Avantajlı Ürünler
Parça Sayısı
Renk
Fiyat
Cinsiyet
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Materyal
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

VICTORINOX

" araması için 3271 sonuç listeleniyor

Victorinox

Geniş Seçenekleriyle Victorinox

Geniş Seçenekleriyle Victorinox

1884 yılından beri üretim yapan Victorinox markası İsviçre kökenli bir firmadır. Bıçak, çakı, saat ve seyahat ekipmanları üretmektedir. Dünya tarafından oldukça tanınan bir marka olan Victorinox profesyonel bıçak çeşitlerine sahiptir. Üretim yaparken doğaya zarar vermemeyi göz önünde bulunduran ve geri dönüşüme önem vermesi ile bilinen Victorinox birçok bıçak modeli içermektedir. Meyve soyacağı, kasap bıçağı, çakı gibi farklı modellerde bıçaklar birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Mutfakta en çok kullanılan mutfak eşyalarından biri olan bıçak birçok farklı modele sahiptir. Her alanda farklı bıçak modeli kullanılmaktadır. Bir ekmek ve bir domates aynı bıçak ile kesilmemektedir. Et kesen keskin kasap bıçakları ile meyve kesimi yapmanızı sağlayan meyve bıçakları arasında büyük bir fark vardır. Paslanmaz çelikten üretilen birinci sınıf kaliteye sahip Victorinox bıçaklar farklı renk ve çeşitleri ile herkesin mutfağına yakışacak modeller bulundurmaktadır. İşinizi kolaylaştırmanız için alanlarına ayrılarak özel olarak üretilen bıçakları gönül rahatlığı ile bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz. Yalnızca bıçak kısmı değil sap kısmı da kaliteli malzemeden üretilmektedir. Sap elinizde kaymamakta ve rahat bir tutuş sağlamaktadır. Victorinox bıçakları tercih etmek istiyorsanız öncelikle ne için kullanacağınızı belirlemeniz gerekmektedir. Profesyonel bir şekilde üretilen Victorinox bıçakları kullanım alanlarına göre ayrılmaktadır. Yumuşak meyve, sebze ya da yumuşak yapıda yiyecekleri kesmek için bir bıçak istiyorsanız Victorinox domates bıçağı modellerinden birini tercih etmelisiniz. Bu bıçaklar 11 cm uzunluğunda, keskin yuvarlak uca sahiptir. Testere kenar bıçak özelliği ile yumuşak yiyecekleri kusursuzca kesmenizi sağlamaktadır. Domates gibi yumuşak yapıdaki gıdaların kabuk kısımlarını soymak için soyacak da tercih edebilirsiniz. Soyacaklar, çift uçlu ve döner yapıdadır. Soyacağın kenar kısmında istenmeyen kısımları çıkarabilmenize yardım eden küçük bir delik bulunmaktadır. Et kesimleri için kasap bıçak arıyorsanız Victorinox kasap bıçağı modellerine göz atabilirsiniz. Kasap bıçakları birçok farklı modele sahiptir. Et kesimi zahmetlidir ve kesiminde farklı teknikler kullanılmaktadır. Bu yüzden santoku, pirzola, külbastı gibi bıçak modelleri ve kavisli, dar ağızlı, geniş ağızlı gibi şekillerine bağlı olarak değişen bıçak modelleri de yer almaktadır. Profesyonel bir şekilde bıçak kullanmak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken birçok unsur bulunmaktadır. Bıçağı ne için ve nasıl kullanacağınız gibi soruları yanıtladıktan sonra bıçak satın almalısınız. Böylelikle amacına uygun ve ihtiyacınızı karşılayan bıçaklar elde edebilirsiniz.

