İlgili Kategoriler
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Yakı ve Isıtıcı Ped

" araması için 759 sonuç listeleniyor
Şanlı Kapsikumlu Merhem 3.5 G

ŞanlıKapsikumlu Merhem 3.5 G

(7)
Kapsikumlu Merhem 3.5 G
10 TL
Sepete Git
One more international Dekamin
Kargo Bedava

One more internationalDekamin

(5)
1.000 TL
Sepete Git

Yakı ve Isıtıcı Ped Çeşitleri ile Kas Ağrılarında Etkili

İnsanlar çok çeşitli ağrılarla savaş verir. Özellikle hareketsiz yaşam ve devamlı masa başında olmaktan kaynaklı bel ve sırt ağrıları çok sık şikayet edilen bir konudur. Bunun için çeşitli arayışlara girerler. Yakı bantları ve ısıtıcı ped bu amaçla kullanılır. İçeriğinde yer alan kas gevşetici ve farmakolojik ilaçlar ile ağrıyan bölgeye tedavi uygular. Bu ilaçlar ferahlatma tarzında bir yakma hissi uyandırdığı için yakı adı verilmiştir. Bir miktar acı veriyor olsa da uzun süre vücut ağrıları çekmektense, kısa bir süre bunun acısına katlanıp ağrılardan kurtulmanın huzurunu yaşayabilirsiniz. Ürünün üzerinde yer alan ilaçlar, deri altına geçer ve oraya nüfuz eder. Sonrasında, bölgedeki ağrı ile savaşarak iyileşmesi için yardımcı olur. Bu açıdan bakıldığında ağrı kesiciler, tamamen acısız olsa da maalesef ki ağrıyan alanı uyuşturarak, sadece kısa bir süre etkili olmasını sağlar. Bu sebeple ağrılı alanlarda asıl etkiyi yakı gerçekleştirir. Isıtıcı pedleri, tek bir klasmanda düşünmek doğru değildir. Çünkü bu ürünün, birçok işlevde ve alanda kullanılan çok farklı çeşitleri vardır. Önemli olan, kullanımınıza uygun modeli bulup onu tercih etmektir. Bunun için de gereken bilgileri, Trendyol’da rahatlıkla bulabilirsiniz. Isıtıcı jel ped gibi ürünler de soğuk hava ile mücadele etmenizde size büyük bir yardımcıdır. Korumalı dış plastik kabın içinde yer alan jel, içindeki metal parça yardımıyla aktifleştirilerek ısıtılır. Saniyeler içinde, çok hızlı ve yüksek derecede ısınma özelliği vardır. Bu sayede kar, kış demeden üşümeden gezebilirsiniz. Yatak, ayakkabı, mont, cep ısıtıcı ped olarak her yere rahatlıkla koyup ısıtabilirsiniz. Böylelikle devamlı üşüyen ellere ve ayaklara, sürekli başınızdan ayrılmayan soğuk algınlığı ve gribal enfeksiyonlara veda edebilirsiniz. Dışarıda ve soğuğa doğrudan maruz kalacağınız yerlerde kullanarak kendinizi sıcak tutabilirsiniz. Böylelikle, kış aylarında yapacağınız açık hava aktivitelerinden de zevk alabilirsiniz. Bunlara ek olarak; bir sancı durumunda kullanabileceğiniz termal ısıtıcı ped yardımıyla ağrı bölgesine sıcak uygulaması yaparak ağrının azalmasını sağlayabilirsiniz. Özellikle, soğuk algınlığı ve duruş bozukluğundan kaynaklı ağrılar için birebirdir. Üstelik, ağrılarla baş etmenin en sağlıklı yöntemidir. Siz de ağrı ve acılardan muzdaripseniz yakı ve ısıtıcı ped çeşitlerine websitemiz üzerinden erişebilirsiniz.

