Marka
Fiyat
HDMI
Yükseklik Ayarı
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Değerlendirmesi
"

Wacom

" araması için 22 sonuç listeleniyor

Wacom

Teknolojiyi Sizinle Buluşturan Wacom

Küresel anlamda dijitalleşmenin oldukça yaygınlaştığı neredeyse hayatımızın her ayrıntısında bunu hissedebildiğimiz bir çağda Wacom görsel içerik üretimi ve illüstrasyon anlamında çığır açmış bir markadır. Grafik tasarım ve çizim tekniklerinin elektronik ortamda çok özel kalemlerle ve en yüksek kalite görüntü kalitesi sağlamak suretiyle markanın çağ atlattığı bir serüvendir. Bu anlamda teknoloji harikası olan tabletleri, kalemleri, ekranları ve akıllı çizim pedleriyle ilgililerine ve meraklılarına muhteşem bir deneyim sunmaktadır. Geliştirdiği tüm ürünlerinde maksimum kalite ve kusursuzluğu hedefler ve bu anlamda dünyada en başarılı marka olmanın heyecanını yaşamaktadır. Bu heyecan ve hedefler ile daima hayal gücünüzü elektronik ortama en iyi şekilde yansıtmanızı amaçlamaktadır. Baş döndürücü renkler, mükemmel derecede hassaslık ve ürünlerin fevkalade kaliteli olması bu alanda çalışma yürüten tüm profesyoneller tarafından markanın bir numara olması kaçınılmaz olmuştur. Wacom tablet çeşitleri özel bir kullanım alanına sahip olan ve bu alandaki tüm gelişmelerin ve keşiflerin destekleyicisi konumunda ürünlerdir. Ellerinizde adeta sihirli bir değnek gibi hayal dünyanızı ve profesyonelliğinizi dijital ortama aktarmanızı ve bunu en az normal kâğıt ve kalem kullanır kadar mükemmellik barındırarak yapmanızı sağlamaktadır. Wacom grafik tablet bu anlamda reklam, tasarım, dijital içerik üretimi gibi birçok alanda oldukça yoğun bir şekilde kullanılan ve tercih edilen ürünlerdendir. Muhteşem özelliklere sahip tabletlerin en önemli markası olan Wacom Türkiye pazarında da dünyada olduğu gibi liderliği asla bırakmamaktadır. Baş döndürücü tasarımlarıyla kaliteyi ellerinizde tuta sanat eseri şıklığında tabletlerin konforunu sunmaktadır. Marka bu anlamda rakipsiz ve kendi kendini durmaksızın geliştiren ve kendisiyle yarışan bir başarıya ve çizgiye sahiptir. Wacom çizim tableti en hafif tabiriyle kullanıcılarının ellerinde Van Gogh’un parmaklarının ucundaki tuvali andırmaktadır. Tüm dijital içerik üreticilerinin bu anlamda sadece ilk değil tek tercihi olan bir markadır. Yerküre tam anlamıyla dijitalleşmeye doğru evrilirken bu serüvenin bir parçası olmak ve kendinizi bu hikayenin bir senaristi gibi hissetmenizi sağlayan bir marka ile karşı karşıyasınız. Aslında hayal gücünüzü ekrana yansıtırken kendi hikayenizi yazdığınızın farkına varmanızı sağlayan bir ürüne sahipsiniz. Wacom dijital tablet tüm bu değişimin içerisinde orijinal olanı ve gerçek kesiti hayatınıza kazandırmak için var olmaktadır.

