placeholder
"

Vicks

" araması için 20 sonuç listeleniyor
Vicks Vul520 Buhar Makinesi
KARGO BEDAVA
VicksVul520 Buhar Makinesi
(5)
1.398,99 TL
Sepete Git

Vicks

Vicks

Vicks, sağlık ve temizlik ürünlerinde dünya devleri arasında bulunan Procter and Gamble’ın geniş ürün gamındaki en başarılı markalardan biri olarak tanınıyor. 2019 yılında Vicks Türkiye’de geçirdiği 50 başarılı yılı kutladı Ünlü marka, sonbahar ve kış aylarının en önemli rutin bakım ürünlerinden biri olarak beğeni topluyor. Hemen hemen her evde bulunan ve kuşaklar boyunca güvenle kullanılan Vicks çeşitleri, soğuk algınlığının hissedildiği ilk andan itibaren koruma sağlamaya yardımcı oluyor. “İlk savunma” sloganı ile tüketicilere sunulan Vicks ürünleri, on yıllara dayanan tecrübe ve üstün nitelikli bilim insanlarının Ar-Ge çalışmaları sonunda benzersiz bir formül ile üretiliyor. Bebekler, çocuklar ve yetişkinlere özel çeşitlendirilen Vicks ilaç harici korunma yöntemlerinin en pratik yollarından birini sunuyor.

Vicks İle Soğuk Algınlığınına Karşı İlk Andan İtibaren Kusursuz Koruma Sağlayın

Vicks defence, nezle ve soğuk algınlığının etkilerini ilk hissettiğiniz andan itibaren rahatsızlığın ilerlememesi için kusursuz bir koruma sağlıyor. Vicks sprey üst solunum yolu hastalıklarının ilk aşamalarında kullanıldığında hastalığı durdurmaya yardımcı oluyor. Vicks damla, boğaz arkasında gıdıklanma ve kaşıntı, burunda gıcıklanma gibi hastalık belirtilerin hissedildiği an kullanılmaya başlandığında virüslerin nazal bölgede çoğalma kabiliyetini en aza indirecek kadar güçlü bir formülasyona sahip. Bu özel ve benzersiz formülü, bağımsız sağlık kuruluşları ve otoriteleri tarafından gerçekleştirilen klinik çalışmalar ile kanıtlanmış bulunuyor. Üç temel aşamadan oluşan bir koruma ve iyileştirme sağlayan tıbbi cihazın içeriğindeki mikro-jel formül, tek kullanımda virüslerin en sık yerleştiği ve çoğaldığı alan olan burnun arka bölgesine kolaylıkla ulaşıyor. Düşük yoğunluğa sahip sprey burun bölgesinin ulaşılması zor bölgelerine kolaylıkla tutunuyor ve virüsleri hapsediyor. Vicks faydaları yalnızca virüsleri hapsetmekle de bitmiyor. İkinci etki mekanizması kullanımın hemen ardından aktif hale geliyor ve hastalığı yapan ve ilerleten virüsleri inaktive ediyor. Bu sayede hastalığınız henüz başlamadan ya da ilerlemeden son derece etkin bir önlem alınmış oluyor. Son olarak virüslerin solunum yolundan uzaklaştırılması amacıyla burun içi sıvıyı tetikliyor ve artışını sağlıyor. Bu sayede burun içinde mideye ya da burun dışına olmak üzere bir sıvı akışı oluşuyor ve virüsler gırtlak ve akciğerlere doğru inmeden ve yaşadığınız enfeksiyon ilerlemeden atılması sağlanıyor. Bu benzersiz üçlü etki mekanizması Vicks defence burun spreyini benzerlerinden ayırıyor. Çok boyutlu ve yüksek etki mekanizması ile Vicks burun spreyi, tek fısla burnu rahatlatıyor, grip ve nezleden kaynaklı rahatsızlıkları giderilmesine katkı sağlıyor. Ekstra ferah nane aroması ile tıkanmış burnu ve sinüsleri rahatlatarak ferah ve sağlıklı bir nefes almayı sağlıyor. Bu sayede hem iyileşme sürecini hızlandırıyor hem de grip, öksürük ve nezle gibi yaşam kalitesini azaltan rahatsızlıklarda konforunuzu artırıyor.

