İlgili Kategoriler
Renk
Fiyat
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

Victorinox Soyacak

" araması için 136 sonuç listeleniyor

Victorinox Soyacak Hakkında Sık Sorulan Sorular

Victorinox Hangi Çeliği Kullanıyor?

Victorinox markası, ürünleri içerisinde paslanmaz ve aşınmaz çelik kullanır. Paslanmaz çelik materyal, içeriğindeki krom oranı sayesinde korozyona karşı yüksek mukavemetlidir. Bıçak, soyacak, açacak, rende gibi farklı pek çok ürününde bu çelik türünü kullanan Victorinox, ürünlerin bu sayede çok daha uzun ömürlü olması sağlar. Sağlıklı bir kullanım, uzun ömürlülük ve aşınmazlık esaslarına bağlı olarak imalat yapan marka, kullandığı paslanmaz çelik ve ergonomik polipropilen saplar sayesinde ürünlerinin kalitelerini uzun vadede korumalarını sağlar. Bu çelik türü sayesinde insan sağlığını tehdit edebilecek herhangi bir oksitlenme veya pas tutma gibi risk ortaya çıkmaz. Böylece bıçak, soyacak, rende gibi mutfaktaki temel gereçleri konforlu şekilde kullanmak da mümkün olur. Paslanmaya karşı dayanıklı olan bu çelik türü, korozlanma yapmaması ve yıkandığında su lekesi tutmamasıyla da avantaj sağlar.

Victorinox Soyacak Çeşitleri Nelerdir?

Victorinox, farklı ürün çeşitleri ile de öne çıkar. Domates soyacağı, sebze meyve soyacağı, patates soyacağı, yan ve düz soyacak gibi farklı seçenekler bulunur. İşlevine göre özelleştirilen ürünlerin kullanımı son derece kolay ve konforludur. Tırtıklı kenarlı, farklı renk alternatiflerine sahip, dik veya yatay gibi farklı özelliklerle de ayrışan modellerden dilediğinizi seçebilirsiniz. Ürün çeşitlerini tek tek alabileceğiniz gibi setler halinde alma imkanı da bulunur. Bıçak, rende, soyacak ürünlerinin bir arada bulunduğu setler, tek renkli ya da farklı tonların kombinasyonları ile sunulur. Bir patatesi soymak için yatay ve tırtıklı bir soyacak gerekirken salatalık gibi bir sebze soymak için dik veya yan bıçaklı modeller tercih edilebilir. Bu noktada kişilerin amaçları doğrultusunda diledikleri seçeneği alarak kullanmaya başlamaları ve mutfakta işleri daha pratik hale getirmeleri mümkündür.

Victorinox Soyacak Ne İçin Kullanılır?

Victorinox soyacak, sebzeleri ve meyveleri kabuklarından ayırmak için kullanılır. Her sebze ve meyvenin formu, dokusu ve boyutu aynı olmadığı için farklı soyacak modellerinin kullanılması gerekir. Victorinox da bu noktada farklı seçenekleri ile kolaylık sağlar. Markanın soyacakları, kullanım alanlarına göre farklılaşır. Her meyve ya da sebze türünü aynı ürünle rahat bir şekilde soymak mümkün olmayacağı için farklı çeşitlerden en uygun olanını tercih ederek kullanabilirsiniz. Bir havucu soymak için dik veya yatay olan düz bıçaklı modeli tercih edebilirsiniz. Patatesi soymak içinse yatay ve tırtıklı bıçaklı soyacağın tercih edilmesi kullanım açısından daha konforludur. Domates için yatay ve düz bıçaklı bir model rahatlık sağlar. Ürünlerin formları ve bıçakları, soyulacak gıdaya göre özelleştirilir. Bu sayede dilediğiniz modeli tercih ederek soyma süreçlerini hızlandırabilirsiniz.