İlgili Kategoriler
Marka
Kullanma Amacı
Ek Özellik
Fiyat
Hacim
Tip
SPF
Form
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Vücut Kremleri

" araması için 17939 sonuç listeleniyor

Nem İhtiyacını Karşılayan Vücut Kremleri Trendyol’da!

Kişisel bakım konusunda bakım ürünlerine yönelik birçok seçenek ön plana çıkar. Doğru tercihlere ve ihtiyacınız olan seçeneklere ulaşmak için bilinçli olmak önemli hale gelir. Genellikle yüz bakımı konusunda gösterilen özen ve tutumun bedenin ihtiyaç duyduğu bakım için yetersiz olduğu gözlemlenir. Beden bakımı için önemli olan ihtiyacınıza uygun doğru ürünlerdir. Bu ürünlerden biri olan vücut kremi ile ihtiyacın kolay bir şekilde gerçekleşmesi beklenir. İstenen nem ve dengeyi bedeninize hızlı bir şekilde ulaştırır. Rahatsızlık duyduğunuz sorunların önüne geçmenize yardımcı olur. Bu sorunlar, hormonlar ya da birçok etkenin birlikte ortaya çıkmasıyla meydana gelir. Bu yüzden olumsuz sonuçlar oluşturmayan seçenekler ile çözüme kavuşturulabilir. Etkenlerden biri olan hava durumu, sıcaklık gibi deri yüzeyinin aniden hızlı bir şekilde kurumasına sebep olabilir. Böyle durumlarda bedenin fazla neme ihtiyaç duyduğu gözlemlenir. İçeriği bolca nem bulunduran seçenekler ön plana çıkar. Bu seçeneklerden biri olan nemlendirici vücut kremi oluşan kuruluk hissi ve duyulan nem ihtiyacını karşılamaya yardımcı olur. Kuruyan cildin oluşturduğu rahatsızlık hissinin önüne geçer. Bedenin nemli olmasının yanı sıra yaş gibi diğer etkenlerin oluşturduğu sorunlar da bulunur. Gözlemlenen sorunlardan biri yaşla birlikte deri yüzeyindeki dokunun değişmesidir. Bu değişim, özellikle yağ dokusunun fazla olduğu bölgelerde sarkma oluşmasına sebep olur. Değişen dokunun düzelmesi için cihazlar ya da kremler gibi çeşitli seçenekler bulunur. Vücut sıkılaştırma kremi doku üzerindeki sarkmaların gözlemlenebilir düzeyde düzelmesine yardımcı olarak olumsuz durumların önüne geçilmesine katkıda bulunur. Yaş ve cinsiyet gibi faktörlerin yanı sıra gebelik de bedenin değişmesinde rol oynar. Gebelikte bedenin hızlı bir şekilde kilo alması bu durumu etkiler. Aynı zamanda hızlı bir şekilde kilo dengesinde fark oluştuğu durumlar bedenin farklı tepki vermesine neden olur. Çeşitli çatlak ya da sarkmalar bu süreçlerde gözlemlenir. Bunların çözümü için uygun içeriğe sahip ürünler kullanmanız gerekir. Vücut çatlak kremi sayesinde oluşan çatlaklarda olumlu bir sonuç alınırken bu durumun azalması sağlanabilir. Trendyol üzerinden farklı ürünleri satın alabilirsiniz.

