Marka
Renk
Materyal
Fiyat
Tip
Boyut/Ebat
Garanti Süresi
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

VitrA

" araması için 3751 sonuç listeleniyor

Banyolara Şıklık Katan VitrA Ürünleri Trendyol'da!

Türkiye’nin önemli markalarından biri olan VitrA 1942 yılından itibaren müşterilere kaliteli şekilde hizmet verir. Çalışanları tarafından yapılan oylamada aldığı isimle sektörde kalıcı olacağı ve banyoyu bir vitrin alanına çeviren firma, global pazarda üretim, tasarım ve satış operasyonlarını etkin olarak sürdürür. Sektörde birçok ilk yaratan marka, banyo dünyasını yeniden tanımlar. Konfor ve teknolojiyi bir arada başarıyla kullanarak Araştırma ve Geliştirmeye öncelikli önem verir. Böylelikle ürettiği inovatif ürünlerle müşterilere kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlar. Dünyanın önde gelen tasarımcıları ile çalışarak bir banyoda ihtiyaç duyulan pek çok ürünü üretmek eşsiz bir dekorasyon oluşturmaya yardımcı olur. Trendyol sayesinde markanın ürünlerine ulaşarak banyonuzu yeniden tanımlayabilirsiniz. Böylelikle bir keyif ortamı olarak tasarlamak üzere markadan yardım alabilirsiniz. Genellikle seramik malzemeler kullanarak birbirinden farklı ürünler üreten markanın kalitesi, müşteriler arasında son derece beğenilir. Bunun yanı sıra banyo koleksiyonunda önemli tasarımlarıyla eşsiz bir dekorasyon oluşturmaya da imkan tanır. Banyo ve özellikle seramik alanında yeni malzeme, süreç ve teknoloji araştırmak, dizayn etmek ve geliştirmek amacıyla İnovasyon Merkezini kuran VitrA ürünlerini üretirken bir yandan da tüm üretim süreçlerinde yeşil teknolojileri de önemseyen bir yaklaşım sergiler. Ekolojik ürünler ile çevreye duyarlı bir yaklaşımı temsil eden marka bu konuda birçok ödülün de sahibidir. Markanın Hygiene adını verdiği bakteri oluşumunu engelleyen sıralama teknolojisi bulunur. Bunun yanı sıra Clean adıyla öne çıkan serisi, kiri ve kirli suyu tutmayan yüzey teknolojisi ile bilinir. Rim-Ex adını verdiği kirlere yer bırakmayan kanalsız klozet teknolojisi ile hijyen alanda gerçekleştirdiği öncü geliştirmelerle insan sağlığına gösterdiği özeni kanıtlar. Hijyen sağlayan deterjan haznesi sayesinde her yıkamada hem hijyen sağlar hem de kireç, pas ve kötü kokuları önler. Marka, küvet ve duş teknelerine güven ve hareket özgürlüğü getirir. Böylelikle hem ergonomik hem de sağlıklı bir deneyim kazandırır. Bunun yanı sıra su ve sabun sebebiyle kayganlaşan akrilik yüzeyleri kaydırmaz hale getirir. Böylece güvenle kullanılması sağlanır. Banyolara şıklık kazandıran markanın pek modeline Trendyol’dan erişebilirsiniz.

