"

Vivet Ağda

" araması için 1362 sonuç listeleniyor
Vi-vet Vivet Ilık Ağda 1000 Gr
Kargo Bedava
Vi vetVivet Ilık Ağda 1000 Gr
(7)
Vivet Ilık Ağda 1000 Gr
219 TL
Sepete Git

Vivet Ağda Modelleri ile Can Yakmayan Temizlik

2000 yılında Türkiye’de kurulan kozmetik markası Vi-vet, bireysel ve profesyonel ürünleri ile geniş bir kitleye hitap eder. Yüz de dahil olmak üzere vücudun her bölgesinden bulunabilen istenmeyen tüylere karşı geliştirdiği çeşitli ağda ve ağda sonrası uygulunabilecek kremler ile bilinir. Kozmetik, vücuttaki sorunları gidermek, daha güzel hale getirmek ve bakım yapmak amacıyla kullanılan malzemelerin tamamıdır. İstenmeyen tüyler, pek çok kişinin çözmeye çalıştığı bir problemdir. Bu problemden kurtulabilmek için çeşitli ürünler kullanılabilir. Tüy dökücü krem, lazer epilasyon, tıraş bıçağı ya da epilasyon aleti, tüylerden kurtulmak için kullanılan yöntemlerden bazılarıdır. Diğer bir yöntem olan ağda ise sık sık başvurulan bir yöntemdir. Bu yöntem, istenmeyen kıllardan kurtulmak amacıyla üretilen yapışkan maddelerdir. İnsandan insana değişiklik gösterebilse de genellikle iki ya da üç hafta kadar yeniden yapmanıza gerek yoktur. Vi-vet ağda, düzenli kullanıldığında tüyleri seyrekleştirmeyi ve kılların yeniden çıkma süresini uzatmayı hedefleyen bir markadır. Tüyler kısa olsa bile kökünden alarak cildinizin pürüzsüz olmasını sağlar. Markanın, Vi-vet kalıp, konserve, inci, pudralı, soyulabilir ağda gibi çok fazla çeşidi mevcuttur. Kullanılan malzemenin cildi tahriş etmemesi, kısa tüylere kadar alması ve tüylerin çıkış süresini uzatması gerekir. Kıllardan kurtulmak basit gibi görünse de acılı bir işlem haline gelebilir. Bu nedenle bazı hususlara dikkat edilerek yapılmalıdır. Bazı modeller kol, bacak ve karın gibi düz bölgeler için uygundur. Bazıları ise yüz ve bikini bölgesi gibi hassas bölgelere uygulanabilir. Bu nedenle doğru markaları tercih etmek çok önemlidir. Markanın pudralı çeşitleri, tüylerin beze kolayca yapışmasını ve böylece çok kısa tüylerin dahi alınmasını sağlar. Kılların tek seferde alınması çok önemlidir. Çünkü aynı yüzeyden tekrar tekrar geçmek, cildi tahriş edebilir. Bu işlem yaparken tüylerin çok uzun olmamasına, sürerken yukarıdan aşağıya doğru sürmeye özen göstermelisiniz. Bu işlem kalıp ya da kartuş ısıtılarak yapılır. Eriyen ya da bir makine yardımıyla eritilen ürün, vücuda doğrudan temas ettirilir. Bu nedenle çok sıcak olması cildinizi yakmanıza sebep olabilir. Markanın ürünleri, kullanımının pratik olması sebebiyle bu işlemi evinizde kolayca gerçekleştirebilmenizi sağlar.

