placeholder
"

Vaillant

" araması için 445 sonuç listeleniyor

Vaillant

Vaillant

‌‌Vaillant, 145 yıllık bilginin ve birikimin ışığında ürettiği üstün Alman teknolojisi ile donatılmış ısınma ve soğutma sistemleriyle hayatınızı kolaylaştırır ve konfor getirir. Yoğuşmalı kombilerden klimalara, termosifonlardan şofbenlere kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip olan marka, tek tuşa basarak çalıştırabileceğiniz kokusuz, atıksız, dumansız, kurma ve kaldırma sorunu olmayan iklimlendirme sistemleriyle evinizi ya da iş yerlerinizi sağlıklı ve güvenli bir şekilde iklimlendirmenizi sağlar. Anında ve kesintisiz sıcak su ihtiyacınızı karşılayan su ısıtma sistemleri sayesinde sıcak suyunuz her an kullanıma hazırdır. Tüm ürünler, en son teknolojilerle donatılmış olup montajı ve bakımı son derece kolaydır. Şık ve kompakt tasarımlı modeller, evinizde yerleşim için esnek seçenekler sunar. Enerji tasarruflu ısınma ve soğutma sistemleriyle ekonomik iklimlendirme çözümlerinden dilediğiniz şekilde yararlanabilirsiniz. 

EcoTEC Serisi Tam Yoğuşmalı Kombiler 

Vaillant yoğuşmalı kombi modelleri, olağanüstü tasarruflu donanımları ve mükemmel çalışma prensipleriyle benzersiz konfor ve ekonomik ısınma çözümleri sunar. Markanın ürettiği EcoTEC serisi tam yoğuşmalı kombi modelleri, A enerji verimliliği ile birlikte ısıtma ve sıcak su konforu için modern ve gelişmiş sistemlere sahiptir. En üst seviyede konfor lüksünü en tasarruflu ısıtma çözümleriyle sağlayan tam yoğuşmalı kombiler, ısıtma ve kullanım suyunda A enerji verimliliği ile dikkat çeker. Aqua Konfor (mikrodepolama) teknolojisine sahip olan bu modellerde, önden sıcak su depolama olanağı vardır. XL seviyesinde sıcak su sağlayan EcoTEC serisi, Aqua Konfor fonksiyonu ile küçük hacimli sıcak su ihtiyacınızı karşılamak üzere önden ısıtma yapar ve ısıttığı suyu depolayarak sizin için hazır hâle getirir. Ayrıca, ısıttığı suyun sıcaklığını sıcak su sensörleri (Ekstra NTC) sayesinde sabit bir seviyede tutar. Aqua sensör özelliği ile düşük su debisinde bile konforlu sıcak suya ulaşmanız mümkündür. Paslanmaz çelik eşanjörlerle donatılan EcoTEC serisinin uzun ömürlülüğü kanıtlanmıştır. Bu modeller, yüksek verimli ısıtma kapasitesiyle bütçenizi korurken otomatik kapasite ayarı fonksiyonu ile de ekstra tasarruf sağlar. Evinizde o anda ihtiyaç duyulan ısı seviyesini otomatik olarak hesaplayan otomatik kapasite ayarı ile kombiniz, 1/5 oranında geniş bir modülasyon aralığıyla en ideal kapasitede çalışır ve konforu ekstra tasarruflu olarak sunar. Değişen ihtiyaçlara göre 2 ya da 4 farklı sıcak su ve ısıtma kapasiteleri ile donatılan modeller, yüksek sezonsal verimlilik oranları ve düşük emisyon değerleri sayesinde son derece ekonomiktir. EcoTEC serisi kombiler, kompakt boyutları ile kolay ve esnek montaj çözümleri sağlamanın yanı sıra estetik ve ergonomik tasarımlarıyla da evinizin dekorasyonu ile uyum sağlar. Yüksek kaliteli iç bileşenlerle donatılan kombilerin ön kapakları metal malzemeden oluşur. Ön kapak üzerinde cihazınızı yönetebilmeniz ve fonksiyonlar arasında kolayca geçiş yapabilmeniz için LCD dokunmatik ekranlar yer alır. Bu paneller üzerinden cihazınızın çalışma performansını anbean takip edebilir, sistem parametrelerini yönetebilir, arızaları tespit edebilir ve kombinizi kolayca kumanda edebilirsiniz.

