placeholder
"

Viva

" araması için 344 sonuç listeleniyor

Viva Ürünleri ile Mutlaka Edinmen Gereken Ürünler

Geçmişten günümüze kadar insanların en çok dikkat ettiği noktalardan biri koku olmuştur. Güzel kokmak hem özgüven kaynağı hem de kişiye doğal bir güzellik katmakta yardımcı olmaktadır. Özgüveni geliştiren temel unsurlardan olmasının yanı sıra özgüveni sarsılmaz bir biçimde sergilemekte de işe yaramaktadır. Güzel kokan bir insanın diğer insanlar üzerinde pozitif bir etki bıraktığı bilimsel kanıtlarla kanıtlanmıştır. Günümüzde birçok farklı parfüm çeşidi bulunmaktadır. Bu parfümler günümüzde birçok sentetik yağ kullanılarak üretilmektedir. Fakat geçmişte parfümler doğal yağlar kullanılarak çiçeklerin özlerinden elde edilmekteydi. Bunu yapması hem zaman alıcı hem de biraz maliyetli olmasından dolayı günümüzde bu sentetik yağlar kullanılarak hızlı bir biçimde gerçekleştirilmeye çalışılmaktadır. Fakat sentetik yağlar kullanılarak üretilen parfümlerin insan sağlığı üzerinde olumsuz etkilere sahip olduğu da kanıtlanmıştır. Bundan dolayı doğal etkilere sahip olan parfümler insan vücudu üzerinde kullanmak çok daha faydalıdır. Viva sizlere bu harika deneyimi keşfetmeniz için olanak sunmaktadır. Doğal parfümlerin üretiminde önemli bir role sahip olan markanın uzun süre kalıcılığını koruyan parfümleri sayesinde sizlerde güzel kokunuzu sergileyebilirsiniz. Bu sayede hem çok daha özgüvenli görünür hem de diğer insanlar üzerinde kolay bir şekilde pozitif etki bırakabilirsiniz. Parfümün kökeni tam olarak bilinmese de Mezopotamya’da Mısırlıların ve Perslerin ilk parfümü ürettikleri bilinmektedir. Parfümünün ilk üreticisinin bir kadın olduğu da tahmin edilmektedir. İlk olarak dini törenler için kullanılma amacı ile hazırlanan parfümler zamanla sanata dönüşüp insanoğlunun harika icatlarından birine dönüşmüştür. Mısır’da Güneş tanrısı Ra’nın teri olarak bilinen parfüm özellikle dini törenlerde krallar ve üst düzey yetkililer tarafından oldukça fazla kullanılmaya başlanmıştır. O kadar fazla kullanılmaya başlanmıştır ki krallar çoğu yerde parfüm şişeleri ile resim edilmeye başlanmıştır. Çiçek özlerinden ve yağlardan üretilen parfüm ününü dünyaya yavaş yavaş salmıştır. 1190 yılında yavaş yavaş Avrupa’ya kadar gelen parfüm Paris’e geldikten sonra bütün dünyada dev bir sektör halini almıştır. Parfümler zamanında statünün bir sembolü yerine geçecek öneme sahipti. Persler döneminde güzel kokan biri mutlaka önemli bir statüye sahiptir diye bir algı oluşmuştu. Viva Cappio parfüm sizlere bu eşsiz deneyimleri sunmak için özel olarak üretilmiş değerli bir parfümdür. Bu parfüm sayesinde hem özgüveninizi tazeleyebilir hem de çok güzel kokulara sahip olabilirsiniz.

