placeholder
"

Ülker

" araması için 2623 sonuç listeleniyor
Ülker Ece & Kahve Paketi
ÜlkerEce & Kahve Paketi
(36)
Ece & Kahve Paketi
59,95 TL
Sepete Git
Ülker Ülker Çokokrem Cam 650 G
ÜlkerÜlker Çokokrem Cam 650 G
(152)
Ülker Çokokrem Cam 650 G
34 TL
Sepete Git

Ülker

Ülker

Türkiye’nin bisküvi, çikolata ve şekerleme denilince akla gelen ilk markalarından Ülker, 1944 yılından bu yana sevilen lezzetler sunuyor. Artık klasikleşmiş Ülker markalı ürünler ile kendini sürekli yenileyen markanın bisküvi çeşitleri yanında, şekerleme ve mutfak ürünleri kategorisinde de pek çok ürünü buluyor. Yetişkinler ve çocuklar için sayısız ürün geliştiren Ülker bebe bisküvisi seçenekleri ile bebeklere yönelik ürünler de geliştiriyor. Efsaneleşmiş gofretleri, aranan çikolata çeşitleri ile birlikte Ülker kek çeşitleri de tatlı ihtiyacını pratik biçimde karşılamayı kolaylaştırıyor. Ülker Bizim Çorba çeşitleri ise lezzetli çorbalar yapmayı kolaylaştırıyor, Ülker Bizim mutfak ürünleri ile birlikte kusursuz sofralar kurmaya yardımcı oluyor.

Ülker markalı ürünler nelerdir, diye düşünüldüğünde bugün yüzlerce alt marka ile karşılaşılıyor. Bisküviden kahveye, şekerlemeden sıvı yağlara, çikolatadan süt ürünlerine oldukça geniş bir yelpazede Ülker’in herkesçe sevilen ürünleri bulunuyor. Ülker yorum ve görüş sayfalarında herkesin çocukluğundan güzel anılarla hatırladığı, yetişkinliğinde de vazgeçemediği atıştırmalıkları üreten marka olarak büyük övgüler alıyor. Ülker’in farklı kategorilerdeki ürünleri Trendyol güvencesi ile rahatlıkla alınabiliyor. Ülker ıslak kek, şeker fiyatları ya da popüler ürünlerin fiyat düzeyleri Trendyol’da avantajlı koşullar sunabiliyor. Sayıları 300’ü geçen Ülker markaları, uygun fiyat seçenekleri ile kullanıcılara ulaştırılıyor. Özel kampanyalar ve dönemsel indirimlerle çikolatadan kahveye, bisküviden şekerlemeye Ülker ürünleri kolayca satın alınabiliyor.

Ülker’in Başarılarla Dolu Tarihi

Türkiye’nin yanı sıra 5 ülkede daha fabrikaları olan, 19 ayrı üretim tesisi ile 80’den fazla ülkede satışa sunulan Ülker çeşitleri, üstün kalite atıştırmalıklarıyla büyük beğeni topluyor. Eminönü Nohutçu Han’da bulunan bir dükkanda doğan markanın geçmişi 1944 yılına kadar uzanıyor. İlk dönemlerde sadece bisküvi ile adından söz ettiren marka, geniş ürün yelpazesi ile kısa sürede yaygınlık kazanıyor. 1970 yılından itibaren çikolata ve gofret kategorilerinde Ülker markalı ürünler görülmeye başlanıyor, 1990’da ise süt ve yağ ürünleri ile kek çeşitleri üretilmeye başlanıyor. 2000 yılından sonra ise mutfak için geliştirilen Ülker malzemeleri raflarda yerini alıyor.

Yüksek kaliteli ürünler ve sağlıklı üretim teknolojilerinden taviz vermeyen Ülker, Türkiye’nin damak tadına uygun ürünleri ile zirvedeki yerini hep koruyor. Orta Doğu ülkelerine yönelik başlattığı ihracat hamlesi, kısa sürede Avrupa’ya da yayılan markanın yaygın ihracat ağı sayesinde dünyanın 80’den fazla ülkesinde Ülker ürünleri tüketiliyor. Orta Doğu, Balkanlar, Avrupa, Amerika ve Asya’nın pek çok ülkesinde bilinen Ülker markaları yüksek pazar paylarına ulaşıyor.