Hızlı ve Etkili Isıtıcı Ped Özellikleri

Hızlı ve Etkili Isıtıcı Ped Özellikleri

Çok farklı alanlarda ve farklı amaçlarla kullanılabilen geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Genel olarak bakıldığında, ısınmak ve ağrılarla baş etmek gibi iki temel amaç üzerinde tasarlanmış ürünlerdir. Kullanımı ise jel, elektrik, pil, sıcak su gibi birçok yolla gerçekleştirilir. USB ısıtıcı ped, kaliteli karbon fiber malzeme ile yapılmıştır. 40-50 dereceye kadar çok hızlı bir şekilde ısınabilir. Akım şiddeti, 0.8 amperdir ve 5 volt güce sahiptir. 15x20 cm ebatlarında ve 0.5 mm kalınlığındadır. 1 metreye kadar varan, USB kablosu bulunur. Yıkama, katlama, sarma gibi durumlardan olumsuz etkilenmez. Yıkama işleminden sonra kurutularak rahatlıkla kullanılabilir. Bu ürün, soğuk havalarda giysilerin altına giyilerek vücut ısısını dengede tutmayı sağlar. Ayrıca evcil hayvanlarınızın kafesine yerleştirerek soğuklara karşı muhafaza edebilirsiniz. Pilli, şarjlı ısıtıcı ped modelleri şalterli ürünlerdir. Bu özelliği, açma ve kapama işlemlerini olanaklı hale gelir. Ürün, istediğiniz ısıya geldikten sonra şalteri kapatabilir hatta rahat bir kullanım için sökebilirsiniz. Kapatılmadığı takdirde, 90 dakika sonra kendisi otomatik olarak kapanır. Maksimum yumuşak yüzeyi ile asla rahatsız etmez. 3 adet sıcaklık kademesiyle ayarlanabilir ısıtıcı ped modelleri arasındadır. Üst düzey güvenlik sistemiyle her türlü elektrik kaçağının önüne geçilir. Hızlı bir şekilde ve çok kısa sürede ısınır. 44x33 cm boyutlarına sahiptir. Eko-tex teknolojisiyle üretilen bu ürün, 100 W gücündedir. 30 derecede kolaylıkla yıkanarak temizlenme işlemi yapılabilir. 5V, 12V ısıtıcı ped çeşitleri sayesinde ihtiyacınıza birebir uyan modellere erişim sağlayabilirsiniz. 5V ısıtma gücü ve hızı sizin için yeterli değilse 12V modellere de göz atabilirsiniz. Bu sayede ekstra hızlı ısınan ve geç soğuyan, ısısını koruyabilen modellere sahip olabilirsiniz. Özellikle sürekli şarj etme imkanının olmadığı ortamlarda bulunuyorsanız, bu çeşitler sizler için kullanışlı olabilir. Ürünler kullanım alanı ve çeşitlerine göre çok farklı boyutlarda, şekillerde ve özelliklerde olabilir. Giysinin altında ya da herhangi bir eşya içinde tercih edilecek ürünün yapısı incedir. Bunun dışında, doğrudan vücuda temas sağlayacak olan modeller konforlu bir his sunması amacıyla pamuk gibi yumuşak malzemelerle kaplı, kalın ürünlerdir. Şarj, pil gibi çeşitli elektrik aksamlar yardımıyla çalışan ürünler, güvenlik amacıyla silikon benzeri iletken olmayan malzemelerle kaplanır. Bu tür malzemelerin verebileceği, rahatsızlık hissini önlemek için de yine yumuşak bir malzeme ile donatılır. Tek bir alana odaklanması amacıyla üretilen modellerde boyutlar minimaldir.

