İlgili Kategoriler
Hacim
Koku Türü
Cinsiyet
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Fiyat Geçmişi
Tip
Ürün Puanı
"

Versace Kadın Parfüm

" araması için 56 sonuç listeleniyor

Baş Döndüren Kokusu ile Versace Kadın Parfüm Seçenekleri Trendyol’da!

Sosyal yaşamda insanların görünümünü etkileyen birçok farklı etken bulunur. Koku, bu etkenlerin başında gelir. Etkileyici ve hoş bir kokuya sahip olmak sosyal yaşamda bir adım ön plana çıkmanızı kolaylaştırır. Aynı zamanda temiz hissetmenizi sağlayarak gün boyu özgüvenli kalmanıza yardımcı olur. İyi bir kokuya sahip olmak isteyen kadınlar, özenle tasarlanan Versace kadın parfüm seçeneklerini tercih eder. Kendine özgü formülüyle hazırlanan modeller, kadınların beklentilerini başarılı şekilde karşılar. Hoş ve özgün kokuya sahip olan birbirinden farklı modeller bulunur. Birbiriyle uyumlu olan esanslar bir araya getirilir. Doğadan ilham alınan esintilerle harmanlanan seçenekler, kadınların havasını etkileyici şekilde değiştirir. Versace parfüm kadın seçenekleri bulunduğunuz ortamda dikkatleri üzerine toplar. Gün boyu etkileyici bir havaya sahip olmak, özgüveninizin taze kalmasını sağlar. Vücut üzerinde hoş etki yaratarak ferah, temiz ve çekici bir kokuya sahip olmanızı sağlar. Kişisel imajın önemli parçası olan koku için bu seçenekleri tercih edebilirsiniz. Modeller, parfüm beklentilerini üst düzeyde karşılar. Birkaç sıkış sonrasında vücudunuzda uzun süre boyunca kalıcılık sağlar. Bu sayede gün boyu ferah hissedebilir, hoş bir kokuya sahip olabilirsiniz. Farklı özlerle hazırlanan çeşitli modeller Versace kadın parfüm online aracılığıyla beğenilere sunulur. Etkileyici havaya sahip seçenekleri inceleyebilir, havanıza uygun olan modeli Trendyol’da uygun fiyatlar üzerinden satın alabilirsiniz.

Etkileyici Versace Kadın Parfüm Modelleri

Etkileyici Versace Kadın Parfüm Modelleri

Çiçek ve bitkilerden elde edilen özlerle, kalıcılığı yüksek, hoş kokulu çeşitli modeller tasarlanır. Birbirinden farklı havalara sahip olan çeşitli seçenekler kendi kokunuzu bulmanızı sağlar. Zengin çeşitlilik sunan markanın ürünleri, günün her saatinde kullanmanız için uygundur. İşe giderken, sosyal yaşamda, okula giderken ya da özel organizasyonlara katılırken bu ürünleri kullanarak kişisel bakımınızı tamamlayabilirsiniz. Doğadan edinilen özlerin ve aromaların buluşmasıyla elde edilen farklı seçenekler bulunur. Çarpıcı kokusuyla öne çıkan Versace Eros kadın modeli zarif görünüme sahip, şık bir şişe içerisinde beğenilere sunulur. Ürünün içerisinde bulunduğu şişe altın renklidir. Antik esintilerin yer aldığı tasarımıyla kendine özgü hoş bir görünümü bulunur. Çiçeksi ve oryantal havaya sahiptir. Limon, zambak ve yasemin bitkilerinden alınan özlerle hoş bir hava ortaya çıkarılır. Rafine bir koku olan Versace Dylan Blue kadın ise odunsu tonlarıyla dikkat çeker. Odunsu notalara eşlik eden çiçeksi ve meyvemsi özler ortaya benzersiz havanın çıkmasını sağlar. Dip notada misk ve paçuli, kalp notasında yasemin ve gül, tepe notasında ise Beni Unutma Çiçeği ile siyah Frenk üzümüne yer verilir. Yabani çiçeklerin gül ve paçuli ile bir araya gelmesi sonucunda ortaya eşsiz bir koku çıkar. Parfüm şişesi, mavinin göz alıcı tonlarıyla tasarlanır. Şık duruşuyla öne çıkan şişe, parfüm koleksiyonunuzu estetik biçimde tamamlar. Çiçeksi kokulardan hoşlananlar ise Versace Versus kadın parfüm seçeneklerini tercih eder. Ferah etkiye sahip olan bu ürün, mor renkli sade ve şık bir şişe içerisinde beğenilere sunulur. Gençliği anımsatan kokusu ile neşeli havaya sahiptir. Limon, kamkat, Madagaskar yasemini gibi notaları barındırır. Neşeli ve enerjik havaya sahip olan ürün, gece kullanımları için de uygundur. Doğadan alınan özleri hoş şekilde birbiriyle harmanlayan Versace kadın parfüm modelleri etkileyici havaya sahip olmak isteyenlerin tercihi olur. Kalıcılığı yüksek, hoş kokulu ürünler farklı seçenekleriyle beğenilere sunulur. Trendyol’da Versace kadın parfüm indirim fırsatlarından faydalanarak beğendiğiniz ürünü uygun fiyatlar üzerinden satın alabilir, günün her saati hoş bir kokuya sahip olabilirsiniz.