Vicks spreyi geliştiren uzmanlar, ürünü günde en fazla 4 kez kullanmayı öneriyor. En pratik ve doğru kullanımı sağlamak üzere geliştirilen ergonomik tasarımı sayesinde hastalık esnasında hassasiyeti iyice artan burun bölgesinin iç yüzeyinde herhangi bir tahriş veya hasara yol açmadan kullanmak mümkün oluyor. 30 derece açı ile burun deliğine yaklaştırılan Vicks defence spreyi kullanırken başın dik konumda olması gerekiyor. Bu sayede ürün dışarıya akmadan tüm burun içi bölgeye ulaşabiliyor. Kullanmadan önce spreyin ucunun mutlaka kulak yönüne doğru konumlandırılması gerekiyor. Bu pozisyon ürünün doğrudan burnun orta kısmına sıkılmasını engelliyor. Gerekli pozisyon alındıktan sonra Vicks spreyi her burun deliğine 2 veya 3 kez uygulamak için pompalamak gerekiyor. Tek el ile kolaylıkla kullanılabilen pompa sayesinde en etkin kullanım sağlanmış oluyor. 12 yaşından büyük bireyler için geliştirilen Vicks defence spreyi kullandıktan sonra size kalan yalnızca ferah ve temiz bir nefes ile dinlenmek oluyor.

Vicks Ailesinin En Çok Bilinen Üyesi Vicks VapoRub Krem ve Vicks Buhar Makinesi İle Rahatlayın

Şiddetli soğuk algınlığı ve solunum yolu hastalıklarında en sık karşılaşılan ve rahatsızlık veren unsurlardan biri de öksürük oluyor. Vücudun zararlı bakteri ve virüslerden solunum yolunu temizlemek amacıyla geliştirdiği bu savunma yöntemi aslında faydalı bir amaca hizmet etse de hassasiyeti artan boğaz ve akciğerler için oldukça zorlayıcı bir hal alıyor. Vicks mentollü krem öksürük krizlerini hafifletmek, toksinleri atmak, soğuk algınlığından kaynaklanan olumsuz etkileri azaltmak ve kullanıcıyı rahatlatmak için özel geliştirilmiş bir formüle sahip bulunuyor. İçeriğindeki benzersiz mentol aroması, kafur, terebentin yağı, okaliptüs yağı ve timol sayesinde kılıcal damarlarda gelişme sağlayarak hassasiyeti ve ağrıyı azaltmaya yardımcı oluyor. Bu sayede yalnızca soğuk algınlığında değil kas ağrılarında da etkin bir kullanım ve fayda sağlıyor. Cilt yüzeyinin ihtiyaç duyulan herhangi bir bölgesinde güven ile kullanılabiliyor. Fakat Vicks'i göz ve ağız çevresi gibi hassas bölgelerde kullanmamak gerekiyor. En sık kullanım alanlarının başında hızlı etki göstermesi açısından ayak tabanları ve sırt bölgesi yer alıyor. Vicks mentollü kremi ince bir tabaka halinde cilt yüzeyine uyguladıktan hemen sonra temiz bir havlu ile üzerini kapatarak emilmesini beklediğinizde solunum yollarınız hızla rahatlıyor, ağrı ve kırgınlık hissi azalıyor ve nefesiniz açılıyor. Buharlaşma özelliğine sahip olan Vicks krem cilde uygulandıktan sonra ince dokusu sayesinde kolaylıkla emiliyor. Kalan krem ise hızla buharlaşıyor bu sayede krem hem cilt üzerinde rahatsızlık verici bir his bırakmıyor hem de okaliptüs ferahlığı ortam atmosferine taşınarak solunumu kolaylaştırıyor.