Hayallerinizin Keşfetmenizi Sağlayan Wacom Tablet Dünyası

Aslına bakılacak olursa markanın tüm ürünleri kullanıcılarının ürettikleri içeriklere değil de sanki kullanıcıların tam da kendisine hizmet etmektedir. Her türlü düşünceyi ve hissiyatı somutlaştırma özelliğine sahip bir ürün ortaya koyan marka kullanıcının kendisini yansıtmasını sağlayan en başarılı ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. Wacom tablet ve tablet kullanımı için gerekli tüm ürünleriyle en yüksek kalitedeki tasarımlarıyla önemli bir iş ortağı niteliğindedir. Günümüz dijital dünyasında en kısa yoldan ve en hızlı şekilde çizimlerinizi ekrana yansıtmanızı sağlamaktadır. Grafik tasarım alanında yılların beklentilerine bir çözüm niteliğinde olan markanın ürünleri çok hızlı bir şekilde yaygınlaşmakta ve tüm sektör tarafından kullanılmaktadır. Wacom Intuos bu ürünlerin en zirve olanlarından birisidir. Birkaç çeşit tablet modeline sahip olan marka bu anlamda mükemmeliyetçi bir bakış açısına sahip olması dolayısıyla en kullanışlı, en fonksiyonel ve performans anlamında en üst seviyede üretim yapma hedefiyle kullanıcılarına hizmet vermektedir. En son teknolojik gelişmeler ve buluşlar markanın tüm ürünlerinde kendisini göstermektedir. Ayrıca muhteşem bir araştırma geliştirme potansiyeline sahip bir uzman kadroyla gelişmeye tüm hızıyla devam etmektedir. Tasarımın baş mimarları arasında sayılabilecek ve bu anlamda eşsiz bir performans karnesine sahip bir markadır. Wacom kalem bu anlamda ellerinizdeki sihirli değneğin somutlaşmış halidir. İstediğiniz her şeyi bu kalemle ekrana dökebilir ve anında sonuç alabilirsiniz. Ekranlarındaki muhteşem hassasiyet en hızlı şekilde ve en göz alıcı renklerde dijital içerik üretimi yapmanızı sağlamaktadır. Hangi alanda olursa olsun ortaya koyduğunuz içerik tam bir sanat eseri şıklığında kendisini gösterebilmektedir. Tabletlere yansıttığınız içerikleri en hızlı şekilde istenilen her ortama aktarılabilmesi sağlanmakta ve bunu yaparken görüntü kalitesinden asla ödün verilmemektedir. En hassas içerikler dahil aktarımda ya da kullanımda hiçbir değişikliğe uğramadan işleme alınabilmektedir. Hangi sektörden olursa olsun markanın tabletlerini kullandıktan sonra ortaya çıkan kaliteyi asla göz ardı edilmemektedir. Hakkı olan teveccühü daima görmüş ve görmeye devam etmekte olan marka bu anlamda gelişmeyi ve her gün biraz daha mükemmelleşmeyi kendisine görev edinmiştir. Her yeni ürününde kullanıcılarının hassasiyetlerini ve beklentilerini maksimum düzeyde karşılayabilme vizyonunu yansıtmaktadır. Hızlı ve dinamik bir sektöre hizmet verdiğinin bilincinde olan markanın bu anlamda bakış açısı her daim yeniliktir. Hassasiyetin hat safhada olduğu ekran dokunmatiği bu anlamda alanındaki son teknolojiyi daima yansıtmaktadır.

