İlgili Kategoriler
Marka
Avantajlı Ürünler
Renk
Fiyat
Materyal
Desen
Boyut/Ebat
Desen
Cinsiyet
Fiyat Geçmişi
Paket İçeriği
Yaş
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Vakko Eşarp

" araması için 599 sonuç listeleniyor

En Şık ve Kaliteli Vakko Eşarp Modelleri Trendyol'da!

Eşarplar giyim sektöründe oldukça uzun zamandır kullanılan ve günlük hayatın bir parçası haline gelmiş ürünlerdir. Özellikle hem tesettür giyimin önemli parçalarından birisi olan bu ürünler ayrıca birer aksesuar olarak da uzun zamandır kullanılır. Bu modeller ilk olarak dini giyimin bir parçası olarak ortaya çıkar. Günlük hayatta dahi farklı dinlerde kadınlar farklı model türlerini tercih ederek yaşamlarını sürdürür. Ancak eşarbın yükselişi özellikle İslam dininin yayılması ile yaşanır. Bu yükselişle birlikte bu modeller dünya üzerinde fazla kullanılan giyim ürünleri arasında yer almaya başlar. Bu seçenekler çok uzun yıllardır insanların hayatında yere sahip oldukları için çok farklı kumaşlardan üretilmiş ürün çeşitlerine rastlamak mümkündür. Özellikle ilk dönemlerde pamuktan veya benzeri modellerden üretilen şallar ipek kumaşının bulunması ile birlikte bu kumaştan da üretilmeye başlanır. Modern dünyada birer aksesuar olarak dünyanın her yanında kullanılır. Özellikle canlı renklere sahip Vakko şal modeller kombinlerin tamamlayıcısı olarak pek çok ülkede kullanılır. Bunun yanı sıra İslam dini başta olmak üzere pek çok din yüklediği sorumluluklardan biri olarak da şal örtünme bir gereklilik olarak ortaya çıkar. Kullanılan bu modellerin örtünme ve bağlama çeşitleri bölgeden bölgeye ve dinden dine değişiklik gösterir. Gündelik hayatta üretilen pek çok model özellikle günlük kullanım ve moda akımları takip edilerek uygun renklerde ve dokularda müşterinin beğenisine sunulur. Özellikle Vakko eşarp üretimi noktasında modayı yakından takip ederek ürettiği ürünler ile müşterisinin günün modasını yakalamasına yardımcı olur. Örneğin Vakko ipek eşarp çeşitleri parlak dokuları sayesinde hem tesettür giyimde çok tercih edilenler arasında hem de bir aksesuar olarak kullanıldığı durumlarda müşterisine farklı bir hava katar. Bunun yanı sıra farklı zevklere göre tasarlanmış olan Vakko hologram, jakarlı, twill şal türleri de müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilir. Bu noktada farklı türlerin bulunmasının önemli sebebi bu ürünlerin tesettür giyimin önemli parçalarından birisi olmasıdır. Bu modellerin giyilen diğer ürünler ile tam bir uyum sağlaması oldukça önemlidir. Bundan dolayı özellikle sade giyinmeyi seven kişiler için Vakko tek renk eşarp türleri üretilirken renkli ve canlı modelleri tercih edenler için ise farklı çeşitleri müşteriye sunulur.