Dikkat Çekici Tasarımlarıyla VitrA

Dikkat Çekici Tasarımlarıyla VitrA

VitrA şampuanlık gibi pek çok ürünü cazip fiyatlarla almanız mümkündür. Marka, banyo modelleri alanındaki ürün grupları arasında başlık olarak seramik malzemeleri kullanır. Genellikle banyolarda bulunan ürünler, armatürler, duş sistemleri, yıkanma alanları, rezervuarlar ve banyo karoları dikkat çeker. Firma bu tasarımların yanı sıra banyo aksesuarları başlığında da çok önemli bir ürün yelpazesine sahiptir. Ayrıca iddialı olduğu bir diğer ürün grubu olan banyo mobilyalarında ise inovatif çağdaş ve yepyeni bir tarzı temsil eder. Genel olarak bir banyo markası olarak öne çıksa da VitrA mutfak bataryası ve evye ürün gruplarıyla, mutfak tasarımı pazarında da ciddi bir üretim yapar. Bu sayede kaliteli ürünleri ile pişirme alanlarında da farklılık yaratır. Tek tek parçalar ve ürünler üretmek kadar alanları bütünsel olarak değerlendiren ve farklı ortamları komple bir yaşam alanına çeviren bakış açısıyla özel koleksiyonlar da üretir. Marka, alanlarınızda kalite ve eşsiz dekorasyonun oluşmasına yardımcı olur. Seramik, banyo tasarımında çok geniş bir yer tutar. Bir seramik ustası olan markanın bu alanda ürettikleri de dikkate değer olur. Lavabolar, klozetler, bide lavaboları, pisuvarlar gibi doğal seramik ürünlerin yanı sıra hela taşları ve mutfak evyeleri gibi ürünler de bu kategoride bulunabilir. VitrA klozet seçenekleri sadece ebat ya da kullanılan malzeme olarak sınıflandırılmaz. Asma ya da yerleştirme biçimlerindeki farklılıklardan içerdikleri yüksek teknoloji özelliklerine kadar birçok alternatif barındırır. Akıllı klozetler ise VitrA kumanda paneli ile kullanımı, sensörlü kapağı, kapak ısıtma ayarı ve genel olarak V-Care teknolojisi ile rağbet gören ürünler arasında yer alır. Marka, lavabo modelleri oldukça geniş bir seçme aralığına sahiptir. Biçimsel özellikler lavaboların her tür banyoya ve her tarz dekorasyona uyacak alternatifler barındırmasını sağlar. Bide lavaboları da asmalı, montajlı, büyük ya da küçük, yumuşak ya da keskin hatlı modeller ile listede yer alır. Banyodaki yeriniz ve dizaynınız doğrultusunda rahatça seçim yapabilir ve diğer ürünlerle kombin edebilirsiniz. VitrA seramikler segmentinde banyo, ev içi zemin, balkon ve teras, havuz, ticari alanlar için ayrı ayrı ürünler içerir. Ayrıca endüstriyel alanlar ve dış cepheler için de ürün barındıran markanın fayans ve karo modelleri, sahip olduğu üstün teknolojik özellikler sayesinde parlak görünüm, kolay temizlik, sağlıklı kullanım ve estetik değer vadeder. Markanın banyo seti olarak hazırlanan kategori içerisinde ayna, raf ve lavabo dolabından ürün grupları bulunur. Kapaklı veya kapaksız çamaşır ve kurutma makinesi dolapları da dış görünüşe önem veren stil arayışında sıklıkla kullanılan araçlardan olur. Aynı zamanda marka, Nest çocuk basamağı ile miniklerin lavaboya ulaşmasını kolaylaştırır. VitrA banyo oturağı ise daha konforlu bir duş alma imkanı sunar. Bu modeller sayesinde kaliteli bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz.

