placeholder
"

xp Kozmetik

" araması için 531 sonuç listeleniyor
XP Kaş Kalemi 205 Gri X 2 Adet
XPKaş Kalemi 205 Gri X 2 Adet
(16)
29,90 TL
13,75 TL
Sepete Git
XP Kalıcı Jel Eyelıner
XPKalıcı Jel Eyelıner
(60)
36,90 TL
14,90 TL
Sepete Git
XP Dipliner - Matte 8680331743146
XPDipliner - Matte 8680331743146
(122)
19,90 TL
17 TL
Sepete Git
XP Lıp Gloss Parlatıcı
XPLıp Gloss Parlatıcı
(2)
24,90 TL
14,90 TL
Sepete Git
XP Dıplıner Kalem Tatto 24lü
XPDıplıner Kalem Tatto 24lü
(13)
45,00 TL
22,50 TL
Sepete Git
Sonraki Sayfa

XP Kozmetik

XP Kozmetik ile Gelen Güzellik

XP far paleti, fondöten, ruj ve çeşitli kozmetik ürünlerini imal eden kozmetik markasıdır. Ürettiği göz malzemeleri XP far paleti çeşitli renklerde ve kaliteli pigment özellikleri ile tasarlanmıştır. Kadınların ruh yapılarına hitap eden ve sağlığı bozmayan formüllere sahiptir. Kozmetik ürünleri içinde kadınların kullandığı A’dan Z’ye bütün makyaj malzemelerini XP ile bulabilmek mümkündür. Farklı cilt tonlarına özel XP fondöten çeşitleri; açık, koyu ve orta ton seçenekleri ile ciltteki tüm kusurları kapatan bir yapıya sahiptir. Ayrıca herhangi bir birikinti ve çatlak görünüm vermeyen fondötenler, gün boyu kalıcılığını korumaktadır. XP makyaj malzemelerini 1. sınıf kaliteli özellikleri ile tasarladığı için sorunsuz bir kullanım olanağı sunar. Kozmetik alanda kendini geliştiren ve yeni formda çıkarttığı ürünler ile her kadının kendini özel hissetmesine yardımcı olmaktadır. Tasarladığı dudak ürünleri içinde XP ruj seçenekleri mat, parlak, kalıcı, matte lipgloss, anti alerjik, organik, likit, stick özellikteki rujlar, kullanım alanlarına uyumlu olarak tercih edilebilir. Tasarlanan rujlar, XP kozmetik ürünleri arasında sezonda moda olan renklerden oluşan çeşitlere ayrılır. Kadınlar, makyaj hileleri ile yüzü ya da burnu olduğundan daha ince ve zarif göstermek için makyaj tekniklerinden yararlanırlar. Bu işlemi ise XP kontür paleti 3’lü ve 6’lı çeşitleri ile tasarlanmıştır. İç kısmında aynalı ve aynasız olan seçenekleri vardır. Bu paletler, yüz şekillendirici, kontür paleti, kapatıcı kontör paleti, aydınlatıcı palet olarak çeşitlere ayrılır. Yüz kısmının yanı sıra göz için sürekli kullanılan XP maskara kirpikleri kıvırma, uzatma, yoğunlaştırma ve dolgunlaştırma özellikleri ile tercih edilebilir. Maskarayı destekleyen ve harika bir görünüm sunan XP eyeliner matte, dipliner, kalıcı jel eyeliner olarak içeriklere sahiptir. Makyajı tamamen estetik ve hoş bir görünüme kavuşturmak için yüzdeki tüm bölümlere uyumlu malzeme kullanılmalıdır. XP matte ruj yenilenen formülü ile canlı pigmentlere sahip olduğu için kusursuz dudaklara sahip olmaya yardımcı olur. Renk seçenekleri ile uygulanan makyaja uyumlu ton belirlenebilir. Kadınlar, makyaj yaparken göz, dudak gibi bölümleri ortaya çıkaran tarzlardan hoşlandığı söylenebilir. Göz makyajını ortaya çıkaracak XP far, anti alerjik, organik, kalem, toz, mat, parlak, simli özellikler ile imal edilen çeşitlere ayrılır. Farların içinde yer alan özel aparatlar farların sürülmesine yardımcı olur. Ayrıca XP makyaj seti içinde de far renk çeşitleri bir hayli geniştir.