Parfüm Seçerken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Birçok şey gibi parfümde insana özgü olarak üretilmiş bir üründür. Her insanın yağ dokusu kendine has kokusu farklı olduğu için parfümler her kişinin teninde farklı etkiler yaratabilirler. En yakın arkadaşınız da çok güzel kokan bir parfüm sizin teninizi uyumlu olmayabilir. Bunun önüne geçmek için bir parfüm almadan önce kendi cildinizde denemeniz gerekir. Cildiniz ile uyumlu olan parfümü bulduktan sonra parfümü kat kat uygulayarak kalıcılığını artırabilirsiniz. Örneğin duşta duş jeli kullanarak yıkanma duştan sonra da cildi nemlendirdikten sonra parfümü uygulama hem parfümün kalıcılığını artıracaktır hem de çok daha güzel bir kokuya sahip olmanızı sağlayacaktır. Parfümlerin ciltte kalıcılığı yaşa ve cinsiyete göre oldukça değişkenlik gösterir. Yoğun tempolu bir günde kalıcılığı yakalamak için baharatlı ve odunsu notaların sahip olan parfümleri kullanmanız hem enerjinizi arttıracak hem de parfümün derinizde kalıcılığını arttırmış olacaksınız. Seçeceğiniz bir ürünün bileşenleri size en iyi yansıtan şeyler olmalıdır. Size en iyi yansıtan ürünün bulmak için derinize önce sıkmalı yarım saat sonra da parfümün derinizde bıraktığı etkiyi esas alarak o ürünü değerlendirmelisiniz. Parfüm seçiminde mevsimlerde oldukça önem teşkil etmektedir. Viva parfüm hem yaz aylarında hem de kış aylarında rahatlıkla kullanabileceğiniz sizlere özel güzel parfümler üretmektedir. Yaz aylarına hitap eden en güzel kokular hafif kokulardır. Baskın ve egzotik olarak nitelendirilen ağır kokular ise kış aylarında kullanmanız için oldukça uygundur. Ten rengi de parfüm seçiminde oldukça etkili olan bir diğer etmendir. Özellikle baharatlı koku tercih ederken açık renkli mi yoksa esmer tenli mi olduğunuzu göz önünde bulundurarak almalısınız. Çünkü beyaz tenli bireylerde çok daha az bir etkiye sahip olabilir. Hormonal değişimler de parfümün cildinize nasıl bir etki bıraktığını etkileyen en önemli hususlardır. Şekerli koku tercih etmek isteyen kişiler genellikle orta yaşa mensup insanlar olmaktadır. Çünkü hormonal değişimin minimum olduğu bu dönemlerde bu kokuların hem kalıcılığı hem de deride bıraktığı etki optimal düzeyde olmaktadır. Oldukça yoğun kokuları tercih etme yaşı ise genel olarak 30’lu yaşlar olarak tarif edilmektedir. Bütün bu noktaları göz önünde bulundurarak kolay bir şekilde kendinize ve sizin tarzınızı yansıtan parfümü seçebilirsiniz.