Aynı şekilde, taşınması kolay olması sebebiyle de küçük boyutlar üretilir. Bu çeşitler, ısıtılmak istenen her uzva ayrı ayrı yerleştirilir. Bunun yanında, belli bir alanın tamamını tek seferde ısıtması için geliştirilen büyük boyutlarda ürünlerde vardır. Örneğin omuz ve sırt ısıtıcı pedler, boyun bölgesinden başlayarak bel üzerine kadar saran büyük bir modeldir. Siz de kendi ihtiyaçlarınızı belirleyerek kullanımınız için uygun modele, cazip fiyatlarla kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Duruş bozuklukları, rahatsız yatak, ani hareketler, fıtık, spor yaralanmaları ve görünmez kazalar gibi sayısını çoğaltabileceğimiz birçok neden ağrıların kaynağı olabilir. Bu tarz kas ve kemik ağrılarında etkili çözümlerden biri, kas gevşetici yardımıyla küçük bir masaj ve sıcak uygulamasıdır. Çok eski zamanlardan beri kullanılan bu yöntemi büyükler, ısıttığı havluyu koyarak gerçekleştirmeye çalışırlar. Ancak bu durumda, yapılan uygulamanın etkisi çok kısa sürer. Havlu, henüz ağrıyan alana ısısını veremeden soğur. Ataların miras bırakmış olduğu bu tedavi yöntemini geliştirerek ve teknoloji ile harmanlayarak oluşturulan el, boyun, vücut, omuz ısıtma pedi sayesinde, yüksek ısısını uzun süre koruyabilen modeller üretilir. Isı tedavisi ile kaslar rahatlar ve gevşer. Böylelikle, sıkışmadan dolayı oluşan ağrı giderilir. Sıcak uygulaması sırasında, ağrıyan alana vereceğiniz hafif hareket kan akışını hızlandırarak ağrının hızlı bir şekilde vücuttan ayrılmasını sağlar. Bu nedenle etkili, sağlıklı, kalıcı ve doğal bir tedavi yöntemidir. Bu vücut ağrıları dışında biyolojik özelliklerimizden kaynaklanan ağrı ve rahatsızlık durumları da vardır. Kadınlarda, her ay bir döngü halinde adet kanaması görülür. Bu menstrüasyon döneminde birçok kadın, şiddetli karın, kasık ve bel sancılarından şikayet eder. Adet ağrıları için ısıtıcı ped sayesinde, rahim kanalları algıladıkları ısı basıncı ile gevşer. Bu nedenle kan atımı rahatlar ve hızlanır. Böylelikle adet günlerinizde sosyal hayatınızdan uzaklaşmak zorunda kalmazsınız. Baş edilmez ağrılar yüzünden, yataklardan çıkamadığınız günler geride kalır. Ayrıca bu adet ağrılarını azaltmanın bir diğer yöntemi de ayakları sıcak tutmaktan geçer. Üşüttüğünüz zaman, adet sancılarınız çoğalır. Bu nedenle, üşütme ve soğuk algınlığı gibi durumları önlemek amacıyla ısıtıcı pedli çorap kullanımı önerilir. Böylece ayağınız soğuk havalarda bile üşümez. Üstelik çok kolay bir kullanımı vardır. Kalın havlu yapıda bir çift çorabın, ön yüzünde yer alan ve parmak uçlarından ayak sırtına kadar olan ek bölmesi vardır. Isıtıcı ped yastıkları, sıcak suda tamamı kristalleşene kadar kaynatıp bu bölmeye koymak suretiyle pratik bir şekilde kullanılır. Bu ürünleri; sağlıklı, mutlu ve rahat bir yaşam için websitemizin kampanyalarından yararlanarak sipariş verebilirsiniz.

