Parça Sayısı
Fiyat
Hacim
Materyal
Ürün Tipi
Renk
Boyut/Ebat
Özellik
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Viski Bardağı

" araması için 3211 sonuç listeleniyor

Viski Bardağı

Farklı Tasarımda Modeller

Uzun yıllar insanların vazgeçemediği tatlardan biri de içeceklerdir. Çok uzun yıllardır tüketilen bu içecek türü bugüne kadar farklı çeşitlerde ve aromalarda kullanıcıya ulaşır. Viski de bunların başında gelir. Kendine has aroması ve yapım aşaması bu içkiyi özel kılar. İskoç, İrlanda ve Bourbon viskisi başta olmak üzere farklı tat ve yoğunlukta çeşitleri üretilir. Arpa, buğday, çavdar veya mısırdan damıtılarak üretimi yapılır. Meşe fıçılarda dinlendirilir ve sonra tüketilir. İçkinin kendine has bir kültürü de vardır. İçeceği diğer içkilerden ayıran bu kültürün içinde bardak kullanımı da vardır. Bardak, içkiyi özel kılan bileşenlerinden biridir. Özel olarak üretilen bu bardaklar içki ile özdeşleştirilir. Tadım yaparken ya da içerken kullanılan bu bardaklar içkinin tadına varılmasına yardım eder. Viski bardağı yıllardan beri kullanılır. İçkinin kültürünü ve nasıl tüketilmesi gerektiğini bilen kişilerin vazgeçilmezleri arasında bulunur. Özel tasarımı sayesinde içki zevkini doruklarda yaşatır. Farklı şekillerde dizayn edilen modeller, her damak tadına hitap eder. Ürün modelleri ülkelere ve bölgelere göre farklılık gösterir. Örneğin İrlanda ve İskoçya gibi ülkelerde lale şeklindeki modeller tercih edilir. Dünyanın geri kalan ülkelerinde bu seçim genelde düz ve kristal olur. Yoğun olarak tercih edilen ürünler arasında viski bardağı seti yer alır. Bu ürün setleri genelde özel şişe ve bardaklardan oluşur. Takım halinde sunulan bu setler, kullanıcılara avantaj sağlar. Kullanılmadığı zamanlarda evinize şık bir görünüm verir. Setler kullanışlı karaf çeşitleriyle birlikte sunulur. Yüksek kalitede üretilen modeller kullanım kolaylığını mümkün kılar. Kendine has bir kültürü olan bu özel içkinin bardağı da özel olarak üretilir. Yüksek teknoloji kullanılarak üretilen modeller içim zevkini artırır. Kullanıcıları memnun eder ve uzun yıllar kullanılır. Şık tasarımları ve görünümü imzanız haline gelir. Farklı şekillerde üretilen tasarımlar arasında uzun viski bardağı da bulunur. Farklı zevklere hitap eden çeşitli ölçü ve boyutlardaki ürünler Trendyol üzerinden kolayca bulunabilir. Kullanım sırasında içim keyfine katkıda bulunur. Kullanılmadığı sırada odanıza güzel bir görünüm verir. Çeşitli modelleri Trendyol üzerinden keşfedilebilir ve şık tasarımlarla içim keyfinizi artırabilirsiniz.