Yüksek Performansa Sahip Vücut Kremleri

Yüksek Performansa Sahip Vücut Kremleri

Bakım konusunda son zamanlarda birçok yöntem ve içerikler ön plana çıkar. İhtiyacınız olan özelliklere uygun ve tercih edilmesi gereken doğru ürünlere ulaşmanız zor hale gelebilir. Bu nedenle alacağınız ürün hakkında bilgi edinmeniz önemli olur. Birbirinden farklı bileşenlerle tasarlanan seçenekler, her ihtiyaca uygun üretilir. Kimyasal içeriklere sahip olduğu gibi doğal içerikte bulunabilir. Geçmiş zamanda yaşayan insanlar için doğal ürünlerin çok daha değerli ve özel olduğu söylenir. Eski toplumlar tarafından yıllar boyunca çeşitli merhemler, doğal olan ürünler kullanılarak üretilir. Bu sayede günlük hayatta kullanılan birçok ürünün oluşmasına zemin hazırlar. Bu doğal içerikler, birçok durumda hayatı kolaylaştırır. Özellikle hassas cilde sahip olan kişilere uygun yapıda üretilen organik vücut kremi hem nem dengesinin korunmasına hem de bunun doğal bir şekilde sağlamanıza yardımcı olur. Böylece organik olmasıyla ön plana çıkan seçenekler arasında yer alır. Doğal olması dışında diğer ihtiyaçlara uygun seçenekler de sunar. Nem dengesini korumaya yönelik oluşturulan bu ürünlerin her cilt tipine uygun yapıda bulunması gerekir. İçeriğinde çeşitli doğal yağlar bulunan birçok ürün, genellikle kuru ciltler üzerinde olumlu etkiye sahip olurken yağlı ciltler için olumsuz etki yaratabilir. Yağlı ve yapışkan histen rahatsız olan, aynı zamanda yağlı bir dokuya sahip olan kişilere özel birçok ürün yer alır. Bu rahatsız etkiyi ortadan kaldıran yağsız vücut kremi hem nem dengesinin oluşmasını hem de yağlı cilde uygun olarak bu dengenin korunmasına yardımcı olur. Böylelikle deri yüzeyini yağlandırmadan nemli kalmasını sağlayabilir. Bedenin nem dengesinin sağlanmasının dışında onarılması ve her etkiye yönelik korunması büyük önem taşır. Onarıcı vücut kremi sayesinde korunan dokunun nem ihtiyacı da karşılanır. Böylelikle uzun bir süre dengede ve korunması güçlü bir doku tabakası gözlemlenir. Bedenin aynı zamanda kaybettiği esnek ve sert yapıya tekrar ulaşması sıklıkla istenilen bir durumdur. Sıkılaştırıcı vücut kremi böyle durumlarda esnekliğin korunması ve istenen dokuya kolay bir şekilde ulaşılmasına yardımcı olur. Kaybedilen sıkı dokunun tekrar sıkılaşmasına katkıda bulunur. Esnek ve sıkı bir derinin dışında cilt rengi de önem taşır. Derinin güneş ve çevresel etmenlerin etkisiyle doğal rengini koruyamadığı sıklıkla gözlemlenir. Bu durumda cilt rengini koruyan ve güneş etkisiyle bronzlaşan tenin açılmasına yardımcı olan seçenekler bulunur. Renk açıcı vücut kremi cildin doğal rengini güneşten koruyabilir. İçerdiği özel formüller sayesinde deri yüzeyinin olması gereken görüntüye ve daha açık renkli bir ten rengine ulaşmasını sağlar. Birbirinden farklı bu içeriklere sahip ürünleri hızlı ve kolay bir şekilde seçebilirsiniz. Bütçenize uygun vücut kremi fiyatlarına Trendyol’a özel indirimli fırsatlarla ulaşabilirsiniz.

