Marka
Ürün Tipi
Parça Sayısı
Fiyat
Materyal
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

Pirge

" araması için 1325 sonuç listeleniyor

Profesyonel Mutfaklar için Pirge Ürünleri Trendyol’da!

Bıçak ve kesici alet üretiminin lider markalarından olan Pirge, 1879 yılından beri ürettiği bıçak çeşitleri ile gerekli olan tüm ihtiyaçları karşılar. Ham madde olarak yüksek karbonlu paslanmaz çelik kullanan marka, “Bıçağın Ustaları” tarafından el işçiliği ile bilenerek şeflerin, pastacıların, kasapların ve ev hanımlarının mutfaklarına doğru uzun bir yolculuğa çıkar. Markanın çatısı altında şefler için Ecco, Duo, Gastro ve Classic serileri üretilirken, kasaplar için Pro2002, Superior, Duo, Venge ve Butcher’s serileri tasarlanır. Pastacılık malzemeleri konusunda da Creme serisi ve ev müşterileri için özel olarak imal edilen PureLine, Deluxe, Sultan, Profi, Elite, Titan East ve CremeHome serilerine yer verilir. Sadece tek bir kesim türü için bile oldukça fazla çeşide sahip olan Pirge ürünleri, yüksek kalite ile üretilerek müşterilerinin hizmetine sunulur. Kasap bıçaklarından doğrama bıçaklarına, bileme araçlarından çakılara kadar tüm bıçaklar; gelişen ve değişen dünyanın hızına ayak uyduracak şekilde tasarlanır. Ele rahatça oturan ve tutmayı kolaylaştıran bıçakların sap kısımları, işlem sırasında herhangi bir kazaya sebebiyet verilmesinin önüne geçer. Her iş için ayrı üretilen bıçakları kaliteyi sonuna kadar hissettirir. Keskin bıçaklar için Pirge tavsiye edilir. Farklı set çeşitleri ile müşterilerine değişik alternatifler yaratan markanın ürünleri, hem profesyonellere hem de evde kullanacak amatör aşçılara hitap eder. Pirge gastro mutfak bıçağı, ev için uygundur. Pirge 3’lü bıçak seti ev kullanımı için idealdir. Bunlardan Pirge ecco bıçaklar, 3 farklı boy seçeneğiyle tavsiye edilir. 6’lı bıçak setleri de profesyonellerin mutfaktaki tüm ihtiyaçlarını karşılar. Pirge superior bıçaklar bunlardan biridir. Setlerin içinde yer alan bıçaklar arasında meyve/sebze, dekor, et/tavuk/balık, ekmek, sıyırma, dilimleme ve kesme, peynir ve fileto seçenekleri gibi birçok çeşit ürün bulunur. Aynı zamanda, özellikle Kurban Bayramı zamanlarında sıkça tercih edilen Pirge venge kasap bıçak seti üretilir. Bu set içinde bulunan ürünlerle profesyonel etler hazırlanarak gurme lezzetler yapılabilir. Pirge deluxe bıçak seti, çeşitli tasarımları ve masatıyla öne çıkar. Trendyol aracılığıyla markanın tüm tasarımlarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Özel Tasarıma Sahip Pirge Kullanım Alanları