Farklı Tasarımda Modeller

Ürün seçimi yapılırken dikkat edilen özelliklerin başında tasarım gelir. En çok tercih edilen modellerden olan kristal viski bardağı kullanıcıların gözdesi olur. Çeşitli tasarımlarla üretilen bu modeller dikkat çekici bir görünüme sahiptir. Her tarza uyan modeller kullanıcılar için geniş bir alternatif yaratır. Rafine zevkleri olan kullanıcılar genellikle özel tasarımları tercih eder. Bu tercihi birçok faktör etkiler. Bunlardan biri modellerin üretiminde tercih edilen materyallerin niteliğidir. Üretiminde genelde kristal ve cam kullanılır. Dayanıklı ve sağlam olması tercihlere etki eder. Uzun yıllar kullanılacak olan modeller kullanıcılardan tam not alır. Kalın yapısı sayesinde dışarıyla ısı alışverişini en aza düşürür. Bu sayede içecek, doldurulduğu ısıda tüketilir. Buz kullanılıyorsa buzlar daha yavaş erir ve içkinin aromasını korur. Buzun yavaş erimesiyle içecek hem soğukluğunu korur hem de çeşitli aromalara daha kolay ulaşılır. Viski bardağı modelleri hediye olarak da sıklıkla tercih edilir. Viski bardağı kişiye özel modelleri sıra dışı tasarımlarla üretilir ve hediye olarak sunulur. Özel günlerde viski seven arkadaşlarınızı ya da sevdiklerinizi bu zarif hediyeyle mutlu edebilirsiniz. Üzerine kişiye özel olarak yapılan baskı sevdiklerinize kendilerini özel hissettirir. Hem karaf hem de bardak üzerinde kullanıcının ismi ya da istediği bir logo veya şekil kullanılarak modeller kişiye özel hale getirilir. Ürünler bu haliyle kullanıcıların kişisel tercihlerini yansıtır. Bunun sebeplerinden biri de kendine has yapısı ve tasarımıdır. Yapılan araştırmalarda görüldüğü üzere viski bardağının şekli ve tasarımı içim zevkine büyük ölçüde etki eder. Farklı damak tatlarına göre farklı bardak modelleri hala üretilmeye devam eder. Lale şeklinde olan tasarımlar ya da düz biçimdeki ürünler geniş bir kitle tarafından tercih edilir. Sadece içerken değil, tadım yaparken de çeşitli modeller kullanılır. Tadım yaparken kullanılan tasarımlar içkinin tadını artırır ve içindeki farklı aromaları keşfetmeye olanak tanır. Her çeşide göre farklı bardak üretilir. Örneğin İskoç ve İrlanda viskisi içerken özellikle lale şeklindeki modeller tercih edilirken Amerikan ya da diğer adıyla Bourbon içiminde düz bardaklar kullanılır. Bunun sebebi içkinin üretim aşamalarıdır. Bourbon içkiler yeni meşe fıçılarda bekletilir. Bunun yanında İskoçya’da ikinci el fıçılarda 3 yıl bekletilir. İçiminde aromalar daha yoğun hissedilir ve seçilen bardak da buna etki eder. Çok uzun süredir içilen bu içeceğin kültürü ne kadar oturmuş olsa da yeni bardak modelleri her yıl kullanıcıların beğenisine sunulmaya devam eder. Farklı zevklere hitap etmesinin sebebi budur. Her bütçeye ve her damak tadına uygun farklı modeller Trendyol üzerinden keşfedilebilir. Geniş ürün yelpazesi ve kişiye özel olarak üretilen çeşitleriyle, bu tadı deneyimlemeyi sevenler tarafından sıklıkla tercih edilir. Siz de bu çeşitler ve modeller arasından size en uygun olanı seçebilir, farklı modellerin keyfini çıkarabilirsiniz.

Dayanıklı Yapısıyla Özel Bardak Çeşitleri

Dayanıklı Yapısıyla Özel Bardak Çeşitleri

Viski bardağı seçiminde dikkat edilen bazı konular vardır. Bunların başında bardağın kalitesi ve dayanıklılığı gelir. Özel olarak üretilen bu modeller sağlam yapısıyla dikkatleri üzerine çeker. Viski bardağı özellikleri arasında bulunan tasarımın kalın olması kullanıcıların memnun kaldığı noktalardan biridir. Kalın olması dışarıdan gelen ısıyı engellemeye yarar. Bunun yanında içeceğin kendi ısısını korur ve kolay bir içim sağlar. Hızlı ısınan ya da soğuyan bu içecek genelde istenilen tadı alamamanıza neden olur. İçindeki aromaları da etkileyen bu faktörü en aza indirmek için kalın bardaklar tercih edilir. Elde tutarken vücut ısınız bardağa yansımaz ve içim zevki korunmuş olur. Kalın ve sağlam olması, modellerin kullanım süresini de etkiler. Uzun yıllar size eşlik edecek ürünler kolaylıkla kırılmaz ve rahat bir kullanım sağlar. Kalın ve sert olmasının yanında hafifliği de göze çarpar. Hafif olması sayesinde elinizde tutarken ağırlık yapmaz ve yorulmadan içim zevkini doruklarda yaşamanıza yardımcı olur. Tercihleri etkileyen faktörlerden biri de ölçülerdir. Viski bardağı ölçüleri çeşitlilik gösterir. Her ihtiyaca uygun olarak üretilen bu modeller kullanıcılarını memnun eder. Standart ölçülerin yanında uzun ya da daha kısa modeller de yer alır. Hem şıklık hem de kullanım amacı bakımından değişkenlik gösteren bu tasarımlar size en iyi şekilde hizmet eder. Kristal bardaklar da en çok tercih edilen ürünlerin başında gelir. Kendine özgü şekli ve yapısı göz alıcı bir görünüm yaratır. Farklı boyutlarda üretilen bu tasarımlar zevkinizi yansıtmanızı sağlar. Her içeceğin farklı bir bardağı bulunduğu gibi bu içeceğe özel olarak da araçlar üretilir. Bu sayede içki deneyimi başka bir boyut kazanır. Kişiye özel viski bardağı modelleri hem bu deneyimi artırır hem de evinize ve odanıza şıklık katar. Seçim sırasında dikkat edilen özelliklerin başında gelen tasarım ve dizayn çeşitleri kalitesiyle ön plana çıkar. Birbirinden farklı tasarımları karşılaştırarak detaylı bir şekilde inceleyebilir, kendinize uygun modele rahatlıkla Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