Öne Çıkan Özellikleri ile Vücut Kremleri

Öne Çıkan Özellikleri ile Vücut Kremleri

Etkili ve doğru seçimler uzun vadede birçok olumsuz etkinin önüne geçilmesine yardımcı olur. Kullanılan ürün hakkında edinilen bilgiler cilt konusunda güvenli ve hızlı sonuçların oluşmasını sağlar. Vücut kremi tavsiye edilen seçenekler arasında ön plana çıkar. Tercih edilmesinin yanı sıra neden tercih edildiği önemli hale gelir. Bu nedenle bu seçenekler ve içerikleri ön plana çıkar. Genellikle hassas ciltlerin dikkat etmesi gereken içerikler bulunur. Bu içeriklerin özenle oluşturulduğu ve dikkate alındığı ürünler sunulur. Özellikle kadınlar tarafından bakım kremleri ilgi görse de erkek bireylerin de bu ihtiyaca sahip olduğu bilinir. Günlük yaşamda iklim koşulları, sıcaklık, su ile fazla temas cildin bozulmasını hızlandırır. Cinsiyet olarak doku bileşiminde farklılıklar bulunur. Kadınlar için birbirinden farklı çeşitler bulunduğu gibi erkeklere özel üretilen ve beden yapısına göre özel olarak oluşturulan ürünler bulunur. Bu ürünlerden biri olan erkek vücut kremi kaybedilen nemin geri kazandırılmasına yardımcı olur. Aynı zamanda uzun süreli etkinin korunmasını sağlar. Yoğun geçirilen günün ardından duş sonrası derideki kuruluğun azalmasına katkıda bulunur. Erkek müşteriler arasında son zamanlarda ön plana çıkan seçeneklerden biridir. Her bireye ve tercihe özel olan bu ürünler, hassas ve korunmaya fazla ihtiyacı olan bebekler için de özel olarak üretilir. Bebek vücut kremi çeşitleri, güvenilir içerikleri ve hassas dokuya uygun yapısıyla bebeğiniz için dilediğiniz nem ihtiyacını kolay ve doğru yoldan edinmeniz için fırsat sunar. Aynı zamanda ileriye dönük tahriş ve olumsuz sonuçların önüne geçilmesine yardımcı olur. Her yaşta bireye özel olarak üretilen içeriklere sahip bu ürünler kişiye özel olarak da üretilir. Cilt renginin normalden aydınlık görünmesini isteyen müşteriler için özel seçenekler de bulunur. Vücut beyazlatma kremi arzu edilen bölgedeki koyu renkli görünümün azalmasına ve istenilen tonun oluşmasına katkıda bulunur. Böylelikle renk konusunda uzun zaman boyunca istenilen değişimin kısa bir sürede elde edilmesine imkan verir. Birbirinden farklı özelliklere sahip ihtiyacınıza uygun bu ürünlere Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Cildinize Uygun Vücut Kremleri

Cildinize Uygun Vücut Kremleri

Günlük hayatta cilt dokusu sıklıkla dış etkenlere maruz kalır. Bu dokunun korunması için birçok seçenek bulunur. Son zamanlarda cilt ürünlerinin nem ihtiyacını karşılaması dışında birbirinden farklı özelliklere sahip olması beklenir. Özellikle sıkça kullanılan ve ön plana çıkan ürünler konusunda bilgi edinmek gerekir. Işıltılı vücut kremi bu ürünlerden biridir. Gözle görülen ışıltılı yapının deri yüzeyindeki dokuya uyum sağlamasına katkıda bulunur. Böylelikle gün boyu nemli ve ışıltılı görünümün oluşmasına yardımcı olur. Parlak ve dolgun bir cilt görünümünü kolay bir şekilde elde etmenizi sağlar. Işıltı dışında koku da bu malzemeler için önemli hale gelir. Özellikle güzel kokular içeren kremler ön plana çıkar. Doğal yollardan elde edilen kokular sıklıkla tercih edilir. Koku ihtiyacınızı karşılayan kakaolu, çilekli, vanilyalı vücut kremi son zamanlarda ön plana çıkan seçenekler arasında yer alır. Derinin güzel kokmasının yanı sıra nemli kalmasına ve kalıcı bir şekilde kokunun sağlanmasına katkıda bulunur. Böylelikle gün boyu parfüm ihtiyacınızın karşılanmasına yardımcı olur. Koku dışında aranan birçok özellik mevcuttur. Cildin sıklıkla doğal yapısının bozulmaması ve bu yapının sürdürülmesi önemli hale gelir. Yaz aylarında artan sıcaklık ve güneşin zararlı ışınları, deri üzerinde birbirinden farklı sonuçlar oluşturur. Bu etkenlerin oluşturduğu durumlar sonucunda cilt lekeleri meydana gelir. Bu lekelerin giderilmesine yardımcı olan seçeneklerden biri vücut leke kremi çeşitleri olur. Bu seçenekler sayesinde oluşan ve giderilemeyen lekelerin kolay bir şekilde kaybolması sağlanabilir. Böylelikle hızlı ve güvenilir bir şekilde ihtiyacınız olan bakımın yapılmasını sağlar. Bir diğer seçenek, sürekli rahatsızlık duyulan sorunun giderilmesini sağlayan vücut kaşıntı kremi çeşitleridir. Böylelikle kaşıntının hızlı bir şekilde giderilmesine ve rahatsızlık hissinin ortadan kaldırılmasına yardımcı olur. Farklı deri sorunları olan kişilere hitap eden seçenekleri Trendyol’da bulabilirsiniz.