Ustalık Eseri Multi Yoğuşmalı Kombiler 

Vaillant kombi modelleri arasında yer alan ve markanın ustalık eseri kombilerinden olan multi yoğuşmalı kombi modelleri; sistem enerji ısıtma verimliliği, A+ enerji verimliliğiyle XXL profilde sıcak su, multi yoğuşma teknolojisiyle daha fazla kullanım suyu verimliliği, Entegre VR920 özelliğiyle akıllı telefon ile uzaktan erişim ve Quite Mark Sessizlik Ödüllü alan 43 dB ses seviyesi ile öne çıkar. Multi yoğuşma teknolojisi, yalnızca ısıtma suyunda değil, kullanım suyunda da yoğuşma sağlayarak %8 oranına kadar daha fazla kullanım suyu verimliliği ve tasarrufu sunar. Aqua Sensör teknolojisi ile düşük debilerde hızlı ve kesintisiz sıcak su sağlar. Dahili iletişim modülü VR920 ile donatılan multi yoğuşmalı kombi modelleri, çevrim içi dünyaya açılmanızı sağlarken üstün çevrim içi bağlantı ve uzaktan kontrol etme olanağıyla yüksek konforlu kullanıcı deneyimi sunar. Beraberinde gelen VRC700f kablosuz Vaillant oda termostatı ile akıllı cihazlarınızdan kombinizi dilediğiniz an kontrol edebilir ve programlayabilirsiniz. Paslanmaz çelik eşanjörü ile uzun ömürlü, %85 oranında geri dönüştürülebilir malzemesiyle çevreci olan multi kombiler aynı zamanda kompakt boyutlarıyla esnek montaj olanağı sunar. Estetik tasarımlara sahip şık görünümlü multi yoğuşmalı kombilerle benzersiz bir kullanıcı deneyimi yaşayabilirsiniz. 

Yarı Yoğuşmalı ve Elektrikli Kombi Modelleri 

Üstün Alman teknolojsi ile üretilen Vaillant yarı yoğuşmalı kombi modelleri; %103 verimle 4 yıldız verim sınıfı, bol sıcak su ve ısıtma konforu ve yakıt tasarrufu, kompakt boyut ve minimal tasarım, uzun ömürlü turbo eşanjörler ve yeni nesil arka aydınlatmalı LCD ekran gibi özelliklerle donatılmıştır. Bunun yanı sıra kullanıcı dostu kolay arayüz, yeni nesil ErP (Enerji Uyumlu Ürün) pompa, 24.1 kW ile 26.9 kW arasında değişen ısıtma gücü kapasitesi, XL sıcak su profili, 50-52 dB ses profili, IP X4D elektriksel koruma sınıfı ve B sınıfı ERP verimlilik özellikleriyle konforlu bir kullanıcı deneyimi sunar. A enerji mevsimsel su verimlilik sınıfı kombiler, 28.5 kW sıcak su ısıtma gücüne sahiptir. Marka, elektrikli kombi alanındaki ürünleriyle de lider firmaların başında gelir. Sadece trifaze olarak kullanılabilen Vaillant elektrikli kombi modelleri; 9 ile 14 kW kapasite seçeneği, kaskad yapabilme, trifaze bağlantı, eRELAX özelliği ile uzaktan erişim, eBUS teknolojisi, entegre yüksek verimli pompa, boyler ile sıcak su ve yenilenen LCD ekran özelliklerine sahiptir. Bunun dışında kombinin içerisinde HEP'li pompa ve genleşme tankı bulunur. Solar sistemlerde ve Isı pompasında  takviye ısıtıcı olarak kullanılabilen bu modeller; kolay montaj olanağı, arıza teşhis özelliği, güneş enerjisi sistemlerine takviye olanağı gibi pek çok teknolojiyle donatılmıştır ve yüksek konfor sunar.

