Marka
Avantajlı Ürünler
Yedek Parça Tipi
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Yamaha

" araması için 8239 sonuç listeleniyor

Yamaha

Yamaha ile Müziğin Keyfini Doruklarında Yaşayın

Yamaha, birçok alanda sürdürmüş olduğu üretimlerin yanı sıra müzik ve müzik enstrümanları alanında da faaliyetlerini devam ettirmektedir. Kaliteli bir müzik keyfinin yakalanacağı yaylı, nefesli, vurmalı, perküsyon, klavyeli, çalgılı üretimler bulunmaktadır. Yamaha flüt üflemeli çalgılar arasında yer alan finger style özelliği, elle ayarlanan tuşlar, nikel, gümüş karışımından yapılan modelleri ile muhteşem bir müzik keyfi sunacaktır. Kılıflı olan flütler kullanım işleminden sonra rahatlıkla saklanabilmesi için büyük bir öneme sahiptir. Ürünlerin renkleri de değişkenlik göstermektedir ve materyal yapıları da modellerin teknik durumlarına göre tasarlanmıştır. Flütler az da olsa nota bilgilerine sahip olunması durumunda harika müzikler ortaya çıkarılabilir. Asil görünümlere sahip olan piyanolarda markanın imzasını taşıyan özelliklere sahiptir. Yamaha piyano üretimlerini akustik tarzda, Premium, kuyruklu, duvar piyanosu, hybrid piyano modelleri ile tasarlamıştır. Piyanolarda bulunması gereken bütün segmentleri olağanüstü ve mükemmel değerler ile imal eder. Markanın engin tecrübesi ve teknik tasarımlarını ön plana çıkaran modellerini performans açısından dünya tercihi haline getirmiştir. Tasarımlarını eşsiz bir işçilik ile sağlayarak geniş bir müzikal kullanım olanağına fırsat verir. Farklı kullanım modelleri ile piyanoların tercihi yapılabilir. Piyanistlerin taleplerine ve ihtiyaçlarına göre bütün seviyeleri Yamaha ile bulabilmek mümkündür. Yamaha Türkiye üretimlerinde bütün piyano modellerini ve serilerini ortaya koyarak yerine getirmektedir. Ses içinde nüansları kaydetmeye yarayan ve çalmaya olanak tanıyan piyanolar, piyanistlerin işini kolaylaştıracaktır. Ayrıca akustik dijital sinerji olarak müzikal anlamdaki yaşantıya uygun farklı tonlar ve sesler ile kullanılabilen özellikleri de içerir. Piyanoların akustik sesin tamamıyla kapatılmasına olanak tanıyan ve kulaklık ile benzersiz dijital ses kalitesini kullanıcılara sunar. Teknik özelliklerinden çok dış tasarımları da duru bir görünüm ile ilham veren tasarımlara sahiptirler. Piyonalar arasında yer alan kompakt, konsol dijital piyano, tuşlu piyanolar portatif ve pratik kullanımlı modeller arasındadır. Piyanoların kaydetme özellikleri ile ortaya çıkarılan eserlerin saklanması mümkün olabiliyor. Ayrıca markanın teknolojik uyumluluğu yüksek olduğu için piyanoların son teknolojik işçilikler ile imal edildiği söylenebilir. Aynı zamanda dış tasarımları da oldukça şık ve kaliteli materyal ve malzemelerden tasarlanmıştır. Piyanoların görsellikleri ve kullanımları piyanistlerin rahatlıkla çalabileceği ölçütlerde tasarlanmıştır. Böylece ergonomik ve rahat kullanımları müzik keyfinin doya doya yaşanmasına yardımcı olacaktır.