Markanın 1944 yılında pötibör bisküvi ile başlayan tarihinde, ilk bisküvi fabrikası 1948 yılında Topkapı’da kuruluyor. 1965 yılında ise Davutpaşa’da modern bir tesis üretime geçiriliyor. 1970’lerde yaygın reklam kampanyalarıyla ülkenin en bilinen markalarından biri haline gelen Ülker, alt markalarının da isim yapmasını sağlıyor. 1974’ten itibaren çikolata çeşitlerini piyasaya süren Ülker, herkesin erişebileceği fiyatlarla ülkedeki çikolata algısını da değiştirmeyi başarıyor. 1970’li yıllarda çikolata ürünlerini şekerlemeler izliyor ve üst üste yeni Ülker çeşitleri tüketicilerle buluşuyor. Aynı dönemde un sektörüne girerek kendi ununu üretmeye başlayan marka, 1982’de artık efsaneleşmiş olan Ülker çikolatalı gofreti sunuyor. 1980’ler ve 1990’lar boyunca yeni bisküvi, şekerleme, kek ve çikolata alt markalarıyla adından söz ettiren ve geliştirdiği yenilikçi ürünlerle büyük beğeni toplayan marka, 1992’den itibaren yağ sektörüne adım atarak mutfak için Ülker malzemeleri üretimine geçiyor. Margarin ve sıvı yağları kahve çeşitleri izlerken, markanın özellikle basketboldaki sponsorlukları büyük ses getiriyor. Bugün, Ülker markalı ürünler nelerdir, denildiğinde bir çırpıda sayılamayacak kadar çok ürün akla geliyor. Dünyanın sayılı bisküvi ve çikolata markaları arasında bulunan Ülker, sektöre sürekli yenilik geçiren çizgisi ve herkesin sevdiği markalarıyla başarı grafiğini sürekli yüksekte tutuyor.

Ülker’in Eşsiz Çikolata Lezzetleri

Ülker markasının sevilen ürünlerinin başında çikolatalar ve bisküviler geliyor. Sağlığa pek çok faydası bulunan ve enerji kaynağı olan çikolata çeşitleri, endorfin hormonunu harekete geçiriyor ve mutluluk veriyor. Ülker çikolata çeşitleri arasında bayramlık çikolatalardan çocuklara özel ürünlere, günlük tüketilen çikolata seçeneklerinden lüks ürünlere pek çok farklı seçenek bulunuyor. Ülker bayram çikolatası, sütlü ya da bitter olarak tercih edilebiliyor. Şık paket tasarımları ile hoş bir hediyelik olan Ülker bayram çikolatası, kusursuz bir lezzet sunuyor. Ülker kare çikolata ürünleri farklı damak tatlarına hitap eden seçenekler içeriyor. Ülker sütlü çikolata hem kare, hem tablet, hem de farklı ürünler halinde pek çok üründe kullanılıyor. Ülker sütlü çikolata yoğun tadı ve lezzeti sayesinde markanın en beğenilen ürünleri arasında yer alıyor. Ülker bitter çikolata ise yoğun çikolata aromasını sevenlere hitap ediyor. Ülker bitter çikolata farklı kakao dereceleri ile her türlü damak tadına hitap edebiliyor. Ülker bitter ürünleri çikolataların yanı sıra farklı bisküvilerle birlikte de enfes lezzetler oluşturuyor. Aynı biçimde Ülker beyaz çikolata seçenekleri de beyaz çikolata sevenler için farklı ürün seçenekleri sunuyor. Ülker beyaz çikolata, tıpkı sütlü ve bitter çikolatalar gibi, sade seçeneklerinin yanı sıra içeriğinde kuru yemiş ve meyveler bulunan özel ürünler de sunuyor. Özellikle Ülker kare çikolata ürünleri de hem çikolata türü, hem de içeriğindeki meyve ve yemişlerle eşsiz lezzetler oluşturuyor.