Viva Parfüm ile Muhteşem Kokmak Artık Sizlerle Birlikte

Parfüm kullanmak her üründe olduğu gibi belirli bir teknik ister. Bu tekniği kullanarak hem parfümün kalıcılığını arttırabilir hem de çok daha güzel kokmayı sağlayabilirsiniz. Her şeyden önce parfümün günümüzde kimyasal etmenlerden oluşan bir ürün olduğunu göz önünde bulundurarak cilt sağlığınıza zarar vermeyecek uzaklıkta sıkmaya özen göstermelisiniz. Cilt sağlığınıza zarar vermeyecek şekilde 15 cm uzaklıkta sıktığınız parfümler hem daha kalıcı etki bırakacak hem de sizi rahatsız etmeyecektir. Parfümler kimyasal yolla koku yayılımı sağlayan ürünler olduğu için sıcaklık bu yayımda da en etkili faktörlerden biri olacaktır. Vücutta ısıların en yoğun olduğu bölgelere parfümleri sıkmak hem kalıcılığı arttıracak hem de en doğru ve en yoğun kokulara sahip olmanızı sağlayacaktır. Viva Cappio parfüm kokusu bu yöntem ile hem daha uzun süre sizlerle beraber olacak hem de sizlere en yoğun koku deneyimleri sunacaktır. Parfümü bilek içleri, kulak arkası, göğüs kafesi gibi yerlere sıkmak hem kalıcılığı arttıracak hem de sizlere eşsiz bir koku deneyimi sunacaktır. Duştan sonra gözeneklerinizin en açık olduğu saatte parfüm kullanmak sizlere oldukça fazla etkiye sahip parfüm deneyimi sunacaktır. Çünkü temiz cilde uygulanan parfüm en güzel kokuya sahip olmanızı sağlayacaktır. Böyle uygulanması çok daha sağlıklıdır. Parfümleri serin ve nemsiz bir yerde saklamak onun ömrünü uzatan etmenler arasında yerini alır. Viva Cappio Lola parfüm kullananlar yorumlarında bu noktalara beğendiklerini ve en sağlıklı sonuca ulaştıklarını belirtmişlerdir. Kullanıcı yorumlarından hareketle aldığınız parfümlerin sizleri yanıltmayacağı bilinen bir gerçektir. Kullanıcı yorumlarına dikkat ederek kullanılan parfümlerin hem daha sağlıklı ve uzun ömürlü sizleri idare ettiği hem de en temiz kokuya sahip olmanız için ilerlemeniz gereken yolları sizlere açık ettiği de bilinen bir gerçektir. Viva Cappio Diva parfüm kullananlar yorumlarında bütün bu kurallara değinmişlerdir.

Viva Cappio parfüm içeriği en sağlıklı ve cilde en az zarar veren bileşenlerden oluşmuş özel bir içeriktir. Bu içerik sayesinde hem daha sağlıklı hem de en temiz kokulara sizlerde sahip olabilirsiniz. Parfüm içeriğini bildikten sonra sizlere düşen tek görev gidip kendi teninize uygun olan parfümü en doğru şekilde seçmektir. Günümüzde en sık karşılaştığımız temizlik ürünlerinden biri tuvalet kağıtlarıdır. Hijyen açısından en çok işimize yarayan ve bizlere en fazla yardımcı olan ürünlerden biri olan tuvalet kağıdı seçimi hayatımızda önemli bir yer kaplamaktadır. Çünkü bizler için önemli olan tuvalet kağıdı sağlığımıza en fazla etkileyen hijyenik ürünlerden biridir. Tuvalet kağıdının ilk üretimi çok eski tarihlere dayanmaktadır. Kağıdı bulan Çinliler bu maddenin temizlikte de kullanılabileceğini bir süre sonra keşfetmişlerdir. Temizlikte kullanılabilecek şekilde geliştirilmesi çağlardan çağlara uzanmıştır. En son günümüzdeki halini aldığında ise tuvalet kağıdı artık her evde bulunan bir ürün haline gelmiştir. Tuvalet kağıtları sadece temizlikte değil birçok farklı alanda da kullanılabilme imkan sağlamaktadır. Viva tuvalet kağıdı sahip olduğu sağlam dokusu ile temizlikte kendi rakiplerinin önüne geçmektedir. Sağlam dokuya sahip olmak bir tuvalet kağıdı için olmazsa olmaz özelliklerden biridir. Viva tuvalet kağıdı yorum ve puanlarına bakarak müşteri memnuniyetini sizler de açık bir şekilde görebilirsiniz. Bu şekilde hem sağlıklı bir tuvalet kağıdına sahip olur hem de hijyenik açıdan içiniz rahat olur. Tuvalet kağıdı günümüzde çok farklı porsiyonlarda satılmaktadır. Viva tuvalet kağıdı 32’li seçeneği tuvalet kağıtlarının en fazla sayıda satıldığı setlerden biridir. Bu sayede tuvalet kağıdı ihtiyacınızın büyük bir kısmını karşılamış olursunuz. Viva tuvalet kağıdı 24’lü onu takip eden bir diğer tuvalet kağıdı setidir. Hem çok kaliteli hem de çok fazla sayıda tuvalet kağıdı edinebilmenizi sağlayan bu setler sayesinde tuvalet kağıdı alışverişinizi dengeleyebilirsiniz. Viva tuvalet kağıdı 16’lı size ve ailenize ihtiyaç duyduğunuz tuvalet kağıdı miktarına çok kolay bir şekilde sağlamaktadır. Viva tuvalet kağıdı 8’li minimum düzeyde satılan tuvalet kağıdı setlerinden biridir. Çok az sayıda bir aileye sahipseniz veya tek yaşıyorsanız bu tuvalet kağıdı sizi uzun bir süre idame edecektir. Tuvalet kağıdı üretilirken selüloz en fazla kullanılan maddedir. Selüloz hem tuvalet kağıdının dayanıklılığını arttıran hem de tuvalet kağıdını çok kolay çözülmesini sağlayan bir maddedir. Bu nedenle doğal selülozdan üretilmiş tuvalet kağıtlarını kullanmaya maksimum özen göstermeniz gerekir. Çünkü yanlışlıkla dahi olsa tuvalete tuvalet kağıdı atılabilir. Yapay selülozdan üretilmiş tuvalet kağıtları bu nedenle tuvalette ciddi tıkanmalara neden olabilir. Bunun önüne geçmek için de doğal sayılar özel üretilmiş tuvalet kağıtlarını kullanmaya maksimum özen göstermelisiniz.

