placeholder
"

Valeo

" araması için 30639 sonuç listeleniyor
VALEO Dot 4 Fren Hidrolik Yağı 500gr
ValeoDot 4 Fren Hidrolik Yağı 500gr
(21)
Dot 4 Fren Hidrolik Yağı 500gr
51,83 TL
Sepete Git
VALEO The One Koşu Bandı
KARGO BEDAVA
ValeoThe One Koşu Bandı
68.999 TL
Sepete Git
VALEO 4900 Yatay Bisiklet
KARGO BEDAVA
Valeo4900 Yatay Bisiklet
38.299 TL
Sepete Git
VALEO M625 Spin Bike
KARGO BEDAVA
ValeoM625 Spin Bike
25.199 TL
Sepete Git

Araçlarınızın İhtiyaçları için Valeo Ürünleri Sizlerle

Verimli ve güvenli sürüş için otomobilin önemli parçalarının sık sık kontrol edilmesi, aşınmış parçaların sağlam otomobil parçaları ile değiştirilmesi önerilir. Bu değişiklikler otomobil modelinin daha iyi çalışmasını sağlayarak kaza, yolda kalma gibi olumsuz etkilerin önüne geçmektedir. Arızalı bileşenlerin erken tespiti ve zamanında değiştirilmesi, sorunların genişlemesini ve diğer bileşenlerin arızalanmasını önleyebilir. Başta motor ve iç aksam olmak üzere otomobilin içinde ve dışında değiştirilebilecek veya değiştirilmesi gereken birçok parça bulunmaktadır. Arabadaki hemen hemen tüm parçalar tek tek değiştirilebildiği için parça tanımı tüm donanımları kapsayabilmektedir. Değiştirme ihtiyacı, kesinti veya bozulma gibi nedenlerle veya kişisel tercihlerden kaynaklanabilir. Yedek parça aramasında ilk sırada yer alan en sık değiştirilen ekipman, yağ ve hava filtreleri, ön ve arka tamponlar, egzoz boruları, aydınlatma sistemleri ve motorlardaki bazı önemli bileşenleri listeleyebilir. Bazı yedek parçalar aracın marka ve modeline göre değişiklik gösterse de bazıları birçok model için standart donanım olarak kullanılabiliyor.

Valeo Yedek Parça

Valeo Yedek Parça

Aracın bazı parçalarının sadece arızalandığında veya aşındığında değiştirilmesi gerekse de bazı önemli parçaların belirli bir kilometreye ulaştıktan sonra veya belirli bir zaman aralığında değiştirilmesi önerilir. Araç içi ve motor parçaları sürüş güvenliğini doğrudan etkilediğinden bir problem olduğunda parçaları değiştirmek için beklemeyiniz. Fan motorlarından buji setlerine, far ve fren lambası seçeneklerinden fren balatalarına kadar araçlar için birçok yedek parça bulunmaktadır. Otomobil markaları kendi otomobilleri için yedek parça ürettiği için farklı markalara ürün tasarlayan otomobil yedek parça firmaları da bulunmaktadır. Japon yedek parça ürünleri ithalatçılar tarafından getirilip güvenle satılmaktadır. Bazen araba yedek parçalarına ulaşmak ve uygun bir ürün bulmak mümkün olmuyor. Valeo’nun yedek parça konusunda geniş bir ürün gamı bulunmaktadır. Valeo baskı balata, Valeo radyatör, Valeo debriyaj seti, Valeo balata, Valeo park sensörü, Valeo far, Valeo fren balatası, Valeo radyatör, Valeo şarj dinamosu, Valeo sis farı, Valeo marş otomatiği ve Valeo silecek lastiği güvenle tercih edebileceğiniz ürünlerdendir.