Pratik Dekorasyon Çözümleriyle VitrA Koleksiyonu

Pratik Dekorasyon Çözümleriyle VitrA Koleksiyonu

Banyoyu paylaşılabilir bir yaşam alanı olmaya yönlendiren ve birbirinden özel tasarımlar sayesinde ihtiyacınızı karşılayan seçenekler, kullanım konforunu artırır. VitrA modelleri en ince ayrıntısına kadar düşünülerek hazırlanır. Minimalist felsefenin hakim olduğu tasarımlar; ince çizgiler, şık detaylar ve teknoloji desteği ile beklentileri karşılayan eşsiz mekanlar yaratır. Günün stres ve yorgunluğundan arınmak ve dinlenmiş hissetmek isteyenler için markanın koleksiyonlarında bulunan alternatifler özel seçenekleri kapsar. Banyoda geçirilen sürenin ihtiyaçtan ziyade keyifli ve özlenen anlar arasına girdiği koleksiyonlarda her bir öğe, sıradışı tasarım ile yeniden şekillendirilir. Markanın ekibinin deneyimli ve ünlü tasarımcılarının özgün dizaynları, her konsept üzerinde titizlikle çalışılması ile oluşturulur. Evinizde zevkinizi ince detaylarına kadar yansıtma şansı bulabileceğiniz her bir koleksiyon, kullanım alanlarınızın kişiselleştirilmesine büyük oranda katkı sağlar. Her unsurun kendine özgü yenilikçi bir yaklaşım getirdiği VitrA banyo koleksiyonları arasındaki özel seçimlerden olan Plural inovatif sifon sistemi ile duvardan bağımsız olarak konumlanabilen lavabolar ve özel renk seçimleri ile özgün bir tasarım sunar. Serinin belirgin özelliği olarak hafif metal ayaklı ve doğal görünümlü ahşap tezgahlar ile farklı renk seçenekleri sunan seramik tezgahlar göze çarpar. Bambaşka bir ambiyans sunan Frame serisi ise zarif hatlarla teknolojinin kullanımını müşterilerle buluşturarak ahşap dokunun sağladığı sıcaklık ile fark yaratır. Hem fiziksel hem mental olarak dinlenmiş olmanızı hedefleyen Voyage koleksiyonu ise alışılan banyo düzenine meydan okuyarak lavabo ve klozetin kullanım şekline farklı yaklaşımlar getirir. Koleksiyonun önemli avantajlarından biri olan esneklik özelliği; renk, derinlik ve boy seçenekleriyle son derece güçlü hale gelir. Duvara veya yere monte edilebilen VitrA armatür seçenekleri ile monoblok lavabo kullanımı çeşitlenebilir, etrafına üniteler yerleştirilerek klozetin banyo ile bütünleşmesi kolayca sağlanabilir. Sistemsel yaklaşımı ile güçlenen Origin koleksiyonunda VitrA tuvalet kağıtlığı, klozet, duş sistemi, armatür, tezgah ve aksesuarların buluştuğu eşsiz bir banyo atmosferi karşınıza çıkar. Farklı renk, malzeme ve boyut seçenekleri ile 200’den fazla ürün barındıran koleksiyon, sunduğu çeşitlilik ve tasarım esnekliği sayesinde farklı zevklere kullanım imkanı sunar. Pratik dekorasyon çözümleri için ise banyo setleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Kullanışlı VitrA Modelleri

Kullanışlı VitrA Modelleri

Yıkanma alanları arasında genel olarak küvetler, duş tekneleri bulunur. Yan gruplar olarak da duş kanalı, aksesuarlar ve kompakt üniteleri saymak mümkündür. VitrA küvet çeşitlerinde bilindik alternatiflerle beraber ayaklı, bağımsız küvetler ve iki yıkanma deneyimini bir arada bulunduran combo küvetleri de sunar. Ahşap panelli, altın renkli küvetler, değişik tarzlar için kurtarıcı özellik taşırken akrilik ya da seramik gibi üretim malzemeleri ile de seçim şansı sunar. Hidromasaj sistemlerinin ebat seçenekleri ve sahip oldukları teknolojilere göre ihtiyaçlara ve bütçelere uygun alternatifler barındırır. Sahip oldukları başlık adetlerinden suyu dolaştırma frekanslarına kadar çeşitlenen hidromasaj kategorisi, ihtiyacını karşılamak isteyen müşteriler için gayet yeterli bir ürün yelpazesi sunar. VitrA duşakabin ve duş teknesi takımları, kare ve dikdörtgen formun değişik ebatlarını içerir. Duş sistemleri, kaydırmaz teknolojiye sahip teknelere sahip olmalarının yanı sıra VitrA duş seti çeşitleri ile de zenginleştirilebilir. Masajlı duş sistemleri, duşlara olduğu gibi küvetlere de eşlik edebilir. Böylelikle içerdikleri tekniklere ve başlık sayılarına göre de çeşitlenebilir. Kompakt duş ünitesi başlığı da müşteriler arasında oldukça rağbet görür. Adına yakışır şekilde evinizi toparlayan, istenmeyen her detayı saklayan, derli toplu bir görüntü sunan kompakt üniteler, çeşitli ebat alternatifleri ile her büyüklükteki banyoya adapte olabilir. Rahat ve konforlu bir kullanım sunan yıkanma alanları genelde işlevsel özellikleri ile öne çıkar. Birden fazla fonksiyonu barındırarak birçok amaca hizmet edebilen ve değişen gereksinimlere entegre olabilen özellikleri ile tercih listelerinin başında yer alır. Yıkanma alanları kategorisinin sıradışı ürünlerinden olan duş kanalları, markanın gider sistemleri konusuna gösterdiği özeni kanıtlar. Estetik görünümleri ve paslanmaz özellikleri ile dikkat çeken VitrA kampanya ve indirimleri takip edebilirsiniz. Böylece VitrA indirimlerinden faydalanabilirsiniz.