Seçimin Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Seçimin Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Seçim yapılırken göz önünde bulundurulması gereken birçok faktör bulunur. Bunların başında ürünün tasarımı gelir. Trendyol üzerinden keşfedilebilen birbirinden farklı bu tasarımlar her kullanıcıya hitap eder. Viski bardağı modelleri arasından en beğendiğiniz tasarımları seçebilirsiniz. Seçim aşamasında dikkat edilen hususlardan biri de kullanım amacıdır. Ürünler genelde içki içmek amacıyla kullanılsa da sadece görünüm amaçlı kullanım da azımsanmayacak derecede fazladır. Seçim yapmadan önce kullanım amacınızı belirlemeniz faydalı olur. Sürekli kullanım için viskinin markası göz önünde bulundurulmalıdır. İskoç viskileri için lale şeklinde olan bardaklar tercih edilir. Set halinde sunulan ürünler de bu amaçla yoğun bir biçimde tercih edilir. İçeriğinde çerezlik bulunan setler de kullanıcıların ihtiyaçlarına karşılık vermeyi başarır. Setler bununla birlikte eve ve odaya şıklık katmak amacıyla da kullanılır. Evinizin tasarımına uygun modellere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Evinizin dizaynının bir parçası olabilecek şekilli viski bardağı modelleri de kullanıcılarını tatmin etmeyi başarır. Hediye olarak verilebilecek çeşitler de büyük beğeni toplar. İçki kültürü olan ve içki içmeyi seven yakınlarınızı bu ürünlerle sevindirmeyi başarabilirsiniz. Hediye amaçlı seçilen çeşitler arasında sıklıkla tercih edilen isimli viski bardağı modelleri yoğun ilgi görür. Kişiye özel olarak üretilen bu tasarımlar kullanıcının kendini özel hissetmesini sağlar. Ürün seçiminde dikkat edilmesi gereken bir başka konu da içilen içkinin kalitesi olur. Yüksek kaliteli bir içki içerken ya da tadarken yüksek kalitede bir bardak kullanılır. Düşük kaliteli viskiler söz konusu olduğunda yine kaliteli bardak tercih edilmesi, içkinin tadını artırır ve aromalarını daha yoğun bir hale getirir. Her yudumda yeni tatlar keşfetmek isteyen kullanıcıların tercih ettiği tasarımları karşılaştırabilir, kullanıcı deneyim ve yorumlarını detaylı bir şekilde inceleyerek kendiniz için en doğru seçimi yapabilirsiniz.

Her Yudumda Aldığınız Zevki Artıran Bardak Modelleri

Her Yudumda Aldığınız Zevki Artıran Bardak Modelleri

Viski içmek başlı başına bir kültürdür. İçkinin yapısına uygun bardaklarla içkiyi yudumladığınızda aradığınız aromayı ve tadı kolayca bulabilirsiniz. Her bardak farklı bir içim performansı sunar. Bu sebeple bu içkiyi içerken viski bardak modelleri ve boyutlarına dikkat edilmesi faydalı olur. İçki içilen bardağın şekli, boyutları ve ağırlığı içeceği yudumlarken büyük farklılık yaratır. Yeni bir marka veya ürün denemek istiyorsanız, bir viski tadım bardağı size yardımcı olabilir. Tadım bardaklarının ağız kısmı genellikle dar olduğu için içkinin aroması kadehin içinde kalır. Geniş kısımda ise içkinin kendine has rengini ve yoğunluğunu kolaylıkla görebilir ve içkiyi değerlendirebilirsiniz. Kadeh tutmayı sevmiyorsanız ve normal bardaklara alışkınsanız kısa tabanı sayesinde lale şekilli tasarımları tercih edebilirsiniz. Lale şeklinin yanı sıra farklı şekillerde viski kadehleri de tasarlanır. Örneğin viskiyi shot içen kullanıcılar için kuru kafa şeklinde tasarlanan kadehler üretilir. Pek çok iş insanı ziyaretçilerine içki sunar. Siz de ofisinizde ziyaretçilerinize üzerinde firmanızın logosu bulunan baskılı viski bardağı çeşitleriyle içki ikram edebilirsiniz. Üzerinde özel baskı bulunan ürünler Trendyol üzerinden rahatlıkla bulunabilir. Baskılar, kaliteli ve kullanışlı olmalarıyla uzun yıllar boyunca bardak üzerinde kalır. Defalarca yıkanmasına veya kullanılmasına rağmen yıllar boyu ilk günkü kalitesini korur. Bu baskılar bağlı bulunduğunuz meslek odasının simgesi veya hoşunuza giden farklı bir simge olabilir. Kendine özgü tasarımları ve çeşitleri bulunan ürünler uzun yıllar boyunca kullanılabilir ve imzanız haline gelir. Dilerseniz standart tasarımlara dilerseniz sıra dışı çeşitlere göz atarak beğendiğiniz ürünleri keşfedebilir, kolaylıkla Trendyol üzerinden satın alabilirsiniz.