Pratik Kullanımlarıyla Vi-vet Ağda Çeşitleri

Pratik Kullanımlarıyla Vi-vet Ağda Çeşitleri

Ağdanın pek çok çeşidi vardır. Cilt tipinize ve tüylerden kurtulmak istediğiniz bölgeye göre çeşitleri bulunur. En sık tercih edilenlerden bir tanesi de sir olarak bilinen eritilerek kullanılan ürünlerdir. Sir olanlar, düzenli kullanıldığında kılları seyrekleştirir. Vi-vet sir ağda çeşitleri, %100 doğal reçineden üretilir. Bir makine yardımıyla ısıtılarak bir spatula yardımıyla ürün, tüylerden kurtulmak istenilen bölgeye sürülür. Ardından üzerine bez yapıştırılarak çekilir. Sirlerin kartuş, el, roll on ya da azulen formda olan çeşitleri vardır. Vi-vet roll on ağda, düzenli kullanımda kılların seyrek ve geç çıkmasını sağlar. Başlığı sayesinde pratik bir kullanım sunar. Sadece kol, bacak ve karın gibi düz olan bölgelerde kullanılır. Özel ve hassas bölgelerde kullanılmamalıdır. Pudralı yapısı sayesinde kısa tüyleri bile kökünden alır. Pudralı olan çeşidi hassas ciltler için uygundur. Makine yardımıyla ısıtılarak kullanılan bir diğer model ise Vi-vet kartuş ağdadır. Bu çeşidi de tıpkı roll on olanlarda olduğu gibi pratik bir kullanım sunar. Başlığı sayesinde kolay sürülür. %100 doğal reçineden üretilir ve içerisinde şeker yoktur. Hassas, normal ya da tüm cilt tipleri için çeşitleri mevcuttur. Cildinize uygun olan modeli tercih etmek, kılları cildinizi tahriş etmeden kolayca alabilmenize olanak sağlar. Beze ihtiyaç duymadan bu işlemi yapabilmek isterseniz, Vi-vet el ağdası çeşitleri sizin için güzel bir alternatif olabilir. El ile uygulanabilen modellerin granül ve folyo olmak üzere iki çeşidi vardır. Folyo, kalıp şeklinde üretilir. Kalıp kırıldıktan sonra ihtiyaç duyulan miktar makinede ısıtılarak kullanılır. Tıpkı diğer ürünlerde olduğu gibi doğal reçineden üretilir. Hassas bölgeler için ideal bir üründür. Bez olmadan kullanılır. Kısa kılları bile kökünden alır ve düzenli kullanımda tüyleri seyrekleştirir. Pudralı olan çeşitleri hassas ciltler için üretilen ürünlerdir. Kullanımı pratik ve ekonomik olan bir ürün arayışındaysanız, Vi-vet granül ağda çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Kullanmak istediğiniz bölgeye göre miktarını kolayca ayarlayıp makinenizde ısıtarak kullanabilirsiniz. Küçük tanecikleri sayesinde ihtiyacınız olan kadarını makineye koymanız yeterlidir. Kullanımının pratik olması nedeniyle sık sık tercih edilen bir ürün çeşididir. %100 doğal reçineden üretilir. Bez kullanılmadan kuruduktan sonra çekilir. Hassas bölgelerde kullanmak için iyi bir seçenektir. Hassas, normal ve tüm cilt tipleri için çeşitleri mevcuttur. İhtiyacınızdan fazla olan ürünü makineye koyarak ısıtmak, hem cebinizden hem de zamanınızdan tasarruf etmenizi engeller. Bu nedenle granül olanlar oldukça kullanışlı olduklarından sıklıkla tercih edilir.

