Marka
Avantajlı Ürünler
Cinsiyet
Renk
Boyut/Ebat
Desen
Fiyat
Desen
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Kol Boyu
Boy
Fiyat Geçmişi
Kumaş Tipi
Ortam
Paket İçeriği
Ürün Puanı
"

Vakko

" araması için 1482 sonuç listeleniyor

Vakko

Vakko

1934 yılında başlayan moda yolculuğunda dünya çapında tanınan bir marka hâline gelmiş olan Vakko, şıklığı ve zarafeti bir arada sunan tasarımlarıyla kullanıcıların gözdesi konumundadır. Marka, şapkaların yanı sıra Türk ipeği, pamuğu ve yünüyle eşarplar ile emprime kumaşların üretimiyle çıktığı yolculukta, çağdaş anlayışıyla sürekli geliştirdiği ve çeşitlendirdiği ürün grubuyla göz doldurur. Türkiye’de moda anlayışını değiştiren marka olan Vakko, kreatif endüstrilerin gelişmesine yaptığı katkıyla da eşsiz bir yere sahiptir. Sanata yaptığı katkılarla özel bir konumda olan Vakko sahibi ve kurucusu Vitali Hakko’nun, entelektüel anlayışı ve birikimini yansıtan moda merkezi, endüstriyel üretimin ve estetiğin gelişimine katkısını sürdürür. Erkek ve kadın kullanıcılar için ürettiği giyim ürünlerinin yanı sıra çantadan kemere pek çok farklı aksesuarı da ürün grupları arasında bulunduran marka, ikonik tasarımları ve kampanyalarıyla dünya çapında ses getiren bir üretici konumundadır.

İkonik Eşarp Tasarımları

Vakko’nun uzun yıllardır özdeşleşmiş olduğu en önemli ürün gruplarının başında eşarplar gelir. Vakko eşarp modelleri, sanat ve estetiği bir araya getiren özel koleksiyonlarıyla kadınların vazgeçilmezleri arasında önemli bir yere sahip. El işçiliği anlayışını sürdüren üretim metotlarıyla imal edilen Vakko şal ve eşarp modelleri, günlük yaşamın yanı sıra özel gecelerde de şıklığı tamamlayan bir işlev sunuyor. Hediyelik eşya arayışında olanlar için de göz dolduran çözümler vadeden Vakko şal eşarp modelleri, zarif ve sofistike tasarımlarıyla öne çıkar. Geniş ürün gamı içerisinde yer alan Vakko başörtü ve eşarp modelleri, renk seçenekleri ile beklentilere karşılık verir. Şıklığa önem veren kadınların tercihi olan eşarp modelleri, ipeğin en saf ve doğal hâlini kullanıcılarla buluşturur.

Zor bulunan ve oldukça değerli olan saf ipekle tasarlanan ürünleri kullanıcıların beğenisini sunan Vakko, bu alandaki en özel üreticilerin başında gelir. Vakko’nun üst düzey el ustalığının simgesi "A la Lyonnaise" ince el dikişi detayları eşarp ürünlerinin en özel ayrıntıları arasında yer alır. Uzun yıllara dayanan tecrübe ve birikimiyle zamansız eşarp modelleri üreten Vakko, sadeliği modernlikle buluşturan tasarımlarıyla göz doldurur. Estetik çizgileriyle öne çıkan eşarp ve şal ürün grubu kıyafet kombinlerine eşlik eden benzersiz aksesuarlar olarak öne çıkar. Eşarp modasına getirdiği yenilikçi yorumla oyunun kurallarını baştan yazan Vakko, her yaştan kadının beklentilerine cevap veren ürünleriyle tercih sebebi olur. Çiçek desenleri ya da geometrik çizgileri taşıyan eşarp ürün grubu, özgün stiliyle dünya çapında bilinir aksesuarlardır. Geniş renk seçenekleri içerisinde canlı renklerin ve pastoral tonların da bulunduğu ürünler, farklı kıyafet kombinlerine başarıyla eşlik ediyor. Günlük hayattaki şıklığı tamamlayan işleviyle kadınların vazgeçilmezi olan eşarp ve şallar, bir sanat eserini andıran özgün tasarım detaylarıyla göz doldurur. Twill ipek malzemeden üretilen eşarp modelleri, kalitesiyle de beklentilere tam manasıyla cevap verir ve uzun ömürlü bir kullanımı mümkün kılar. Ceketler ya da gömleklerle kullanıldığında mükemmel bir uyum sergileyen ipek eşarp modelleri, tarz ve stil sahibi kadınların gardıroplarındaki vazgeçilmez ürünler arasında yerini alır.