Her İşlev İçin Özel Tasarlanan Isıtıcı Pedler

Her İşlev İçin Özel Tasarlanan Isıtıcı Pedler

Kamp, piknik gibi sosyal aktivitelerde ya da yaşam alanından uzak bir yerde iken yiyeceklerinizi ısıtmak ve sıcak tutmak artık son derece kolay bir işlemdir. Her kullanım için özel olarak tasarlanan modeller arasında, yemek ısıtıcı ped ürünleri de bulunur. Ürünün içerisinde yer alan ısı rezistansları sayesinde, yemekleriniz kaynar noktasında olmasa da lezzetini verebilecek oranda ısınır. Üstelik dış ped yapısı ile bu sıcaklıklarına korumaya da yardımcı olur. Böylelikle yiyecek ve içeceklerinizi, soğuk bir şekilde tüketmek zorunda kalmazsınız. Tencere ve kapları taşıyabilecek şekilde güçlü bir yapısı vardır. Bir adet led gösterge ekranı bulunur. Bu ekran ile yiyeceğinizin kaç derecelik bir ısıya maruz kaldığını görebilirsiniz. Temizliği de gayet kolaydır. Dökülen yemek artıklarını, nemli bir bezle silerek temizleyebilirsiniz. Kesinlikle yiyecek ve içeceklerinizin tadını bozmaz. Herhangi bir tat değişimi yaşamazsınız. Bir diğer büyük yardımcınız ise ayak ısıtıcı ped modelleridir. Bu ürün, çok soğuk havalarda dahi ortalama 6 saat ayaklarınızı ayazdan korur. Paket içerisinde kullanıma hazır halde bulunur. Soğuk havaya çıkacağınız vakit, paketten ayırıp oda sıcaklığında 5-6 kez salladıktan sonra çorap tabanına ya da sırtına yerleştirmeniz yeterlidir. Hava ile temas ettiği an aktifleşmeye başlar. Ayakkabı içinde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Doğrudan cilde temas etmemesi güvenlik açısından önemlidir. Ayrıca hasta, yaşlı ve çocuklarda gözetim altında kullanılır. Soğuk havalarda daha rahat bir sürüş ve yolculuk imkanı sağlaması için özel olarak geliştirilen genel olarak da otomobillerde tercih edilen koltuk ısıtıcı ped modelleri bulunur.

Tüm bu ürünlere ve fazlasına, indirimli fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Evcil patili dostlarınız için mükemmel bir konfor sunan ısıtıcı pedler ile soğuk hava koşullarında onlar da rahata erer. Hayvanlarınız, kendi alanlarında rahat bir uyku çekerken siz de onların mutluluğu ile keyifli vakit geçirebilirsiniz. Kedi, tavşan ve köpek ısıtıcı ped ürünleri farklı renk ve desenlerde sizlere sunulur. 36x41 ebatlarına sahip bu model, yumuşak kumaş ile kaplıdır. Kumaşta, ağır kimyasal içerikler olmadığı için hayvanınıza zarar vermez. Elektrik ile çalışır, adaptör fişi ürüne bağlı halde bulunur. 18 watt gücüne ve 220 volt gerilime sahiptir. Hızlı ısınır ve fiş prizden çıktıktan sonra, uzunca bir süre ısısını korur. Bir canlı sahiplenip onunla ev arkadaşlığı yapmak isteyen çok insan vardır. Çoğu kişi her zaman bilinen kedi, köpek, balık, kuş ve benzeri hayvanları tercih eder. Ancak bunun dışında maceraperest kişiler, son yıllarda monotonluktan uzaklaşarak farklı türleri dost edinmeye karar verirler. Böylesine değişik bir deneyim içinde olanlar genelde egzotik hayvanlara yönelir. Sahiplenilen bu tarz canlılar arasında, önemli bir kısmı sürüngenlerdir. Başta yılan, kaplumbağa, iguana ve bukalemun gibi türler olmak üzere, son zamanlarda evde beslenmesi revaçta olan birçok sürüngen cinsi vardır. Bakımları diğer hayvanlara göre ekstra zorlayıcıdır. Fakat bundan zevk alan pek çok kişi bulunur. Bu hayvanlara karşı artan talep ile birlikte, üretimine ağırlık verilen ısıtıcı ped sürüngen modelleri mevcuttur. Özellikle, sıcak havayı seven türler için ısıyı korumak amacıyla geliştirilir. Bu hayvanların sağlıklı bir şekilde beslenebilmesi için teraryum ısıtıcı ped çeşitleri de alınabilir. Bunlar, sürüngenlerin içinde yaşayacağı, taş ve bitki gibi malzemelerle oluşturulmuş akvaryumları ısıtmak için kullanılır. Siz de sevimli dostlarınızı sert hava koşullarından korumak için bu ürünlerden faydalanabilirsiniz.

