placeholder
"

Winx

" araması için 340 sonuç listeleniyor

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Winx

2004 yılında İtalyan animasyon dizisi olarak televizyon ekranlarında gösterime giren Winx Club, kısa zamanda oldukça sevilen yapımlardan biri haline gelir. Çocuklar tarafından ilgi ile takip edilen çizgi dizi, çok geçmeden dünya genelinde büyük üne kavuşur. Bilhassa kız çocuklarının severek izlediği ve hayranlık duyduğu animasyon dizisinde Bloom, Stella, Flora, Musa, Tecna, Layla, Roxy, Daphne, Eldora olmak üzere 9 farklı ana karakter vardır ve bu karakterlerin hepsi değişik özelliklere, farklı güçlere sahiptir. Örneğin Bloom, ejder ateşi gücüne sahipken Stella, gücünü ay ve güneşten alan bir peridir. Flora isimli peri doğadan güç kazanırken Winx müzik perisi olan Musa, gücünü anlaşılacağı üzere müzikten alır. Tecna, teknolojik güçlere hakimdir. Roxy ise hayvanların gücünü kullanır. Sevilen karakterleri baz alan İtalyan animasyon dizisinin, kız çocukları için birbirinden farklı kategorilerde ürünleri bulunur. Bunlar oyuncaklar, giysiler, kitaplar, kırtasiye malzemeleri, su mataraları, sırt ve omuz çantaları, valizler, ev tekstil ürünleri, bebekler, video oyunları ve puzzlelar gibi birçok kategoride lisanslı ürünleri kapsar. Her bir karakterin bazen tek başına yer aldığı bazen de tüm karakterlerin bir arada olduğu birbirinden farklı ürün grupları Trendyol ayrıcalığı ve avantajları ile sevenleri ile buluşur. Giyim grupları ile çocukların her türlü ihtiyacını zevkli parçalar ile karşılayabilen firma, oyuncakları ile de gelişim çağındaki çocuklara olumlu destekte bulunur. Winx okul eşyalarının her biri insan sağlığına uygun birinci sınıf malzemelerle üretilerek satışa sunulur. Ev tekstil grupları ile kız çocuklarının hayallerini süsleyen Winx ürünleri ise uyku setlerinden duvar kağıtlarına, halılardan perdelere kadar uzanan geniş bir yelpazeyi kapsar. Winx oyuncakları kız çocuklarının en sevdiği ürün grupları arasında yer alırken kırtasiye kategorisindeki binlerce ürün de okul çağındaki çocukların fiziksel ve zihinsel gelişimlerine katkıda bulunur. Lisanslı Winx Club ürünlerinin hepsine Trendyol’dan ulaşabilir, dilediğinizce alışveriş yaparak büyülü dünyanın içinde çocuklarınıza ve sevdiklerinize siz de yer verebilirsiniz.

Kız Çocuklarının Vazgeçilmezi Winx Club Giysileri

Winx ürün gruplarının en çok sevilen ve dünya çapında en fazla satış rakamlarına sahip olan tekstil parçaları, milyonlarca kız çocuğu ve aile tarafından sıklıkla tercih edilir. Kalite standartlarının en üst düzeyde tutulduğu Winx giyim ürünleri ile çocuklar sınırsız hayal dünyalarının içinde mutlu olurken ebeveynler de kendilerini son derece güvenli ve huzurlu hisseder. Lisanslı Winx elbise modelleri farklı yaş gruplarına özel, çizgi dizinin birbirinden güzel karakterleri ile tasarlanarak satışa sunulur. Tüllü etekler, payet işlemeler ve göz alıcı detaylarla tasarlanan elbiseler kızların en sevdiği giyim gruplarının başında yer alır. Elbiselerin yanı sıra özel günler ve partiler için tasarlanan Winx kostüm çeşitleri de küçük kızların masalsı dünyalarının içinde kendilerini diledikleri karaktere büründürmelerine olanak verir. Esnek kumaşlardan her yaş grubu için üretilen Winx kostümü modelleri ile çocuklar son derece konforlu saatler geçirirken eğlenceden bir an olsun kopmazlar. Giyilebilen kostümlere ek olarak üretilen kanatlar, taçlar, asalar ve eldivenler, kız çocukları oyunları esnasında hayal dünyalarını geliştirmelerine katkı sağlar. Giyim gruplarının yanı sıra çocuklar için üretilen Winx ışıklı ayakkabı çeşitleri de farklı numaralar ve modellerle tasarlanarak satışa sunulur. Sıklıkla sneakers ve casual tarzlarda üretilen esnek ve kaymaz tabanların yanı sıra ayağı tam kavrayan yapıları ile güvenli adımlar sağlayan spor ayakkabı modelleri ile çocuklar okulda ya da dışarıda oyun aktivitelerini güvenli şekilde sürdürebilirler. İlkbahar/yaz ve sonbahar/kış sezonları olmak üzere farklı grupta üretilen ayakkabı, bot ve çizmeler, kışları son derece sıcak tutarken yazlık ayakkabı grupları da terleme önleyici özellikte üretilerek ayak sağlığının korunmasına destek olur. Bağcıklı, cırt cırtlı ya da düz modeller, çocukların ayaklarının rahat etmesini sağlayan kaliteli tekstil malzemeleri ile hazırlanır. Markanın lisanslı ürünlerinden ev pandufları, kız çocuklarının evde rahat hareket etmelerine imkan tanır.  Sıcak tutan panduflar farklı model ve numaralarla üretilir. Winx lisanslı ürünler pijamalardan aksesuarlara, eteklerden tişörtlere, elbiselerden eşofman takımlarına kadar çok geniş bir yelpazede satışa sunulur. Çocuklar sevdikleri bu giysilerin içerisinde özgüven gelişimlerini sağlıklı tamamlar. Tekstil ve giyim gruplarından Winx yeni sezon ürünleri birbirinden farklı alternatifler ve uygun fiyatlarla Trendyol’da kullanıcıların beğenisine sunulur. Ürünleri inceleyerek markanın ürün çeşitleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Ev Tekstil Ürünleri ile Winx Club

Kız çocuklarının hayal dünyasını destekleyen birbirinden farklı ev tekstil ürünleri Winx Club lisansı ve güvencesi ile üretilerek satışa sunulur. Özel tasarımlı uyku setlerinden battaniyelere, halılardan duvar kağıtlarına kadar her yere uygulanan baskıları sayesinde  kız çocuklarının giysi ve oyuncaklarının yanı sıra odalarında da diledikleri büyülü dünyanın içinde yer almaları sağlanır. Lisanslı Winx uyku seti takımları yorgan, çarşaf, yastık ve yorgan kılıfları ile tek kişilik setler halinde %100 pamuklu kumaşlarla üretilerek satışa çıkarılır. Güçlerini ateş, su, toprak, hava, hayvan ve bitki gibi doğa unsurlarından alan karakterler ve Winx hayvanları pek çok ev tekstil ve dekor ürününde kullanılarak kız çocuklarının evlerinde ve odalarında da kendilerini bu dünyanın içinde hissetmelerini sağlayarak mutlu eder. Yatak örtüleri ve battaniyeler gibi her çeşit yatak odası tekstil ürünü farklı renk ve desenlerle kullanıcıların beğenisine sunulur. Winx halı çeşitleri yüksek kalite teknolojileri ile birinci sınıf hav yapmayan malzemelerden üretilerek satışa çıkarılır. Cıvıl cıvıl renklerle Winx’in farklı karakterlerini buluşturan yüzlerce halı farklı ebatlarda üretilerek büyük küçük her türlü odaya uyum sağlar. Antialerjik ve antimikrobiyal özelliklerle sağlığa uygun formlarda üretilen halı çeşitleri aynı zamanda kaymaz tabanları sayesinde çocuk odalarında güvenli kullanım sağlar, olası kazaların önüne geçer. Tasarımları ile kız çocuklarını büyülü dünyanın içine çeken Winx duvar kağıdı çeşitleri silinebilir yapıları sayesinde uzun ömürlü kullanım sunar. Çocuk odalarında bir ya da birden fazla duvara uygulanarak hoş görüntüler oluşturan duvar kağıtları ısıya ve neme karşı dayanıklıdır. Çocukların zihinsel ve fiziksel gelişimine katkı sağlayan lisanslı Winx Club dekorasyon ürünlerinin yanı sıra çocuk oyun çadırları gibi ürünler de onların odalarında keyifle vakit geçirmelerine yardımcı olur. Kolay kurulan oyun çadırları insan sağlığına zarar vermeyen ham maddeler kullanılarak üretilir. Winx karakterleri ile tasarlanan dekoratif ürünlerden bir ya da birkaçını kullanarak kız çocuklarının odalarını dekore edilebilir, birbiri ile uyumlu görüntüler yakalayabilirsiniz. Dilerseniz karakterlerin olduğu duvar stickerları ile sade duvarlara ya da mobilyalara hareket katabilirsiniz. Winx Club tekstil ve dekorasyon ürünlerine Trendyol’dan bakabilir, akıllı filtreler sayesinde kolayca arama yaparak dilediğiniz parçaları satın alabilirsiniz.