Wacom Intuos ile Keşfetmenin Tadına Varın

Wacom Intuos dijital ortamda ilk defa çizim yapan, resim yapan ve fotoğraf düzenleyenler için tasarlanmış süper hassas kalem ve ekranıyla başlı başına bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. Yaratıcılığınızı yansıtabileceğiniz süper donanımlara sahip ve üç adet ücretsiz yazılım ile satışa sunulan bir model olan Intuos yeni başlangıçların vazgeçilmez bir yol arkadaşıdır. Gelenekten kopamayan gerçek kağıt kalemi bırakmakta zorlanan insanlar için sanki gerçek kağıt ve kalem ile çalışıyormuş hissi veren bu ürün beklentilerinizi tamamıyla karşılayabilecektir. Hatta normal kâğıt ve kalemden beklediğinizden çok daha fazlasını sizlere sunabilecektir. Farklı boyutları ve ufak dokunuşlarla farklı modelleri de bulunan bu ürüne sahip olmanın ayrıcalığını yaşamanızı tavsiye ediyoruz. Profesyonel iş hayatındaki en büyük yardımcınız ve en büyük avantajınız olabilecek bir cihazla karşı karşıyasınız. Zihninizdekini ve hayal dünyanızdakini anında en mükemmel şekilde tablete yansıtmanızı sağlamaktadır. Wacom resimleri rötuşlama, çizim yapmak zarif tasarımı ve kompakt yapısıyla çok daha eğlenceli ve teşvik edicidir. Wacom Intuos Pro ödüllü tasarımıyla ve benzersiz özellikleriyle yapabileceklerinin sınırı asla yoktur. Profesyonel grafik, moda tasarımı, eskiz çizimleri, fotoğraf düzenleme, illüstrasyon ve 3D çizimler dahil birçok farklı fonksiyonu en mükemmel şekilde ortaya koymanızı sağlar. Kalemler eğim tanıma özelliği sayesinde en hassas dokunuşlarınızı en doğru şekilde ekrana yansıtabilmekte ve bunu yaparken yalnızca aklınızdakini çizmenize yardımcı olmaktadır. Wacom Intuos art gerek kalem ile gerekse de dokunmatik hassasiyetiyle ellerinizle de kontrol edilebilen bir yapıya sahiptir. Dokunmatiğindeki bu fonksiyonlar sayesinde her çeşit kullanıma hizmet verebilmektedir. Intuos modeli üç farklı boyutta ve birkaç ayrıntı farkıyla üç değişik modelde piyasaya sürülmektedir. Özellikle dokunmatik boyutu anlamında small, medium ve large olmak üzere üç farklı seçenekte kullanıcılarının beğenisine sunulmaktadır. Wacom Intuos medium bu anlamda tercihlerin en çok yoğunlaştığı ve fonksiyon kullanımının en elverişli şekilde temin edildiği ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. Hangi tableti ve hangi modelini alırsanız alın en yüksek performansı hayal gücünüz kapsamında sizlere sunabilen marka bu anlamda alanında liderliği asla bırakmamaktadır. Her yeni teknolojiyi ürünlerine en hızlı ve fonksiyonel bir şekilde entegre edebilme kapasitesine sahip bir marka olan Wacom kullanıcıları ile arasında çok özel bir bağ oluşmasını sağlamıştır.

Teknoloji Harikası Ürünler Wacom ile Ellerinizde

Dijital içerik ve illüstrasyon anlamında oldukça fonksiyonel ve kullanışlı tablet modelleri geliştiren marka farklı boyutlardaki ürünlerinin yanı sıra genel anlamda her kullanıma hizmet edebilen modelleriyle de karşımıza çıkmaktadır. Wacom Cintiq bu ürünlerin başında gelmektedir. Cintiq modeli markanın üç farklı boyutlarda piyasaya sürdüğü mükemmel bir tasarıma ve işlevselliğe sahip ürünüdür. 13,3 inç, 16 inç ve 21,5 inç olmak üzere ekran boyutu anlamında her kullanıma hizmet verebilme kapasitesi bulunan bir ürün olarak kullanıcılarının beğenisine sunulmaktadır. Çizim teknolojilerinde gelinen şu aşamada markanın en büyük stratejisi ve hedefi en gerçekçi çizimleri dijital alt yapıyla ekrana yansıtabilmek ve bu gerçekliği kullanıcıya da hissettirebilmektir. Kalem basınç hassasiyeti ve katlanabilir ayak fonksiyonlarıyla dikkat çeken Cintiq özel kullanımlar için en doğru ürün modelidir. Kablosuz ve pilsiz kalemlere uyum sağlama noktasında kusursuz bir yapıya sahip olmakla birlikte uzun süreli kullanımlarda da en yüksek performansı sağlayabilmektedir. Ekran boyutunun küçük ya da büyük olması hiçbir şekilde ekran hassasiyetini ve kalitesini asla etkilememektedir. Marka standart yükseklikte bir kaliteyi her zaman ürünlerinde barındırabilmeyi başarmıştır. Cintiq azaltılmış ıraklık açısı anlamında her açıdan imleci hissedebilme ve kontrol edebilme özelliğine de sahiptir. Dijital sanatçılar olarak da tabir edilen insanların en büyük yol arkadaşı olmaya da devam etmektedir. Wacom Pro Pen 2 kalem modeliyle eşleştirilen bu ürün hayal gücünüzün ekrana en iyi şekilde yansımasını sağlama noktasında üzerine düşeni fazlasıyla yapmaktadır. Wacom kurulum aşamasından kullanım aşamasına kadar yönlendirici ve kolay kullanımı sağlayabilen bir yapıya sahiptir. İçeriğindeki tüm özellikler en basit ve fonksiyonel şekilde parmaklarınızın ucunda sizleri beklemektedir. Kullandığınıza ve tercih ettiğinize asla pişman olmayacağınız bu tabletler her anlamda beklentilerinizi ve gereksinimlerinizi karşılamaya fazlasıyla yetmektedir. Wacom işletim sistemlerine uyum sağlaması ve ürünlerinde işletim sistemini de kullanması daha işlevsel bir yapıya bürünmesini sağlamaktadır. Ana hatları itibariyle kullanılan özellikte dijitalleşen tüm figürlerle takım arkadaşlığı yapabilmektedir. Wacom Android işletim sistemiyle de hem tabletlerinize hem de telefonlarınıza entegre olabilmekte ve çizimlerinizi bu cihazlar üzerinden dijital ortama aktarmanızı sağlayabilmektedir. Bu özelliğiyle kullanışlılık açısından kendisini çok farklı bir noktaya konumlandırmıştır. Alanında en büyük üretici konumunda olmasına karşın gelişimin ve yenileşmenin öncüsü olmaya devam etmektedir.