Şık ve Zarif Vakko Eşarp Modelleri

Şık ve Zarif Vakko Eşarp Modelleri

Piyasada müşteriler birbirinden farklı çeşitte ve modelde pek çok seçenek bulabilirler. Asıl önemli olan nokta ise şal alışverişi yaparken alınacak ürünün hangi kombinler ile hangi mevsimde ve nerede giyileceğinin belirlenmesidir. Özellikle tesettür giyimin bir diğer önemli parçası olan pardösüler ile giyilen ürünlerin renk ve doku uyumunun bulunması oldukça önemlidir. Günlük yaşamın koşuşturması içinde pek çok farklı aktivite yapan kişilere uygun olan değişik çeşit ve modellerde tasarımlar üretilir. Bu şekilde spor yaparken veya bir gezi sırasında farklı çeşitleri giyerek o ana uygun olan ve size uyum sağlayacak kombini Vakko pamuklu şal ile rahatlıkla yakalayabilirsiniz. Spor yapan kadınlar için özel olarak üretilen ve kaymaya karşı dayanıklı olan spor modellerinin yanı sıra Vakko exclusive eşarp modelleri ile toplantı ve benzeri organizasyonlara rahatlıkla katılabilirsiniz. Bunların yanı sıra günlük kullanım için tercih edilen Vakko mor, beyaz, sarı, kırmızı eşarp türleri ile de kombinlerinizi rahatlıkla tamamlayabilirsiniz. Vakko düz renk şal kullanmak isteyen kişiler için ürettiği bu gibi pek çok renk çeşidi ile neredeyse tüm kombinlere uyumlu ürünleri piyasaya sürülür. Tüm bu modeller oldukça yüksek kalitedeki kumaşlardan üretildikleri için günlük kullanımın getirdiği pek çok sorun ile başa çıkılır. Bu türlerin çoğunluğu hem parlak hem de kaliteli bir kumaş olması dolayısı ile ipekten üretilir. Ancak ipeğin yanı sıra farklı kumaşlardan da bu ürünün çeşitleri üretilir. Vakko tivil, yün, pamuklu eşarp türleri ile bu müşterilere uygun modelleri sunulur. Tüm bu kumaşların kendilerine özgü özellikleri bulunması dolayısı ile yine değişen koşullara göre değişik kumaşların da kombinlerde yer alması önem taşır. Yazlık ve kışlık olarak birbirinden ayrılan modelleri yine bu mevsimlerin koşullarına göre farklı kumaş çeşitlerinden üretilir. Yazlık olan modeller salaş ve beyaz rengin ağırlıkta bulunduğu şallardır. Özellikle gelen güneş ışınlarını yansıtması dolayısı ile açık renkler bu seçeneklerde sıklıkla tercih edilir. Bunun aksine Vakko kışlık eşarp türleri sıkı ve kalın kumaşlardan üretilir. Renk paleti olarak koyu temalar kullanılarak modelin güneş ışınlarını soğurması ve kişiyi sıcak tutması amaçlanır. Bunun yanı sıra bir şal seçmeden önce dikkat edilmesi gereken noktalardan ilk, eşarbın renginin yüzünüz ile ne derece uyumlu olduğudur. Ten renginize uygun bir model seçerek kombininizin başarılı olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaliteli ve Kullanışlı Vakko Eşarp Çeşitleri