Asil ve Özgün Çanta Tasarımları

Markanın iddiasını ortaya koyduğu ürün grupları arasında Vakko çanta modellerinin yeri çok özeldir. Stil sahibi kadınların en özenli aksesuarları arasında çantalar bulunur. Vakko’nun yenilikçi tasarım anlayışının ürünü olan çanta modelleri kaliteleriyle de göz doldurur. Pek çok zarif detayla tasarlanan çanta modelleri, yüzde yüz deri materyalden üretilen seçeneklerle tercih sebebi olur. Vakko omuz çantası modelleri, pamuk ve polyester gibi farklı kumaş çeşitleri kullanılarak da hazırlanır. Özgün bir stile sahip olan kadınların tercihi olan kapaklı ya da fermuarlı seçenekler vardır. El ya da sırt çantası olarak rahatlıkla kullanılan çanta modelleri, özenli iç tasarımı ile günlük yaşamda en büyük yardımcınız konumunda bulunur. Geniş iç hacimleriyle de beklentilere cevap sunan ürün modelleri, kaliteyi ve şıklığı bir araya getirmesiyle göz doldurur.

Estetik görünümü ergonomik bir kullanım olanağıyla birleştiren Vakko sırt çanta modelleri ise hem kadın hem de erkek kullanıcıların tercihi olur. Markanın bilindik estetik anlayışının ürünü olan sırt çantası modelleri, pek çok farklı renk seçeneğiyle kullanıcıların beğenisine sunulur. Modern yorumlarla tasarlanan sırt çantalar,ı yüzde yüz deri veya kaliteli kumaşların kullanıldığı üretim süreçleriyle de fark yaratır. Göz alıcı renklerin karakter kattığı dokulu kumaşlarla tasarlanan modeller ise özgünlüğüyle göz doldurur. Günlük yaşamın koşuşturmacasında hayatı kolaylaştıran detaylarıyla fark yaratan çanta modelleri, ilhamını yaşamın içerisinden alan tasarımlarıyla öne çıkar. Sportif seçeneklerin yanı sıra klasik çizgileriyle göz dolduran ürünlerin de yer aldığı sırt çantası koleksiyonu, zamansız tasarımlarla kullanıcıların beğenisine sunulur. Pek çok farklı boyut ve hacim seçeneği sunan ürün grubu, uyumlu renkleriyle şıklığa katkı sunan harika aksesuarlar olarak öne çıkar. Farklı beklentilere ve kullanım alışkanlıklarına cevap veren ürün gruplarının en çok tercih edilen modellerinden biri de postacı çantalarıdır. Estetiği ergonomiyle birleştiren Vakko postacı çanta modelleri, özgün renk ve tasarım detaylarıyla her dönemin gözdeleri arasında yerini alır.