Konforlu İklimlendirme Çözümleri Sunan Salon Tipi Klimalar

Vaillant klima çeşitleriyle ısıtma ve havalandırma sistemleri sıralamasında en ön sıralarda yer alır. Çevreye duyarlı ve yenilenebilir enerji sistemleriyle hem doğayı korumaya katkı sağlar hem de ekonomik ve tasarruflu ısıtma ve havalandırma çözümleri sunar. Ozon tabakasına zarar vermeden çalışan ve en son teknolojilerle donatılan klima modelleri, 4 mevsim boyunca evinizde en ideal iklim koşullarını oluşturur. Kokusuz, atıksız ve dumansız çalışan iklimlendirme sistemleri aynı zamanda son derece temiz çalışır ve evinizde hijyen sağlar. Güçlü filtre özellikleriyle havayı temizleyerek alerjenlerden, toz ve akarlardan arındırır ve rahat bir nefes almanıza yardımcı olur. Son derece sessiz olan çalışma prensipleri sayesinde varlığı ile asla sizi rahatsız etmez. Markaya ait klimalar, salon tipi ve duvar tipi olmak üzere çeşitlere ayrılır. 9000 BTU ile 42.000 BTU kapasitelere sahip olan klima modelleri birçok zengin fonksiyonlarla donatılmıştır. Kompakt tasarımları ile esnek montaj olanakları yaratan modeller, aynı zamanda estetik ve şık dizaynları sayesinde evinizin dekorasyonu ile uyum sağlar. Vaillant salon tipi klimalar; şık LCD ekranda kullanıcı dostu arayüzü ile kolayca yönetilebilir. Ufak iç ünite ölçülerine sahip olan salon tipi klimalar; son derece ekonomiktir ve belirli süreler içerisinde açılıp kapanmaya programlanabilir. İç üniteyi çabucak kurutarak klimanın ömrünü uzatan X-Fan fonksiyonu, tasarruf ve konfor sunan Sleep (uyku modu) fonksiyonu, yönlendirme kanatçıkları ile 4 yöne hava üfleyerek homojen bir ortam sıcaklığı sağlayan etkin hava yönlendirme özelliği, enerji kesilmesi durumunda kesintiden önceki ayarlarla yeniden otomatik olarak çalışma ve 2500 W ısıtmaya destek ilave elektrikli ısıtıcı gibi özelliklerle donatılan salon tipi klimalar, zemin üzerinde kullanılır. Geniş çalışma sıcaklığında güçlü performans sunan salon tipi klimalar; ısıtmada -7 °C, soğutmada 43 °C ile her türlü dış ortam koşulunda performansından ödün vermeden çalışabilir. Turbo çalışma modu ile çok daha hızlı soğutma ve ısıtma yapabilir. Klimanızın tüm fonksiyonlarını yönetebileceğiniz ergonomik tasarımlı ve ekranlı uzaktan kumanda sayesinde yerinizden kalkmadan zahmetsiz bir kullanım konforu sunar. Kış aylarında yaz sıcaklığı, yaz aylarında bahar serinliği sunan klimalarla ortamınızın havasını dilediğiniz sıcaklık seviyesine kolayca getirebilirsiniz. 