Özgün Yapılı VitrA Seçenekleri

Özgün Yapılı VitrA Seçenekleri

Banyonuzdaki tüm ihtiyaçlarınızın kullanışlı şekilde karşılanmasına yönelik özenle hazırlanan mobilyalar, dünyaca ünlü tasarımcıların işbirliği ile üretilir. Tüm ihtiyaçlarınızı zarif ve sade görünümden ödün vermeden elinizin altında tutabileceğiniz ergonomik tasarımlar, şık tarzlarıyla da öne çıkar. Fark yaratan tasarımlara imza atan VitrA banyo dolabı, aynalar, tezgahlar, setler ve alternatif modüllerden oluşan birçok seçenek, banyo mobilyaları kategorisinde müşterilerine sunar. VitrA lavabo dolabı modelleri arasından seçebileceğiniz ürünler, evinizde şık bir saklama alanıyla birlikte dekorasyon bütünlüğünün de önemli unsurlarından birini oluşturur. Dayanıklı ve kaliteli malzemelerin getirdiği uzun ömürlü ve karakteristik lavabo dolapları, mobilyaların tercih edilen ürün grupları arasında yer alır. Zengin çeşitliliğe sahip VitrA ayna kategorisi ise farklı koleksiyonlara kolaylıkla uyum sağlayabilen ürünlerden zevkiniz doğrultusunda özgürce seçim yapabilme şansı sunar. Özellikle küçük banyoların vazgeçilmezi olan dolaplı modeller, yerden tasarruf kazanılmasına yardımcı olarak beklentilerin ötesinde bir tasarım ile dekorasyonu güzelleştirir. Böylece desenli modeller evinize hareket katar. Buğu yapmayan modeller ise sağladığı günlük kullanım rahatlığının yanı sıra kolay temizlenebilmesi ile iş yükünüzü azaltır. Boy dolapları ise kişisel bakım veya temizlik ürünleri gibi malzemelerinizi saklayabileceğiniz yardımcılar olarak tercih edilir. Kullanım alışkanlıklarınıza ve beklentilerinize göre sabit, tekerlekli veya yüksek ayaklı modeller arasından kendinize ve ailenize uygun olan seçeneği belirleyebilirsiniz. Farklı ölçülere sahip tezgahlar, her büyüklükte banyo için optimum çözümü bulabileceğiniz ürün yelpazesinde sunulur. Evinize zerafet katan Vitra havluluk modelleri, her zevke hitap eden malzemelerin işlevsel formda kullanılmasıyla tasarlanır. Doğal ve elegan bir görünüm elde etmek için seçilen karaağaç, hareli meşe ve mermer gibi özel malzemeler ustalıkla işlenerek işlevsellikle buluşur. Özgün ürünler tasarlayan markanın alternatiflerine Trendyol’dan göz atabilirsiniz.