Logomania Akımında Göz Dolduran Detaylar

Vakko’nun dinamik ve yenilikçi ürün anlayışınıın en özel koleksiyonlarından biri de Monogram ürün grubudur. Logo baskı modasının güncellenmiş hâline harika seçeneklerle katkı sunan Vakko Monogram serisi, markanın sokak modasına adaptasyonunun da özel örnekleri olarak öne çıkar. Ayakkabılar, çantalar ve montlarla birlikte pek çok farklı kıyafet ve aksesuarın içerisinde yer bulduğu Monogram ürün grubu, logo baskı akımının en ince örneklerini kullanıcıların beğenisine sunar. Grafik desenlerin göz alıcı renklerle buluştuğu ürün grupları, kişisel tarzı ve duruşu yansıtan tasarımlarla özgün seçenekler sergiler. Logo akımına özel olarak tasarlanan çanta modellerinde Vakko logosunu da kullanan marka, ikonik tarzını bu alana da taşımış olur. Estetik tasarımlarıyla logo akımının seçkin örneklerini yansıtan Monogram koleksiyonu, modern kadınlara geçmişin ve günümüzün harika bir sentezini sunar ve üstün bir estetik hazzın kapılarını açar. Geniş ürün seçenekleri arasında cüzdan ve şemsiye gibi aksesuarların da yer aldığı Monogram serisi, tarz sahibi ve detaylara önem veren kadınlara göz dolduran alternatifler sunar. Sportif modellerin yanı sıra klasik çizgilere de yer veren Monogram koleksiyonu, hem günlük yaşamda hem de özel davetlerde kullanılabilen seçenekler ile öne çıkar. Vakko’nun klasikleşmiş estetik anlayışının izlerini taşıyan ürün grubuyla ayrıcalıklı bir tarz sahibi olmak mümkün.

Detaylardaki Estetik Anlayış

Vakko, pek çok farklı aksesuara getirdiği yenilikçi yorumlar ile adından söz ettirir. Yüksek bir estetik anlayışın mahsulü olan Vakko aksesuar çeşitleri, tarzınızı tamamlayan harika detaylar olarak öne çıkar. Uzun yılların tecrübesinden gelen uzmanlığın ürünü olan Vakko kumaş çeşitleriyle üretilen aksesuar modelleri, ince düşünülmiş bir hediye arayanların da ilk aklına gelen seçenekler arasında yer alır. Kışın vazgeçilmezi Vakko atkı modelleri, tarzından hiçbir şartta ödün vermeyen kadın ve erkek kullanıcıların tercihi olarak öne çıkar. Birinci kalite deri malzemeyle imal edilen cüzdan çeşitleri, tasarım özellikleri ve ergonomik kullanım imkânıyla tercih sebebi olur. Fermuarlı modellerin yanı sıra önden kapaklı seçeneklerin de yer aldığı cüzdan ürün grubu, kadınların gönlünü fetheder. Çanta modelleriyle kombinlenerek kullanılabilen cüzdan modelleri, aksesuar detaylarıyla da göz doldurur.

Markanın aksesuar ürünlerinin en özel seçeneklerinden biri de kemerlerdir. Kıyafet kombinlerine tarz katan en özel aksesuarlardan olan kemerler, birbirinden şık seçeneklerle kadın ve erkek kullanıcıların gözdesi olur. Zarif tarzını desteklemek isteyen kadınların tercihi olan ince kemer modelleri, pek çok farklı renk seçeneğiyle kullanıcıların beğenisine sunulur. Pantolonların yanı sıra elbiselerle de kullanılabilen kemer çeşitleri, çantalarla da eşleştirilip muhteşem bir uyumla taşınabilir. Büyük tokalı kemer modelleri ise sportif ve çarpıcı bir tarzın yansıtıcısı olur. Vakko’nun ikonik kemer tasarımıysa hiç kuşkusuz marka logosunun kullanıldığı ürünlerdir. Vakko kalitesinin estetik anlayışının nişanesi olan kemer tokasıyla öne çıkan ürünleri, ister kumaş isterseniz de kot pantolonlarınızla kullanmanız mümkün. Taşlı kemer modelleri ise özellikle davetlerde tercih edilen ürünler olarak öne çıkar. Sadeliğin en çarpıcı hâlini yansıtan taşlı kemer modellerini, tişörtler ve hırkalarla kullanarak modern ve dinamik bir tarz yaratmak da mümkün. Klasik ya da sportif bir görünüm elde etmek isteyen erkekler için de göz alıcı kemer tasarımları sunan marka, tarzından ödün vermeyen kullanıcıların tüm beklentilerine cevap sunar. Vakko erkek kemer modelleri, kaliteli ve modern tasarımlarıyla kullanıcıların stillerini en net ifade edebilmelerine olanak tanır.