Vicks VapoRub buharlaşan merhem ayrıca Vicks buhar makinesi ile de kullanılabiliyor. Özellikle ses teli ve gırtlak bölgesi enfeksiyonu (akut larenjit), akut veya kronik farenjit ya da gribal üst solunum yolu enfeksiyonlarında Vicks soğuk buhar makinesi Vicks merhem ile birlikte kullanıldığında çok daha geniş bir etkiye ve rahatlatıcı özelliğe sahip oluyor. Odanın havasını steril hale getiriyor ve ideal nem oranının yakalanmasına yardımcı oluyor. Vicks buhar makinesi 15 metrekare ideal etki alanına sahip. Bu sayede kullanıldığı odanın atmosferini son derece kısa bir süre içinde ideal nem dengesine kavuşturabiliyor. Yalnızca gribal enfeksiyonlar sırasında değil günlük hayatta da ihtiyaç duyulan nemin oluşumunu sağlayarak stresi, kuru öksürüğü ve boğazda gıcıklanma hissini azaltıyor, deliksiz ve dinlendirici bir uyku sunuyor. Vicks buhar makinesi hava kirliliği, toz, polen ve alerjenlerden yaşam alanınızı arındırıyor ve özellikle çocuklu ailelerin ihtiyaç duyacağı kadar sağlıklı ve ferah bir atmosfer yaratıyor. Vicks ultrasonik buhar makinesi aşırı sessiz çalışma prensibi ile kullanıldığı alanın konforunu bozmadan nem oranını % 40 ila % 60 arasında tutabiliyor. Bu sayede havada asılı kalan virüs ve polenlerin solunmadan engellenmesine destek oluyor. Ayrıca göz ve cilt kurulukları, stres kaynaklı uyku problemleri ve alerjiler için benzersiz bir rahatlık sağlıyor.

Zarif ve dekoratif tasarımı ile beğeni toplayan ürün ayrıca pratik kullanımı ile de göz dolduruyor. Su haznesi tek el ile kolaylıkla çıkartılıp takılabiliyor. Buhar miktarı ön bölümde bulunan düğme ile kontrol edilebiliyor ve kişisel tercihlere hitap edecek şekilde ayarlanabiliyor. Ürün Vicks merhemin yanı sıra Vicks pedler ile de kullanılabiliyor. Okaliptüsün şifa veren gücü ya da lavantanın mucizevi rahatlatıcı gücü sayesinde nemlendirmeden fazlasını isteyen kullanıcılar için ferah ve canlandırıcı bir ortam oluşturulabiliyor. Değiştirilebilen ferahlatıcı pedler 20 saat uzun kullanım ömrü ile beğeni topluyor.

Vicks İle Hayatın Her Anında Ferah ve Sağlıklı Nefes Alın

Vicks, reçetesiz satılan sağlık ürünleri ve tamamlayıcıları ile tertemiz ve sağlıklı bir solunum yapmanızı sağlıyor. Geniş bir yelpazede çeşitlenen Vicks ürünleri; sprey, buharlaşan krem ve buhar makinesinin haricinde Vicks pastil, Vicks stick ve Vicks nefes açıcı çeşitleri ile alandaki uzmanlığını hem ürün hem de tamamlayıcı medikal cihazlar ile gösteriyor. Üç farklı aromaya sahip Vicks pastil çeşitleri her kullanıcıya uygun bir fayda sağlamak üzere geliştirilmiş bulunuyor. Özellikle yoğun öksürük sebebi ile boğaz ve çevresinin tahriş olması durumunda oluşan ağrıyı azaltmak üzere geliştirilen Vicks drops, hem kullanım kolaylığı sağlayan eşsiz lezzet çeşitleri hem de hızlı etki eden formülü ile yutkunmanızı kolaylaştırıyor, ses tellerinizi rahatlatıyor ve boğaz ağrısını azaltıyor.