Kaliteli ve Kullanışlı Vakko Eşarp Çeşitleri

Vakko eşarp çeşitleri birbirinden oldukça farklı olsa da çok tercih edilen modeller ipek kumaşından yapılanlar olarak öne çıkar. İpek modellerin özelliklerinden bahsetmeden önce ipek kumaşı hakkında bazı şeylerin bilinmesi önem arz eder. Bu zamandan yaklaşık bin yıl kadar önce Doğu Asya topraklarında kullanılmaya başlanan ipek kumaşı aslında ipek böceğinin ürünüdür. Tamamen doğal bir model olması ve üretiminin oldukça zahmetli olmasından dolayı diğer kumaşlara göre pahalıdır. Ancak içinde barındırdığı özellikler göz önüne alındığında pek çok kumaştan üstündür. Vakko yün, kaşmir şal üretmek için kullanılan ipek kumaşının bilinen önemli özelliği tamamen doğal bir ürün olması dolayısı ile ciltte herhangi bir alerjik reaksiyona sebep olmamasıdır. Özellikle hassas cildi olan kişilerin giydiği kumaşlardan alerji olmaları sık karşılaşılan bir sorundur. İpek kumaşı ile bu sorunun önüne geçilebilir. Ayrıca yine doğal bir ürün olmasından dolayı cilde hava giriş çıkışını engellemez. Özellikle uzun saatler boyunca şal takıp eforlu iş yapan kadınların büyük sıkıntılarından olan terleme ve bunalma hissi ipek modellerde oluşmaz. Mevsim koşullarına oldukça uyumlu bir kumaş olan ipek yazın sıcağı kışın da soğuğu dışarıda tutar. Günlük hayatta oldukça sık tercih edilen Vakko ekose, jakarlı, kaşmir, şifon eşarp çeşitlerinin sevilen modelleridir. Twill modeli özellikle belli kalınlıktaki bir kumaştan üretilir. Kendisine has bir dokuya sahiptir. Dokusu sayesinde herhangi bir kayma durumunun yaşanmamasını sağlar. Bunun yanı sıra kalın kumaştan üretildiği için özellikle kış aylarında yoğun olarak tercih edilir. Ayrıca sık sık tercih edilen bir diğer çeşit olan Vakko monogram şal çeşitleri ise tamamen ipek kumaşından üretilir. Bundan dolayı ipek kumaşının sahip olduğu her türlü özelliğe sahiptir. Ancak bu noktada sura türü giyilirken özellikle narin davranılması önerilmez. Oldukça hafif bir kumaş olan ipekten üretildiği için başta herhangi bir ağırlık yapmaz. Doğru ve güzel bakım uygulandığında çok uzun ömürlüdür. Vakko şal yeni sezon ürünlerini satın almak için Trendyol’u inceleyebilirsiniz.

Etkileyici Vakko Eşarp Modelleri

Etkileyici Vakko Eşarp Modelleri

Sıklıkla kullanılan bir model olan Vakko özel seri eşarp ise özellikle ipeğe benzeyen kumaşı ile müşterilerin dikkatini çeker. Ancak yapısında polyester gibi organik olmayan maddeler kullanıldığı için uzun süreli kullanımı önerilmez. Vual şallar özellikle günlük kullanımda kişilere sağladığı rahatlık ve ferahlık ile benzerlerinin önüne çıkar. İnternet üzerinden yapılan alışverişler günümüz ticaret pazarında oldukça büyük bir paya sahip. Özellikle kişilerin evlerinde rahat bir şekilde otururken diledikleri markanın diledikleri ürününü sipariş edebilmeleri internet alışverişinin kullanılmasında önemli noktalardan biridir. Bir diğer önemli nokta ise burada yapılan alışverişler sırasında aynı ürünü önce alan kişilerin yorumlarını okuyabilme imkânıdır. Bu şekilde ürünü almadan önce ürün hakkında pek çok bilgi sahibi olabilir ve ürünün sizin için uygun olup olmadığına karar verebilirsiniz. Özellikle Vakko indirimli eşarp kampanyalarını da takip ederek istediğiniz ürüne internet üzerinden oldukça uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz. Bunun için Vakko eşarp online satış ile satan yerlerden alışveriş yapmanız bütçeniz açısından oldukça önemlidir. Bu noktada Vakko modelleri hakkında yapılan yorumlar genel olarak iki ana başlıkta toplanır. Bunlardan ilki ürünün kalitesi ikincisi ise modaya uygun oluşudur. Ürünün kalitesi özellikle şal gibi günün büyük bölümü boyunca dış mekânlarda toz ve kire maruz kalan aksesuarlar açısından oldukça önemlidir. Bu kir ve toz taneleri zamanla eşarbınıza yerleşerek eskimesine yol açabilir. Bu toz ve kir gibi zerrelerden kurtulmak için şallar sık sık yıkandığında ise yıkanmaya bağlı olarak eskime olayı karşınıza çıkar. Ancak bu noktada ipek gibi kaliteli kumaşlar kullanan Vakko firması bu şekilde ürettiği ürünlerin oldukça uzun ömürlü olmasını sağlar. Doğru sıcaklıkta yıkanan ve ütülenen Vakko eşarp modelleri oldukça uzun zaman eskimeden veya renklerinden herhangi bir şey kaybetmeden kullanılabilir. Vakko şal indirim seçenekleri ile bütçenize uygun modelleri Trendyol ile satın alabilirsiniz.

