Cinsiyet
Fiyat
Hacim
Fiyat Geçmişi
Tip
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

LR Kozmetik

" araması için 1372 sonuç listeleniyor
LR Kadın Essence Of Marine Edp
Kargo Bedava

LRKadın Essence Of Marine Edp

890 TL
Sepete Git

LR Kozmetik Ürünleri ile Kaliteye Alış

1985 yılında Almanya’da kurulan kozmetik ve güzellik ürünleri üreticisi Lr kozmetik kadınlar için makyaj malzemelerinden güzellik ürünlerine kadar çok geniş bir ürün yelpazesi ile hizmet vermektedir. Ürünleri Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığından onaylı olan Lr kozmetik Almanya’da üretimlerin yapılmasına karşın 35 ülkede varlığını göstermektedir. Günlük cilt bakım ürünlerine ek olarak cilt hastalıklarının tedavisinde de kullanılabilen ürünleri imal eden Lr markası ürün içeriklerinde ağırlıklı olarak Aloe Vera tercih etmektedir. Lr kozmetik ürünleri arasında parfüm, krem, güneş kremi, fondöten, yüz ve cilt kremleri üretimi yapılarak kullanıcılara sunulmaktadır. Kullanıcılar tarafından büyük ilgi ile takip edilen Lr kozmetik ürünleri içerisinde zararlı kimyasalları barındırmaması ile bilinen sağlıklı üreticilerden bir tanesidir.

LR Kozmetik

LR Kozmetik

Makyaj malzemeleri ile de adından söz ettiren marka özellikle fondötenleri ile kullanıcıları desteklemektedir. Likit ve toz formlarına ek olarak sıvı olarak da üretilebilen fondötenler standart olarak üretilebildiği gibi aynı zamanda güneş kremi etkileri ile de üretilmektedir. Güneş alerjisi nedeniyle sorun yaşayan kullanıcılar için pudra etkili fondötenler üreten firma aynı zamanda üstün kapatıcı özellikleri ile de üretim yapmaktadır. Lr kozmetik yorum bilgileri online satışlarda sıklıkla kullanılan yöntemlerden bir tanesi olurken Türkiye’de kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilen markaların başında gelmektedir. Yorumlar kullanıcılar olumlu ve puanlamaları ise yüksek olurken kullanıcıların satın almak istedikleri ürünlerin yorumlarını okumaları diğer kullanıcılara yol gösterici olabilir. Lr kozmetik ürünleri kullananlar ürünlerden memnun olurken alerjenik etkiler göstermemesi başta olmak üzere zararlı kimyasallardan arındırılmış ürünlerin kullanılması kullanıcıların beğenisini toplamaktadır. Ürün içeriklerini ağırlıklı olarak doğal ot ve bitkilerden sağlayan Lr kozmetik ürünlerinin büyük bir çoğunluğunda Aloe Vera kullanmaktadır. Aleo veranın içerisinde bol miktarda su bulundurması, nem sağlaması ve doğal olması nedeniyle ürünlerinde sıklıkla Aloe vera kullanan marka başta yüz kremleri olmak üzere pek çok ürününde bitkileri tercih etmektedir. Ürün fiyatlandırması konusunda da son derece geniş bir yelpazeye sahip olan Alman markası ürünlerinin içerikleri başta olmak üzere pek çok farklı konuda değişken fiyatlara sahiptir. Kozmetik ürünlerinden parfümlerin içerisinde ki esanslardan yoğunluğuna kadar çok sayıda etken fiyatları değiştirirken yüz kremlerinde ürünlerin içerikleri ve gramaj bilgileri fiyatları değiştirmektedir. Ayrıca fondöten modellerinde de standart üretimlere ek olarak sıvı, likit ve toz halinde olan ürünlerin fiyatları değişkenlik gösterirken kapatıcı özellikleri, yoğunluk ve pudralı olup olmaması da ürünlerin fiyatlarında değişkenliğe neden olmaktadır.

Lr Kozmetik Ürünleri

Lr Kozmetik Ürünleri

Kadınlar için çok sayıda kozmetik ürüne sahip olan Lr markası ürünlerini farklı kategoriler altında toplamıştır. Cilt hastalıkları olarak bilinen Sivilce, akne ve egzama gibi sorunlar için özel olarak ilaç tedavili ürünlerini de duyuran marka makyaj ürünleri ve kozmetik ürünleri olmak üzere farklı kategorilere sahiptir. Kozmetik ürünleri arasında parfüm sıklıkla tercih edilenler arasında yerini alırken farklı esans değerleri, şişe ebatları ve kokuları ile değişkenlik göstererek ürün çeşitliliği sağlamaktadır. Lr kozmetik parfümleri kullanıcılar tarafından beğeni toplayan ve ilgi gören kokuları bünyesinde barındırırken her kozmetik ürünü için farklı uzman kadrolar şirkette çalışmaktadır. Parfümlerin şişe tasarımlarında genel olarak cam şişeler tercih edilirken farklı renk seçenekleri parfümlerin kaliteleri ile doğru orantılı olarak değişiklik gösterebilir. Lr kozmetik kullanıcı yorumları özellikle parfümlerde çok yüksek yorum ve puanlamalar alırken kokuların kalıcılığı kullanıcılar tarafından en fazla yorumlanan konulardan bir tanesi olmaktadır. Aynı kategoride yer alan Lr kozmetik aloe vera içerikleri genel olarak kremlerde tercih edilmektedir. Evlerde de kolaylıkla yetiştirilebilen aloe veralar başta cilt sorunları olmak üzere bağışıklık sistemi, diyabet gibi çok sayıda sağlık sorununda kullanılan şifalı bitkiler arasında yer almaktadır. İçi sulu bir bitki olan aloe veraların kullanılmaları için yeşil kısmının altında yer alan jelsi yapının kullanılması gerekmektedir. Aleo veraları sadece ciltte tercih etmeyen marka aynı zamanda roll-on modelleri başta olmak üzere acil yardım jeli adı verilen ürünlerde de kullanılmaktadır.