Vicks ailesinin en inovatif üyelerinden biri olan Vicks stick en hızlı çözümü arayanlar için geliştirilmiş bulunuyor. Gribal enfeksiyon ya da alerji kaynaklı ağır burun tıkanıklıklarında hızlı ve son derece etkili bir çözüm olan Vicks stick, burun içine doğrudan uygulandığında içerdiği yüksek mentol oranı ve diğer etkin bileşikler sayesinde kolaylıkla burun tıkanıklığı sorununu ortadan kaldırıyor ve nefesi rahatlatıyor. Direkt burun içine ve girişine sürmeyi sağlayan pratik tasarım, aynı zamanda küçük boyutu ile ürünü sürekli yanınızda taşıyabilmeyi de mümkün kılıyor. Böylelikle kronik solunum yolu rahatsızlıklarına ya da yüksek alerjik bünyeye sahip olan bireylerin ihtiyaç duydukları her an nefeslerini hızla ferahlatması ve solunumu kolaylaştırması mümkün oluyor. Vicks stick uçucu ve hafif dokusu, güçlü aromatik yapısı ile tertemiz ve ferah bir nefes sağlıyor. Böylelikle özellikle gribal enfeksiyonlarda ya da solunum yolu hastalıklarında yoğunlaşan burun tıkanıklığı kaynaklı baş ağrıları ortadan kaldırılıyor. Nefesin ağızdan değil burundan alınması sağlanarak inhale edilen hava virüs ve bakterilerden süzülebiliyor. Üstelik Vicks dudak bakımında da önemli bir işleve sahip bulunuyor. Vicks stick dudaklara ince bir tabaka halinde uygulandığında dudak çatlaklarını gideriyor ve dudaklarda dolgun bir görünüm yaratıyor. Bu kozmetik faydanın yanı sıra Vicks ürünleri öncelikli olarak daha doğru bir solunum ve dolayısıyla daha sağlıklı bir yaşama önemli bir katkı sağlıyor.

Vicks’in insan hayatı için bir diğer değer yaratan ürünü de Vicks Inhaler olarak kullanıcılarına sunuluyor. Vicks nefes açıcı grip veya diğer solunum yolu rahatsızlıklarından kaynaklı solunum zorluklarında ve yoğun öksürük şikayetlerinde hızlı ve etkili bir sonuç vaat ediyor. Vicks inhaler, kolay kullanım, taşıma ve depolama özellikleri ile her an yanınızda taşınabilen ve konforunuzu artıran bir ürün olarak sunuluyor. Taşınabilir Vicks buhar makinesi özellikle ani gelişen öksürük ataklarında ya da uzun süren enfeksiyonlarda virüs ve bakterilerin etkisizleştirilmesine katkı sağlamak ve nefesi rahatlatabilmek için geliştirilmiş bulunuyor. Ergonomik tasarımı sayesinde tek elle kullanılabiliyor ve asla su sızdırmayan gövdesi sayesinde güvenle taşınabiliyor. Bu kompakt tasarım ile evde ya da seyahatte güvenle ve rahatlıkla kullanılabiliyor. Su haznesi ayrılabilen ürün bulaşık makinesinde güvenle yıkanabiliyor ve dezenfekte edildikten sonra hızla tekrar kullanıma hazır hale getiriliyor. Cihaz ile birlikte kullanıcısına ulaştırılan Vapo Pads ferahlatıcı tabletler isteğe bağlı olarak kullanılabiliyor. Özellikle yoğun öksürük ya da boğaz kuruluğu şikayetlerinde mentollü Vicks pedlerin kullanımı daha hızlı rahatlamaya yardımcı oluyor. Dolayısıyla Vicks öksürük ile mücadele etme konusunda da sizlere yardımcı oluyor. Vicks inhaler, insan yüzüne uyumlu uygulama alanı ile buharın doğrudan solunum sistemine aktarılmasını sağlıyor. Bu sayede burun tıkanıklıkları başta olmak üzere, geniz akıntısı, boğaz ağrısı ve ilişkili olarak sinüs ve baş ağrıları ortadan kaldırılabiliyor. Rahat ve ferah bir nefes sayesinde kandaki oksijen oranı artırılıyor ve enfeksiyon durumlarında antikor üretimine destek sağlanıyor. Yalnızca hastalık durumlarında değil günlük hayatta da ihtiyaç duyulan nemi konsantre bir şekilde sağlamanıza fayda sunan Vicks inhaler cihazı, cilt kuruluğu, göz kuruluğu kaynaklı batmalar ve uyku bozukluklarının giderilmesine yardımcı oluyor.