Farklı Materyal Seçenekleri ile Ultra Güvenlikli Isıtıcı Pedler

Farklı Materyal Seçenekleri ile Ultra Güvenlikli Isıtıcı Pedler

Isıtıcı pedler, farklı malzemelerle üretilir. Üretildiği materyale göre de kalitesi değişir. Genel olarak elektrikli yapılarda kullanıldığı için elektriği iletmeyen izolasyonu kuvvetli maddeler tercih edilir. Karbon fiber ısıtıcı ped modellerinin yapımında, adından da anlaşıldığı üzere karbon fiber malzeme kullanılır. Bu malzeme hafif fakat dayanıklı, ipliksi bir materyaldir. Ürünlerin içinde yer alan elektrik sağlayıcıların yalıtımı konusunda üstün güvenlikli bir çeşittir. Üstelik, oldukça uzun ömürlüdür. Hemen her alanda uygun kullanım sağlar. Hafifliği dolayısıyla rahatça yer değiştirmeye de elverişlidir. Termostatlı ısıtıcı ped modellerinde kullanılan termostat teknolojisiyle ürün, belli bir sıcaklık ayarına ulaştığında otomatik olarak kapanır. Bu sayede çok kullanışlı bir çeşittir. Fişte unuttuğunuz zaman oluşabilecek problemlerin önlenmesi amacıyla tasarlanır. Ayrıca ısıyı belli bir ayarda tuttuğu için ortamın sıcaklığı dengede kalır. Son olarak yine izolasyon açısından güçlü bir malzeme ile üretilen silikon ısıtıcı ped modelleri bulunur. Bu ürünler, hem iletkenliği olmayan dolayısıyla dış kuvvetler için güvenli hem de ısıyı saklayabilen yapıdadır. Bu çeşitlerin, farklı boyut seçenekleri bulunur. Kullanacağınız alana göre, istediğiniz ebata karar verebilirsiniz. 5V, 12V, 24V, 110V, 220V, 380V olmak üzere beş adet voltaj seçeneği vardır. Komplike işler için kullanılmak üzere, yüksek voltajlı olan çeşitler tercih edilebilir. Bu modeller, genel olarak büyük makinelerin ısı gereksinimini yerine getirme amacıyla kullanılır.

Sadece, ısıtma alanı oluşturulacak ise düşük voltajlı ürünlerde ihtiyacınızı karşılar. Uygun fiyatlı ve kampanyalı bu ürünleri, kolaylıkla satın alabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı ertlemeden, indirimli fiyatlarla alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Trendyol, bunun için sizlere inanılmaz fırsatlar sunan online bir alışveriş platformudur. Bu sayede uygun ücretler karşılığı, üstelik yerinizden bile kıpırdamadan bu ürünlere sahip olabilirsiniz. Isıtıcı ped fiyatları konusunda birden fazla teklif ile karşılaşabilirsiniz. Ücret konusundaki bu değişimler; ürünün modeli, boyutu, yapıldığı materyal, kullanım şekli ve adedi gibi unsurlardan kaynaklanır. Aldığınız ürünlerin karşılığı olmayan, fahiş fiyatlardan kaçınıp, Trendyol farkıyla cep dostu ürünlere erişebilirsiniz. Elektrikli ısıtma pedi ve buna benzer modellerde bulunan ekstra devreler, fazladan maliyet ve emek doğurur. Bu durum, doğal olarak ürünün bedeline yansır. Tüm fiyat tekliflerini inceleyerek bütçenize uygun olan modeli sipariş edebilirsiniz. Bu işlem sırasında ısıtıcı ped kullananlar tarafından yapılmış olan değerlendirmeler, sizler için yol gösterici olabilir. Ayrıca siz de ürünü temin edip kullandıktan sonraki görüşlerinizi paylaşarak sonradan alacak müşteriler için rehber olabilirsiniz. Üstelik Trendyol, önerilen satış fiyatı üzerinden gerekli kontrollerini yapar. Müşteri memnuniyeti konusunda hassas davranır. Bu sayede yüksek meblağlar ile karşılaşmazsınız. Makul fiyat aralıkları ile ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Siparişlerinizi rahat bir şekilde verebilmek için Trendyol’u devamlı olarak takip edebilirsiniz. Bazı dönemlerde yapılan ekstra kampanyalar ile avantajlı fiyatlarla aradığınız ürüne ulaşabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza yanıt verecek tüm ürün çeşitleri alternatifler arasında bulunur. Kullanılacak alana göre çeşitleri filtreleyebilir, bütçe planlaması ile fiyata göre sıralayabilir, sizin için en doğru tercihi belirleyebilirsiniz. Öncelikle ullanım alanını belirlediğinizde satın alacağınız ısıtıcı pedden yüksek oranda verim alabilirsiniz. Trendyol’dan ürün çeşitlerini inceleyerek siparişini tamamlayabilirsiniz.