Göz Alıcı Vücut Kremleri

Göz Alıcı Vücut Kremleri

Cilt üzerinde birçok durumun oluşması çevresel etkenler ve güneş nedeniyle normal karşılanır. Aynı zamanda doğal yollar ile oluşan durumlar gözlemlenir. Hormonların etkisiyle ya da birçok yanlış ürün kullanımıyla cilt bariyerinde bozulmalar olabilir. Bu bozulmaların bir sonucu olan sivilceler, oluşturduğu görüntüden dolayı sıklıkla rahatsız edici olarak görülür. Bu durumun önüne geçilmesi için birçok seçenek bulunur. Bu seçeneklerden biri olan vücut sivilce kremi, oluşan sivilcelerin azalmasına katkıda bulunur. Böylelikle birçok nedenle oluşan ve geçmesi zor olan sivilcelerin hızlı bir şekilde azalmasına yardımcı olur. İleriye dönük cilt bariyerinin olumlu etkilere sahip olmasına imkan verir. Sivilceler dışında önemli hale gelen sorunlardan biri, deri yüzeyinde oluşan acının verdiği rahatsızlık hissidir. Bu durum günlük yaşamın kolaylaşmasının önüne geçer ve kişiyi rahatsız eder. Çözüm olarak vücut uyuşturucu krem çeşitleri sıklıkla kullanılır. Bulundurduğu içerik sayesinde doku üzerinde hissedilen acının azaltılmasına yardımcı olur. Lazer ya da dövme yapılırken ihtiyaç duyularak kullanılır. Böylelikle uygulanan işlemin kolaylaşmasına katkıda bulunur. Hissedilecek acının sonradan oluşmasının önüne geçer. Seçim sırasında deri problemlerinin yanı sıra kişisel tercihlerin de göz önünde bulundurulması faydalı olur. Böylelikle iyi sonuçlar elde edilebilir. Kişisel bakım uygulamaları sırasında kremler sıklıkla kullanılır. Özellikle dinlenme sırasında masajın kolaylaşmasını sağlayan bir seçenektir. Etkinin yayılmasına ve daha da artmasına yardımcı olur. Böylelikle vücut masaj kremi sıklıkla masaj işlemi sırasında tercih edilir. Sonrasında masajdan alınan verimin artmasına katkıda bulunur. Masaj kremi dışında sıklıkla rahatlatan bir diğer seçenek de rahatlatıcı aromalarla sunulan ürünlerdir. Bu ihtiyaç için üretilen parfümlü vücut kremi arzu edilen güzel kokunun kalıcı olarak sürdürülmesine yardımcı olur. Trendyol üzerinden ihtiyaçlarınızı karşılayan bu seçeneklere ulaşabilirsiniz.

