placeholder
"

Viking

" araması için 983 sonuç listeleniyor
Viking Soda Matik 500 gr
HIZLI TESLİMAT
VikingSoda Matik 500 gr
(53)
Soda Matik 500 gr
19 TL
Sepete Git
Viking Sıvı Deterjan Renkliler 2,7 L
VikingSıvı Deterjan Renkliler 2,7 L
(84)
Sıvı Deterjan Renkliler 2,7 L
54,25 TL
Sepete Git

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Viking

Ev, ofis veya herhangi bir alan için hijyenik ve ferah bir ortam oluşturmanıza yardımcı olan Viking, temizlik ve kozmetik üzerine geliştirdiği birbirinden etkili pek çok ürünü tüketicileri ile buluşturuyor. Çamaşır yumuşatıcı ve leke çıkartıcının yanında banyo, mutfak gibi ortamlar için geliştirdiği birçok ürün en inatçı kirleri bile ortadan kaldırarak mis kokulu temiz bir ortam yaratmanıza yardımcı oluyor. Herhangi bir kimyasal madde içermeyen çevre dostu ürün, Plant Power teknolojisi ile bulunduğunuz yeri mikroplardan arındırarak evinizde ve iş yerinizde hijyen sağlamanıza yardımcı oluyor. Etkili temizleme gücü sayesinde tüm bakterileri ortadan kaldırarak hem sizin hem de aileniz için temiz bir kullanım alanı oluşturuyor. Kötü kokuları önleyen özel formülü ile tüm beklentilerinizi karşılayan Viking temizlik ve kozmetik ürünleri, uzun süren etkisiyle hijyenik bir alan oluşturmanız için gerekli bütün özellikleri taşıyor.

Viking Tarihçe

1978 yılında Avcı Kimya adı altında üretime başlayan Viking, 1992 yılında Viking Temizlik Ürünleri Ltd. Şti. ve 2004 yılında aldığı Viking Temizlik ve Kozmetik Ürünleri A.Ş. unvanı ile faaliyetlerine devam ediyor. Hijyen ve temizlik çözümleri getirmek için çalışan şirket, ilk ürünü olan Kristal Çamaşır Sodasını 1980 yılında üretiyor. Günden güne ürün çeşitliliğini artırarak jel ve sıvı deterjan, kireç çözücü ve yumuşatıcı üretimine başlayan marka, 214.000 tonluk üretim kapasitesi ile kalite, hijyen ve çevre kuralları çerçevesinde pek çok yeni ürün geliştirmeye devam ediyor. Kontrollü üretim modeli sayesinde tüketiciden ve satış kanallarından gelen talepler üzerine her geçen gün büyüyen Viking, İstanbul Sanayi Odası (İSO), " Türkiye'nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu " araştırmasının 2015 yılı sonuçlarına göre, listeye 478.sırada girerek tecrübe ve birikimini müşterilerine kanıtlıyor.

Viking Ürün Çeşitleri

Yumuşatıcı, sıvı sabun, korozif temizleyiciler ve bulaşık deterjanı gibi pek ürün çeşidine sahip olan Viking, kir ve kötü kokulara karşı etkin formülü ile profesyonel bir çözüm sunuyor. Özellikle içerdiği aktif maddeler sayesinde mükemmel bir yumuşaklık sunan Viking çamaşır yumuşatıcı, günlerce süren parfüm etkisi ile size harika bir deneyim yaşatıyor. Ayrıca Viking yumuşatıcılar arasında daha az su ve temizlik malzemesi harcayan Viking konsantre yumuşatıcı, %30’ a kadar hızlı kuruma sağlarken geliştirilen özel teknolojisi sayesinde renklerin korunabilmesine yardımcı oluyor. Tüm bu ürünlerin yanında yer alan Viking Ultra Çamaşır Suyu, yoğun kıvama sahip etkili formülü ile mutfaktan banyoya, hijyen gerektiren tüm alanlar da güvenle kullanabileceğiniz ideal bir alternatif olarak yer alıyor. Nötr pH değerine göre formüle edilmiş Active Sıvı Bulaşık deterjanı, içeriğindeki aktif maddeler ile kurumuş yağları ve inatçı lekeleri temizlerken hoş kokusuyla da etkileyici bir ferahlık hissi yaratıyor.

Viking Ürün Fiyatları

Geniş kullanım alanı sayesinde hayatımızın her alanında aktif olarak yer alan temizlik ürünleri, içeriğinde yer alan etkin maddeler ve kullanım alanlarına göre değişiklik gösteren yapısı ile her bütçeye uygun bir fiyat performansı sunuyor. Banyodan mutfağa, kozmetikten yüzey temizleyicilere kadar pek çok Viking ürün çeşidi, koruyucu, temizleyici ve ferahlatıcı kullanım özelliklerinin yanı sıra uygun fiyat seçenekleri ile de ideal bir seçenek olarak ön plana çıkıyor. Kaliteli ve etkileyici bir performansa sahip birçok temizlik ürününü kullanıcılarının beğenisine sunarak büyük kolaylık sağlayan Viking, doğa ve çevre odaklı üretim anlayışıyla bütçe dostu bir fiyat seçeneği sunuyor.

Trendyol, özel formülü ile hijyen gerektiren tüm alanlarda kullanabileceğiniz, etkileyici bir deneyim sunan birçok Viking ürün çeşidini, uygun fiyat seçenekleriyle kullanıcıları ile buluşturuyor.