Yamaha’nın Ürettiği Kaliteli Enstrümanlardan Yararlanın

Müzik her zaman insanlara huzur veren ve mutlu eden bir detaydır. Müziğin kaliteli tınılarda çıkması ve kulak tırmalamaması için öncelikle enstrümanların kalitesi çok önemlidir. Kalite unsuru birçok özellik ile detaylandırılabilecek bir durumdur. Markanın tasarladığı müzik aletleri de kaliteli üretim anlayışı ile imal edilmiştir. Yamaha klasik gitar modelleri ile gitaristlere muhteşem anlar yaşatmaktadır. Aynı zamanda ilham veren bir çalışma yapısı ile kesintisiz müzik zevki yaşatacak enstrümanlardır. Müzik gibi sürekli gelişen ve değişen yapısı ile imal edilen klasik gitarlar, müzikteki yaratıcılığın fark kazanmasına yardımcı olur. Günden güne geliştirilen gitar modelleri ile yenilikçi gitar üretimleri sağlanmaktadır. Gitar modelleri arasında yer alan ve gitaristler tarafından en çok dinlenen müzikleri çalmak için kullanılan Yamaha akustik gitar seçeneklerini sunmaktadır. Aynı zamanda en iyi deneyime sahip olabilmek için akustik tarz gitarların gelişim süreçleri git gide artmaktadır. Farklı renk aralıkları ile teknik özelliklerin yanı sıra dış tasarımları da oldukça şıktır. Satışa sunulan akustik gitarların set ya da tekli bir şekilde satışa sunulduğu da söylenebilir. Tutkulu müzikseverler ile kendini gitarlara adamış olan kişiler için teknoloji, ses ve müzik tecrübesi bir arada sunulmaktadır. Akustik tarz gitarların Rock’n Roll dünyası başta olmak üzere farklı tarz müziklerinde gelişmesine fırsat tanımaktadır. Üretilen modeller, her varsayımı sorgulayan ve her bileşeni de tek tek inceleyen tarzda imal edilir. Akustik tarz gitarların yanı sıra Rock tarza yön veren ve çoğu müziğin alt yapısında da çalınan Yamaha elektro gitar modelleri muhteşem ses donanımları ile harika müzikler ortaya çıkarmaktadır. Elektro tarz müziklerin her zaman tamamlayıcısı olan gitarların birçok özelliği ve muhteşem dış tasarımları vardır. Dış yapı malzemelerinin sağlamlığı ve farklı renklerin birleşimi ile tasarlanmış ahenkli görünümleri ile profesyonel müzikte etkin rol oynamaktadır. Dış görünümleri asimetrik tasarımla çizgi kazanmış ve markanın imzasını taşıyan dizayn özellikleri gitarlara eklenmiştir. Birçok enstrümanın birleşimi ile ortaya entegre müzikler çıkmaktadır. Çoğu zaman tek bir enstrüman değil de çoklu orkestralar ile müzik yapılmaktadır. Böylece ortaya çıkan işte muazzam olmaktadır. Markanın bu durumu destekleyici Yamaha yan flüt gümüş ve nikel karışımlı materyal yapısı ile tasarlanan, romantik müziklere yön veren ses özelliklerine sahiptir. Aynı zamanda müziğin kaliteli olması ve sesinde sorunsuz çıkması için özenli ve elle ayarlanan sistemler testlerden geçirilmiştir.

Hayalinizdeki Müzik Keyfini Yamaha ile Çıkarın

Müzikseverler kaliteli müzik keyfini yakalayabilmek için enstrümanları iyi belirlemeleri gerekir. Bu unsurlarda sağlanan üretimleri olan markanın enstrüman çeşitliliği bir hayli fazladır. Yapılan tasarımlar, kullanım kolaylığı sağlayacak niteliklere de sahiptir. Yamaha dijital piyano Clavinova, Arius, P-Series, Portable Grand, Stage Kayboard, Synthesizerlar gibi tasarımları ile çeşitlenebilmektedir. Dijital piyanoların ruhları ortaya çıkarılacak müziğin keyifli bir şekilde oluşmasına yardımcı olur. Konsol dijital piyano, şık ve kompakt tasarımlı, 88 tuşlu özelliğe sahip modelleri ile kullanım amaçları doğrultusunda tercih edilebilmektedir. Dijital olmasının yanı sıra şık dış tasarımı ile muhteşem bir görünüm ile sunmaktadır. Portatif piyanolar kişisel kullanımların yanı sıra düğünler ve özel organizasyonlarda da kullanılabilen modellerdir. Romantik bir müzik aleti olan Yamaha keman birçok şarkının alt yapısında çalınan ve ruhu okşayacak bir tınıda müzik zevki sunar. Kemanların dış tasarımlarında özel kullanılan ağaç malzemeler, kaliteli ve sap kısmıyla da muhteşem bir ahenge sahiptir. Üst düzey işçilikler kullanılarak üretilen kemanların yanı sıra geleneksel yöntemlerle üretimi sağlanan keman türleri de vardır. Her yaş grubuna hitap edecek keman türleri, mükemmel başlangıçlar yapmak için tasarlanmıştır. Klasik keman modellerinin yanı sıra marjinal tasarımlı olan modeller de muhteşem bir görünüm sunmaktadır. Marjinal tasarıma sahip olan elektro kemanlar, sahne performanslarında etkin rol oynayan çalgılardır. Gücü, etkileyiciliği ve devrim yaratan renk seçenekleri ile harika bir dış tasarımda tasarlanmıştır. Müziği son ses ve kaliteli dinlemekten hoşlanan kişiler için Yamaha ses sistemi ikili kolon, ev sinema sistemi olarak değişkenlik göstermektedir. Kesintisiz bir hizmet sunarak aynı zamanda ses olanaklarını üst düzeye çıkaran sistemlerin müzik dinlerken, film izlerken ya da TV izlerken homojen bir ses dağılımı ile muhteşem hissetmeye yardımcı olacaktır. Ses sistemlerinin kaliteli teknik özellikleri herhangi bir şekilde cızırtı ve problemli ses gibi olumsuz kullanımları meydana getirmez. Zaman zaman markanın yapmış olduğu Yamaha kampanya olanakları ile istenilen müzik aleti, enstrüman ve yedek parça seçeneklerini uygun fiyatlar ile satın alabilmek mümkündür. Kampanyaların kullanıcılara büyük kolaylıklar sağlayan fırsatlar ile sunulduğu söylenebilir. Birçok müzik aleti üzerinde indirim oranları yüksek tutularak kampanyalar sağlanmaktadır.

Yamaha’nın Müzik Aletleri Üzerindeki Başarısından Faydalanın

Müzik enstrümanları üretiminde başarılı bir şekilde faaliyetlerine devam eden Yamaha’nın birçok müzik dalını destekleyecek üretimler sağladığı söylenebilir. Yamaha fiyat listesi seçeneklerini enstrüman modellerine ve serilerine göre sıralamıştır. Kaliteli üretimlerin fiyatsal anlamdaki sıralaması herkese hitap edecek oranlardadır. Müzik aleti tasarımlarında başarılı sonuçlar ortaya çıkaran Yamaha klavye tasarımlarında da aynı başarıyı göstermiştir. Klavyeler, kullanım amaçları doğrultusunda seçilebilecek çeşitliliğe ayrılmaktadır. Yüksek kalite ile tasarlanan gerçek ton ve profesyonel ihtiyaçlara yanıt veren modeller vardır. Aynı zamanda fonksiyonları şarkı yazımlarında ve müzik üretimlerinde muhteşem bir destek sağlar. Portatif ve taşınabilir olan klavye üretimleri de ihtiyaç duyulan teknik donanımı müzikseverlere sunmaktadır. Bu çeşitler ekonomik olarak da değerlendirilebilirken çalmayı öğrenme yolunda da büyük bir öneme sahiptir. Klavyelerin ince, hafif ev kompakt yapıları, her zaman her alana taşınmasını kolaylaştırmaktadır. Bütün müzikleri sınırsız bir yaratıcılık ile sunan ve aynı zamanda müzikal karakteri de ön plana çıkartmak da yardımcı olmaktadır. Duyulmayan düzeylerde yaratıcı ve estetiğin buluşması ile birlikte klavye modelleri üretilmektedir. Enstrüman üretimlerinin yanı sıra otomobil ve motor üretimleri de bulunan Yamaha yedek parça üretiminde de etkin bir rol oynar. Böylece sektörsel olarak faaliyet genişliğini göstermiş olan markanın üretimde faaliyetlerini gözler önüne sermektedir. Yedek parçalar arasında yer alan ön kapak, varyatör balatası, ön dikiş ve arka dikiş set, ön amortisör boruları ve buna benzer birçok yedek parça üretimi olduğu söylenebilir. Yamaha’nın geliştirmiş olduğu teknoloji ile müzik enstrümanları üretimleri ile diğer motor, araba ve yedek parça üretimlerini başarılı bir şekilde yürütmektedir. Üflemeli, vurmalı, tuşlu enstrümanları kaliteli tasarımlar ile bulabilmek mümkündür. Yamaha blok flüt üflemeli çalgılardan bir tanesidir. Markanın serisi bulunan flütlerin kolayca çalınabildiği ifade edilebilir. Tuşları delikli olan ve çıkan baş, gövde ve alt kısım bölümleri ile rahatça temizlenebilmektedir. Blok flütler, amatör ve profesyonel müzik yaparken çok sık tercih edilmektedir. Nefesli çalınabilen flütlerin dış ve iç yapı malzemeleri oldukça sağlamdır. Flütler, blok ve yan flüt gibi modellere ayrıldığı için kullanım özelliklerine göre tercih edilebilmektedir. Yamaha flüt fiyatları bu gibi özelliklere göre değişkenlik göstermektedir. Fiyatları değişkenliğinin nedenlerinden bir tanesi de flütlerin model farklılıklarıdır. Bu aletlerin çalınırken, muhteşem bir sesle kulakta hoş bir tını bıraktığı söylenebilir.