Her Modaya Uygun Vakko Eşarp

Her Modaya Uygun Vakko Eşarp

Eşarplar için diğer bir önemli nokta ise dönemin modasına uygun renk ve dokuları barındırmasıdır. Özellikle şallar pardösü veya uzun etek gibi giyim ürünleri ile birlikte tercih edildikleri için bu gibi ürünlerde dönemin modasının şallara yansıtılması oldukça önemlidir. Dönemin modasına göre değişen desenler diğer öne çıkan giyim ürünleri ile uyumlu olacak renkler ve dokuları yoğun olarak barındıracak şekilde üretilir. Bu şekilde örneğin bir Vakko kare eşarp alarak gardırobunuzdaki neredeyse tüm ürünler ile kombinleme imkânı bulabilirsiniz. Ayrıca giyim tercihlerinize göre Vakko degrade, esmeralda şal gibi tek renk ancak çarpıcı olan modelleri seçebileceğiniz gibi fazla renk içeren sportif modelleri de bulabilirsiniz. Bu ürünlerin bağlanması konusunda pek çok farklı çeşit bulunur. Bu çeşitler kadınların o gün giyecekleri kombinlere veya yüz tiplerine göre büyük değişiklik gösterir. Aynı zamanda Vakko şal eşarp bağlama noktasında eşarbın yapıldığı kumaşın çeşidi ve giyilen mevsim de önem arz eder. Bu noktada ilk olarak kare yüz yapısına sahip kadınlar için bonenin gözükmediği ve eşarbın şal bağlama tarzında bağlandığı bir model önerilir. Burada yapılmak istenen temel şey bone gibi ürünlerin görünmesi ile birlikte kişinin yüzünü kısaltmasının önüne geçmek ve şal stilinde bağlayarak yüzün olduğundan dolgun görünmesinin önüne geçer. Yuvarlak yüz tipine sahip kişiler için yine bonenin görünmediği ve şal stilinde bağlanan modeller tavsiye edilir. Aynı kare yüzlerde olduğu gibi bu yüz tipinde de Vakko düz eşarp kullanarak bu modelde eşarbı bağlayarak yüzünüzün olduğundan dolgun görünmesinin önüne geçerek uzun bir yüz elde edebilirsiniz. Özellikle uzun yüz tipine sahip kadınlar için ise bonenin üstten göründüğü ve eşarbın serbest bir biçimde bağlandığı modeller tavsiye edilir. Vakko eşarp yeni sezon modelleri arasından istediğiniz Trendyol’dan inceleyebilirsiniz.

Farklı Kombinler İçin Vakko Eşarp Çeşitleri

Farklı Kombinler İçin Vakko Eşarp Çeşitleri

Bone üstten görünerek yüz uzunluğunu biraz kısaltmakta ve Vakko logolu şal gibi sıkı biçimde bağlamayarak da yüzünüzün olduğundan uzun görünmesinin önüne geçilir. Son olarak ters üçgen yüz tipine sahip kadınlar için de uzun yüz tipi için verilen tavsiyeler geçerlidir. Eşarbın bu yüz tiplerinde bol bir şekilde bağlanması oldukça önem taşır. Siz de yüz tipinizi belirledikten sonra eşarbınızı bu tavsiyelere göre bağlayarak kombinlerinizin başarılı olmasını sağlayabilirsiniz. Vakko Osmanlı serisi eşarp ile bağlama modellerine etkisi olan bir diğer etmen ise yıllar içinde gelişip değişen modadır. Şallar genellikle diğer giyim ürünlerinin tamamlayıcısı olarak tercih edildikleri için bu ürünlerde değişen moda anlayışı bu sektöre de yansıtır. Tercih edilen kombine uygun olmasına göre bol veya şal modeli bağlama çeşitleri tercih edilir. Örneğin canlı renkleri barındıran bir kombinin üzerine Vakko damalı, puantiyeli, çiçekli, amblemli eşarp modellerinden birisi kombine göre dar veya bol şekilde bağlanarak kombini tamamlayabilir. Yine bağlama stillerine etkisi bulunan bir diğer etmen ise mevsim koşullarıdır. Özellikle kış aylarında bol modeller bol bağlandıklarında kişi üşüyebilir. Aynı şekilde yaz aylarında da sıkı bir eşarp bağlama stili tercih edildiğinde bunalma veya terleme gibi sorunların yanı sıra saçların hava alamaması gibi sorunlar ortaya çıkabilir. Sonuç olarak bir Vakko eşarp satın almadan önce eşarbın teniniz ile ve kombinleriniz ile uyumunu düşünmeniz gerekmez. Bu uyum sağlandıktan sonra onu giyeceğiniz dönemin ve yine kombininizin koşullarına uygun bir şekilde bağlamanız gerekmez. Bu tavsiyeler ışığında kombinlerinizin başarıya ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Uygun ve avantajlı Vakko eşarp fiyatları için Trendyol’u inceleyebilirsiniz.

