"

VitrA Klozet

" araması için 337 sonuç listeleniyor

Pratik Kullanım ve Temizliğe Sahip Vitra Klozet Modelleri Trendyol'da!

Banyo aksesuarlarının doğru seçilmesi hijyenik kullanım açısından önemlidir. Özellikle klozet modelleri arasında bir tercih yaparken kaliteli, dayanıklı ve kolay temizlenebilir modeller seçilmelidir. Vitra klozet çeşitleri arasında ev ve umumi alan kullanımı için ideal birçok ürün mevcuttur. Vitra tarafından üretilen klozetler dayanıklı yapılarıyla dikkat çeker. Bu ürünlerin birçoğu uzun süre kullanılabilecek biçimde imal edilir. Seçenekler arasında asma ve yerden klozet gibi farklı modeller bulunur.

Markanın klozet seçenekleri; bağlantı şemalarına, taharet musluğu girişlerine ve ek özelliklerine göre farklı çeşitlere ayrılır. Ürünlerin arasında manuel ve elektrikli kapak özelliğine sahip çeşitler de vardır. Vitra klozet modelleri kaliteli özelliklere sahip olarak üretilir. Bu çeşitler arasında tasarım açısından dikkat çeken ürünler de vardır. Kategoride, banyonuzun dekorasyonuna uygun modeller bulabilirsiniz.

Hijyen Sağlayan Vitra Klozet Modelleri Nelerdir?

Hijyen Sağlayan Vitra Klozet Modelleri Nelerdir?

Vitra tarafından tasarlanan modeller hijyenik kullanım özelliğine sahiptir. Bu ürünlerde, gövde ve kapak kısımları kolay temizlenebilir malzemeyle kaplanır. Bazı çeşitlerde ise hijyeni destekleyen ekstra özellikler bulunur. Vitra Integra asma klozet buna örnek gösterilebilir. Bu ürünler, gömme rezervuarlarla kullanılmak için uygun yapıdadır. Özel geliştirilmiş Vitra asma klozetleri hijyenik kılan bir diğer detay da taharet musluklarının sıva altından bağlanmasıdır.

Vitra ürünlerini klozet, kapak, rezervuar ve ek aparatlar içeren setler hâlinde bulabilirsiniz. Integra serisinde yer alan Rim Ex takımları buna örnek gösterilebilir. 62 cm yüzeye sahip olan modeller geniş bir kullanım alanı sağlar. Vitra Sento klozet modellerinde taharet borusu girişleri yandandır. Bu sayede güçlü bir tesisat bağlantısı kurularak kullanım esnasında hijyen sağlanır. Bazı modellerde tesisat bağlantısı yerden tek olarak yapılır. Orta segmentte yer alan Vitra Metropole klozet buna örnek gösterilebilir. Bu çeşitlerde su tahliyesi doğrudan aşağıya yapılır. Klasik tasarıma uygun olan bu modellerde de sıva altı taharet bağlantısı bulunur. Metropole serisindeki ürünler 54 cm’lik yüzey ölçüsü ile geniş bir kullanım alanı sağlar.

Vitra akıllı klozet, özel donatıları sayesinde hijyenik kullanım sağlar. Bu modeller dokunmadan çalışan bir yapıdadır. Söz konusu klozet çeşitlerinde uzaktan kumanda ile aktifleşen cihaz ve sensörler bulunur. Taharet musluğu ve kapak kumanda düğmeleriyle aktif edilir. Vitra V Care akıllı klozet bu biçimde çalışan tasarımlara örnek gösterilebilir. Bu modelde, suyun ve oturma alanının sıcaklığını kumandayla ayarlamak mümkündür. Taharet suyunun tazyik seviyesi de yine uzaktan kontrol edilen sensörlerle belirleyebilirsiniz. Bu seride yer alan comfort modellerinde oturma yeri ve kapak otomatik olarak açılıp kapanır. Özel geliştirilmiş sensörler sayesinde, klozete yaklaşıldığında kapaklar kendiliğinden aktifleşir. Vitra otomatik klozet çeşitleri, hijyeni en üst seviyeye çıkaran yapıdadır. Bu seride yer alan bazı çeşitlerde masajlı yıkama özelliği de mevcuttur.