Viva Kağıt Havlu ile Hijyen Artık Kapınızda

Hem kurutma da hem de temizleme de rahatlıkla kullanılabilecek kağıt havlular günümüzde hijyen sağlamak adına kullanılır. Oldukça sıklıkla kullanılan bu ürünlerin teknolojisi günümüzde en ileri seviyeye ulaşmıştır. Kağıdın temizleyici özelliğinden en fazla faydalanılarak oluşturulmuş ürünlerden biri kağıt havlulardır. Kağıt havlular sayesinde birçok farklı alanda etkili ve hijyenik temizlik yapılabilir. Viva kağıt havlu sizlere bu etkili temizliği maksimum ölçülerde sağlamaktadır. Kağıt havlunun emici özelliğinden fazla olması bu noktada oldukça önemlidir. Kağıt havlunun emiciliğinin fazla olmasından yararlanılarak yapılan temizlikler de oldukça hijyenik bir sonuç elde etmiş olursunuz. Kağıt havlu tercihinde dikkat etmeniz gereken en önemli nokta doğal bileşenlerden üretilmiş olmasıdır. Doğal bileşenlerden üretilmemiş olan havlular insan sağlığı üzerinde ciddi yan etkilere sahip olabilir. Tuvalet kağıdı için de geçerli olan bu kurallar kağıt havlular için de geçerlidir. Çünkü yapay içeriklere sahip olan kağıt havlular insan derisi üzerinde istenmeyen sonuçlara neden olabilir. Bunun önüne geçmenin en kolay yolu da doğal içeriklere sahip olan kağıt havlu kullanmaktır. Viva kağıt havlu doğal bileşenler ile üretilmiş özel bir üründür. Bu ürün sayesinde hem kendi vücudunuzda hem de dilediğiniz alanda etkili bir temizlik yapabilirsiniz. Viva havlu 12’li seçeneği ile doğal üretilmiş olan bu ürünün fazlaca sayıda sahip olmanızı sağlayan bir settir. Viva kağıt havlu sadece sahip olduğu doğal bileşenler ile değil yumuşak dokusu ile de dikkat çeken önemli bir üründür. Sahip olduğu bu yumuşak doku sayesinde hem cildinizi hem de yüzeylerinizi nazik bir şekilde temizlemeye yarar. Cildinizi nazikçe temizlemeye yarayan bu ürün bunun için özel olarak üretilmiştir. Kağıt havlu kategorisinde öne çıkan ürünlerden biri olan diva kağıt havlu bu nedenle rakiplerini önüne geçen önemli bir ürün kategorisinde yerini alır. Ürettiği kişisel bakım ve ev temizlik malzemeleri ile dikkat çeken marka üretmiş olduğu kağıt havlu kategorisinde de farkını ortaya koymaktadır. Tuvalet kağıdı üretiminde de oldukça hijyenik bir şekilde davranan marka bu kategoride de öne çıkan markalardan biridir. Tuvalet kağıdı üretiminde özellikle doğal selüloz kullanmayı temel ilke edinen marka bu sayede kolayca çözünebilen ve hijyenik tuvalet kağıtları üretimine katkıda bulunmaktadır.