Victorinox Özellikleri, Modelleri ve Fiyatları

Victorinox Özellikleri, Modelleri ve Fiyatları

Victorinox markası 1884 yılında İsviçre’de kurulmuş olan bir firmadır. Bünyesinde 1000’den fazla çalışan bulunduran marka müşterileri için bıçak, çakı, seyahat malzemeleri ve saat üretmektedir. Victorinox bıçak olarak başlangıçta yalnızca ordu bıçakları üretirken sonrasında diğer alanlara da geçiş yapmıştır. Üretiminde son teknoloji özelliklerden faydalanan marka kaliteli ve sanatsal bıçak üretimleri yapmaktadır. İsviçre’nin dünya çapında bilinen meşhur eşyası çakıdır. Victorinox çakı üretimi de yapmaktadır. Çakı içerisinde bıçak, testereli bıçak, içecek açacağı, tornavida, makas, tirbüşon gibi günlük kullanımda gerekli olabilecek gereçleri bulunduran oldukça pratik bir üründür. Katlanabilir özel düzeneği sayesinde cebinizde bile taşıyabileceğiniz boyuta sahiptir. İçerisinde bulunan gereçler modellerine göre değişiklik gösterebilmektedir. Farklı renk ve tasarıma sahip olan modellerin haznelerinde tırnak makası, tirbüşon, konserve açacağı, cımbız, kürdan, tükenmez kalem gibi gereçler de yer alabilmektedir. Günlük hayatta en çok ihtiyaç duyabileceğiniz gereçlerin içinde bulunduğu çakı modellerinden birini tercih edebilir ve daima yanınızda taşıyabilirsiniz. Aldığınız çakıyı daha kişisel ve şık bir hale getirmek istiyorsanız çakı taşıma kordonu kullanmayı da tercih edebilirsiniz. Çakı taşıma kordonu farklı renk seçeneklerine sahiptir. Çakı aynı zamanda güzel bir hediye seçeneği olarak da düşünülebilir. İsviçre çakısı olarak da bilinen çakılar eski zamanlardan beri kullanılmakta olan kullanışlı bir ürün olmaktadır. Victorinox markası kaliteli çakı üretimlerinin yanı sıra keskinlikleri ve profesyonel görünüşleri ile bilinen bıçaklar da üretmektedir. Bıçakların birçok farklı çeşidi bulunmaktadır. Bıçak sayılabilecek soyacaklar da mutfakta sıklıkla kullanılmaktadır. Victorinox soyacak modelleri arasında domates, kivi gibi yumuşak meyve ve sebzeleri soyabileceğiniz ya da sert kabuklu meyve ve sebzeleri soyabileceğiniz keskin bıçaklı soyacaklar yer almaktadır. Bıçak yerine soyacak tercih ederek meyve ve sebze soyma işlemini daha kolay bir hale getirebilirsiniz. Farklı bir bıçak türü sayılabilecek ürünlerden biri de rendeler olmaktadır. Rende kaşar, havuç, çikolata, elma gibi birçok gıdanın küçük parçalar haline getirilebilmesi için kullanılmaktadır. Victorinox rende kaymaz silikon ayakları sayesinde kullanışlı ve güvenlidir. Kırmızı, yeşil, turuncu gibi farklı renk çeşitleri bulunan rendeler bulaşık makinesinde kolaylıkla yıkanabilmektedir. Victorinox markası çeşitli kesici alet üretimi yapan bir firmadır. Senelerdir piyasada bulunan marka oldukça köklüdür ve dünyaca tanınmaktadır. Değerlerinden ödün vermeyen ve aynı zamanda teknolojiyi sürekli takip eden marka kaliteli üretim yapmaktadır.

