su geçirmez olması her durumda kullanılabilir olmasını sağlar. Ayrıca çantalarda erkek ve kadınların kullanabileceği renk seçenekleri de bulunmaktadır. Pilates sporu ile ilgilenenler markada her türlü malzemesini rahatlıkla bulabileceklerdir. Pilates bandı çeşitlerinde istenilen ebatlara göre seçenekler bulabilmek mümkündür. Pilates topu, step tahtası ve benzeri tüm içerikleri marka kategorilerinden bulabilirsiniz.

Uhlsport Ürün Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Markada spor şişme yelek ürün çeşitleri de bulunmaktadır. Özellikle bahar aylarının kurtarıcısı olan şişme yelekler mevsim geçişlerinde tercih edilen ürünler arasındadır. Ani soğumalara karşı vücudu ısıtan bu ürünler, sıcak günlerde sizi bunaltmayacaktır. Şişme yelek formunda olan ürünlerin iç yapısında pamuklu kumaş kullanılmıştır. Terlemeyi önleyen ve nefes almayı sağlayan bu ürünler, sıcak tutarak üşümeyi engeller. Dış yapısında kullanılan mont kumaşı su geçirmeyerek olumsuz hava koşullarına karşı da sizi korur. Markanın şişme yelek modellerinde birçok renk ve seçeneği bulabilmek mümkündür. Uhlsport Türkiye markasında masa tenisine dair tüm malzemeleri de bulabilirsiniz. Özellikle iyi bir masa tenisi deneyiminde raket seçimi büyük önem taşıyacaktır. Her hız ve kontrol sayısında bulabileceğiniz masa tenis raketleri ile atak ya da savunma içerikli oyun deneyimi yaşayabilmeniz mümkündür. Markada ağırlık çalışan kişiler için farklı ağırlık çeşitlerinde kol, ayak, el gibi ağırlık seçenekleri bulabilirsiniz. Genellikle vücut geliştirmek için ağırlık kullanımı olmazsa olmazdır. Kişilerin ihtiyacı olabilecek geniş ağırlık çeşitleri Uhlsport markasında bulunabilmektedir. Markada vücut kondisyonunu artırabileceğiniz güç lastikleri de bulunmaktadır. Lateks yapıda olan bu iç lastikler Pilates, ağırlık gibi kondisyonu geliştiren spor dallarında tercih edilebilir. Boyutları fark eden bu ürünler her şekli alabilme kolaylığı sayesinde kolay spor yapabilme imkânı sunacaktır. Markada yüzücüleri için ihtiyaç olan bone ürünleri de bulunur. Boneler yüzme sporu ile ilgilenen kişilerin saçlarını tamamıyla kapatabilmeleri adına kullandıkları ürünlerdir. Ayrıca yüzücülerin Uhlsport gözlük ürünlerini bulabilmesi de mümkündür. Kişilerin gözlerini suyun altında açabilmesini sağlayan bu üründe farklı model ve seçenekler üzerinden tercihler yapabilirsiniz. Uhlsport yorum yapan kişiler tarafından çok kullanışlı ve kaliteli içeriğe sahip olduğu yönündedir. Uhlsport ürün fiyatları; seçeceğiniz ürün içeriği, modeli, rengi gibi birçok ayrıntıya göre değişkenlik göstermektedir. Trendyol üzerinden, Uhlsport ürün kategorilerini inceleyerek, size uygun ürünlerine uygun fiyat ve ödeme koşulları ile sahip olabilirsiniz.