Parfüm Dünyasının En Özel Ürünleri

Vakko’nun iddiasını ortaya koyduğu alanlardan biri de kozmetiktir. Özel çiçeklerden faydalanılarak üretilen Vakko parfüm çeşitleri, kullanıcıların tarzına eşlik eden sofistike dokunuşlar sunar. Parfüm setleri; parfüm, vücut losyonu duş jelinden oluşur. Parfüm setleriyle hem vücut bakımı yapmak hem de güzel kokmak mümkün olur. Çiçek özelerinden üretilen parfüm seçenekleriyle özel bir deneyim vadeden ürünler, yumuşak ve doğal kokular sunmasıyla öne çıkar. Günlük yaşamda ya da özel davetlerde kullanılabilecek pek çok farklı alternatifi bünyesinde toplayan parfüm ürün grubu, her seviyeden beklentiye cevap sunar. Yoğun kokusuyla tazeliğini ve kalıcılığını uzun süre koruyan parfümlerle kullanıcılar, kendilerini her daima iyi hisseder. Kişisel bakımına ve tarzına özen gösteren erkeklere de son derece özel seçenekler sunan parfüm ürün grubu, cezbedici kokularıyla öne çıkar.

Günün her saatinde ve girdikleri her ortamda tarzlarını yansıtmak isteyen erkeklerin tercihi olan parfümler kalıcılıklarıyla da göz doldurur. Parfüm, deodorant ve duş jeli seçenekleri içeren Vakko ürün grubuyla stil sahibi erkekler, kendilerini her daim harika hisseder. Parfüm denildiğinde ilk akla gelen Fransa’daki parfümörlerin özel çalışmalarıyla üretilen Infiniti Vakko’nun ustalığının en özel örnekleri arasında yerini alır. Unisex kullanıma imkân sunan Infiniti, kokuların mistik tarihinden gelen sıra dışı bir yorum olarak göz doldurur. Kalıcılığıyla tam not alan Infiniti serisi parfümler, kadın teninde feminen erkek teninde ise maskulen bir hâl alarak çarpıcı bir kullanım deneyimi sunar. Sümbül, mimoza, yasemin, gül, frezya ve inci çiçeğinin harika bir karışımı olan Katia, bahar ferahlığı sunan kalıcı kokusuyla kadınları mest eder. Erkekler için yaratılan ve yine Fransız parfümörlerin izini taşıyan V De Vakko ise Akdeniz esintileri sunmasıyla öne çıkar. Yasemin, sardunya, paçuli, vetiver ve sedir ağacının birleşiminden oluşan Vakko EDT, modern erkeklerin vazgeçilmesi olmaya aday. Parfüm setleri, harika hediyelikler olarak da sıklıkla tercih edilir.

Sahillerdeki Vakko Şıklığı

Deniz sezonu açıldığında günlük yaşamdaki şıklık sahillere ve deniz kıyılarına taşınır. Vakko’nun iddiasını ortaya koyduğu alanlardan olan mayo ve bikini modelleri, estetik ve gösterişli tasarımlarla çok özel seçenekler sunar. Bu alandaki en özel ürünlerden olan Vakko Mare koleksiyonu, dünyaca ünlü tasarımcıların katkılarıyla ortaya çıkmış çok özel ve özgün ürünlerden oluşur. Marine tarzına zarif bir yorum getiren ürün grubu, göz alıcı renkleri ve çarpıcı desenleri ile göz doldurur. Yazın dinamizmine ve özgürlüğüne ayak uyduran özel tasarımlar, alışılmış Vakko estetik anlayışıyla çarpıcı seçenekler sunar. Doğadan ilham alan rengârenk bikini ve mayo modelleri, sadeliği ve zarifliği bir arada sunmasıyla beğeni toplar. Deniz elbiseleri ve pareolarla da muhteşem bir uyumla kombinlenebilen mayolar ve bikiniler, sahil modasının kurallarını baştan yazar. İpek, pamuk ve saten gibi özel kumaşlardan imal edilen Vakko giyim ürünleriyle kombinlenebilen Mare koleksiyonu, terlik ve sandaletlerle de uyum içerisinde giyilebilir. Sahil modasının son dönem gözdeleri ise kimono ve kaftanlar. Mare ürün grubu kimono ve kaftan tasarımlarıyla da göz doldurur. Vakko zarafeti ve estetik anlayışını simgeleyen kaftan ve kimonolar, bikini ve mayoların yanı sıra şort ya da pantolon gibi kıyafetlerle de rahatlıkla kullanılabilir.