Kullanışlı Deneyim Sunan VitrA Yedek Parçaları

Kullanışlı Deneyim Sunan VitrA Yedek Parçaları

Armatür grubu, markanın öncelikli kategorilerinden biridir. Bu kategoride VitrA evye, lavabo bataryaları, yıkanma alanı bataryaları, eviye bataryaları, bide bataryaları ile birlikte musluklar ve tamamlayıcı ürünleri de barındırır. VitrA profesyonel kişiler tarafından geliştirdiği üstün teknolojiye sahip ürünlerle hem müşteri konforunu sağlar hem de avantajlı kaynaklar kullanır. Özel seriler ve koleksiyonlarla tüm evde takım oluşturmanızı kolaylaştıran bir tarzı takip edebilir, lavabolarından balkon bahçe musluklarına kadar her yeri aynı takımın parçaları ile donatabilirsiniz. Kategoride boyun tiplerine göre lavabo ile mesafesini gözetebileceğiniz bataryalar bulabilir, sıradışı tasarımlarınıza renk katacak estetik ve inovatif alternatifleri de inceleyebilirsiniz. Açma kapama tipleri, kontrol sistemleri açısından da tüm teknolojisini yansıtan ürünler arasında ihtişamlı banyolar için gösterişli parçalar bulunduğu gibi minimalist mimariye sahip ortamlar için sade parçalar da mevcuttur. Markanın musluk başlığında ise uzun ya da kısa musluklarla beraber ara musluklar da bulunur. VitrA gömme rezervuar alanında ilk üreten firma olma önceliğine sahiptir. Değişik ölçülerdeki rezervuarlar ve aynı rezervuarda farklı tüketim alternatifleri barındıran modellerle çevre dostu temasına da vurgu yapar. Değiştirilebilir VitrA klozet kapağı ve klozet iç takımı sayesinde klozetlerin kullanım ömrünü uzatır. Bunun yanı sıra kaliteli VitrA iç takım seçenekleriyle gereken değişim de pratik hale gelir. Genel olarak ürettiği tüm ürünler için desteğini devam ettiren VitrA yedek parça alanında önemli sayıda parçayı ürünlerinizin kullanımına devam edebilmeniz amacıyla bünyesinde bulundurur. Vitra servis imkanıyla da müşterilerin beğenisini kazanır. Banyo aksesuarları kategorisiyle detayları belirlemenize ve ana unsurları yerleştirdikten sonraki nüansları tamamlamanıza yardımcı olur. Banyo dendiğinde VitrA jakuzi ve her alternatifi barındıran ürün kataloğu ile beğeni toplar. Trendyol sayesinde evinizin tasarımına uygun VitrA online alışveriş kolaylığı elde edebilirsiniz.

Bütçe Dostu VitrA Fiyatları

Bütçe Dostu VitrA Fiyatları

VitrA fiyatları farklı bütçelere hitap eder. İhtiyacınız olan ürünü bütçenize dost fiyatlarla satın alabilirsiniz. Marka, Photoactive ismiyle geliştirdiği fotokatalitik karolar ışık ve havadaki nem ile kendi kendini temizleyebilir. Bu işlemi nano boyutlu titanyum dioksit kaplı fotokatalitik özelliği sayesinde gerçekleştiren karolar aynı zamanda havadaki kirliliklere ve kötü kokulara karşı da mücadele eder. Bakterilerin önemli oranda giderilmelerine yardımcı olur. Ortamdaki sıcaklık farkından dolayı büyük sorun teşkil eden aynalarının buğulanmasına çözüm olarak geliştirdiği Deluxe özelliği, aynalarıyla buğulanmasını önlerken barındırdığı büyüteçli ayna seçeneği ile de makyaj, tıraş ihtiyaçlarında pratik bir kullanım sağlar. Protect ile seramiğin üzerindeki sır sayesinde karolar parlak görünür ve temiz kalır. VitrA tavsiye eden pek çok müşteri vardır. VitrA kullananlar, ürünlerin yapısından ve özelliklerinden son derece memnun olduklarını belirtir. Üretim dışında kullanım ve uygulama aşamaları için de ArGe çalışmalarını yürütür. Aynı zamanda karoların döşenmesi sırasında kolaylık sağlamak amacıyla geliştirdiği Fit sistemi ile beraber büyük, ağır ve ince karoların döşenmesinde meydana gelen yükseklik ayarlama sıkıntısını giderir. Böylece işlemlerin hızlanmasına yardımcı olur. VitrA tuvalet ürünleri de müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilir. V-Care Akıllı Klozet teknolojisi ise kapak sıcaklık ayarı, su sıcaklık ayarı, yıkama ayarları, kurutma sıcaklık ayarı, kötü koku emme özelliği ve enerji koruma seçenekleri ile bütünsel bir klozet devrimidir. Markanın ürünleri sayesinde farklı teknolojilerden güvenle faydalanabilirsiniz. VitrA tuvalet taşı kaliteli malzeme ve materyaller ile dizayn edilir. Özellikle farklı alanlara dekoratif bir dokunuş kazandırır. VitrA pisuvar erkekler için özel olarak üretilir. Böylelikle ev ve AVM gibi farklı ortamlarda kolayca kullanılabilir. VitrA satın almadan önce müşteri yorumlarını Trendyol'dan inceleyebilirsiniz. Böylelikle aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz.