İlgili Kategoriler
Bıçak Sayısı
Cinsiyet
Fiyat
Tipi
Paket İçeriği
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Wilkinson Tıraş Bıçağı

" araması için 43 sonuç listeleniyor

Wilkinson Tıraş Bıçağı Çeşitleri ile Pürüzsüz Tıraşlar

Wilkinson, jilet gibi kişisel bakım malzemeleri üreten bir İngiliz markasıdır. Başlangıçta kılıç gibi ürünler üretmesinden dolayı jiletlerinin keskinliğini iyi bir şekilde ayarlamayı başaran marka, yurt içinde ve yurt dışında sayısız kullanıcı tarafından tercih edilir. 1890 yılından beri jilet üreten marka, 1956 yılında ilk paslanmaz çelik tıraş bıçağını tanıtır. Sonrasında, teflon kaplamalı paslanmaz çelik ile birlikte geliştirdiği ürünleri ile piyasada isminden sıklıkla söz ettirmeyi başarır. Geçmişindeki keskin aletler konusundaki üretim tecrübesine dayanarak malzemelerini başarılı olacak şekilde dizayn eden Wilkinson, kadın erkek fark etmeksizin herkesin ihtiyaçlarını karşılayacak ürünler piyasaya sunar. Malzeme kalitesini üst seviyede tutması sayesinde uzun yıllar boyunca kullanılabilecek ürünler tasarlayan marka, pek çok kişinin günlük rutinlerinde değerlendirdiği malzemeler ortaya koyar. Ürünlerinin keskinliği sayesinde daha az vuruşla tıraş olmayı mümkün kılan marka, bu sayede cildin tahrişe maruz kalma olasılığını da azaltır. Böylece kullanıcıların yaşayabileceği çizilme, kızarıklık ya da tahriş gibi istenmeyen durumların önüne geçerek iyi bir performans çıkarır. Wilkinson tıraş bıçağı sayesinde yapacağınız işlemleri daha kolay ve rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Kaliteyi belirli bir seviyenin üzerinde tutması sayesinde kullanıcılarının kullanmaktan keyif aldığı ürünler ortaya çıkaran Wilkinson ile zorlu gibi görünen işlemleri pratik bir şekilde halledebilirsiniz. İyi bir tıraş bıçağına ihtiyacınız varsa ve aradığınız gibi bir ürünü bulmakta zorlanıyorsanız, Trendyol'dan markanın seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Tıraş Bıçağında Wilkinson Sağlamlığı

Tıraş Bıçağında Wilkinson Sağlamlığı

Kaliteli malzemeyi üzerinde iyi düşünülmüş tasarımlar ile bir araya getirmeyi başaran marka, kullanıcılarının günlük hayatına pratiklik ve kolaylık katmayı amaçlar. Bu amacını da ürünlerini ergonomik kriterler göz önünde bulundurarak tasarlaması ile hayata geçirir. Ürünün ağırlığından bıçağın şekline, tutma yerinden denge noktasına kadar her ayrıntıyı incelikli bir şekilde ele alarak ürünlerini geliştiren Wilkinson, tıraş bıçağı söz konusu olduğunda isminden sıklıkla söz ettirmeyi başarır. Güncel teknolojinin bütün imkânlarını kullanarak geliştirdiği ve yenilediği tasarımları ile tıraş yapmayı kolay ve acısız hale getirmeyi başarması ile öne çıkar. Kullanıcı odaklı bir üretim anlayışı benimsemesinden dolayı herkesin rahat bir şekilde kullanabileceği ürünler ortaya çıkarır. Keskin kısmını düzgün bir şekilde ayarlayarak bıçağın cildi tahriş etmeyecek şekilde tüylerle temas etmesini sağlayan marka, genç yaştaki kullanıcılar için de kolay bir kullanıma sahiptir. Daha önce hiç tıraş yapmadıysanız markanın ürünleri sizin için iyi bir başlangıç olabilir. Tutma açısı ideal bir şekilde ayarlanan ve bu sayede kesme işleminin rahatlıkla yapılabilmesine imkân tanıyan ürünler, her yaştan kullanıcının gereksinimlerini iyi bir şekilde karşılayacak biçimde üretilir. Kalın ve sert bir sakalınız varsa ve cildi tahriş etmeden tıraş olabileceğiniz bir ürün bulamıyorsanız, markanın ürünleri sizin için iyi bir seçenek olabilir. Sert ve keskin yapısı ile zorlu tüylerin kolay bir şekilde kesilmesini sağlayan bıçakları ile Wilkinson, ürünlerini insan sağlığına saygılı olacak şekilde üretmesi ile kullanan kişilerin de beğenisini kazanır. Wilkinson klasik tıraş bıçağı ile acil bir işiniz olduğunda ve hemen hazırlanıp çıkmanız gerektiğinde yapmanız gereken işlemi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Keskinliği artırılmış bıçakları sayesinde tıraşın hızlı ve tahrişsiz bir şekilde bitmesini sağlayan ürünler, her sabah işe gitmeden önce tıraş olan kişiler için de iyi bir seçenek haline gelir. Elde rahat bir tutuşa sahip olmasıyla öne çıkan ürünler, işlem esnasında bilekte oluşabilecek ağrıların da önüne geçmeyi başarır. "Wilkinson tıraş bıçağı nerede satılıyor?" sorusunun cevabının Trendyol olduğunu duymak sizi mutlu edebilir. Trendyol üzerinden markayı inceleyebilir, gereksinimlerinizi hemen karşılayabilirsiniz.

Wilkinson Tıraş Bıçağı Çeşitleri

Wilkinson Tıraş Bıçağı Çeşitleri

Bakım rutininize 200 yıldan fazla süredir sahip olduğu üstün mühendislik becerisi ile ürünlerini tasarlayan bir marka ile yapmak isteyebilirsiniz. Güvenilir kullanıma sahip olan Wilkinson'ın tıraç bıçakları, erkek ve kadınlar için sunduğu çeşitlilik sayesinde her türlü gereksinimi karşılayacak parçalar içerir. Hydro ve Quattro gibi serileri ile sürekli sınırları zorlayan jilet teknolojisine sahip olan marka ile daha pürüzsüz ve rahat bir şekilde yapacağınız işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Kadınlar için ilk tıraş bıçağını 1994 yılında piyasaya süren marka, çentikleri ve kesikleri önlemek için iyi bir şekilde tasarlanmış ürünler piyasaya sürer. Kısa süre içinde günlük rutinlerin vazgeçilmez parçaları arasında yer almaya başlayan Wilkinson kadın tıraş bıçağı çeşitleri, işlemi hangi bölge üzerinde yapacak olursanız olun bunu başarmanıza yardımcı olacak özellikler barındırır. Tıraş bıçaklarının ucunu kendiliğinden özel bir sabun ile kaplayan marka, az bir su kullanarak istediğiniz bölgeyi dilediğiniz şekilde temizlemenize yardımcı olur. Zaman ve paradan tasarruf edilmesini sağlayan ve güzel bir görünüm vadeden ürünler, çoğu kadının günlük yaşantısının vazgeçilmez parçaları arasında yer alır. Kadınlar için sunduğu kaliteyi söz konusu erkekler olduğunda da sürdürmeye devam eden marka, farklı ihtiyaçlara yönelik seçenekleri ile herkesin aradığı ürünü kolaylıkla bulmasına yardımcı olur. Wilkinson banyo tıraş bıçağı çeşitleri, su altında iyi bir performans göstermesi ve çizik gibi vücuda zarar verebilecek durumlara sebep olmaması ile öne çıkar. Kullan at çeşitleri de bulunan banyo ürünleri, hijyenik olmaları ile de öne çıkar. Wilkinson Sword tıraş, Xtreme 3, Hydro 5 bıçağı ise oynar başlığa sahip olan uç yapısı sayesinde istenilen bölgeye rahat bir şekilde erişilebilmesini ve acı duymadan tıraşın tamamlanmasını sağlayacak bir teknoloji ile donatılır. Trendyol'dan aradığınız ürüne anında ulaşabilirsiniz.

Trendyol'da Wilkinson Tıraş Bıçağı Fiyatları

Trendyol'da Wilkinson Tıraş Bıçağı Fiyatları

Wilkinson markası, 200 yılı aşkın süredir piyasada olmasından dolayı sahip olduğu tecrübe birikimi sayesinde kullanıcı ihtiyaçlarını iyi bir şekilde analiz etmeyi başarır. Her türlü gereksinimi karşılayacak niteliklerde ürettiği ürünleri ile kadın erkek fark etmeksizin herkesin aradığı parçayı bulabileceği bir seçenek haline gelir. Ürünleri incelediğinizde oynar başlığa sahip olan tıraş bıçaklarından işlemleri pratik bir şekilde bitirmenize yardımcı olacak makinelere kadar pek çok farklı seçenek ile karşılaşabilirsiniz. Wilkinson Intuition tıraş bıçağı makinesi keskin bir bıçak sistemine sahip olmasının dışında tasarımsal olarak kullanıcı odaklı olması ile herkesin rahat bir şekilde işlem yapabileceği bir üründür. Ağır olmayan hafif bir yapıya sahip olması sayesinde elde hantal bir duruşa neden olmayan makine, hızlı dönen keskin tarafı sayesinde de işlemin kısa süre içinde tamamlanmasına yardımcı olur. Wilkinson Sword jilet çeşitlerini incelediğinizde kendiliğinden sabuna sahip olan modeller olduğunu görebilirsiniz. Acısız bir işlem sunmasının dışında aynı zamanda nemlendirme görevi de gören sabunlu uç kısım, tıraş esnasında cildin ihtiyaç duyduğu rahatlığı da elde etmesini sağlar. İşlevsel olarak iyileştirdiği tasarımları ile piyasa içinde ayrı bir yerde konumlanmayı başaran marka, kullanıcılarının günlük hayatına pratiklik ve kolaylık katmayı amaçlar. Bu amacını da fonksiyonel olarak kullanıcı odaklı olacak şekilde donattığı ürünleri ile hayata geçirir. Sabunlu, sabunsuz, makine ya da kullan at gibi farklı seçeneklere sahip olan markanın tıraş bıçakları, geniş bir ürün yelpazesi ile karşınıza çıkar. Sunduğu bu çeşitlilikten dolayı da fiyatları büyük bir aralıkta dağılma özelliği gösterir. Sabun olan modeller diğerlerine göre fiyat bakımından biraz daha yüksek seviyelerde olsa da ürünler genel olarak ekonomik sınırlar dahilinde kalmayı başarır. Trendyol üzerinden markaya uygun fiyatlardan sahip olabilirsiniz.