Yüksek Performanslı Split Klima Modelleri

Markanın sunduğu inverter split klima (duvar tipi) modelleri, maksimum enerji tasarrufu sağlayan A, A+, A++ enerji verimlilik sınıfları ile üretilmiştir. Ekstra verimlilik sağlayan DC inverter teknolojisinin yanı sıra geniş ısı aralıklarında çalışma performansı sunar. Inverter klimalar; 3 kat daha çevreci ve tasarruflu R32 soğutucu akışkan, 9 -12 - 18 - 24 arasında değişen BTU kapasite seçenekleriyle geniş kullanım alanının yanı sıra estetik ve kompakt tasarımlara sahiptir. Inverter klima modelleri sahip oldukları aktif filtreleme sistemi, partikül ve toz filtreleme, bakteri filtresi özellikleri sayesinde daha hijyenik bir ortam sağlar. Klimalardaki bakteri filtresi, havada dolaşan zararlı bakterileri filtresinde süzer ve etkisiz hâle getirirken toz ve partikülleri de yakalayarak yok eder. Böylece bakterilerin neden olduğu kötü kokular da engellenmiş olur. Cihazların iç ünite kısmında bulunan  X-Fan motoru ile cihaz içinde toz ve nemden dolayı oluşması muhtemel küfün önüne geçilir. Aktif filtreleme sistemi ile ortamınızda sürekli bir temiz hava sirkülasyonu sağlar. Bu özelliklere ilave olarak; ortam sıcaklığını algılayan I Feel fonksiyonu, isteğe göre otomatik ayarlama, düşük enerji tüketiminde bile yüksek konfor sunan Sleep fonksiyonu ve istenen zamanda istenen sıcaklığı sağlayan Timer fonksiyonu ile zenginleştirilen duvar tipi inverter klimalar, ekonomik ve yüksek performanslı iklimlendirme çözümleri sunarak hayatınızı kolaylaştırır. Inverter teknolojili duvar tipi klima modelleri, %35'e kadar ulaşan enerji tasarrufu sağlar. Repeat fonksiyonu sayesinde klimanızı kullanım alışkanlığınıza uygun olarak programlayabilir, zamanlayıcı fonksiyonu ile durma ve çalışma süresini tek tek ayarlayabilirsiniz. Düşük ses profiliyle çalışan modeller, gürültü kirliliği oluşturmaz ve sizi rahatsız etmez. Otomatik hava yönlendirme özelliği, ErP uygunluğu, gerçek zaman programı ve çalışma bilgilerini takip edebileceğiniz LCD LED ekran gibi özelliklerle donatılan klimalar, ayrıca hassas uyku moduyla birlikte tek tuşla ekran ışığını kapatilme özelliği sayesinde konforludur. Klimanızı 4 mevsim boyunca dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Isıtmaya sıcak başlangıç modu sayesinde soğuk kış günlerinde evinizi mükemmel bir sıcaklığa kavuşturabilirsiniz. Turbo çalışma modu sayesinde evinizi çok daha hızlı bir şekilde ısıtabilir ya da soğutabilirsiniz. Gelişmiş seçeneklerin yanı sıra akıllı çözümler de sunan multi inverter klima modelleri ise çoklu split teknolojisine sahiptir ve 1 adet dış ünite ile 4 adet iç üniteyi kullanma olanağı sunar. Pek çok farklı kombinasyon olanağı tanıyan multi klima modelleri, geniş bir kullanım alanı sağlar. Şık dizaynı ve kompakt tasarımları ile dikkat çeken multi inverter klima modelleri de inverter klimaların sahip olduğu tüm özellikleri bünyesinde barındırır. 

Doğalgazlı/LPG'li Şofben Çeşitleri 

Vaillant termosifon modelleri sıcak su ihtiyacınızı hızlı ve kesintisiz olarak karşılar. Vaillant şofben modelleri elektrikli ve doğalgazlı olmak üzere çeşitlere ayrılır. Doğalgaz ve LPG ile çalışan şofben modellerinin maksimum sıcak su debisi dakikada 14 LT'dir. 24 kW kapasiteli şofben modelleri, kompakt boyutları ile her yere kolayca monte edilebilir. Şofbenler, elektronik ateşleme ve alev modülasyonları ile tasarruflu kullanım sağlar. Ergonomik panelleri üzerinden kolayca kumanda edebileceğiniz doğalgazlı şofben modelleri, hermetik baca sistemleri ile son derece güvenlidir. Akıllı emniyet sensörleriyle donatılan modeller, gaz ya da elektrik kesintisi olması hâlinde hemen devreye girerek cihazı otomatik olarak kapatır. Termostatik kontrol özelliği ile yüksek su sıcaklığına karşı kullanıcıların sağlığı emniyete alınmıştır. Donmaya karşı koruma özelliklerine sahip olan şofbenler, periyodik aralıklarda otomatik olarak çalıştırılır ve cihazın donması engellenmiş olur.