Winx Club Oyuncakları

Kız çocuklarının en sevdiği Winx bebekleri Türkiye ve dünya genelinde yüksek satış oranlarına sahiptir. Çocukların yaratıcılığını geliştiren oyuncakların her biri farklı karakterde üretilerek piyasaya sürülür. Animasyon dizisindeki görünüşlerin aynısının yakalandığı Winx Club bebekleri ile çocuklar kendi hayal dünyalarında diledikleri gibi oyun oynayabilirler. Oyuncaklar fenomen dizideki karakterlerin birebir aynısı olarak üretilirken aynı zamanda farklı konseptler de oluşturulur. Winx evi çeşitleri farklı büyüklerde tasarlanarak çocukların bebekleri ile oynamalarına alan sağlar. Çocukların sağlığına uygun ham maddelerle üretilen oyuncak bebekler uzun saatler oynansa dahi sağlık açısından herhangi bir sorun teşkil etmez. Okul öncesi çağda çocukların zeka gelişimi açısından son derece önemli olan oyun aktiviteleri lisanslı markanın birbirinden farklı oyuncakları ile rahatlıkla desteklenebilir. Aileleri ve arkadaşları ile yeni oyunlar kuran çocuklar sosyal gelişimlerini en güzel şekilde tamamlar. Kız çocuklarının çok sevdiği Winx perileri birbirinden güzel seçeneklerle kimyasallardan uzak olarak üretilir. Bu sayede anne ve babaların da gözü arkada kalmaz. Genel olarak pembe renge sahip markanın oyuncaklarına son zamanlarda kahverengi, kırmızı, sarı, yeşil, mor, mavi ve siyah gibi renkler de eklenmiş, bu sayede oyuncak çeşitliliği artmıştır. Çocuklara özel Winx puzzle çeşitleri yaş seviyelerine uygun olarak 40’lı 50’li gibi az sayıda parçalardan başlayarak 200 ve üzeri parçalara kadar uzanan farklı seviyelerde üretilir. Okul öncesi çağda çocukların parça bütün ilişkisini anlamalarına yardımcı olan en faydalı eğitici oyuncaklardan biri olan puzzlelar farklı desenlerle üretilerek her zevke uygun alternatifler oluşturur. Winx yumurtalar; içerisinden çıkan sticker, sürpriz oyuncak ve şekerler ile çocukların en çok merak ederek kullandığı oyuncaklar arasındadır. Çocuk oyun çadırları, karakter bebekleri, puzzleları, sesli ve ışıklı çay setleri, oyuncak ütü masaları, oyuncak doktor setleri gibi pek çok farklı alternatifi bulunan markanın her çeşit lisanslı oyuncağını Türkiye’nin online alışveriş devi Trendyol’da uygun fiyatlarla bulabilirsiniz.

Winx Kırtasiye Ürünleri ile Çocuklar Çok Mutlu

Çok sevilen çizgi dizinin karakterlerinin yer aldığı kırtasiye ürünleri okul çağındaki kız çocukları tarafından sıklıkla tercih edilir. Gelişim çağındaki çocukların okul için temel ihtiyaçları olan kalem, okul çantası, kalem kutusu, su matarası, kalemlik gibi ürünler onların sevdiği tasarımlarla üretilir. Winx kalemlik çeşitleri ile çocuklar kalemlerini tek bir yerde rahatça organize edebilir. Winx’in masaüstü kırtasiye setleri makasından silgisine, kalemtıraşından cetveline kadar çocukların ders çalışırken ihtiyacı olabilecek her şeyi kapsar. Çeşit çeşit Winx kalem modelleri kanserojen ve alerjen madde kullanılmadan, sağlık kurallarına uygun olarak üretilir. Markanın tüm ürünleri Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı ve CE belgelidir. Suluklar ve su mataraları BPA riskinden uzak plastiklerden üretilir. Winx uçlu kalem ile çocuklar ders çalışmayı ve ödev yapmayı severek sürdürür. Farklı adet sayıları içeren pastel ve kuru boya setleri ile diledikleri gibi resim aktivitelerinde bulunabilirler. Winx çanta modelleri işlevsel özelliklerle üretilerek kız çocuklarının okul hayatında rahat olmalarını hedefler. Sağlam ve kullanışlı okul çantalarında yer alan özel bölmeler, gizli cep detayları ve fonksiyonel fermuarlar ile çocukların gündelik okul rutinlerini rahat bir şekilde geçirmesine yardımcı olur. Kolay kavrama ve tutuş imkanı veren saplar ve ayarlanabilen askılarla kolayca taşınan çantalar kız çocuklarının fiziksel gelişimini destekler. Sağlam ve kullanışlı olan okul çantaları aşınma, sökülme ve yırtılma gibi dış fiziksel sorunlara karşı son derece dayanıklıdır. Okul çantası dışında markanın lisansı ile üretilen el çantası, sırt çantası, spor çantası gibi diğer yarımcı çanta çeşitleri de kız çocukları tarafından sevilerek gündelik hayatta kullanılır. Farklı model ve boyutlarda üretilen çanta modelleri her yaş grubuna hitap edecek özelliklerle tasarlanır. Sırt çantalarının yanı sıra omuz çantası, postacı çantası gibi çanta modellerine ek olarak Winx valiz çeşitleri seyahatlerde ve minik çaplı gezilerde kız çocuklarının bireysel eşyalarını taşımalarına olanak tanırken özgüven gelişimlerini de desteklemiş olur.