Ürün ve Model Çeşitliliğinde Wacom Farkı

Çok farklı tarzlara ve fonksiyonlara sahip olan tabletlerin kendileri ve çizim yaparken ya da dijital ortama aktarılması sırasında kullanılan ürünlerle olan uyumu anlamında adeta bir takım olarak tüm ürünler bir arada hizmet vermektedir. USB kablolardan kalemlere, tabletlerden USB belleklere kadar birçok ürün çeşidi bulunmaktadır. Wacom kalem ucu anlamında da kalemlerin kullanımlarına bağlı olarak fonksiyonlarını yitirmeye başladığı anlarda adeta kurtarıcı bir role bürünmektedir. Dijital içerik üreten sanatçı olarak tabir edebileceğimiz insanlar bu işi devamlılık esasıyla yaparlar. Bu devamlılık sırasında hayal gücünün sınırı olmasa da kullanılan ürünlerin fonksiyonlarının belirli bir sınırı elbette ki vardır. Wacom tablet kalemi anlamında mükemmel bir kalite standardı yakalamış ve oldukça kullanışlı bir ürün portföyüne sahiptir. Pilsiz yapılarıyla uzun süreli kullanımlarda hiçbir şekilde problem yaşatmayan bir yapıdadır. Bu kalemlerin en önemli noktaları tabletle ilişkilenen ve gerektiğinde tabletle temas eden uç kısımlarıdır. En çok kullanılan bölümü olması dolayısıyla belirli aralıklarla yenilenme ihtiyacı doğar. İster kalem ister tabletin kendisi olsun çizimlerin dijital ortama aktarılması konusunda en önemli parça USB kablolardır. Tasarımındaki ve üretimindeki çok önemli detaylar sayesinde en yüksek aktarım hızını sağlayabilen bu ürünler yaratıcılığın ortaya çıkarılmasında en büyük işleve sahip olan ayrıntıdır. Wacom USB kablo bu anlamda üzerine düşeni en iyi şekilde yapmakta ve kullanıcılarını bu anlamda asla yarı yolda bırakmamaktadır. Bununla birlikte tabletlerin işletim sistemlerine entegre olabilmeleri için bazı driver uygulamalarının kullanılacak cihazlara yüklenmesi gerekmektedir. Wacom driver tüm işletim sistemlerine yönelik bir ürüne de sahiptir. Kurulum yapıldıktan sonra çok rahat bir şekilde kontrol edilebilen ve bu anlamda hassasiyetin en yüksek seviyeye çıktığı çizimlerin başlangıcına şahit olabilmenizi sağlamaktadır. Wacom çizim anlamında dijital ortamda gereksinim duyulan her türlü özelliği kullanıcılarını sunabilmektedir. Markanın en büyük hizmet noktası çizim ve dijital içerik üretilmesi alanındadır. Bu işleviyle sektörün tüm ihtiyaçlarını kullanıcılarına oldukça farklı özelliklerde en doğru fiyatlara sunmayı kendisine vizyon olarak belirlemiştir. Bu alandaki başarısı müşterilerinin ve kullanıcılarının yorumları ve geri bildirimlerinden de anlaşılacağı üzere hiç azımsanmayacak derecededir. Tüm bu bahisler ışığında marka kendi alanında sektöre yön veren ve birbirinden farklı çözüm önerileri ve fonksiyonlarıyla kullanıcılarını daima maksimum şekilde memnun eden bir yapıya sahiptir.