Profesyonel Marka Victorinox

Profesyonel Marka Victorinox

Victorinox senelerden beri dünya piyasasında varlığını sürdüren kaliteli işlere imza atmış bir markadır. İsviçre’de kurulan marka çakı, saat, seyahat malzemeleri ve bıçak üretimi yapmaktadır. Çakı İsviçre kökenlidir ve oldukça meşhurdur. Victorinox İsviçre çakısı farklı çeşitleri ile yer almaktadır. Çeşitli renk ve tasarımlara sahip olan çakılar içerisinde birçok farklı gereç barındırmaktadır. Çakılar büyük ya da küçük bıçak, konserve açacağı, içecek açacağı, tirbüşon, tırnak makası, kürdan, cımbız, makas, iğne, tornavida gibi birbirinden farklı alanlarda işe yarayacak işlevsel gereçlere sahiptir. Bu gereçler çakının modeline göre haznenin içinde yer alabilir ya da almayabilir. Çakı almak istiyorsanız almadan önce haznesinde hangi gereçleri barındırdığına göz atmanız gerekmektedir. İhtiyacınızı karşılayacak gereçler içeren çakı modellerinden birini tercih etmek ürünün daha verimli ve kullanışlı olmasını sağlayacaktır. Victorinox yalnızca çakıları ile değil profesyonel bir şekilde üretilmiş bıçakları ile de tanınmaktadır. Victorinox şef bıçakları ünlü restoranların mutfaklarında, aşçıların evlerinde tercih ettiği bıçaklardır. Bu bıçaklar genelde profesyonel kişilerin kullandığı şef bıçakları olmaktadır. Fakat herkes mutfağında kullanmayı tercih edebilir. Sahip olduğu keskin bıçağı ile et gibi kesilmesi incelik gerektiren gıdaları kolaylıkla doğrayabilir. Şef bıçakları ergonomiktir. Kaymaz sapları ile güvenlidir. Et, meyve, sebze dilimleme, küp küp kesme işlemlerini rahatlıkla halletmenizi sağlamaktadır. Profesyonel şef bıçakları ile kesme işlemi daha rahat, kolay, hızlı ve eğlenceli olmaktadır. Mutfağınızda meyve ve sebze gibi kolay kesilebilen yiyecekler için bir bıçak kullanmak istiyorsanız ve ihtiyaçlarınız arasındaysa Victorinox meyve bıçağı modellerini deneyebilirsiniz. Diğer bıçaklara oranla daha kısa ve incedir. Meyve bıçağı keskin sivri uca ve düz kenara sahiptir. Victorinox bıçakların tamamı ergonomik polipropilen sapa sahiptir ve yüksek karbonlu paslanmaz çelikten üretilmiş bıçağı bulunmaktadır. Bu kalitede üretilen bıçak gönül rahatlığı ile bulaşık makinesinde yıkanabilmektedir. Bıçaklar oldukça kullanışlıdır. Bunun yanı sıra kaliteleri sayesinde uzun ömürlüdür. Seneler boyunca kullanabileceğiniz Victorinox bıçakları tercih edeceğiniz alana ve keseceğiniz gıdaya göre satın almanız verimlilik açısından oldukça önemlidir. Şef bıçağı olarak bilinen profesyonel bıçakları evinizdeki mutfağınızda her zaman kullanamayacağınız gibi bir şef de meyve bıçağını yüksek ateşte pişirdiği yemeklerin olduğu mutfakta kullanamamaktadır. Sahip olduğu birden fazla model ile Victorinox bıçaklar kullanan kişilerin işini kolaylaştırmayı amaçlayan işlevsel araçlar olmaktadır.

Dayanıklı Victorinox Ürünleri

Dayanıklı Victorinox Ürünleri

Kalitesinden hiçbir zaman ödün vermeyen Victorinox çakı, bıçak, saat ve mutfak gereçleri gibi farklı üretimler yapan İsviçreli bir firmadır. Geçmişi oldukça eskiye dayanan firma değerlerinden vazgeçmeyen fakat aynı zamanda teknolojiyi ve yenilikleri takip eden bir markadır. Bu yüzden dünyaca tanınmakta ve birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Markanın bıçakları sıklıkla tercih edilmektedir. Birden fazla alanda kullanılabilen farklı tarzda bıçakları profesyonel olan ya da olmayan herkes tarafından kullanılabilmektedir. Victorinox mutfak bıçağı modelleri meyve bıçağı, et bıçağı, ekmek bıçağı gibi farklı çeşitlere ayrılmaktadır. Mutfağınızda her gıdayı ayrı bıçak ile profesyonel bir şekilde doğramak, kesmek ya da dilimlemek istiyorsanız Victorinox bıçakları tam size göredir. Keskin ucu, ergonomik sapı ve paslanmaz çelik bıçağı sayesinde uzun yıllar verimli bir şekilde kullanabilmenizi sağlamaktadır. Bulaşık makinesinde yıkayabileceğiniz bıçaklar gerçekleştirdiğiniz her işlemi daha keyifli ve eğlenceli hale getirmektedir. Çoklu bıçak alarak takım halinde kullanmak istiyorsanız Victorinox bıçak seti modellerinden de tercih edebilirsiniz. Setlerin içinde meyve sebze soyabileceğiniz, kesebileceğiniz ve dilimleyebileceğiniz farklı modellerde bıçaklar yer almaktadır. Bunun yanı sıra tek bir alanda kullanabileceğiniz bıçaklar 3’lü, 4’lü setler halinde satılabilmektedir. Bıçaklar pembe, kırmızı, siyah, sarı gibi birçok farklı renk seçeneğine sahiptir. Mutfağınıza renk katacak beğendiğiniz renklerde bıçakları tercih edebilirsiniz. Bıçak mutfağın vazgeçilmez araçlarından biridir. Ekmek, meyve, et kesmek için birbirinden farklı yapılarda bıçaklar bulunmaktadır. Bunun yanı sıra meyve ve sebzeleri soymak için daha kolay ve işlevsel olan soyacaklar bulunmaktadır. Soyacaklar paslanmaz çelikten üretilmiş döner bıçaklara sahiptir. Bunun yanı sıra gereksiz gıda parçalarını çıkarmak için sivri uçlu ayrı bir kısım da bulunmaktadır. Soyacak çeşitleri yeşil, kırmızı, turuncu gibi canlı ve eğlenceli farklı renk çeşitlerine sahiptir. Bununla birlikte ister sol ister sağ eliniz ile kullanabileceğiniz bir araçtır. Mutfağınıza renk katacak soyacaklar yumuşak meyve ve sebzelerin soyulma işlemini kolaylıkla gerçekleştirmenizi sağlamaktadır. Hafif ve ergonomik yapıya sahip soyacaklar bulaşık makinesinde yıkanabilir. Tüm Victorinox bıçaklar paslanmaz çelik materyalden ve polipropilen saptan üretilmektedir. Bu yüzden uzun senelerce kullanabileceğiniz dayanıklı yapıya sahip bıçaklardır. Victorinox bıçak yorum ve değerlendirmeleri sayfamızda yer almaktadır. Yorum ve değerlendirmeleri inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz. Dilediğiniz ve ihtiyacınız olan bıçak modellerini satın alarak evinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