Ülker fındıklı çikolata eşsiz çikolata lezzeti ile fındık tanelerini bir araya getiriyor. Tıpkı Ülker fındıklı çikolata gibi, Ülker Antep fıstıklı çikolata da büyük ilgi görüyor. Ülker fıstıklı çikolata ürünleri tercihe göre, Ülker bitter, sütlü ya da beyaz çikolatalar olarak satın alınabiliyor. Ülker Antep fıstıklı çikolata ağızda eriyen yapısı ve Antep fıstığının lezzeti ile sevilen bir tat oluşturuyor. Ülker fıstıklı çikolata seçenekleri farkı boyut ve ağırlıktaki paketler halinde satın alınabiliyor.

Her damak tadına uygun alternatifler sunun Ülker çikolata, bilinen enfes lezzetleriyle hem hediyelik, hem atıştırmalık olarak göz dolduruyor. Ülker çikolata çeşitleri arasında bisküvili ürünler, kırmızı meyveli çikolatalar, sıkmalı tüp seçenekler, içinden oyuncak çıkan yumurta çikolatalar, küçük paketleriyle öne çıkan Napoliten çikolata ürünleri de bulunuyor. Markanın atıştırmalık olarak ara öğünlerle kullanılabilecek yüksek proteinli çikolata seçenekleri de bulunuyor.

Eşsiz Lezzette Bisküvi Seçenekleri

Kuruluşundan itibaren en önemli ürün kalemini oluşturan Ülker bisküvi çeşitleri, en yaygın atıştırmalık olarak öne çıkıyor. Çay, süt gibi içeceklerle yenilebilen, sade olarak yenildiğinde açlığı yatıştıran Ülker bisküvi çeşitleri farklı damak tatlarına hitap eden sayısız seçenek sunuyor. Ülker kakaolu bisküvi markanın sevilen ürün seçenekleri arasında yer alırken, piknik bisküviden petiböre, kare bisküvilerden Ülker kremalı bisküvi ürünlerine pek çok alternatif bulunuyor. Özel kakao lezzeti sayesinde kahve ve çaya kusursuz biçimde eşlik eden Ülker kakaolu bisküvi, bazı tatlı ve pastaların içinde de önemli işlevler üstlenebiliyor.

Ülker’in efsaneleşmiş alt markaları arasında yer alan Ülker kremalı bisküvi ürünleri iki bisküvi arasındaki eşsiz beyaz kremasıyla göz dolduruyor. Ülker kremalı paketleri farklı boyutlarda olabildiği gibi, daha ekonomik olması için dörtlü paketler halinde de satın alınabiliyor. Ülker kremalı gibi klasikleşmiş bisküvi çeşitleri arasında bulunan Ülker Bebe bisküvisi ise zengin protein içeriği ile besleyici bir ürünü olarak dikkat çekiyor. Bebekler ve küçük çocuklar için tasarlanmış olsa da bebe bisküvileri, yetişkinler tarafından da süt ya da çay ile sıklıkla tüketiliyor. Ülker yulaflı bisküvi de sağlıklı ve besleyici seçenekler arasında bulunuyor. Diyet yapan, formuna dikkat eden ya da sindirim sorunları olanlar zengin lif içeriği bulunan Ülker yulaflı bisküvi ürünlerini gönül rahatlığıyla kullanabiliyor. Yulaflı bisküvilerin kremalı seçenekleri de bulunuyor.

Ülker yeni bisküvi seçenekleri de, klasikleşmiş pötibör gibi ürünleri de tek başına yemenin yanı sıra kek ve tatlılarda kullanmak mümkün oluyor. Mozaik pastalar başta olmak üzere bir çok tatlıda Ülker bisküvi seçenekleri oldukça lezzetli sonuçlar veriyor. Yenilikçi yapısı ve yeni lezzetler keşfetmekteki ustalığı ile her dönem yeni markalar yaratan Ülker yeni bisküvi seçenekleri ile her dönem dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Bisküviler tatlı ihtiyacını karşılamanın yanı sıra ara öğün olarak da sıklıkla kullanılıyor. Ayrıca tuzlu bisküviler de markanın sevilen ürünleri arasında yer alıyor. Kremalı sandviç bisküvi seçenekleri arasında son dönemlerde fındıklı, çikolatalı ya da Hindistan cevizli ürünler de tercih edilebiliyor. Markanın içeriğinde daha yoğun protein bulunan muzlu kremalı bisküvileri de hem atıştırmalık, hem besleyici bir ürün olarak beğeni topluyor.