Akıllı modellerden bazılarında oturma yerinde ısıtma bulunur. Bu ürünler, kış aylarında soğuyan banyolarda ideal bir kullanım sağlar. Vitra ısıtmalı klozet çeşitlerinin sıcaklık seviyeleri kumandaylae kolaylıkla ayarlanabilir. Bu çeşitlerde, taharetten sonra aktifleşen kurutucu da bulunur.

Tasarımlarına Göre Farklı Zevklere Hitap Eden Vitra Klozet Modelleri

Tasarımlarına Göre Farklı Zevklere Hitap Eden Vitra Klozet Modelleri

Estetik değerler klozet seçimi yaparken dikkat edilebilecek bir kıstastır. Vitra klozetler, tesisata entegre edilerek yıllar boyunca kullanılır ve evin ayrılmaz bir parçası hâline gelir. İyi tasarlanmış bir model banyonun şık görünmesini sağlar. Vitra siyah klozet çeşitleri bu açıdan iyi bir tercih olabilir. Bu ürünler arasında parlak ve mat siyah renkte olanlar vardır. Banyonuza farklı bir hava katmak isterseniz Vitra Central Rim Ex klozet seti gibi koyu renkli ürünleri tercih edebilirsiniz.

Metropole serisi estetik bir seçim yapmak isteyenler için ideal yapıdadır. Kavisli bir dizayna sahip olan bu ürünler oldukça şık bir görünüme sahiptir. Söz konusu kavisli tasarım aynı zamanda rahat bir oturma alanı sağlar. Ross Lovegrove tarafından dizayn edilen seride siyah ve beyaz modeller yer alır. Minimal ve fütüristik bir görünüme sahip olan bu ürünler, şıklığa önem veren kişiler için uygundur. Vitra ürünleri arasında taupe adı verilen özel bir renge sahip olan modeller de mevcuttur. Koyu gri ile kahverengi arasında olan bu renk, banyolarda güzel bir görünüm yaratır. Markanın tasarımları arasında bulunan Plural modeller söz konusu tasarıma örnek gösterilebilir. Banyonuza özel bir stil kazandırmak için Vitra gri klozet çeşitlerini tercih edebilirsiniz.

Vitra Matrix klozet modelleri, banyosunda şıklığa önem veren kişiler için ideal bir tasarımdadır. Bu modeller duvara dayalı olarak dizayn edilir. Aşağı doğru daralan gövde, suyun rahat bir biçimde tahliye olmasını sağlar. Beyaz renkte olan bu modeller, bulundukları yerde şık bir görünüm yaratırlar. Bu ürün, aşağı doğru daralan bir dizayna sahiptir. Rezervuara basıldığında atık su doğrudan bu şekilde tahliye edilir. Minimal tasarımıyla dikkat çeken bu ürün, şıklığı ve hijyenik kullanımıyla dikkat çeker. Duvara dayalı yapıda olan Vitra norm klozet çeşitleri de bu modellere benzer bir tasarıma sahiptir.

Duvara dayalı olarak tasarlanan bir diğer model de Vitra Central klozettir. Bu ürün, beyaz renk tasarımıyla bulunduğu yerde şıklık yaratan bir yapıdadır. Minimalist dizayna sahip bu klozet, birçok banyo dekorasyonu için uyumludur. Central serisi, göz zevkine hitap edecek detaylara sahiptir.

Vitra Klozet Modelleri Dayanıklı ve Kaliteli midir?

Vitra Klozet Modelleri Dayanıklı ve Kaliteli midir?

Vitra klozet ürünleri EPD belgesine sahiptir. EPD (Environmental Product Declaration), sürdürülebilir ve çevre dostu üretim hakkında uluslararası standartları belirleyen bir protokoldür. Bu belge, ürünlerin sürdürülebilirliğe uygun olduğunu yani minimal kaynak kullanılarak üretildiğini belirler. Vitra klozetleri, az miktarda su tüketerek yüksek performans sağlayan bir tasarıma sahiptir. Bu ürünler, ev bütçenize ve çevreye faydalı bir yapıdadır.