Özel Tasarıma Sahip Pirge Kullanım Alanları

Evde, restoranda veya kafe gibi alanlarda parçalama ve dilimleme işlemlerini kolaylaştıran bıçaklar; keskin ağız yapıları ile aşçılık yeteneğinin ortaya çıkmasına yardım eder. Kesilen bazı yiyeceklerde yer alan asitlere karşı oldukça dayanıklı performans sergileyen bıçak setleri, aşınma gibi korozyonlara karşı da yıpranmayarak uzun yıllar kullanabilme şansı verir. Bıçak ile tutma sapı arasındaki mesafenin dengeli ağırlığı verimliliği artırır ve mutfakta harikalar yaratılmasını sağlar. İşlevselliklerinin dışında şık ve modern bir görünüme sahip olan bıçaklar, geniş model yelpazesi ile doğru modeli seçme fırsatını tanır. Mutfakta ihtiyaç duyulan bıçakların bir arada olmasını sağlayan ahşap bloklu bıçaklı setler verimliliğin artmasına ve yemek hazırlama süresinin kısalmasını sağlar. Ayrıca her ürünün el altında olması modellerin doğru şekilde kullanılabilmesini de sağlar. Dar olan tezgahlar üzerinde ahşap bloğun sığmadığı durumlarda markanın çantalı setleri ön plana çıkar. Markanın çantalı çeyizlik set yeni evlenecek olan çiftlerin ihtiyacı olan tüm bıçakları bir araya getirir. Yer kaplamayan ergonomik yapıda olması ise mutfaklarda kurtarıcı görevi görür. Çantanın içinde her bir bıçağa ayrılmış olan bölüm ürünlerin birbirine değmesini engeller. Böylece çeşitler, daha uzun süre boyunca kullanılmış olur. Et, tavuk ve balıkların kesilmesi, doğranması ve dilimlenmesinde kullanılan et bıçakları kaliteli paslanmaz çelikten üretilerek farklı işlevsel detaylar sunar. Kasapların ve profesyonel şeflerin kullandığı bu ürünlerin aynı zamanda ev tipi seçeneklerine de yer verilir. Tekli olan seçeneklerin yanında 3’lü ve 4’lü setler halinde satılan kasap seti de bulunur. Setlerin içinde yer alan 12 cm ve 15 cm’lik et sıyırma bıçakları kemikli olan etlerin kemiklerinin profesyonel bir şekilde kolayca ayrılmasını sağlar. 15,5 cm orta boy yüzme bıçağı derileri yüzebildiği gibi etlerin doğranmasına da yardımcı olur. 20 cm kasap bıçakları ile kurban kesilebilir ve etler büyük parçalar halinde dilimlenebilir. Modeller, sağlam çelik yapısı sayesinde sert sebze ve meyveleri kesmek için de kullanılır. 26 cm oluklu, tırtıklı bıçak, steakhouse kalitesinde et doğrar ve bonfileleri dilimler şeklinde kolaylıkla keser. Bıçağın üzerinde bulunan oluklar etin yapışma riskini azaltır. 25 cm pala doğrama ürünleri, büyük parçadaki etlerin çengele asılı karkas parçalardan kesilmesini sağlar. Uzun çelik yapısı büyükbaş hayvanların arka kısmında yer alan butların rahat bir şekilde ayrılmasını sağlar. Uzun saplı Pirge satır ise kemiklerin kırılma işlemi için üretilir. Büyük kemiklerde bile kullanılabilen bu model, özellikle Kurban bayramlarında müşterilerin büyük bir destekçisi olur. Et döveceği kesilen etlerin daha kolay pişebilmesi için etleri inceltir. Ayrıca pirzola, kaburga gibi kemikli etlerin ızgaraya hazırlanmasına yardım eder. Trendyol üzerinden Pirge kampanya seçeneğiyle bu keskin ve kaliteli çeşitlere sahip olabilirsiniz.