Winx Club Fiyat Aralıkları

Winx Club her geçen gün piyasaya çıkardığı farklı ürünleri ile kız çocuklarının ve anne babaların vazgeçilmezi haline gelmiştir. Winx özellikleri ile kız çocuklarının masalsı dünyaya giriş yapmasını sağlayan lisanslı ürünler kategorilerine göre farklı fiyat aralıklarına sahiptir. Oldukça fazla ürün grubu bulunan marka en ufak parça oyuncaktan büyük çapta ev tekstil ürünlerine kadar geniş ürün yelpazesi ile alıcılarla buluşur. Rahat ve kullanışlı ürünleri ile kaliteden taviz vermeyen Winx, fiyat aralıklarını ise bütçe dostu olarak belirler. Giyim gruplarında kız çocukları için tasarlanan binlerce ürünle göz dolduran markanın ürünleri her bir parçada kullanılan ham madde ve yardımcı yan materyallere göre farklı fiyat aralıklarına sahip olur. Markanın lisanslı okul çantaları bazen tekli bazen de beslenme çantası, kalem kutusu ve su mataraları ile birlikte setler halinde satışa sunulur. Tek tek alınan okul ihtiyaçlarına nazaran bu tarz takım halinde satışa çıkarılan setler daha uygun fiyatlara denk gelebilir. Çekçekli okul çantaları küçük yaş grubundaki çocukların rahatça eşyalarını taşımalarını sağlar. Yazlık ve kışlık olarak üretilen ayakkabı modellerinde de fiyatlar sezonlara göre değişiklik gösterir. Yaz sezonları için ayağa tam oturan ergonomik tabanlı terlikler son derece rahat ve konforludur. Winx Club’ın Ugg botları ise içinde bulunan yünlü dokuları sayesinde zorlu hava koşullarında ayakları sıcak tutar. Hem okul öncesi dönemde hem de okul çağındaki çocuklar için kırtasiye malzemelerini ve eğitici oyuncakları yüksek kalite teknolojileri kullanarak üreten firma, kız çocuklarına hitap eden binlerce çeşit ürünü sevenleri ile buluşturur. Trendyol üzerinden detaylı araştırma ve inceleme yaparak aradığınız modele ulaşabilirsiniz.

Winx Club Ürünleri Trendyol’da

Türkiye’nin en büyük online alışveriş sitesi olan Trendyol, her zaman kullanıcılarına en iyi alışveriş deneyimini sunar. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı hedef edinen Trendyol, satış sonrası hizmetleri ile de dikkatleri üzerine çekmeyi her daim başarır. Farklı pek çok ürünü aynı anda kullanıcılarına sunan Trendyol, bu sebeplerden dolayı en sık tercih edilen alışveriş sitelerinin öncüsü konumundadır. Sık sık uyguladığı kampanyalar ve büyük indirim günleri ile yüksek satış rakamları elde eden Trendyol Winx Club lisanslı ürünlerinin de envai çeşidini bünyesinde barındırır. Okul çağındaki çocukların kırtasiye ihtiyaçlarından başlayarak her çeşit ürünün tasarlandığı markanın modelleri, kullanışlı ve kaliteli ürünleri ile göz doldurur. Her çeşit giyim eşyası ile berabar kostüm partileri ya da doğum günleri gibi özel gün ve geceler için markanın en sevilen çizgi karakterlerinin  giysileri de satıştadır. Hediye alternatifleri arasında rahatlıkla değerlendirilebilecek olan lisanslı karakter tasarımlarına sahip olan bu ürünler, kız çocuklarını da son derece mutlu eder. Doğum günleri, yılbaşları gibi özel günlerde Winx oyuncağı gibi seçeneklerin yanı sıra zamansız hediye fikirleri arasında giysi grupları ya da Winx Club oyunları değerlendirilebilir. Markanın tasarımlarıyla donatılmış binlerce çeşit ürünü bünyesinde barındıran Trendyol, uygun fiyatları ile de kullanıcılardan tam not alır. Her yaş, zevk ve ihtiyaca yönelik geniş ürün skalası her kategoride olduğu gibi çocuk grubunda da kendini gösterir. Kusursuz hizmet veren Trendyol, satın alınan ürünleri de en kısa sürede kullanıcılarıyla buluşturur. Tüm bu avantajlar eşliğinde dilerseniz Trendyol’da favori Winx ürünlerinizi belirleyerek bir koleksiyon oluşturabilir, zaman zaman uygulanan kampanyalardan faydalanarak dilediğiniz ürün çeşidine çok daha uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz. Tek tıkla sahip olabileceğiniz binlerce çeşit Winx markalı lisanslı ürün ile çocuğunuzu ya da sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.