Kuaföre gitmeden bu işlemleri evde kendiniz halletmek ve zamandan tasarruf etmek isteyebilirsiniz. Tüy alma işlemlerinizi pratik hale getirmek ve kullanımı kolay ürünleri kullanmak için tüm Vi-vet ağda çeşitlerine Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz. Ağda, tüylerinden kurtulmak isteyen erkek ya da kadınların sıklıkla kullandığı bir yöntemdir. Çok fazla çeşidinin var olması sebebiyle tercihinize ve bütçenize uygun olan ürün çeşidini tercih edebilirsiniz. Kıllar zamanla tekrar çıkar. Bu nedenle işlem yapılan bölgedeki tüylerin geç çıkması çok önemlidir. Satın alınan ürünün düzenli kullanımda bu süreyi olabildiğince uzatması gerekir. Kol, bacak ve karın gibi bölgelerdeki tüylerden kurtulmak için pek çok çeşidi vardır. Ancak yüz ve bikini bölgesi gibi hassas olan bölgelere yapıldığı için iyi seçilmelidir. Sıcak ve soğuk olarak iki çeşidi vardır. Sıcak olanlar makine yardımıyla ısıtılarak kullanılır. Soğuk olanlarda ise ısıtma makinesine ihtiyaç duyulmaz. Çünkü soğuk bantlar, vücudun kendi ısısıyla birlikle aktif hale gelir. Vi-vet soğuk ağda kullanım kolaylığı sağlayan bir üründür. Makine kullanmanıza gerek kalmadan pratik bir kullanım sunar. Kavanoz yapıda olan bu ürün yerine soğuk bantlar kullanmak isterseniz, Vi-vet ağda bandını tercih edebilirsiniz. Bu ürün sürülerek değil, iki el arasında ısıtılarak kullanılır. 41’li set halinde satılır. Paketlerin içerisinde koltuk altı, yüz, vücut için kullanılan bantlar ve yağlı temizleme mendilleri bulunur. Çok kısa kıllarda bile etkilidir. Kolayca uygulanabilmesi sayesinde zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Vi-vet yüz ağda bandı elde ısıtılarak akışkan hale gelir. Paket içerisinde 24 adet yüz bandı ve 3 adet yağlı temizleme mendili bulunur. Makineye ihtiyaç duymadan iki elinizin arasına alarak ovuşturularak ısıtılır, ardından bantlar ikiye ayrılır. İkiye ayrılan bantlar tüylerin alınmak istendiği yüzeye yapıştırılarak çıkış yönünün tersine çekilir. Yüz için kullanılanların akneye ve alerjik reaksiyonlara sebep olmaması gerekir. Bu nedenle %100 doğal reçineden üretilen ürünler tercih edilmelidir. Yüzünüzdeki tüylerden kurtulduktan sonra yağlı temizleme mendilini kullanarak yapışkan kalıntılardan arındırabilirsiniz. Normal, kuru ve hassas ciltler için ürün seçenekleri bulunur. Cildinizi yıpratmadan kıllardan kolaylıkla kurtulmak isterseniz, Vi-vet ağda fiyatlarına Trendyol üzerinden ulaşabilir, bütçe dostu fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Her Cilt Tipine Uyum Sağlayan Vi-vet

Her Cilt Tipine Uyum Sağlayan Vi-vet

Markanın hassas, normal ve tüm cilt tipleri için ürün seçenekleri mevcuttur. Hassas ciltler için üretilenler pudralı bir yapıya sahiptir. Pudralı olan ürünler hassas ciltlerin tahriş olması düşünülerek üretilir. Tüyleri nazikçe alarak acıyı en aza indirmenize olanak sağlar. Tüylerinizi alırken bez kullanmak istemeyen biriyseniz, Vi-vet boncuk ağda çeşitleri sizin için iyi bir seçenek olabilir. Küçük taneciklerinin olması sebebiyle ihtiyacınız olan miktarı kullanırsınız. Ekonomik ve oldukça kullanışlı olan ürünlerdir. Markanın boncuk ağdaları azulen, naturel ve pudralı olmak üzere 3’e ayrılır. Azulen, çekiş gücü yüksek pudrasız bir üründür. Batık gibi problemlerle karşılaşmamak için güzel bir alternatiftir. İnatçı ve kısa tüyleri bile kökünden alır. Naturel, katkısız ve pudrasız bir sir çeşididir. Pudralı olanlar ise acıyı ve tahrişi en aza indirmeye yardımcı olan modellerdir. Boncuk formda olanlar, %100 doğal reçineden üretilir. Hassas bölgelerde kullanım için uygundur. Düzenli kullanımda tüyleri seyrekleştirir ve geç çıkmasına yardımcı olur. Şeker içermez. Makine yardımıyla ısıtılarak akışkan hale getirilerek kullanılır. Ağda çeşitlerinizi kolayca ısıtmak için bir makine satın almak isterseniz, Vi-vet ağda makinesi çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Roll on formda olanları ısıtmak ya da boncuk, kalıp, konserve formunda olanları ısıtmak için kullanılabilen ısıtma makineleri vardır.