Yüksek Standartlar, Hassas Zevkler

"Moda Vakko’dur." sloganıyla Türkiye’de modaya öncülük eden Vakko marka ürünler, her dönem göz dolduran tasarımlarıyla öne çıkar. Modern ve çağdaş tasarımlarıyla dikkat çeken Vakko yeni sezon ürünleri, her yaştan ve sosyoekonomik kültürden kullanıcıya hitap eder. Yüzyıla yaklaşan endüstriyel üretim tecrübesi ile Türkiye’nin ve dünyanın en özel markaları arasına girmiş olan Vakko, estetik anlayışın gelişmesine ve değişmesine yaptığı katkıyla da göz doldurur. Vakko kadın ürün grupları her zaman moda olan tasarımlarla zamansız ürünler sunar. Tasarımı sanatla buluşturan Vakko ürünleri, yüksek standartların ve hassas zevklerin göstergesi konumundadır. Vakko’nun iddiasını gösterdiği bir diğer alansa Wedding ürün grubudur. Klasik gelinliklerin yenilikçi yorumlarının yanı sıra modern ürünleri de gelin adaylarının beğenisine sunan marka, bu alanda da özgün seçenekleri ile tercih sebebi olur. Marka tarafından “büyüleyici bir masalı gerçeğe dönüştürmek” mottosuyla sunulan Wedding ürün grubu, göz alıcı seçeneklerle öne çıkar. Dünya çapında tanınan tasarımcıların elinden çıkan gelinlik modelleri ile özel günler çok daha unutulmaz anılarla tamamlanır.

Modanın En İyisi, Alışverişin En Kalitelisi

Vakko’nun ayrıcalıklar dünyasına yapılacak yolculukta en büyük yardımcınız ise Trendyol. Geniş ürün grubuyla Vakko koleksiyonları, aradığınız parçalara son derece pratik bir şekilde ulaşmanızı mümkün kılar. Vakko Boutique ürünleri ile günlük yaşamda üst düzey bir estetik tarz sergilemek mümkün hale gelir. Vakko Shop erkek ya da kadın tüm kullanıcılar için benzersiz seçenekler sunar. Yazlık ürünlerden kullanışlı aksesuarlara kadar birçok ürünü bir araya toplayan Vakko online alışveriş fırsatları ile çok daha keyifli bir deneyim sunar. İndirimli Vakko ürünlerine sahip olabileceğiniz Trendyol, kullanıcı dostu arayüzüyle de alışveriş zevkinizi katlayan bir platform.

Sürekli güncellenen Vakko kampanya seçenekleri ile ihtiyacınız olan ürüne avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Vakko Türkiye tarafından satışa sunulan tüm ürünleri kolaylıkla inceleyebilirsiniz. Düzenli olarak güncellenen Vakko outlet ürünleri de kullanıcıların gözdesidir. Avantajlı fiyatlar sunan Vakko indirim kampanyalarıyla tarzınızı ve şıklığınızı tamamlayacak ürünlere sahip olmak çok kolay. Vakko fiyat araştırması yapanların en büyük yardımcılarından biri de kullanıcı yorumlarıdır. "Vakko kimin?" gibi sorulara cevapları da içeren kullanıcı yorumları, kişisel deneyimlere dayanması ve gerçekçi değerlendirmeler sunmasıyla önem kazanır. İndirimli Vakko ürün grupları ile gardırobunuzu güncellemeniz mümkün. Modanın öncüsü Vakko’nun şık ve birbirinden özel ürünleri Trendyol aracılığıyla stil sahibi kullanıcıları bekliyor.