Kalıcı Etkili Versace Kadın Parfüm Kullananlar

Kalıcı Etkili Versace Kadın Parfüm Kullananlar

İyi bir kokuya sahip olmak, kişinin özgüvenini artırır, temiz hissetmesini sağlar ve girilen ortamlarda fark edilme şansını artırır. Kadınlar kişisel bakımlarını tamamlamak için hoş bir kokuyla süreci noktalar. Hoş kokuyu tamamlayan yan ürünlerle beraber beğenilere sunulan Versace parfüm seti kadın müşterilerin ihtiyaçlarını karşılanmasını sağlar. Set içerisinde parfümle beraber vücut losyonu ve duş jeli gibi yan ürünlere yer verilir. Ürünler 100 ml ölçüye sahip şişeler içerisinde satışa sunulur. Bazı setlerde vücut losyonları 90 ml’lik bir gramaja sahiptir. Çiçeksi ve ferah kokulara sahip olan setler, kadınların temizlenme süreci sonunda bütün vücuduna bakım yapmasını sağlar. Duş alırken güzel kokuların eşlik etmesini isteyen kadınlar bu setleri tercih eder. Markanın kalitesini her adımda hissettirdiği ürünleri, kaliteli bakım rutininin vazgeçilmezleri arasında yer alır. Yoğunlaştırılmış formüle sahip olan modeller üst düzey kalıcılık sunar. Uygulama sonrasında uzun süre boyunca kalıcılık sunduğu için tazelenme sıklığını azaltır. Bu durum ürünün uzun süre boyunca kullanılmasını sağlar. Kendi tarzınızı yansıtan seçeneği bularak hoş bir kokuyla bakım rutininizi noktalayabilirsiniz. Versace kadın parfüm kullananlar tarafından beğeni toplar. Kalıcılığı ve yoğun kokusuyla parfüm etkisinin her an hissedilmesini sağlar. Güzel kokmaya yardımcı olan ürünler, özgüveninizin her zaman yüksek olmasına ve girdiğiniz ortamlarda bakışları üstünüze toplamanıza alan hazırlar. Kalıcı ve etkileyici bir ürün arıyorsanız uygun fiyatlar üzerinden Versace kadın parfüm satın alabilir, uzun süre boyunca kalıcı olan ürünle bakımlı hissetmenin keyfini yaşayabilirsiniz. Farklı notalarla hazırlanan seçenekleri inceleyerek kullanım alışkanlıklarınıza hitap eden ürünü satın alabilirsiniz. Parfüm koleksiyonunuza şık görünüme sahip hoş kokulu modelleri ekleyebilirsiniz. Trendyol’da farklı seçenekleri inceleyebilir, bütçe dostu fiyatlar üzerinden alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Bütçenize Uygun Versace Kadın Parfüm Fiyat Aralıkları

Bütçenize Uygun Versace Kadın Parfüm Fiyat Aralıkları

Kalıcılığı ile öne çıkan ürünler, parfüm beklentilerini başarılı şekilde karşılar. Şık bir şişeye sahip olmasıyla öne çıkan her model, kendine özgü bir hava sahiptir. Ürünlerin şişeleri makyaj masalarını ve parfüm koleksiyonlarını hoş bir şekilde doldurmanızı sağlar. 50 ml ve 100 ml olmak üzere farklı ölçülere sahip ürün seçenekleri bulunur. Bu ürünler kendi ihtiyaçlarınız doğrultusunda seçim yapmanıza yardımcı olur. EDP ve EDT olarak beğenilere sunulan farklı seçenekler bulunur. EDP olan modellerde esans yoğunluğu oldukça yüksektir. Kalıcılığı fazla olan bu ürünler, yoğun ve etkili his bırakır. EDT olan modeller ise düşük konsanstrasyon oranına sahiptir. Parfüm özlerinin oranı ise yaklaşık olarak yüzde dört ila on arasında değişkenlik gösterir. Farklı modeller arasından ihtiyaçlarınıza uygun olan ürünü tercih edebilirsiniz. Seçim yaparken Versace kadın parfüm fiyat seçenekleri göz önünde bulundurulur. Fiyatlar ürünlerin kalıcılığı, gramajı, şişe tasarımı gibi çeşitli özellikler üzerinden belirlenir. Her bütçeye hitap eden farklı modeller arasından kendiniz için uygun olanı tercih edebilirsiniz. Versace kadın parfüm yorum kısmına göz atarak beğendiğiniz ürünü önceden kullanmış olan müşterilerin fikirlerini öğrenebilirsiniz. Yorumlar kısmında fotoğraflı yorumlara göz atabilir, beğeni oranlarını inceleyebilirsiniz. Bu sayede ürünle ilgili memnuniyet araştırması yapabilirsiniz. Kişisel bakımına önem veren, gün boyu hoş kokmak isteyen her kadına Versace kadın parfüm tavsiye edilir. Çiçeksi aromalar, odunsu özler, doğadan ilham alan farklı notalarla bir araya getirilir. Bu sayede ortaya benzersiz kokular çıkar. Bu kokuları üzerinizde taşımak, alışverişinizi uygun fiyatlar üzerinden tamamlamak için Versace kadın parfüm kampanya fırsatlarından faydalanabilirsiniz. Trendyol’dan farklı seçenekleri inceleyebilir, bütçenize uygun seçeneği satın alarak parfüm koleksiyonunuza ekleyebilirsiniz.