Bu nedenle kullandığınız modele göre bir ısıtma makinesi tercih etmelisiniz. Uzun süre kullanmak için bir ürün satın almak isterseniz kalıp ağdaları tercih edebilirsiniz. Kalıp formda olanlar bölünüp ısıtma makinesine atılır ve akışkan hale getirilir. İstenmeyen tüylerin bulunduğu bölgeye bir spatula yardımıyla sürülerek uygulanır. Yüz, kol, bacak, bikini bölgesi ve koltuk altı gibi tüm bölgeler için kullanılabilir. İhtiyacınız olan kadarını ısıtarak kullanmak hem ekonomik hem de pratiktir. Vi-vet ağda bezi, ağda yağı, ağda ısıtıcısı çeşitleri tüyleri alırken ve aldıktan sonra hayatı kolaylaştırır. Bez, sir gibi ağda çeşitleri ile bir arada kullanılabilir. Sir, ısıtıldıktan sonra bir spatula yardımıyla cilde sürülür. Ürünlerin kuruması beklenmeden üzerine bez yapıştırılarak çekilir. Aynı bez defalarca kullanılabilir. Bu nedenle oldukça ekonomiktir. Bu bezlerin sağlam ve kaliteli olması oldukça önemlidir. Tek seferde yırtılmadan çekilebilmesi, acıyı en aza indirir. Markanın bezleri, çekiş sırasında esnemeyen, non-woven adı verilen sıkı dokunan kumaştan üretilir. En küçük tüylere kadar almanıza yardımcı olur. Temizleme mendili yerine ayrı bir temizleme ve masaj yağı satın almak isterseniz, markanın yağ çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Bu ürün, tüm işlemlerden sonra cildinizi temizlemeye yardımcı olur. İşlem sonrasında ortaya çıkabilen kızarıklıkları engelleyerek masaj yapar. Cildin doğal yapısını bozmadan hoş bir koku verir. Portakal kokulu ve E vitaminli çeşitleri vardır. E vitamini içeren yağ çeşitleri cildi besleyerek hücrelerin yenilenmesini sağlar. Isıtma makineleri, hem evde hem de kuaför gibi yerlerde kolaylık sağlayan aletlerdir. Birçok ağda çeşidini ısıtmanızı ve akışkan hale getirmenizi sağlar. İşlem boyunca içindeki ürünü sıcak tutarak donmasını engeller. Markanın ısıtma makineleri, rahat ve pratik bir şekilde tüylerinizden kurtulmanıza yardımcı olur. Dilerseniz kartuş formda olanları ısıtan ısıtıcıları, dilerseniz boncuk ve kalıp formdakileri ısıtabilen makineleri tercih edebilirsiniz. Tüm tüy alma işlemlerinizi halledebilmek üzere bir set arayışındaysanız, Vi-vet ağda seti modellerini inceleyebilirsiniz. Bu setler, ağdayı, ısıtma makinesini, çekmek için bezini, spatula ve masaj yağını içerisinde bulundurur. Boncuk, kartuş ya da konserve gibi çeşitleri vardır. İsterseniz iş yerinizde, isterseniz evinizde kullanmak üzere tüm Vi-vet ürünlerine Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