İşlevsel Ürünleri ile Victorinox

İşlevsel Ürünleri ile Victorinox

Victorinox markası senelerden beri üretmekte olduğu İsviçre çakıları ile tanınmaktadır. İsviçre kökenli marka yıllardır dayanıklı ve şık çakı tasarımları ortaya çıkarmaktadır. Victorinox markası yalnızca çakı üretimi değil bıçak gibi mutfak malzemeleri, saat ve seyahat malzemeleri de üretmektedir. Victorinox İsveç çakısı farklı modellere sahiptir. Bu modellerin birbirinden ayrılması yalnızca tasarımlarında ve boyutlarından dolayı değil içerdiği gereçlerden dolayıdır. Çakıların özelliği gün içerisinde kullanmak gereken gereçlerin daima fazla yer kaplamadan yanında taşınabilmesidir. Bu yüzden çakının sahip olduğu haznede bıçaklar, tırnak makası, tornavida, cımbız, kürdan, makas, konserve açacağı, delik açıcı, tırnak törpüsü, cetvel ve bunlar gibi pek çok farklı gereçler bulunmaktadır. Günlük hayatta kullanılması gerekebilecek gereçlerin küçük bir haznede bir araya gelmesi ile oluşan çakıyı cebinizde bile taşıyabilirsiniz. Çakılar şık tasarımlara sahiptir ve hediye seçeneği olarak da düşünülebilir. Siz de sevdiğiniz birine hediye etmek için çakı alıyorsanız çakıya uygun taşıma kordonu ve kılıf alabilirsiniz. Victorinox çakı kılıfı ve taşıma kordonu pek çok çeşide sahiptir. Marka çakının yanı sıra mutfak malzemeleri üretimi de yapmaktadır. Mutfak malzemeleri olarak soyacak, bıçak, rende gibi üretiminde çeşitli bıçaklar bulunan ürünler yer almaktadır. Domates, kivi gibi yumuşak yapıya sahip meyve ve sebzeleri kolayca soyabilmek için soyacak tercih edebilirsiniz. Soyacaklar birçok farklı çeşide ve renk seçeneğine sahiptir. Yeşil, turuncu, kırmızı gibi canlı renk seçenekleri bulunan soyacaklar aynı zamanda set halinde de satılabilmektedir. Victorinox markası bıçak konusunda oldukça geniş bir alan yelpazesine sahiptir. Profesyonel bir şekilde çalışan şeflerin ya da kendi mutfağının aşçısı olan herkesin mutfağında kolaylıkla ve zevk ile kullanabileceği bıçaklar yer almaktadır. Dilerseniz ekmek, meyve, sebze ya da et, balık gibi birbirinden farklı kesme tekniğine sahip olan yiyeceklerin profesyonel bir şekilde kesilmesini sağlayan bıçak modelleri bulunmaktadır. Balık ve et kesmek için farklı teknikler bulunmaktadır. Bunlar için Victorinox biftek, yüzme, fileto bıçağı modellerinden tercih edebilirsiniz. Meyve ve sebze gibi yiyecekler için de birçok farklı modelde bıçak yer almaktadır. Yumuşak ya da sert kabuklu olan yiyeceklerin kesimlerini farklı bıçaklar ile yapmak gerekmektedir. Bıçakları tekli olarak alabileceğiniz gibi aynı zamanda set halinde de alabilmeniz mümkündür. Set halinde bıçaklar genelde 2’li ve 3’lü olarak yer almaktadır.