Anında Sıcak Su Sağlayan Elektrikli Şofbenler

Elektrikli şofben modelleri, çeşitli ısıtma kapasiteleri ile küçük hacimlerde yüksek sıcaklıkta su konforu sunar. Bu modeller; hem sıva altı hem sıva üstü şebekelere montaj olanağı, trifaze bağlantı, düşük su debisinde çalışma, tasarruflu çalışma, kolay montaj, kompakt boyutlar, susuz çalışma emniyeti, aşırı ısınma ve basınç koruma, güneş enerjisi sistemleriyle entegrasyon özelliği, elektronik kullanım ve estetik tasarım özellikleriyle öne çıkar. İçme suyu ve kullanım suyu ısıtmak için tasarlanan elektrikli şofbenler kapalı alanlar için üretilmiş olup, ev içinde mutfak ve banyo gibi alanlarda kullanıma uygundur. Aşırı ısınma nedeniyle yüksek basınç oluşursa elektrik akımını keserek güvenli bir kullanım konforu sunan elektrikli şofbenler, güç seçme şalterine sahiptir ve güç tüketimini 1/3 oranında düşürebilir. Düşük debili suları da kolayca ısıtan modeller, su debisi ayarlayıcısı ile tesisatta oluşan basınç dalgalanmalarını kontrol altına alarak dengeler. Sabit sıcaklığa sahip su garantisi sunan elektrikli şofben modelleri, anında ve kesintisiz sıcak su konforunu maksimum enerji tasarrufuyla sunar.        

Yüksek Isıl Güçlü ve Dekoratif Panel Radyatör Modelleri 

Vaillant petek olarak da bilinen panel radyatör modelleri, alternatif uzunluklarıyla geniş seçenekler yaratır. Uzun ömürlü radyatör modelleri, korozyona karşı çok dirençlidir ve yüksek ısıl güce sahiptir. Kış aylarına konfor ve rahatlık getiren panel radyatörler, şık görünümleriyle evinize uyum sağlar. Kalitelisi ve yüksek ısı verimlilik özellikleriyle kombinizi tamamlayan radyatörlerin üretimi sırasında panel radyatörlere kataforez boya tekniği uygulanmış ve çinko fosfat kaplama tekniği ile kaplama yapılmıştır. Bu gelişmiş teknikler sayesinde radyatörleriniz korozyana karşı son derece dayanıklı hâle getirilmiştir. RAL 9010 renk koduna sahip elektrostatik toz boya ile boyanan radyatörler, kullanıldığı ortamları daha aydınlık ve daha dekoratif gösterir. 25 mm hatveye sahip panel radyatörlerin sıcak su kanalları daha sık aralıklarla sıralanır. Bu özellikle birlikte yüksek konvektör yüzey alanına da sahip olan petekler, üstün ısıl güçleriyle güçlü ısıtma konforu sağlar. 10 bar işletme basıncıyla yüksek çalışma emniyeti sunan radyatörler, ayrıca her petekte 13 bar basınçla da test edilmiştir. Uzunlukları 300 - 400 - 500 - 600 ve 900 cm arasında değişen panel radyatör modelleri, 40 santimetreden 160 santimetreye kadar 10’ar cm, 160 santimetreden 300 santimetreye kadar 20’şer cm artan uzunluklarla üretilir ve her mekâna uygun çözümler sağlar. 

Vaillant Türkiye, merkezi Almanya’da bulunan ve 1874 tarihinde kurulan Vaillant Group şirketinin %100 iştirakli yan kuruluşu olmakla birlikte %100 hissesi de kurucu aileye ait olan bir şirkettir.1992 yılından bu yana Türk piyasasında ticari faaliyetlerini sürdürmekte olan marka, her bütçeye hitap eden ekonomik Vaillant fiyatları ile müşteri memnuniyetini ve güvenini kazanmıştır.Olumlu bir grafik çizen Vaillant satış yorum ve önerilerinden de bunu anlamak mümkündür. Markaya ait ısıtma ve soğutma sistemleri, şimdi Trendyol üzerinde kullanıcılarla buluşuyor. Siz de tüm kombi, radyatör, klima, termosifon ve şofben modellerini inceleyebilir, Trendyol aracılığı ve güvencesiyle beğendiğiniz ürüne kolayca sahip olabilirsiniz.