Lr aleo via vera acil durum yardım spreyi adı verilen ürünlerde genel olarak 12 farklı bitki kullanılmasına karşın bu bitkiler cilt üzerinde koruyucu bir tabaka yaratarak dış etkenlere karşı koruma sağlamaya yardımcı olmaktadır. Kozmetik ürünleri arasında aynı zamanda makyaj ve cilt temizleme ürünleri de yer alırken marka bu tip ürünlerde de sıklıkla aleo vera kullanmaktadır. Lr kozmetik fondöten modelleri arasında da çok çeşitlilik sunan marka özellikle likit formlarda bulunan fondöten modelleri ile kullanıcıların ilgisini çekmektedir. Cilt tiplerine uygun olarak çok sayıda ürünü bulunan markanın fondötenleri arasında pudralı ürünlerde yer almaktadır. Güneş alerjisi olan kullanıcılar için tercih edilen pudralı ürünler aynı zamanda cildi yağlı olan kullanıcılar için de kullanılabilmektedir. Makyajda kadınlar tarafından önemli görülen fondötenler markanın üretimleri ile ürün çeşitliliğini arttırmaktadır. Lr kozmetik kullanıcı yorumları kozmetik ürünleri için çoğunlukla olumlu olurken kullanıcıların sağlık sorunları için de tercih ettiği markalar arasında Lr’nin bulunması dikkat çekmektedir. Marka kozmetik ürünlerine ek olarak cilt sorunları ile uğraşan kullanıcılara özel ürünleri ile de dikkat çekerken özellikle sivilce, akne ve egzama gibi cilt sorunlarında olumlu sonuçların alınmasına yardımcı olacak ürünler satışa çıkarılmaktadır. Lr kozmetik cilt bakım ürünleri arasında çok sayıda farklı ürün bulunmasına karşın kadınlar tarafından güneş koruyucu losyonlar, acil durum yardım setleri, ilk yardım ürünleri, nemlendirici jeller yer alırken aynı zamanda aleo vera içerikli hassas diş macunları da kadınlar tarafından tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Ürünlerinde kimyasal kullanmak yerine bitkileri tercih eden Lr markasının tüm ürünlerinde çok sayıda bitkinin kullanıldığı görülmektedir. Lr kozmetik yüz kremi modellerinde genel olarak kullanıcıların cilt tiplerine göre ürünler bulunmasına karşın farklı etkileri olan ürünlerde yer alabilir. Yağlı cilt tipleri için yağ temizleme ve azaltma özelliklerine sahip yüz kremleri tavsiye edilirken kuru cilt tipleri için genel olarak nemlendirici etkilere sahip kremler tavsiye edilmektedir. Karma cilt tiplerine uygun olarak yağ azaltmasına karşın cildin nem ihtiyacını karşılayan ürünler tercih edilmektedir.

Lr Kozmetik Ürün Fiyatları

Lr Kozmetik Ürün Fiyatları

Lr kozmetik Alman markası olmasına karşın Türkiye’de ürün satışı yapan ve direkt olarak Bakanlıktan onaylı ürünleri ile eczanelerde yer bulan bir markadır. Ürünleri özellikleri ve boyutları ile değişiklik gösterirken genel olarak bitkisel kaynakları kullanması nedeniyle erişilebilir fiyatlardan alıcı bulmaktadır. Lr kozmetik fiyatları cilt sorunları olan kullanıcılar için değişkenlik gösterirken kozmetik ürünlerinde farklı fiyatları kullanmaktadır. Parfümler içerisinde bulunan esanslar başta olmak üzere kokuları ve şişe boyutları ile farklı fiyatlardan alıcı bulabilirken cilt bakım ürünleri içerikleri, gramajları ve özellikleri ile farklı fiyatlardan alıcı bulabilir. Uygun fiyatları ile bilinen marka herkes tarafından sağlık mottosu ile ürünlerinin üretimlerini yapması nedeniyle erişilebilir fiyatlardan satışa çıkarılmaktadır. Kozmetik ürünleri daha uygun fiyatlardan satışa sunulan markanın cilt bakım ürünleri başta olmak üzere ilaç olarak kullanılabilen ürünleri daha yüksek fiyatlardan alıcı bulabilir. Kullanıcılar kişisel zevk ve ihtiyaçlarına göre belirledikleri ürünleri markanın online satış mağazalarından veya anlaşmalı adreslerinden ulaşabilir.