Gofretler, Krakerler, Kekler

Ülker atıştırmalık alternatifleri arasında kekler de önemli bir yer tutuyor. Ülker kek çeşitleri farklı aromaları ve özel karışımları ile değişik damak tatlarına hitap ediyor. Küçük atıştırmalık olarak üretilen kekler olduğu gibi daha büyük paketlerde aile boyu yenebilecek Ülker kek seçenekleri de bulunuyor. İçinde özel jöle ve krema bulunan Ülker kek seçenekleri küçük boyutlarıyla her an yenilebilecek bir atıştırmalık olarak tercih ediliyor. Ülker gofret çeşitleri de yerken ağızda bıraktıkları çıtır his ve çok özel lezzetleri ile öne çıkıyor. Efsanevi Ülker çikolatalı gofret enfes kreması ve eşsiz çikolata kaplaması ile yıllardır en sevilen lezzetler arasında yerini alıyor. Ülker gofret ürünlerinin bitter versiyonları da yoğun kakao lezzeti ile farklı beğenilere hitap ediyor. Evde, sokakta, okulda rahatlıkla yenilebilen bir atıştırmalıklar sunan Ülker gofret çeşitleri arasında artık markalaşmış ve alışkanlık yaratmış pek çok değişik seçenek bulunuyor.

Ülker gofret ürünleri gibi krakerler de yıllardır hem çocukların, hem yetişkinlerin vazgeçemediği atıştırmalıklar arasında yerini alıyor. Başta Ülker çubuk kraker olmak üzere bu kategorideki ürünler sıklıkla tercih ediliyor. Kolay taşınır paketi ve özel tuzlu lezzeti ile beğeni toplayan Ülker çubuk kraker ile birlikte kraker bisküviler, balık ve badem krakerler, susamlı çubuklar ve diğer kraker seçenekleri de yaygın olarak tüketiliyor. Beğenilen Ülker atıştırmalık seçenekleri arasındaki tuzlu bisküviler, peynirli krakerler, peynir kremalı sandviç krakerler de bulunuyor.

Markanın sağlıklı ürün seçenekleri arasında yer alan Ülker yulaf ezmesi ise zengin lif yapısıyla tercih ediliyor. Yulaf ezmesi protein ve karbonhidratın yanı sıra Omega 3 ve linoleik asit içeren yapısıyla diyetlerin vazgeçilmez parçası haline geliyor. Ülker yulaf ezmesi, süt ya da yoğurt ile birlikte yenebileceği gibi, omlet gibi yiyeceklerin içine karıştırılarak da kullanılabiliyor. Hamur işlerinin içine konulduğunda besin değerini yükseltmeye yarayan yulaf ezmesi, farklı yiyecek ve içeceklerin içinde uyumlu biçimde yerini alıyor.

Şekerleme Ürünleri ve Mutfak Malzemeleri

Ülker ürün kategorileri içinde her dönem ön planda olan şekerlemeler, başta bayramlar olmak üzere her dönem eşsiz lezzetler sunuyor. Ülker bayram şekeri, geleneksel bayram ikramları arasında ilk sıralarda geliyor ve bayram günlerinde çocukları sevindiriyor. Ülker bayram şekeri seçenekleri arasında farklı aromalara sahip sayısız şekerleme çeşidi bulunuyor. Geleneksel bir lezzet olan Ülker naneli şeker, markanın popülerliğini her dönem sürdüren ürünleri arasında yer alıyor. Ağızda bıraktığı ferahlık ile beğeni toplayan Ülker naneli şeker, ağız kokusun azaltıcı etkisiyle kötü kokulu yemeklerden sonra kullanılabiliyor. Ülker damla sakızlı şeker ise geleneksel damak tadına uygun damla sakızı ile toffe şekeri uyumlu biçimde bir araya getiriyor. Küçük ambalajlarıyla bayram ikramları için hijyenik ve lezzetli bir seçenek oluşturan Ülker damla sakızlı şeker, dört ayrı meyve lezzeti içeren yapısıyla büyük ilgi görüyor. Ülker şekerleme ürünleri, ikramlı dökme şekerlerden bonbon şekerlere, sütlü ve akideli ürünlerden yumuşak jöle şekerlere çok geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Meyve, karamel, kakao gibi sevilen aromaları şeker ile buluşturan Ülker şekerleme seçenekleri, hem çocuklar, hem yetişkinler tarafından rahatlıkla tüketilebiliyor.