Rengarenk Vakko Eşarp Çeşitleri

Rengarenk Vakko Eşarp Çeşitleri

Tesettür giyim denildiğinde ilk akla gelen ürünlerden biri olan şallar uzun yıllardır hayatın bir parçası haline gelir. Uzun yıllardır kullanıldığı için tüm bu kullanım süreci içinde farklı kumaş ve renklerde üretilmeye başlanır. Özellikle moda akımlarının da etkisi ile Vakko şal renkleri üretim sektörü çağa ayak uydurarak dönemin modasına uygun ürünleri piyasaya sürmeye başlanır. Özellikle ipek gibi kumaşların eşarp sektöründe sık tercih edilmeye başlanması ile birlikte bu kumaştan üretilen ürünler öne çıkmaya başladı. İpeğin sahip olduğu özellikleri sura model ürünler tamamen taşıdığı için hem sağlıklı hem de göz alıcı ürün kullanmak isteyenlerin ilk tercihleri arasında bu model yer almaya başladı. İpek kumaşının içerisinde barındırdığı özelliklerden olan doğallık ve sağlamlığın yanı sıra dikkat çeken bir yapıda olması da tercih edilmesini sağlar. İpek kumaşından farklı olarak pek çok kumaş çeşidi de Vakko omuz şalı üretiminde kullanılır. Her biri müşterisine farklı özellikler sunan bu kumaşlardan müşterinin genel beklentisi ise kaliteli ve sağlıklı olması yönünde. Bu ürünlerde kalitenin önemli olmasının büyük sebebi hem uzun günlük kullanım süresidir. Bu süre içinde pek çok farklı etkene maruz kalan ürünler kalitesiz kumaştan üretildiklerinde hızlı bir şekilde solma veya parçalanma gibi durumlar ortaya çıkabilir. Eşarpların sağlıklı kumaştan üretilmesi gerekliliğinin önemi, yine gün içinde uzun saatler kullanıldıkları için saça ve tene hava aldıran bir yapıda olmayan ürün kumaşları sağlık sorunlarına neden olabilmesinden gelir. Özellikle Vakko eşarp indirim dönemlerinde oldukça yoğun talep gören ürünlerin başında gelir. Bunun büyük sebeplerinden birisi ise firmanın ürettiği ürünlerin oldukça kaliteli olması ve müşterisini memnun etmesidir. Aynı segmentte ürünler üreten firmalara göre uygun fiyatlar sunması da müşterilerin dikkatini çekmesindeki diğer bir unsurdur. Saf ipekten üretilen şalların yanı sıra pek çok farklı kaliteli kumaşı da müşterisine sunan Vakko kadın eşarp ürettiği uzun ömürlü ürünler ile pek çok müşterisinin beğenisini kazanır. Siz de kendiniz için veya hediye olarak sevdikleriniz için şal almak istiyorsanız Trendyol'da binlerce ürün arasından sizin için uygun olanı filtreleyerek bulabilir ve alışverişinizi güvenle tamamlayabilirsiniz.