Ülkemizde kurulmuş olan ve kişisel temizlik ürünleri ev temizlik ürünleri kategorisinde ürünler üreten marka doğal içerikleri ile dikkat çeken bir markadır. Doğal içerikler sayesinde oldukça sağlıklı ürünler üreten markanın bu sayede kullanıcıları oldukça memnun kalmaktadır. Sadece temizlik ürünleri ile değil ürettiği parfümler ile de dikkat çekmektedir. Parfümün kalıcılığı konusunda oldukça hassas davranan marka bu yönde ürettiği parfümler ile büyük beğeni toplamaktadır. Markanın sahip olduğu parfümler özellikle içerikleri sayesinde doğal ve kalıcılığı yakalamıştır. Bir takım parfüm teknikleri kullanılarak da bu kalıcılığı arttırmaya sizler de yardımcı olabilirsiniz. Bu tekniklerden ilki parfümü temiz cildinize uygulamaktır. Özellikle duştan sonra nemlendirilmiş cilde parfümü uygulamak en yüksek düzeyde kalıcılığı yakalamaya yönelik atılmış oldukça önemli bir adımdır. İkinci adım ise doğru yerlere parfümü doğru bir şekilde sıkmaktır. Doğru yerlere sıkılmış parfümler sayesinde hem yoğun kokulara sahip olur hem de uzun bir süre kokuyu üzerinizde taşırsınız. Markanın sahip olduğu bir diğer ürün de tuvalet kağıdıdır. Tuvalet kağıtları doğal selülozdan üretilmeleri nedeniyle hem suda kolayca çözünür hem de cildinize herhangi bir yan etki de bulunmaz. Bu bir tuvalet kağıdı için oldukça önemli bir unsurdur. Kağıdın temizleyici özelliği keşfedildikten sonra üretilmiş olan tuvalet kağıdı hijyenik olmak zorundadır. Özel bölgeler içinde tek seferlik de olsa kullanılan tuvalet kağıtları ciltte herhangi bir reaksiyon oluşmaması için doğal üretilmelidir. Tuvalet kağıdı üretiminde dikkat edilmesi gereken 2 husus da kolay çözünebilmesidir. Suda kolay bir şekilde çözülmesi gereken tuvalet kağıtları bu nedenle doğal selülozdan üretilmelidir. Tuvalet kağıdının çözünürlüğü ile kat sayısı arasında herhangi bir ilişki yoktur. Burada önemli olan nokta tuvalet kağıdının ne kadar doğal selülozdan üretildiğidir. Çünkü doğal selüloz suda kolayca çözünebilen bir maddedir. Markanın kağıt havlu üretiminde de iddialı bir tutumu olduğu hemen fark edilebilir. Kağıt havlu yüzeysel temizliklerde ve cilt temizliğinde kullanılan ilk ürünler arasında yer alır. Bu nedenle kağıt havlu üretiminde de oldukça hassas yaklaşmak gerekmektedir. Kağıt havlu seçiminde dikkat edilmesi gereken en önemli özellik kağıt havlunun dayanıklı olmasıdır. Dayanıklı olması temizlik açısından oldukça önemlidir. Marka bu konuda da kendini kanıtlayan bir tutum sergilemektedir. Viva hakkında detaylı fiyat bilgisi için Trendyol sitesini ziyaret etmenizi öneririz.