Bebeğinizin Sağlık ve Konforu İçin Vicks Baby Balm Tercih Edin

Uzun yıllardır güven ve memnuniyet ile tercih edilen Vicks’in yetişkinlere özel geliştirdiği nitelikli ürünlerin yanı sıra kuşakları sağlıkla büyütmeye aday biri diğer ürünü daha bulunuyor. Vicks baby balm, bebeklerin hassas cildini nemlendirerek korumak üzere geliştirilen formülü ile dünya çapında binlerce aile tarafından tercih ediliyor. Çocuk sağlığı uzmanları ve dermatologların ortak çalışması ile geliştirilen Vicks baby balm, bebeğinizin cildini özenle koruyor ve doğal gelişimini kusursuz bir şekilde destekliyor. Özellikle 6- 12 ay arasındaki hızlı büyüme ataklarında bebeklerin ihtiyaç duyduğu desteği ve bakımı sağlamak, hem bu zorlu adımları kolay atlatmayı sağlıyor hem de sağlıklı bir geleceğe sağlam bir temel atmayı mümkün kılıyor.

Vicks baby balm, tamamen doğal ve anti alerjik bileşenleri ile her bebek cildine uyum sağlayacak bir yapıda bakım verenlere sunuluyor. Aloe vera özü, biberiye ve lavantanın doğadan aldığı gücü ve şifayı benzersiz bir şekilde formülize eden ürün, sevgi dolu dokunuşları sağlık ile buluşturuyor. Vicks baby balm, özellikle banyo sonrası ve uyku öncesi kullanıldığında bebeğinizin uykuya dalışını kolaylaştırıyor, stresini azaltıyor ve rahatlatıyor. Bebeklerin ince yapılı ve son derece hassas cildini korumak üzere geliştirilen Vicks krem, büyüme sürecinde en çok ihtiyaç duyulan nemi bebeğinizin cildi ile buluşturuyor. Bebek cildinin gerekli nem düzeyini koruması hem kuruluk ve gerginlik kaynaklı huzursuzlukları önlüyor hem de hızlı büyüme evresinde bulunan cildin sağlıklı gelişimini destekliyor. 6 aylık ve daha büyük bebekler için geliştirilen Vicks bebek kreminin, bebeğin karın ve göğüs bölgesine hafif ve dairesel hareketler ile yedirilmesi öneriliyor. Bu sayede bebeğinizin cildi ihtiyaç duyduğu neme kavuşurken vücut gelişimini destekleyen günlük masaj ve egzersiz hareketleri de tamamlanmış oluyor. İdeal nem oranına sahip bir cilt, bebeğinizi geniş spektrumlu hassasiyetlerden, pişik ve egzamadan ve tahrişten koruyor, mis gibi kokusu ile bebeğiniz için en rahatlatıcı ve sağlıklı bakım sağlanıyor.

Benzersiz ve Güvenilir Vicks Korumasına Trendyol Farkıyla Ulaşın

Kişisel bakım ve sağlık alanındaki gücünü ve başarısını kanıtlamış olan Vicks’in geniş ürün yelpazesi Trendyol’un hızlı teslimat ve orijinal ürün garantisi ile beğenilerinize sunuluyor. Vicks fiyat ve ürünlerini Trendyol’un keyifli ve güvenilir online alışveriş hizmeti ile inceleyebilir, ihtiyaç duyduğunuz ürüne kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Vicks’in tüm reçetesiz ilaç ve tamamlayıcı sağlık ürünlerini ilgili kategorilerde bulabilir ve farklı ürünleri güvenle karşılaştırabilirsiniz. Trendyol’da tüm teknik detayları bildirilen Vicks ürünlerini detaylı bir şekilde incelemek ve en avantajlı şekilde ulaşabilmek için Trendyol’un kullanıcı odaklı arama filtrelerini kullanmanız yeterlidir. Sağlığınızı ve konforunuzu destekleyen Vicks ürünlerini hemen satın alarak size özel kampanyalardan, güvenli ödeme platformundan ve hızlı teslimat seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Hemen şimdi, dilediğiniz Vicks ürününe Trendyol güvencesi ve keyifli alışveriş deneyimi ile kavuşun, kendi sağlığınızı ve sevdiklerinizin sağlığını destekleyin.