Verimli ve Uzun Süre Etkili Vücut Kremleri

Verimli ve Uzun Süre Etkili Vücut Kremleri

Günlük hayatta kullanılan birçok ürün, etkili formülleri ile deri sorunlarının önüne geçebilir. Bazı ürünler ise kozmetik yönüyle öne çıkar ve özgün olmayı isteyen müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilir. Bu seçeneklerden biri olarak görülen kokulu vücut kremi farklı ve kişiye özel bir koku sağladığı için son zamanlarda tercih edilme sebepleri arasında yer alır. Böylelikle kokunun kalıcı olmasına katkı sağlar. Bu kremler sayesinde birbirinden farklı ürünler ortaya çıkar. Gözle görülen ışıltılı yapı, deri dokusuna uyum sağlayabilir. Bunlardan biri olan simli vücut kremi nem dengesinin sağlanmasına ve cilt üzerinde parıltı oluşmasına yardımcı olur. Gözle görülen ışıltı, dikkat çekici bir görünüm yaratabilir. Böylelikle gün boyu nemli ve ışıltılı görünümün oluşmasına yardımcı olur. Parlak ve dolgun bir cilt görünümünü kolay bir şekilde elde etmenizi sağlayan bu seçenekler, gün boyu ışıltılı görünüm oluşturulmasına imkan verir. Böylelikle kalıcı ve olumlu sonuçların oluşmasına katkıda bulunur. Işıltılı görünümünü sağlayan bir diğer ürün vücut parlatıcı krem seçenekleridir. Simli krem seçeneğinden farklı olarak daha doğal ışıltı verilmesine yardımcı olur. Böylelikle kolay ve doğal bir parlaklığın oluşmasını sağlayabilir. Bu sayede istenilen ıslak görünümün sağlanmasına yardımcı olur. Görüntü kadar önemli olan bir diğer faktör kokudur. Kremler içerisinde güzel kokan ürünler sıklıkla dikkat çeker. Bu ürünlerden biri olan çilekli vücut kremi gün boyu taze kokunun oluşturulmasına katkıda bulunur. Derinin güzel kokmasının yanı sıra nemli kalmasına ve kalıcı bir şekilde kokunun sağlanmasına yardımcı olur. Böylelikle gün boyu parfüm ihtiyacınızın karşılanmasını sağlar. Duş jeli etkisinin kalıcı olarak devam etmesine imkan verir. Birbirinden farklı özelliklere sahip bu ürünlere Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Her İhtiyaca Uygun Vücut Kremleri

Her İhtiyaca Uygun Vücut Kremleri

Cilt bariyeri deri dokusunun önemli kısımlarından biri olarak bilinir. Bu dokunun korunması için kullanılan ürünlere dikkat edilmesi önem taşır. Hormonların etkisiyle ya da birçok yanlış ürün kullanımıyla cilt bariyerinde bozulmalar gözlemlenir. Bu bozulmaların bir sonucu olarak özellikle sırtta oluşan sivilceler, istenmeyen bir görünüm yaratır. Bu durumun önüne geçilmesi için birçok seçenek bulunur. Böylelikle kullanılan ürünlerin içeriği hakkında bilgilenilmesi, önemli konulardan biri haline gelir. Cildin doğal yapısının bozulmaması ve bu yapının uzun süre devam etmesi, çoğu müşterinin beklentisidir. Bu nedenle cilt bariyerinin bozulması durumunda doğru ürünler kullanılmalıdır. Kükürtlü vücut kremi bu ürünlerden biridir. İçerdiği kükürt ile sivilce ve aknelerin giderilmesine yardımcı olur. Aynı zamanda ileriye dönük tahriş ve olumsuz sonuçların önüne geçmesine katkıda bulunur. Bir diğer seçenek olan zeytinyağlı vücut kremi ise içerdiği doğal zeytinyağı formülü ile cildin parlaklığını kazanmasına ve dokunun iyileşmesine yardımcı olur. Cildin kusursuz ve iyi görünmesinin yanı sıra pürüzsüz görünmesi de önem taşır. Vücut pürüzsüzleştirici krem cilt dokusunun pürüzsüz olmasına ve gözeneklerin daha rahat nefes almasına imkan verir. Böylelikle ciltte, görünüm konusunda iyileşme sağlanabilir. Ürünlerin pürüzsüz ve kusursuz görünüm sağlaması, sıklıkla tercih edilme sebepleri arasında yer alır. Cilt bariyerini düzelten ürünler dışında koku veren ürünler de sıklıkla ön plana çıkar. Özellikle çikolata kokusuna sahip olan ürünler sıklıkla tercih edilir. Bu ürünlerden biri olan kakaolu vücut krem sayesinde nem dengesi sağlandığı gibi vücuttan hoş bir kokunun yayılması sağlanır. Derinin güzel kokmasının yanı sıra nemli kalmasına katkıda bulunur. Günlük hayatta parfüm yerine bu hoş esanslarla zenginleştirilen ürünleri tercih edebilirsiniz. Birbirinden farklı bu ürünlere Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Vücut Kremleri Nasıl Kullanılır?