Vitra tarafından üretilen klozetleri kaliteli kılan bir diğer detay da malzeme kalitesidir. Bu modeller özel seramik materyalden imal edilir. Seramik, parlaklığını uzun süre koruyan bir maddedir. Bu malzemenin bir diğer özelliği de kolay temizlenebilir olmasıdır. Seramik, yapısını yıllar boyunca muhafaza eder. Bu materyalden üretilen klozetlerde hızlı aşınma ve yıpranma durumları olmaz. Klozetlerin taharet muslukları ve diğer metal ögeleri de paslanmaz çelikten imal edilir. Vitra kemer klozet ve diğer modellere dâhil olan çelik musluklar kir tutmayan yapıları sayesinde hijyenik bir kullanım sağlar.

Vitra elektrikli klozet sistemlerinde, ürünün el değmeden çalışmasını sağlayan bir aksam bulunur. Rezervuar, taharet, kapak ve kurutma aparatlarını harekete geçiren bu sistemler özel sensörlerle donatılır. Vitra sensörlü klozet çeşitleri aynı zamanda ergonomik yapıdadır. Vitra gömme klozet ve diğer modeller, ideal bir oturma alanına sahiptir. Ürünler bu sayede kullanım esnasında rahatlık sağlar. Kapak, musluk ve tesisat bağlantıları klozetin kalitesini etkileyen unsurlardır. Özel olarak geliştirilen Vitra klozet kapağı çeşitleri, termoplastik materyalden imal edilir. Bu malzeme, ürünün dayanıklı bir yapıya sahip olmasını sağlar. Vitra kumandalı klozet ve manuel modeller, materyal kaliteleri sayesinde yıllar boyunca sorunsuz kullanılabilir.

Klozetlerin iç ve dış yüzeylerinin sürekli temiz kalması, dayanıklılık açısından önemli bir konudur. Vitra kendini temizleyen klozet çeşitleri bu açıdan avantajlı bir yapıdadır. Akıllı modellerde temizlik fonksiyonu, kullanımdan sonra otomatik olarak gerçekleşir. Bu sistemler, klozetin her seferinde ilk günkü gibi hijyenik olmasını sağlar. Akıllı sisteme sahip tasarımlar belirli hastalıkları olan kişiler, yaşlılar ve çocuklar için idealdir. Vitra engelli klozet çeşitlerinde bu özelliğin bulunduğunu görebilirsiniz.

Markanın tasarımları yüksek ağırlık kaldırma kapasitesine sahiptir. Söz konusu modeller, üretim aşamasında test edilmiş ve ağırlık dirençleri ispat edilmiştir. Vitra Shift klozet gibi asma modeller, 300 kiloya kadar basınca dayanıklıdır. Bu özellik, ürünlerin sağlam olmasını sağlar. Klozetler, tesisata bağlandıktan sonra uzun süre sorunsuz biçimde kullanılabilir.

Banyonuzla Uyumlu Vitra Klozet Seçenekleri Arasından Nasıl Seçim Yapabilirsiniz?

Banyonuzla Uyumlu Vitra Klozet Seçenekleri Arasından Nasıl Seçim Yapabilirsiniz?

Banyonun büyüklüğü, seçim yaparken dikkat edilmesi gereken bir husustur. Klozetin rahat bir kullanım sağlaması için doğru ölçülerde olması gerekir. Geniş bir alanınız varsa Vitra Arkitekt klozet modellerini tercih edebilirsiniz. Bu ürünlerde oturma yüzeyi büyük ve rahat bir yapıdadır. Arkitekt serisi ürünler, şık tasarımlarıyla da dikkat çeker.

Banyonuzda küçük bir alanınız varsa Vitra Nuova klozet serisi sizin için ideal bir yapıdadır. Bu çeşitler, yerden bağlantılı olarak dizayn edilir. Ürün, zeminden tesisat bağlantısı yapılarak kullanılır. Nuova modelleri az yer kaplayan bir yapıdadır. 56 cm yüzey alanına sahip bu ürünler, dar ölçülerde olan banyolarda kullanılmak için uygundur.