Yakı Ve Isıtıcı Ped Ne İşe Yarar?

Yakı ve ısıtıcı ped ürünleri; vücudu sıcak tutmak için kullanılır. Yakı ve ısıtıcı pedler, boyun tutulması gibi durumlarda rahatlama yakalamak için de tercih edilir. Boyun, bel, sırt, bacak ya da karın için kullanılabilen ısıtıcı pedler, yapışkanlı özelliğe sahiptir. Vücuda ya da iç giysinin üzerine yapıştırılan bu pedler, anında ısı verir. Kayak tatillerinde, tutulmalarda ya da soğuk havalarda yakı ve ısıtıcı pedler kullanılabilir. Ayrıca adet ağrıları için de kullanılan yakı ve ısıtıcı pedler mevcuttur. Pek çok çeşidi, boyutu ve kullanım şekli olan ısıtıcı pedler ile vücudunuzu ısıtarak farklı sorunları çözebilirsiniz. Haricen uygulanan bu ısıtıcı pedler, hastalarda doktor görüşü alındıktan sonra kullanılmalıdır. Çocuklarda ise kıyafet üzerine yapıştırılarak kullanabileceğiniz ısıtıcı pedler, çocuğunuzun üşümesini engeller.

Yakı Ve Isıtıcı Ped Nasıl Kullanılır?

Yakı ve ısıtıcı pedlerin pek çok çeşidi olduğu için kullanım şekli de değişiklik gösterir. Ancak genellikle yapışkan yüzeye sahip olan bu ısıtıcılar, arkalarında yer alan kağıdın sökülmesi sonrasında cilde ya da kıyafete yapıştırılır. Gün boyu kullanılabilecek olan ısıtıcılar, boyun tutulması gibi sorunların çözülmesi için tercih edilir. Şarjlı ısıtıcı modelleri ise genellikle el ve ayakların ısınması için kullanılır. Sıcak su torbasına bir alternatif olan bu ürünler, iş yerinde ya da ev ortamından uzak olunan yerlerde kullanılabilir. Soğuk kış aylarında el ve ayakları üşüyen kişiler, şarjlı ısıtıcı modellerini tercih edebilirler. Adet sancısı ve kas sorunları için de kullanılan yakılar ise boyun, bel, sırt ya da karın üzerine yapıştırılır. Isı ile ağrıyı hafifleten yakı ve ısıtıcıları gün içerisinde kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Yakı Ve Isıtıcı Ped Nereden Alınır?

Yakı ve ısıtıcı ped olarak bilinen ürünler, Trendyol üzerinden satın alınabilir. Pek çok farklı model ve seçeneği bulunan yakılar, ağrı hafifletmek aynı zamanda ısınmak için tercih edilir. Model açısından farklı alternatifler sunan ısıtıcılar, vücutta istenilen yere yapıştırılarak kullanılır. Kıyafet üzerinde kullanılması gereken yakı modelleri de vardır. Ekstra sıcaklık vererek kasları rahatlatan ısıtıcı modelleri, çocuklar ve yetişkinlerin kullanımına uygundur. Yetişkinlerde yaşanan kas tutulmalarını rahatlatmak için haricen kullanılan bu ürünler; sıcaklığı vücuda vererek gevşeme sağlar. Genellikle tek kullanımlık olarak üretilen takı ve ısıtıcı pedler, çoklu paketler halinde satışa sunulur. Trendyol'da bulunan yakı ve ısıtıcı pedleri satın alarak vücudunuzu sıcak tutabilirsiniz.