Her Bütçeye Dost Ürünler

Her Bütçeye Dost Ürünler

Ürün seçerken dikkat edilen ilk özelliklerden biri de viski bardak fiyatları olur. Tercihleri belirleyen bu önemli faktörü kullanıcıların göz önünde bulundurması gerekir. Her bütçeye uygun fiyatlarla kullanıcılarını memnun etmeyi bilen Trendyol, seçenekleriyle beklentileri büyük ölçüde karşılar. Fiyatları belirleyen birçok faktör bulunur. Özellikler, tasarım, üretim tarihi ve kullanım şekline göre değişiklik gösteren fiyatlar her kesimden kullanıcıya hitap etmeyi başarır. Yıllar boyu dayanıklılığını sürdürecek ve size hizmet edecek kalitede üretilen çeşitler, bütçenizi zorlamadan ihtiyacınızı karşılamanıza katkı sağlar. Trendyol üzerinden en uygun fiyatlarla ulaşabileceğiniz ürünler yüksek performans sağlar. Fiyatlandırma ise kullanıcıların bütçesine yönelik oluşturulur. Sıklıkla tercih edilen resimli viski bardağı çeşitleri tasarımıyla gözünüzü almayı başarır. Üzerine özenle basılan resimlerle hazırlanan bardaklar bulunduğu ortama yeni bir hava katar. Odanıza şık bir görünüm kazandırır. Hediye olarak verilmek amacıyla sıklıkla tercih edilen bu çeşitler farklı beklentilere göre dizayn edilir. Modern dekoru olan evlerde genellikle kristal seçenekler tercih edilir. Evinde daha retro bir görünüm elde etmek isteyen kullanıcılar ise çoğunlukla vintage viski bardağı çeşitlerini tercih eder. Her bütçeye uygun ürünleri ve fiyat/performans olarak kullanıcıları memnun eden tasarımları Trendyol üzerinden keşfedebilirsiniz. Farklı tasarımlarıyla göz dolduran çeşitler geniş bir kitle tarafından kullanılır. Ürün yelpazesinin geniş olması da kullanıcıların seçeneklerini artırır. Bu sayede size özel ürüne sahip olabilirsiniz. Kendini özel hissetmek isteyenlerin tercihi olan ürünler farklı kullanım amaçlarına göre üretilir ve yeni nesil tasarımlar ön plana çıkar. Eşsiz bir deneyim sağlayan çeşitler sizinle birlikte uzun yıllar geçirir. Sağlam yapıları, farklı bütçelere uygun fiyatları ve şık dizaynlarıyla kullanıcılarını memnun eden tasarımlara Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