Klozetin yerleştirileceği bölge seçim yaparken dikkat edilebilecek bir husustur. Lavabo, banyo dolabı, küvet veya duşakabin yanına konumlandırılan klozetlerin minimal yapıda olması gerekir. Bu sayede geniş ve rahat bir kullanım alanı sağlanabilir. Vitra kare klozet çeşitleri bu tür alanlar için ideal bir yapıya sahiptir.

Hijyenik ve pratik bir kullanım için Vitra kanalsız klozet modellerini tercih edebilirsiniz. Bu ürünlerde rezervuar kanalı bulunmaz. Sifon aktif edildiğinde, su doğrudan gövde içinde dolaşır ve kısa sürede temizlik sağlar. Vitra oluksuz klozet modelleri aynı zamanda tasarruf sağlayan bir yapıdadır. Bu ürünler kafeterya ve otel tuvaleti gibi umumi alanlarda kullanılmak için uygundur. Klasik banyo tasarımına uygun Vitra kanallı klozet ürünleri de mevcuttur.

Anaokulu, AVM, restoran gibi alanlardaki tuvaletlerde Vitra çocuk klozetlerini görmek mümkündür. Çocukların boyuna uygun olarak dizayn edilen bu ürünler hijyenik kullanım açısından idealdir. Markanın çocuk klozetlerinde otomatik temizleme fonksiyonu mevcuttur. Söz konusu fonksiyon, çocukların tuvalet kullanımında hijyeni arttırır. Arkitekt serisinde bulunan Vitra kurbağa klozet ürününü çocukların seveceği eğlenceli bir görünüme sahiptir. Kurbağa şeklinde tasarlanan model, anaokulu ve kreş tuvaletleri için de uygundur.

Gömme yapıda olan Vitra geberit klozet de ev kullanımı için idealdir. Bu ürün, tesisata kolay bir biçimde bağlanır. Özel olarak geliştirilen modeller, farklı tipteki banyolar için uygundur. Minimal olarak dizayn edilen ürünler banyo dekorasyonuna uyum sağlayan özelliğe sahiptir.

Vitra Klozet Modellerini Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Vitra Klozet Modellerini Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Klozetin tesisat bağlantısı, satın alırken dikkat edilebilecek bir detaydır. Klasik tasarımlar genellikle arkadan çıkışlıdır. Bu modeller, eski tip banyolar için uygundur. Vitra Yeni Akdeniz klozet söz konusu tasarımlara örnek gösterilebilir. Bu üründe taharet borusu ve rezervuar su girişi, ara musluklara spiral hortumlar yoluyla sabitlenir. Söz konusu model, özel yapısı sayesinde hijyenik bir kullanım sağlar.

Banyonun alan kullanımı da seçim yaparken göz önünde bulundurabileceğiniz bir husustur. Vitra duvara sıfır klozet ürünleri dar alanlar için ideal yapıdadır. Seçim yapmadan önce, banyonuzun ve klozetin monte edileceği alanın ölçülerini almanız faydalı olur. Sonrasında ürünlerin ebatlarını inceleyebilir ve bu şekilde uygun bir tercih yapabilirsiniz. Gömme yapıya sahip olan Vitra T4 klozet, kullanıldığı yerde küçük bir alan kaplayan bir modeldir. Bu ürünün kapladığı yer az olsa da oturma yüzeyi geniş ve rahattır.

Rezervuar bağlantısı klozet seçiminde önemli bir rol oynar. Üstten bağlantı sağlanan bir yapıda olan Vitra Form 300 klozet, klasik banyo dizaynına uygundur. Bu modeller, harici sifon kullanımı için idealdir. Bazı rezervuar çeşitleri, doğrudan tesisatın içinde konumlandırılır. Bu modellerde, duvara monte edilen bir düğme veya sensör bulunur. Vitra Marin klozet gibi gömme tasarımlar söz konusu sifon çeşitleri için uygundur. Banyonuzda alandan tasarruf etmek isterseniz bu çeşitleri tercih edebilirsiniz. Dilerseniz, bu aparatın dâhil olduğu Vitra rezervuarlı klozet ürünlerini de alabilirsiniz.