Köklü Geçmişi ve Kalitesi ile Victorinox Ürünleri

Köklü Geçmişi ve Kalitesi ile Victorinox Ürünleri

İsviçre’de 1884 yılında kurulmuş olan Victorinox değerlerine bağlı olan, teknolojiden ve yeniliklerden yararlanan ve kalitesinden ödün vermeyen bir marka olmaktadır. İlk zamanlarda ordu bıçağı denilen bıçak ve İsviçre çakısı üretimi yaparken senelerdir kazandığı tecrübeleri ile değerini arttırmış ve mutfak malzemeleri, saat, seyahat malzemeleri üretmeye de başlamıştır. İsviçre çakısı dünyaca bilinen bir eşyadır. Çakı çok amaçlı kullanım sergilemektedir. Çakıda bulunan küçük haznenin içerisinde günlük hayatta lazım olabilecek gereçler yer almaktadır. Bunlar arasında bıçak, tirbüşon, konserve açacağı, cımbız, makas, tornavida, kürdan, içecek açacağı gibi çeşitli birçok gereç bulunabilir. İsviçre çakısı estetik bir görüntüye sahiptir ve şık tasarımlara sahip modeller içermektedir. Bu yüzden kendiniz için tercih edebileceğiniz gibi sevdiğiniz birine hediye olarak da düşünebilirsiniz. Victorinox markasının üretim yaptığı bir diğer alan ise mutfak malzemeleri olmaktadır. Mutfak malzemeleri arasında bıçak, soyacak, rende gibi aletler yer almaktadır. Bıçak mutfakların olmazsa olmazıdır ve birçok farklı modele sahiptir. Victorinox meyve bıçağı o modellerden biri olmaktadır. Domates, kivi gibi yumuşak meyve ve sebzeleri soymak, doğramak ve dilimlemek için kullanılmaktadır. Meyve bıçakları diğer bıçaklara oranla daha kısa olmaktadır. Bıçak kısımları keskin ve sivri uçludur. Meyve bıçakları birçok farklı renk seçeneğine sahiptir. Bunun yanı sıra set halinde bulunan çeşitleri de yer almaktadır. Mutfağınızda daima bulunması gereken meyve bıçakları işinizi kolaylaştıran ergonomik ve işlevsel mutfak aletleridir. Meyve ve sebzeleri soyma işlemini daha kolay hale getiren soyacaklar tekli ya da setler halinde satılmaktadır. Victorinox soyacak seti içinde farklı çeşitlerde soyacak ve meyve bıçağı içermektedir. Setlerin içinde genellikle 3 adet ürün bulunmaktadır. Bazı setlerde bıçak ve soyacağın yanında rende de yer almaktadır. Setler uygun fiyatlı olmakta ve birçok alanda kullanım açısından avantaj sağlamaktadır. Victorinox ürünleri pek çok çeşit içermektedir. Kaliteli ve dayanıklı materyaller ile üretilen ürünler seneler boyu kullanılabilecek kadar verimli olmaktadır. Mutfak malzemeleri, seyahat malzemeleri, çakı ya da saat satın almak istiyorsanız Victorinox markasını rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Yıllardır değerlerine bağlı ve yeniliklere açık olma prensibi ile ilerleyen marka dünyaca tanınmakta ve piyasada büyük bir yeri bulunmaktadır. İhtiyacınız olan mutfak malzemelerini, çakıyı ya da başka bir Victorinox ürününü sayfamızda bulabilirsiniz. İsteğinize uygun Victorinox ürünlerini Trendyol’da hemen sipariş verebilirsiniz.