Vücut kremleri, hafif masaj yaparak uygulandığı zaman daha etkili sonuç verir. Avuç içine alınan fındık büyüklüğünde bir parça krem, vücudun bir bölgesine masajla yayılır. Genellikle vücudun her bir bölgesi için bu miktar yeterlidir. Fazla miktarda kullanmak, ürünün cilt tarafından emilimini zorlaştırabilir. Krem, cilt tarafından tamamen emildiği zaman herhangi bir kalıntı bırakmaz. Duş esnasında peeling ya da kese yaptıktan sonra kullanmak, cildin daha uzun süre nemli ve yumuşak kalmasına yardımcı olur. Kokulu ürün alternatiflerini kullandığınız zaman tüm gün vücudunuzda hoş bir koku olur. Peeling ve kese uygulamalarını haftada bir uygulamak ve sonrasında kremi kullanmak, cilt sağlığı açısından daha doğrudur. Yüz ve vücut kremlerinin içerikleri, birbirinden tamamen farklıdır. Bu sebeple vücut kremlerinin yüz, göz ya da boyun bölgesinde kullanılmaması gerekir.

Vücut Kremi Neye Yarar?

Vücut kremleri, iklim değişiklikleri gibi çeşitli nedenlerle kuruyan ciltlere ihtiyacı olan nemi sağlamaya yardımcı olur. Özel formülleri sayesinde vücudun belirli bölgelerine uygulanabilen bu ürünler, cildin nem kaybetmesini önleyerek yumuşak ve pürüzsüz bir ten yaratmayı destekler. Vücut kremlerinin farklı ihtiyaçlara yönelik çeşitleri bulunur. Bazı ürünler, tahriş ya da selülit gibi cilt problemlerini gidermeye ve oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Kişilerin kendi cilt tiplerine ve ihtiyaçlarına uygun bir vücut kremi tercih etmesi önemli bir husustur. Doğru bir vücut kremi, cildin çevresel faktörlere karşı korunmasını mümkün kılarken her zaman canlı, yumuşak ve pürüzsüz olmasını sağlamaya yardımcı olur. Gün aşırı tüm vücuda bir miktar krem uygulamak, birçok cilt sorununu önlemeye destek olur.

Vücut Kremi Ne Zaman Kullanılır?

Günün her saati kullanılabilen vücut kremlerinin etkisini artırmak amacıyla temiz cilde uygulama yapılması tercih edilebilir. Kremin emilimini ve etkisini artırmayı sağlamak için banyo sonrası tamamen kurulanmış cilde uygulanması önerilir. Gözenekler sıcak suyun buharıyla açıldığından dolayı banyo sonrasında krem uygulaması yapmak idealdir. Bu yöntem cildin nemi içine tamamen hapsetmesini sağlayarak uzun bir süre korumasına yardımcı olur. Yaz aylarında özellikle güneşin UV ışınlarıyla cilt daha çok kuruyabilir. Böyle zamanlarda gün aşırı vücut kremi uygulaması, olası cilt sorunları önlemeye ve cildin daha canlı olmasını sağlamaya yardımcı olur. Nem dengesi bozulduğunda cilt bariyerinde hassasiyet ya da yıpranma gibi problemler oluşabilir. Bunu önlemeye yardımcı olması amacıyla birkaç günde bir ve kesinlikle her banyo sonrasında vücut kremi uygulaması yapmak oldukça önemlidir.