Farklı ve Şık Tasarımlar için Trendyol Fırsatları

Farklı ve Şık Tasarımlar için Trendyol Fırsatları

Her ihtiyaca yönelik ürünleri barındıran ve geniş ürün skalasını kullanıcılarının hizmetine sunan Trendyol, standart çeşitlerin yanı sıra işlemeli viski bardağı modellerini de ürün segmentine dahil eder. Şık tasarımıyla göz alan bu çeşitler, özel işlemeleriyle üst düzey bir kullanım vadeder. Sayısız kullanıcı gibi fonksiyonelliği ve yüksek performansı siz de deneyimleyebilirsiniz. Kullanıldığı ortama yeni bir hava katan tasarımların tadını çıkarabilirsiniz. Yıllardır kullanıcılarına sunduğu üstün hizmetle tanınan Trendyol her tarza uyan modellerle farklı bir deneyim yaşamanızı ve beklentilerinizi karşılamayı amaçlar. Modaya ayak uyduran yeni tasarımları kullanıcılarının beğenisine sunar. Uzun ömürlü kullanım sağlayan ürünler aynı zamanda dayanıklı yapısıyla ön plana çıkar. Kullanıcıların gereksinimlerini ve özel ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla üretilen ürünler, her kesimden beğeni toplar. Seçim yaparken akla gelen sorulardan biri de viski bardağı nerede satılır olur. Trendyol üzerinden ulaşılabilen özel tasarımlar bu konuda size yardım eder. Kullanıcılarını her zaman tatmin etmeyi başaran Trendyol farkını ortaya koyar. Kullanım amacınıza ve beklentilerinize karar verdikten sonra sayfalar üzerinde yer alan tasarımları ve ayrıntıları inceleyerek size en uygun seçimi yapabilirsiniz. Çeşitli tasarımların kullanım özelliklerini ve avantajlarını keşfederek ideal tercihlerde bulunabilirsiniz. Beğendiğiniz model hakkında detaylı bilgi alabilir, ürüne güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz. Çok zengin bir model çeşitliliği bulunan Trendyol kullanıcılarının kolaylıkla seçim yapmasını sağlar. Kullanıcı deneyimlerini, yorumlarını ve incelemelerini de göz önünde bulundurarak beklentilerinize uygun ürüne ulaşabilirsiniz. Standart tasarımlara ya da sıra dışı modellere göz atarak zevkinize ve damak tadınıza uygun ürünü rahatlıkla bulabilirsiniz. Her ihtiyaca yönelik üretilen farklı tasarımların tadını çıkarabilirsiniz. Trendyol’da yer alan ve farklı alanlarda kullanabileceğiniz ürünlere sahip olabilir, tadını ve aromasını tam olarak alabilirsiniz.

Viski Bardağı Kaç ML'dir?

Genellikle farklı içki kültürlerinde bulunan viskinin kullanıldığı viski bardağı modelleri; 30 ya da 50 ml arasında bir hacme sahiptir. Bu içki kültüründe buz kullanımı söz konusu olduğu için viski bardakları çoğu zaman 30 veya 50 milleti arasında bir hacimle üretilir. Bu sayede az miktarda viskinin içerisine konan buz, tüm bardağı kaplayarak son derece hoş bir içim olanağı tanır. Farklı alkol türlerine özgü bardakların da hacimleri farklılık gösterebilir. Daha sert bir viski için tasarlanan 5 veya 10 ml hacmine sahip viski bardakları bulunur. Kendi zevkinize göre hangi ürünü tüketmek istiyorsanız ona uygun hacme sahip viski bardağı bulmanız mümkündür.

Viski Bardağı Nerede Satılır?

Pek çok kişi tarafından sevilerek kullanılan viski bardağı modelleri, son derece avantajlı biçimde ve Trendyol’da satılır. Dilediğiniz marka ve modelde viski bardağını bulmanız mümkündür. Aynı zamanda farklı hacimlerde de üretilen cam malzemelere sahip tasarımlara dahi rahatlıkla ulaşabilirsiniz. İçim türüne göre tercih edilebilen viski bardağını alarak bu deneyimi keyifli bir hale getirebilirsiniz. Kaliteli ve sağlam malzemeden yapılmış viski bardakları sayesinde seneler boyunca aynı ürünü kullanabilirsiniz. Viski bardakları takım olarak satılabilir. Bununla birlikte tekli olarak da alım imkanı sunar. Trendyol üzerinden farklı ürün ve modelleri inceleyerek bütçenize aynı zamanda zevkinize uygun tasarımı seçebilirsiniz.

Viski Bardağı Özellikleri Nelerdir?

Viski bardağı modellerinin en önemli özelliği hem küçük olması hem de ele tam sağlamasıdır. Son derece sert bir içki olan viskinin bardakları da az miktarda tüketilmesine bağlı olarak küçük ebatlarda tasarlanır. Viski bardağının bir diğer özelliği de içilecek ağız kısmının büyük olmasıdır. Çünkü genellikle pek çok viski sever içeceğine buz katarak içmeyi tercih eder. Bu nedenle içeceğin rahatlıkla tüketilebilmesi için bardaklarının ağız kısımları geniş şekilde yapılır. Viski bardağının dikkat çeken bir diğer özelliği de küçük ebatlı yapılmasıdır. Sıcak içime uygun olmayan viskinin bardakları, hızla ısınmaması için küçük ebatlarda dizayn edilir. Bu sayede içeceğin hızlı biçimde tüketilmesi amaçlanır. Böylece doğru bir içim sergilenir.