Vi-vet Ağda Yorumları

Vi-vet Ağda Yorumları

Tüylerden kurtulmak oldukça meşakkatli olan bir işlemdir. Kişiden kişiye kullanılan ürünler değişiklik gösterebilir. Çünkü herkesin cilt tipi birbirinden farklıdır. Kullanılan ürünün işi kolaylaştırması ve ekonomik olması çok önemlidir. Vi-vet teneke, azulen, kavanoz, partikül, folyo ağda gibi pek çok çeşidi mevcuttur. Partikül yapıda olan modeller, Vi-vet ağda kullananların sıklıkla önerdiği ürünlerdir. Partikül, küçük parçacıklar anlamına gelir. Isıtma makinesine ihtiyaç duyulan kadarıyla alınıp ısıtılarak kullanılan bir modeldir. Bunlar kullanılırken beze ihtiyaç duyulmaz. Partiküller eridikten sonra bir spatula yardımıyla alınarak tüylerden kurtulmak istenen bölgeye sürülür. Kolaylık sağlaması ve tüylerin çıkış süresini uzatması sebebiyle evinizde ya da iş yerinizde kullanmak için idealdir. Markanın, tüm cilt tipleri için ayrı seçenekleri mevcuttur. Kullanımı pratik ve ekonomik olan bir ürün arayışındaysanız, Vi-vet siyah, yeşil, pembe ağdaları tercih edebilirsiniz. Bunların granül, konserve, kartuş ya da kalıp halde bulunan çeşitleri vardır. Renklerine göre birbirlerinden farklı özellikleri vardır. Pembe olan çeşitleri, hassas ciltler için özel olarak üretilir. Pudralı yapılara sahip olan ürünlerdir. Yumuşak çekiş sağladığından özel bölgelerde kullanmak için oldukça uygundur. Vi-vet ağda yorumları da bunu destekler niteliktedir. Çünkü aynı bölgeden birkaç defa geçmek cildi tahriş eder. Tek seferde alınan tüyler hem zamanınızdan tasarruf etmenizi hem de cildinizin sağlığını korumanızı sağlar.

Markanın yeşil ağdaları, azulen ve naturel olarak geçer. Yüksek çekiş gücüne sahip ve pudrasız olan modellere azulen adı verilir. İnatçı ve kısa tüyler için oldukça etkili olan bir yöntemdir. Normal ciltler için kullanılır. Siyah renkli olanların ise folyo, soğuk ve boncuk gibi çeşitleri vardır. Peeling etkilidir. Cildinizi ölü derilerden arındırır. Tüyleri kırmadan, kökünden alabilmenize olanak sağlar. Günümüzde internet alışverişi pek çok insan tarafından tercih edilen bir alışveriş türüdür. Evden çıkmadan kolaylıkla yapılabilen bu alışverişlerin güvenilir sitelerden yapılması oldukça önemlidir. Bu nedenle alışveriş yapılmak istenen sitenin köklü ve güvenilir olmasına dikkat edilmelidir. Trendyol, 2009 yılından beri hizmet veren bir ticaret platformudur. Giyimden kozmetik ürünlerine, ev dekorasyonundan elektroniğe çeşitli ürünleri satışa sunar. Birçok markaya ev sahipliği yapar. Bu markalardan bir tanesi de Vi-vet markasıdır. Tüylerden kurtulmak, doğru ürünler kullanılmadığı takdirde eziyet haline gelebilen bir işlemdir. Ancak markanın çok fazla ürün çeşidinin bulunması, kişinin kendine uygun olan modeli tercih etmesinde oldukça etkilidir. Tüy alma işlemini pratik ve ekonomik hale getirir. Ürünler düzenli kullanıldığında tüyleri seyrekleştirir ve geç çıkmasını sağlar. Hassas, normal ve tüm cilt tipleri için çok fazla çeşidi bulunur. Ağdalar, ılık ve soğuk olarak ikiye ayrılır. Vi-vet ılık ağdalar, ısıyla buluştuğunda akışkan hale gelir. Ağdanızı ısıtmak için bir makine arayışındaysanız, Vi-vet ağda ısıtıcı modellerini inceleyebilirsiniz. Isıtıcılar içine konulan ürünün homojen bir şekilde erimesini ve işlem süresince akışkan halde kalmasını sağlar. Bez ya da bez olmadan kullanılabilen ılık ağda çeşitleri mevcuttur. Soğuk olanlar ise vücut ısısıyla birlikte ısınan ürünlerdir. Sir ağdanın teneke veya konserve olarak adlandırılan çeşitleri vardır. Bu ürünler, bez ile beraber kullanılır. Ciltteki ölü derileri temizleyerek güzel bir görünüm kazandırır. Markanın sir ağda çeşitleri doğal reçineden üretilir ve hassas bölgelerde kullanıma uygundur. Tüylerinizi aldıktan sonra ise bakım ve masaj yağlarını kullanarak cildinizi rahatlatabilirsiniz. Siz de cildinizin sağlığına önem veren biriyseniz, tüylerinizi alma sırası ve sonrasında ihtiyaç duyulabilen tüm Vi-vet ürünlerine Trendyol üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.