Yaz aylarının vazgeçilmezi dondurmalar da Ülker markasının ürün gamı içinde yerini alıyor. Hijyenik, sağlıklı ve eşsiz lezzetteki Ülker dondurma seçenekleri, sütün yüksek besin değeri ile kuru yemiş, meyve ve kakaonun enfes lezzetlerini buluşturuyor. Serinletici etkileri yanında vitamin ve enerji kaynağı olarak da tercih edilen Ülker dondurma ürünleri, Golf alt markası altında sayısız seçenek sunuyor.

Ülker Bizim Mutfak ürünleri katı ve sıvı yağlardan hazır çorbalara geniş bir ürün gamı sunuyor. Markanın yıllardır bilinen kalitesi ve güvencesi ile üretilen Ülker Bizim Çorba çeşitleri, mercimekten ezogeline, karabuğday çorbasından tarhana, yayladan işkembe çorbasına sayısız alternatif sunuyor. Yüzyıllar öncesinden gelen geleneksel lezzetleri yenilikçi bir tarzda yeniden sunan hazır çorbalar gibi, Ülker teremyağ da sevilen bir lezzeti yeniden canlandırıyor. Tereyağ aroması ve lezzeti sunan bir katı yağ olan Ülker teremyağ, her türlü yemekte gönül rahatlığıyla kullanılabiliyor.

Kahve Seçenekleri ve Avantajlı Ülker Fiyatları

Ülker Türk kahvesi, kıvamı, kokusu ve lezzeti ile geleneksel Türk kahvesini kolayca hazırlama imkânı sağlıyor. Yüksek kalitedeki kavrulmuş Arabica kahve çekirdeklerinden üretilen Ülker Türk kahvesi ile bol köpüklü, ideal kıvamlı kahveler yapmak mümkün oluyor. Markanın çözünür kahve seçenekleri de oldukça pratik olarak hazır kahve yapma olanağı sağlıyor. Ülker’in Café Crown alt markasıyla tüketicilere ulaştırdığı hazır kahveler, farklı sertlik derecelerinde ürünler sunduğu gibi, ikisi bir arada ya da üçü bir arada seçenekler de sağlıyor. Kafein oranı artırılmış ya da azaltılmış Ülker kahve seçenekleri değişik damak tatlarına hitap ediyor. Ülker yorum ve görüş sayfalarında hazır kahvelerin eşsiz lezzetlerine ve hazırlama kolaylığına sıklıkla vurgu yapılıyor, ürün zenginliğinin değişik damak tatlarına uygun seçenekler bulmayı kolaylaştırdığı ifade ediliyor. Şekersiz, tatlandırıcılı Ülker kahve ürünleri ise diyet yapanların tercihi oluyor. Markanın ürünleri arasında içeriğinde yeşil çay, papatya özü ve bal aroması bulunan kafeinsiz hazır kahve seçenekleri de bulunuyor. Özellikle uyku sorunu yaşayanlar ya da kafeinden olumsuz etkilenenler için kusursuz bir seçim olan kafeinsiz kahveler, yumuşak içimli yapılarıyla da öne çıkıyor.

Pek çok farklı ürün ve marka seçeneği sunan Ülker online olarak Trendyol’da rahatlıkla bulunabiliyor. Ülker online satın alma koşulları markaların içeriğine, ürünlerin büyüklüğüne, alınacak ürünlerin miktarına göre farklı fiyat seçenekleri sunabiliyor. Çoklu paket içerikleri ile satın almak daha uygun fiyatlara erişilmesini sağlıyor. Ayrıca dönemsel indirimler ve özel kampanya koşulları da Ülker markasına ait ürünlerin fiyatlarını daha cazip hale getirebiliyor. Ülker markasının şekerleme, çikolata ve bisküvi başta olmak üzere farklı alt markalara sahip atıştırmalıkları Trendyol güvencesi ile avantajlı koşullarla satın alınabiliyor. Atıştırmalık seçenekleri, yemek malzemeleri ya da Ülker ıslak kek, şeker fiyatları, Trendyol’da oldukça makul düzeylerde bulunuyor.