XP Kozmetik Ürünleri ile Makyajın Keyfini Çıkarın

Kadınlar makyaj yaparken, dikkat çekici görünmeyi severler. Makyajın tarzı yansıtan ve kıyafetlere uyumlu şekilde yapılan detaylar olduğu söylenebilir. Harika bir makyajda rimel olmazsa olmaz bir detaydır. XP rimel gözleri ortaya çıkaracak özelliklerde tasarlanmıştır ve kıvırıcı, uzatıcı, yoğunlaştırıcı görünümler sunarak gün boyu kalıcılığını korur. XP makyaj ürünleri alanında kendini geliştirmiş ve kaliteli üretimler yapan bir markadır. Sağlık koşullarına uyumlu ve alerjik ve tahriş edici durumları içermediği söylenebilir. Bu nedenle XP ürünleri makyaj yaparken, bütün çeşitleri ile kadınların kullanım alanlarını destekler. Kadınlar son zamanlarda makyaj malzemesi formlarını orijinal kullanım şekillerinden çok farklı özellikler ile tercih ederler. Yenilenmiş olan formülleri ve canlı pigment yapıları ile kusursuz makyajın zevki çıkarılacaktır. XP matte lipstick 6 renk seçeneği ve mat yapıları ile harika bir makyaj keyfi sunar. XP makyaj malzemeleri kalem, krem, likit, stick, toz formlarda kullanım seçeneklerine ayrılır. Ayrıca göz, dudak, yüz, kirpik, kaş ve cilt destekleyici içerikleri ile özel olarak tasarlanmıştır. Yüz için XP kapatıcı seçenekleri orta ve yüksek seviyede çeşitlilik gösterir. Ayrıca yüze zarar vermeyen ve cildi bozmayan yapıları vardır. Kapatıcı yerine fondöten tercih edenler için işlevsel şişe formlarda sunulan kolay kullanımlı XP matte fondöten çeşitleri bulunur. Sıkılarak kullanılır ve her cilt tonu ile uyum sağlayan açık, koyu, orta renkleri vardır. Yüze uyumlu olduğu için harika bir emilim özelliği gösterir. Kullanılacak alanların yanı sıra, göz kısmı için rahatlıkla kullanılabilecek içeriğe sahip XP dipliner matte ve gold matte seçenekleri ile dikkat çekmektedir. Yüz yapısına uyumlu olarak tasarlanmış olan yenilenen içeriği ile XP pudra çeşitleri vardır. Mat pudra, nude, powder kylie pudra kare, face açık ton özellikleri ile kullanıcıların istekleri doğrultusunda belirlenebilir. Pudralar, fondötenlerin üzerine uygulanan ve cildi bebeksi bir görünüme kavuşturan ürünlerdir. XP’nin yüze uyumlu formülü ile uçmayan ve gün boyu kalıcı olan pudra seçeneklerinden yararlanılabilir. Ayrıca yüze renk katan ve daha canlı görünüme sahip olmaya yarayan XP allık 4 farklı renk tonuna ayrılır. Ürün tonlarına göre cilt yapısına uyum sağlayan allık rengi rahatlıkla belirlenebilir. Makyajı ön plana çıkarabilmek için kaşların da belirgin olması önemlidir. XP kaş kalemi siyah, koyu kahve, açık kahve, gri renk tonları ile cilde uyumlu olarak tercih edilebilir. Kalem formlar kadar farların da kaş üzerinde kullanımı rahattır. XP kaş farı seçenekleri de esmer, sarışın ya da kumral kadınların cilt tonlarına uyum sağlayacak özelliklerde sunulur.

XP Kozmetik Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

XP kozmetik ürünleri makyaj, vücut bakım, cilt bakım alanında üretmiş olduğu malzemeler ile her kullanım alanına dokunmaktadır. XP kozmetik hakkında kullanılan malzemeler, kalem, krem, likit, stick, toz formlar ile isteğe bağlı tercih edilebilir. Göz, yüz, dudak, kaş, yüz şekillendirici makyaj malzemeleri kaliteli içerikler ile imal edilmiştir. XP kozmetik kullananlar tarafından rahatlıkla kullanıldığı ve kalite unsurundan bahsedilmektedir. Makyajı yaparken, yüz görünüm yapısını değiştirecek XP kozmetik kontür paleti son zamanlarda çok sık tercih edilen kozmetik ürünlerdir. Ayrıca kontür işlemi yapılmadan önce XP kozmetik fondöten sürülerek cildin kapatılması ile pürüzsüz bir görünüm elde edilir. Marka hakkında XP kozmetik yorum yapan kişiler tarafından belirttikleri ifadeler, malzemelerden tam anlamıyla memnun kalındığı yönündedir. Ayrıca her ihtiyaca yanıt veren geniş makyaj malzemesi üretimi yapılmaktadır. XP kozmetik ruj üretimleri de stick, likit, krem formlara ayrılır ve mat ya da parlak özelliktedirler. XP marka kozmetik ürünleri her ihtiyacı destekleyici niteliklere sahiptir. Anti alerjik ve organik seçenekleri ile cildi rahatsız etmeyen yapıdaki ürünlerdir. Günlük kullanımlarda XP kozmetik bb krem yenilenen formülü ile farklı cilt tonlarına uyumlu şekilde tasarlanmıştır. Marka tarafından tasarlanan XP kozmetik mat ruj çeşitleri de dudakta tok bir görünüm sunar. Ayrıca çatlak ve rahatsız edici bir görünümü de yoktur. Rujları kullanan kişilerden gelen XP kozmetik yorumlar rujların harika kullanım özellikleri olduğundan bahsetmektedir. Kozmetik ürünleri, farklı formlarda ve kullanım alanlarına uyumlu olarak imal edilir. Bu özellikler, XP kozmetik fiyatları konusunu etkileyen bir durumdur. Fiyat aralıkları malzemelerin içerikleri, kullanım alanları, formüllerine göre değişkenlik göstermektedir. Markanın üretmiş olduğu makyaj malzemeleri, kaliteli içerikler ile cildi rahatsız etmeyen ve alerjik reaksiyonlara neden olmayan yapılardadır. Ayrıca kadınlar tarafından ilk sırada belirlenen içerikleri ile sunulur. XP kozmetik ürünleri kullananlar tarafından da bu durum çoğunlukla belirtilen konular arasındadır. XP üretimli makyaj malzemelerini farklı kullanım alanlarına göre detaylı bir şekilde Trendyol üzerinden kontrol edebilirsiniz.