Wacom Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Akıllı çizim pedleri, çizim tabletleri ve buna bağlı olarak birçok yardımcı ürünün üreticisi konumunda olan Wacom ürünlerinde en çok dikkat çeken iki detaya odaklanmaktadır. Bu detayların birincisi mükemmel kalitesi bir diğeri ise oldukça gelişmiş ve son teknolojiyi barındıran fonksiyonlarıdır. Kullanıcılarında her zaman bu hassasiyetleri ve özellikleri hissetmekte ve bu anlamda markanın ürünlerinde vazgeçememektedirler. Wacom Bamboo bu anlamda başlangıç aşamasında kullanıcılar tarafından çokça tercih edilen bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. Adeta dijital bir not defteri edasında olan bu ürün cihazlara entegre olmadığı anlarda dahi kayıt tutabilen bir yapıya sahiptir. Bununla birlikte Wacom tablet önerisi kullanıcıların hemen hemen tamamında çok yoğun bir şekilde tavsiye edilmektedir. En önemlisi de müşteri memnuniyetinin hat safhaya ulaştığı bu ürünlerin gelişime ve yeniliğe bu kadar açık ve günceli yakalama anlamında bu denli potansiyel sahibi olmasıdır. Wacom tablet fiyatları diğer tüm özelliklerinin yanı sıra maddi külfet anlamında da oldukça katma değere sahip bir markadır. Hangi tableti ya da hangi ürününü alırsanız alın kendisini amorti etme ve bunu üzerinde bir değeri sizlere ve işinize katma anlamında oldukça performans sahibi bir markadır. Wacom fiyat skalasını olabildiğinde en özellikli ürününde dahi ulaşılabilir kılmaya daima özen göstermektedir. Mükemmeli herkesin kullanabilmesini amaçlayan ve dijitalleşen dünyaya insanların ve sektörlerin en hızlı şekilde uyum sağlayabilmesi amacı ile hareket eden marka üretim ve satış vizyonunu da bu hedeflerle şekillendirmektedir. Wacom ürünleri gerektiği şekilde fonksiyonel ve yaratıcı kullanımları desteklemek anlamında birçok yan ürün geliştirmektedir. Bunlar USB bellekler ve kablolar tablet kılıfları, kalemler vs. gibi çok farklı şekillerde karşımıza çıkmaktadır. Wacom USB bu anlamda kullanıcıların yaratıcılıklarını depolayabildikleri ve arşivleme anlamında muhteşem bir işleve sahip olan ürünlerinin başında gelmektedir. Dijital içerik üretimi, illüstrasyon ve tasarım anlamında tüm dünyada kullanıcılarına tam anlamıyla bir yol arkadaşlığı edinen marka araştırma ve geliştirme çalışmalarına verdiği destekle de her yeni dönemde çok daha farklı ve çok daha spesifik fonksiyonları ürünlerine kazandırmaktadır. Birbirinden kaliteli ve fonksiyonel oldukça çok sayıda Wacom ürünlerini, online satış platformu olan Trendyol’un kullanışlı web sitesi ve uygulaması üzerinden en hızlı ve en güvenilir şekilde satın alabilmeniz mümkündür.