Valeo Otomotiv ve Yedek Parça

Valeo Otomotiv ve Yedek Parça

Arabadaki hemen hemen tüm parçalar tek tek değiştirilebildiği için parça tanımı tüm donanımları kapsayabilmektedir. Değiştirme ihtiyacı, kesinti veya bozulma gibi nedenlerle veya kişisel tercihlerden kaynaklanabilir. Yedek parça aramasında ilk sırada yer alan en sık değiştirilen ekipman, yağ ve hava filtreleri, ön ve arka tamponlar, egzoz boruları, aydınlatma sistemleri ve motorlardaki bazı önemli bileşenleri listeleyebilir. Bazı yedek parçalar aracın marka ve modeline göre değişiklik gösterse de bazıları birçok model için standart donanım olarak kullanılabiliyor. Bir arabadaki bazı parçalar sadece bozulduklarında veya aşındıklarında değiştirilmeleri gerekse de bazı önemli parçaların belirli bir kilometreye ulaştıktan sonra veya belirli bir zaman aralığında değiştirilmesi tavsiye edilir. Araç içi ve motor parçaları sürüş güvenliğini doğrudan etkilediğinden bir sorun oluştuğunda parçaları değiştirmek için beklemeyin. Buji setinin değiştirilmesi tavsiye edilir. Buji seti araç ilk kez çalıştırıldığında rol oynar. Yıprandıkları zaman yola sorunsuz çıkabilmeleri için yolda bırakılmazlar. Ağır kullanım veya kazalar nedeniyle aracın temel parçaları zarar görebilir. Arabanın ana parçaları deforme olduğunda veya arızalandığında otomobil parçaları ürünleri rol oynar. Farlardan egzoz borularına, dikiz aynalarından kapı kollarına kadar çeşitli aydınlatma ürünlerine, motor parçaları için gerekli birçok parçaya kolaylıkla ulaşılabilmektedir. Egzoz borusu en kolay bozulan otomobil parçalarından biri olduğu için her marka ve model için farklı seçeneklere sahiptir. Bu nedenle aracın yılı, markası ve modeline dikkat etmelisiniz. Yedek parça ihtiyacınız varsa araç kullanım kılavuzundaki uyarı ve bilgilere göre seçim yapmanız önerilir. Parçaların profesyonel olmayan kişiler tarafından yanlış veya eksik montajı daha ciddi sonuçlara yol açabilir. Genel kasko poliçesi sadece orijinal parçaları kapsadığı için otomobil parçalarını kapsamaz. Yedek parça sigortalanması gerektiğinde sigorta poliçesinin kapsamı buna göre genişletilmelidir. Orijinal yedek parçanın sigorta ve kaskoda da avantajları vardır.

Otomobil için Aradıklarınız Valeo’da

Otomobil için Aradıklarınız Valeo’da

Sürücüler, otomobil markalarının ürettiği orijinal parçaları kullanabilir veya arızaları gidermek için alt sektör adı verilen yedek parçaları kullanmayı deneyebilir. Orijinal yedek parça elde edebilmek için bu parçaların otomobili üreten marka tarafından üretilmesini veya onaylanmasını sağlamak gerekir. Alt sektörlerin ürünleri görünüm olarak aynı formda olduğu için her zaman anlaşılmayabilir. Standartların altında kaliteye sahip yan sanayi ürünleri, erken deformasyon, istenilen verimi sağlayamama, artan yakıt tüketimi ve gürültü kirliliği gibi birçok sorunla karşılaşabilmektedir. Orijinal olmayan parçalar tercih edilse de orijinal parça fiyatları biraz daha yüksek olduğu için bir süre sonra oluşabilecek sorunların maliyeti daha yüksek olabilir. Uzun vadede orijinal parçalar daha ekonomik ve uygun koşullar sağlar. Orijinal yedek parça ürünleri OEM numarasından anlaşılabildiğinden parçaların orijinal fabrika mı yoksa yan sanayi mi olduğunu bilmek zordur. OEM numarası ve şase numarası sorgulamasını yaparak ihtiyacınız olan orijinal parça bilgilerine ulaşabilirsiniz. Koltuk kılıfları, döşemeler, temizlik ürünleri, perdeler ve filmler gibi parçalar yedek parça değil aksesuar olarak kabul edilir. Aksesuar satın alırken tıpkı yedek parça alırken olduğu gibi kalite ve orijinalliğe odaklanmamaya çalışmanız önerilir. Araçta kullanılan önemli parçaların yanı sıra araç sürücüsü, sürüşü daha eğlenceli hale getiren ve araç içinde sizi daha sessiz hale getiren parçalara da büyük önem veriyor. Araç yangın söndürücüler ve diğer parçalar olası bir krizde hayat kurtarıcı rol oynayabilir. Kameralı park sensörü, daha hızlı ve daha güvenli park etme imkanı yaratır. Otomobil parçalarının içerdiği ürünler özelliklerine, kalitelerine ve işlevlerine göre farklı fiyat seviyelerinde olabilmektedir. Tanınmış araba markalarının yüksek kaliteli standart aksesuarlarının fiyatı farklı olsa da çeşitli ihtiyaçlara uygun birçok aksesuar çeşidi, farklı ebatları vardır. Oto aksesuar kiti ile aracın eksikliklerini gidermek ve eksiksiz bir sürüş ortamı sağlamak isteyenler, zevklerine uygun aksesuar modeline yöneliyor. Oto yedek parça ve farklı aksesuar fiyatları ürünün markasına, işlevine ve kalitesine göre değişiklik göstermektedir. Genel olarak konuşursak aracın kalitesi ve değeri yüksekse yedek parça fiyat düzeyi benzerdir. Japon yedek parça modeli, Japon yapımı otomobiller için önemli kolaylıklar sağlıyor. Aydınlatma sistemleri, motorla ilgili parçalar veya egzoz cihazları için gerekli olan yedek parçalar, orijinal yedek parça seçeneklerini güvenilirlik ve dayanıklılık açısından öne çıkarmaktadır. Fren hidroliği, motor yağı, hava ve yağ filtreleri gibi onarım parçalarının fiyatları genellikle markaya göre değişmektedir. Otomobil marka ve modellerine uygun birden fazla ürün olabileceğinden bu ürünler genellikle fiyat ve kalite açısından farklı seviyelerde yer almaktadır. Aracınız için ihtiyaç duyduğunuz ürün çeşitlerine Valeo markası ile Trendyol’da bulabilirsiniz.