Pratik ve hijyenik bir kullanım için ürünlerin ek özelliklerine de dikkat edebilirsiniz. Vitra sıcak sulu klozet modelleri rahat bir kullanım sağladığı için tercih edilebilir. Bu modeller, hijyenik olmakla birlikte konforlu bir yapıdadır. Vitra kumandalı klozet ürünlerinin birçoğu su ısısını ayarlama özelliğine sahiptir. Bu kategoride seçim yaparken, ihtiyaç ve beklentilerinizi dikkate almanız faydalı olabilir.

Vitra Klozet Modellerinin Fiyatları Nasıldır?

Vitra Klozet Modellerinin Fiyatları Nasıldır?

Vitra klozet fiyatlarını belirleyen etkenlerin başında ürün modelleri gelir. Markanın ürün gamında bulunan her tasarımın farklı özelliği vardır. Örnek olarak, standart banyo dizaynına uyum sağlayan Vitra S50 klozet modelleri uygun fiyatlara sahip olabilir. Bu model, ekonomik bir seçim yapmak isteyenler için uygundur. Vitra Nest klozet fiyat aralıkları standart modellere göre biraz daha yüksek olabilir. Özel bir dizayna sahip olan bu ürünler, şık ve kullanışlı yapılarıyla dikkat çeker. Bütçe araştırması yapmadan önce, klozetten olmasını istediğiniz kriterleri belirlemeniz faydalı olur.

Vitra renkli klozet modelleri arasında birçok farklı tasarımcı tarafından dizayn edilen ürünler vardır. Modeller arasında NOA, Ross Lovegrove gibi endüstriyel tasarımcıların imzasını taşıyan klozetleri görmek mümkündür. Söz konusu ürünler, özel yapıda olduğu için fiyatları standart modellere göre daha yüksek olabilir.

Aksesuarlar ve sistemler de bütçe araştırmasına dâhil edilmelidir. Klozetin performansı büyük ölçüde üzerinde bulunan aksesuarlara bağlıdır. Vitra Bergama klozet kapağı gibi aksesuarlar, ürünün kullanım ömrünü arttırır. Doğru aksesuarları seçmek fiyattan uzun vadede tasarruf edilmesini sağlar. Termoplasttan üretilen Vitra model kapaklar, hijyenik yapıları sayesinde yıllar boyunca kullanılabilir. Bu ürünler, sizi tekrar tekrar aksesuar değiştirme zahmetinden kurtarır. Bu açıdan, fiyat konusunda araştırma yaparken Vitra Efes klozet gibi ürünleri de dâhil edebilirsiniz. Ayrıca, ürünün tesisat bağlantısının sağlam yapılması için Vitra klozet iç takımı fiyatlarını da eş zamanlı olarak araştırmanız faydalı olur.

Fiyatlara karar verirken ihtiyaçlarınıza uygun seçimler yapmanız da önemlidir. Vitra Selena klozet gibi klasik modeller nispeten uygun bütçelerle satışa sunulabilir. Banyonuzda alandan tasarruf etmek için Vitra S20 klozet gibi duvara tam dayalı ürünleri tercih edebilirsiniz. Minimal ve az yer kaplayan bir tercih yapmak isterseniz Vitra gömme klozet fiyatlarına da bakabilirsiniz.

Marka tarafından üretilen bütün modeller hijyenik yapıya sahiptir. Bunun sebebi, ürünlerin kaliteli seramikten imal edilmesidir. Ancak Vitra clean klozet gibi ek hijyen özelliklerine sahip çeşitler de mevcuttur. Bu modellerde otomatik yıkama ve sensörlü temizlik özelliği vardır. Özellikle çocuk, yaşlı ve hasta olan evlerde Vitra hijyen klozet ürünleri tercih edilebilir.

Temizliği ve şıklığı banyonuza taşıyan Vitra klozet takımı modellerini Trendyol üzerinden satın alabilirsiniz. Buradan ürünlerin özelliklerini detaylı inceleyebilir ve karşılaştırabilirsiniz. Web sitesi ya da uygulama üzerinden giriş yaparak bu kategoride yer alan ürünleri kolaylıkla sipariş edebilirsiniz. Kullanıcı deneyimlerini yorum ve puanlamalar üzerinden öğrenebilirsiniz.