Kesim İşlemini Kusursuzlaştıran Pirge Tasarımları

Kesim İşlemini Kusursuzlaştıran Pirge Tasarımları

Pirge santoku seçeneği, Uzak Doğu mutfaklarının vazgeçilmez bir bıçağıdır. Olukları sayesinde yiyecekler yapışmaz. Pirge duo ekmek bıçağı keskin ve tırtıklı dişleriyle ekmek, domates gibi yiyecekleri güzelce doğrar. Mutfakta büyük yardımcı olmaya aday olan esnek yapılı lakerda bıçakları kasapların yanı sıra balıkçıların balık filetolarını çıkartmada en çok tercih ettikleri modeller arasında yer alır. Profesyonel Alman kalitesinde üretilen oval Pirge masatları, setin içerisinde yer alan seçeneklerin zarar gören kesici kısımlarında ufak düzeltmeler yapmak için kullanılır. Yapılan yorum ve görüşlerde müşterilerin oldukça memnun oldukları ve modellerin doğru kullanımında uzun süre dayandıkları görülür. Pirge zırh çeşitleri, etleri ve sebzeleri eşit parçalar halinde kesebilmek için ideal olan seçeneklerdir. Kesin ve dar hatları bulunan modeller, kıyma kıvamında etlerin elde edilmesini sağlar. Kesici yapıya sahip kalın çeşitler ise kemikli etlerden sert sebzelere kadar birçok ürünün ihtiyaca göre istenilen şekilde parçalara ayrılmasına imkan tanır. Ergonomik yapıdaki modeller, sert plastik sapları ile kayma sorununu engeller ve müşterilerin güvenliğini arttırır. Tırtıklı tutma yeri parmakların bıçağı daha iyi kavramasını sağlar. Bu ürünlerin hafif olmaları kullanım sırasında büyük bir avantaj yaratır. Çift taraflı tutma sapı desteğinin de bulunduğu modeller pizza, pide, lahmacun ve börek gibi hamur ürünlerini de kolayca dilimler. Ebatlarıyla opsiyonel bir seçenek alanı yaratan zırhlı tasarımlar arasında soğan doğramak için özel olarak geliştirilen ürün modelleri de bulunur. Bu kullanışlı seçenekler sayesinde yemeklere ayrı bir lezzet katan soğanın doğrama işlemine harcanan süre bir hayli azalır. Eğilimli ağız yapısına sahip olan çeşitler ile salatalar ince ince doğranabilir ve etler minik parçalara da ayrılabilir. Markanın buzul işlemden geçen zırh tasarımları ekstra sertleşmiş bir yapıya kavuşur. Bu özellik zorlu gıdaların kabuklarını ve sert noktalarını zorluk yaşamadan bölmek için kullanılır. Bilenerek sunulan ürünler oldukça keskin yapıları ile kullananları memnun eder. Ürünler su ile temas edildiğinde paslanma sorunu yaşanmaz. Sağlam çelik gövdesi ile uzun süreli kullanıma fırsat tanıyan zırhlı modeller kırılma ve körelmelere karşı da dirençlidir.

Dikkat Çeken Pirge Modelleri

Dikkat Çeken Pirge Modelleri

Mutfaklardaki bıçak kullanımı, sıklıkla duyulan eylemlerden biridir. Kesim için gerekli olan modeller kesilen işlemin gerçekleştirildiği ürünün yapısına göre değişkenlik gösterir. Bunun için Pirge bıçak takımı içinde sadece et ve sebzeler için değil farklı alandaki kullanım alanlarına hitap eden modellere de yer verilir. Bunların arasında bulunan hamur kazıyıcı, tatlıların ve hamur işlerinin servis işlemini oldukça kolaylaştırır. Mutfağında tatlı şeyler hazırlamayı seven şefler için sadece hamur kazıyıcılar değil, çeşitli daha birçok tür üretilir. Mini pasta paletleri, hazırlanan pastanın üzerine kremayı, çikolatayı veya şeker hamurlarının pürüzsüz bir şekilde sürülmesine yardımcı olur. Yuvarlak uç kısımları ise istenilen dekorların yapılmasına fırsat verir. Ayrıca bu palet ile pastalar ve hamur işleri bozulmadan tepsiden alınarak tabağa konulabilir. Tatlı hamuru kesicileri hazırlanan hamurların kesilmesi ve tezgaha yapışan hamurların temizlenmesinde kullanılır. Kesicilerin dışında üretilen ekmek ve pasta ürünleri güçlü çeliği ve dişli yapısı ile fırından yeni çıkmış sıcacık ekmeklerin kesimini oldukça kolaylaştırır. Pirge Classic çeşitler, ekmekler için idealdir. Pasta kesme hızarı keklerin kat kat muntazam şekilde dilimlenmesi için üretilir. Markanın bir diğer model ise döner bıçaklarıdır. Profesyonel şefler için tasarlanan döner bıçağı farklı modelleri ve boyutları ile alıcısının karşısına çıkar. Tüm bu ürün gruplarının dışında markanın çakıları da bulunur. Pirge çakı modelleri keskin, hafif ve sağlam yapıları ile doğal yaşamda birçok ihtiyacın karşılanmasını sağlar. Pirge soyacak ürünleri ile de öne çıkar. Pirge spatula tatlı ve hamur işleri için idealdir. Pirge titan spatula ve çeşitleri, oldukça uzun ömürlüdür. Pirge düzenleyici çantayı ürünleri saklamak için kullanabilirsiniz. Pirge rende ile yiyecekleri kolayca rendeleyebilirsiniz. Trendyol üzerinden Pirge indirim olanaklarından yararlanabilirsiniz.

Pirge Çeşitlerini Uzun Ömürlü Kullanmanın Sırları

Pirge Çeşitlerini Uzun Ömürlü Kullanmanın Sırları

Markanın mutfak ürünleri, her müşterinin kolayca kullanabileceği şekilde tasarlanır. Ancak bu ürünlere kullanım öncesi ve sonrasında yapılması gereken bazı bakımlar, tasarımların uzun ömürlü ve bakımlı olmasını sağlar. Satın alınan ürünlerin ilk kullanımından önce mutlaka ılık su ve deterjan ile birlikte yıkanıp güzelce kurutulması gerekir. Her kullanımın sonunda bu işlemin devam etmesi modelin kalitesini korur. Tasarımların bulaşık makinesinde yıkanması paslanma ve kireçlenme gibi olumsuz durumlara neden olabileceğinden elde yıkanması tavsiye edilir. Ayrıca tasarımların kesici ağız kısımlarının performansını azaltmaması adına taş ve mermer yüzeylerle olan temasından kaçınılması gerekir. Bu yüzeyler yerine ahşap ya da polietilen yüzeylerin üzerinde kesim işleminin gerçekleştirilmesi modelin kalitesinin bozulmasının önüne geçer. Markanın kaliteli malzemeler kullanılarak tasarlanan modeller, kesilen malzemenin ürünün yüzeyine yapışmasını engelleyecek şekilde üretilir. Bu özellik yapılan kesme işinin kesintisiz devam etmesini sağlar. Yüksek karbonlu paslanmaz çeliğin kullanıldığı ürünler, doğranılan etler üzerinde üstün performans gösterir. Üretilen tüm tasarımlar, -80 derece olan buzul işlemden geçerek imal edilir. Yapılan işlem ürünün kullanım ömrünü bir hayli uzatır. Bileme ve parlatma işleminden sonra ise model, çok işlevsel bir hale getirilir. Bu nedenle özellikle profesyonel mutfaklarda sık kullanılan ürünlerin kesici etkisini yitirmemesi için belirli aralıklarla bilenme işleminin yapılması ürünün olduğundan daha uzun süreli kullanılmasını sağlar. Bunun için Pirge bıçak bileyiciler öne çıkar. Seçeneklerin keskin bir yapıya sahip olması aynı zamanda kesim sırasında olumsuz durumların oluşmasını da mümkün olduğunca engeller. Sap kısımları sert plastiğin üzerine eklenen yumuşak bir plastikten oluşur. Böylece kullanım sırasında hakimiyet, kolayca sağlanır. Ayrıca modelin elden kayması gibi riskli durumları da bertaraf eder. Bu şık tasarımlara Trendyol üzerinden ulaşıp Pirge satın alabilirsiniz.

Pirge Seçerken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Pirge Seçerken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Marka, profesyoneller ve evler için farklı özelliklere sahip çeşitli tasarımlar üretir. Kullanım amacının yanı sıra işlem uygulanacak yiyecek türüne ve malzemesine göre de alternatifler sunan üretici, müşterilerinin iyi bir deneyim elde etmesine yardımcı olur. Tasarım ve boyutlarının birbirinden farklılık gösterdiği ürünlerin seçiminde kullanılacak olan alana göre seçim yapılması büyük önem arz eder. Aynı zamanda üretilen materyaller de ürünleri satın alırken göz önünde bulundurulması gereken noktaların başında gelir. Özellikle profesyonel mutfaklara yönelik tasarımlar üreten marka, ürünlerini farklı Pirge setler halinde satışa çıkarır. Özel çelik malzemesi ve keskinliği ile favori ürünler arasında yer alan Pirge pure line şef bıçak seti çok tercih edilen setlerin başında gelir. Bu modeller, her ne kadar profesyoneller tarafından tercih edilse de evlerde de rahatlıkla kullanılabilir. Özellikle et ürünlerinin kesim ve dilimlenmesinde üstün performans gösteren keskin çeşitler, çok fazla efor sarf edilmesine izin vermez. Seçim sırasında kesim için kullanılan malzemenin yapısına uygun modellerin tercih edilmesi işin kolaylaşmasına yardımcı olur. Küp küp doğrama, dilimleme ve ince doğrama için türetilen markanın tasarımları; şeflerin vazgeçilmezleri arasında yer alır. Ağız ve sap kısımları dengede kalacak şekilde tasarlanan bu seçenekler özellikle Uzak Doğu mutfağında çalışanlar tarafından tercih edilir. Evinde profesyoneller gibi çalışmak isteyenler kesme ve doğrama işlemleri için 20-25 cm aralığından oluşan setleri kullanabilir. Et, sebze, fileto, ekmek ve peynir gibi farklı yiyecekleri kesmek için kullanılan setler içeriklerine göre seçilebilir. Markanın yalnızca biftek kesmek için üretilen modellerden farklı amaçlar için kullanılabilen çeşitlere kadar oldukça geniş bir alternatifi bulunur. Pirge yorumlarını inceleyerek ihtiyacınız olan sete daha kolay karar verebilirsiniz. Pirge kullananlar modellerin kalitesinden bahsederler. Bu çeşitlere Trendyol üzerinden çeşitli avantajlarla sahip olabilirsiniz.

Bütçe Dostu ve Avantajlı Pirge Fiyatları

Bütçe Dostu ve Avantajlı Pirge Fiyatları

Pirge fiyatlarının, ürünlerin ve setlerin sahip olduğu yüksek kalite göz önüne alındığında uygun bir fiyat aralığında olduğu görülür. Kullananlar tarafından sıkça bahsedilen ve uzun ömürlü kullanımı ile oldukça fazla tercih edilen tasarımlar, fiyat performans açısından oldukça karlı bir seviye izler. Pek çok farklı özellikleri bulunan set fiyatları, ürünlerin donanımına göre birbirinden farklılık gösterir. Ürünler profesyonelleşmeye başladıkça fiyatları da bu doğrultuda şekillenir. Uluslararası hizmet veren markanın ürünleri ve setleri, farklı malzemeleri ile her bütçeye uygun olacak şekilde belirlenir. Her bir ürün grubunun farklı onlarca çeşidi bulunur. Pek çok özellikte üretilen ürünler, müşteri memnuniyetini üst düzeye çıkarmaya çalışır. Tasarım çeşitliliğinden biri olan dekor bıçakları, yapılan yemeklerin göze daha fazla hitap etmesine yardımcı olur. Değişik uçlara sahip olan modeller yemeklere dekoratif bir hava katar. Bu ürünlerin minik yapıları el içine kolayca oturarak adeta kalem tutar gibi bir his uyandırır. Böylece verilmek istenen dekordaki çiziklerle hayal gücünün sınırları zorlanabilir. Tüm farklı alternatiflerin yanı sıra mutfak içerisindeki temel ihtiyaçların giderilmesini sağlayan setler de incelenebilir. Setlerin içerisinde pek çok farklı ürün seçeneği bulunur. Kurban Bayramı zamanında özel parçalardan oluşan setler kasapların tüm ihtiyaçlarını karşılayacak ürünlerden oluşur. Sap ve gövde dengeleri oldukça iyi ayarlanmış olan setler de kasaplar tarafından güvenle kullanılabilir. Tek olarak da satışa sunulan bu parçalar set halinde alındığında avantajlı fiyatlara sahip olur. 2’li setlerden 6’lı setlere kadar farklı çeşitlerden oluşan Pirge modellerinin de fiyatları birbirinden farklı olur. Trendyol’da yer alan uygun fiyatlı Pirge online satış ürünleri ile siz de profesyonel aşçılar gibi yemekler hazırlayabilir, hızlı, güvenli ve rahat bir alışveriş sonrasında markanın bıçak konforunu elde etme şansını yakalayabilirsiniz.