Yamaha Enstrümanlarındaki Kaliteli Malzeme Yapısı

Profesyonel ya da amatör müzik ile uğraşan kişilere kaliteli müzik aletleri ile muhteşem performans sunan birçok alet üretimi sağlanmaktadır. Yamaha amfi ile müzik aletlerinden ve enstrümanlardan çıkan seslerin profesyonel ortamlarda harika ses çıkışı ile müzikseverlere sunulduğu söylenebilir. Bu müzik aletlerinin farklı enstrümanlara özel olan modelleri bulunmaktadır. Amfiler çok çeşitli özelliklere sahip olan etkileyici yüksek ses kalitesi ile kalitesini ortaya koymaktadır. Dijital giriş şeklindeki avantajları ve entegre olarak kullanılabilen ampifikatör özellikleri de vardır. Ayrıca renk seçenekleri ile de amfi modellerini bulabilmek mümkündür. Marjinal ve etkileyici tasarımlara sahip olan piyonalar, günlük yaşamın koşturmasından müzik tutkusunu ortaya çıkarmak için harika bir enstrümandır. Müzik hayatın tuzu biberi olduğu için müzik yaparken ya da müzik dinlerken mutlu hissedilir. Bunun yanı sıra gündelik hayatın rutininden kaçmak için müziğe renk, çeşitlilik ve ahenk getirir. Piyanolar, müzik yaparken zihne de eğlence ve rahatlama sağlamaktadır. Yamaha piyano fiyatları da enstrümanların kullanım amaçları doğrultusunda değişkenlik gösterir. Yeni başlangıçlar yapmaya yarayan ve çoğu zaman konser niteliğinde de kullanılabilen piyanoların her kullanım amacını desteklediği söylenebilir. Piyanoların başında otururken birçok melodi ve tuş vuruşunu aşkla yapan müzikseverler için model seçenekleri sunulur. Piyanoların yanı sıra portatif olarak kullanılabilen ve müzik keyfinin aynı kalitede yaşanılacağı org modelleri bulunmaktadır. Orglar kılıflı, stant destekli olarak hediyeli bir şekilde satışa sunulmaktadır. Tuşlu orglar, dijital ve normal tip org olarak üretilmektedir. Markanın imzasını taşıyan kaliteli tasarımları ile dikkat çeken birçok org modeli bulunmaktadır. Bu enstrümanların dijital modelleri, tuş hassasiyetli olarak tasarlanmıştır. Ayrıca dokunmaya duyarlı olan ışıklı tuş takımı ile yüksek bir performans sunmaktadır. Normal orglar ve dijital org modelleri doğrultusunda fiyatsal olarak değişkenliğe neden olabilmektedir. Yamaha org fiyatları teknik özellikleri ve kullanım amaçlarına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Orglar, tuş takımları ve rahatça kullanılabilecek nota aparatları ile teknik özelliklerini ortaya koymuştur. Aynı zamanda orgların portatif oluşu her yere kolayca taşınabilmesine de yardımcı olmaktadır. Kaliteli müzik yapmak için ihtiyaç duyulan donanıma sahip olan enstrümanlar olarak ifade edilebilir. Bununla birlikte çalmayı öğrenebilmek için muhteşem bir seçimdir. Hafif ve ince kompakt sayesinde ise taşırken kişileri yormayan bir yapıya sahiptir. Orgların stil kapsamlı olan kontrol setleri de efekt ve çalma işlemi yapılırken gerçek zamanlı sezgisel kullanım sunar.

Yamaha Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Üretim modelleri olarak müziği şekillendiren ve yön veren enstrümanları markanın tasarım kalitesi ile bulabilmek mümkündür. Üretilen modeller arasında piyanolar, klavyeler, gitar, bas, amplifikatörler, davullar, nefesli çalgılar, perküsyonlar, bordo enstrümanlar, yaylı enstrümanlar, müzik üretim cihazları, eğlence amaçlı elektronik enstrümanlar, ses ve gürültü malzemeleri, profesyonel ses aygıtları gibi modelleri vardır. Üretilen Yamaha hoparlör modelleri ile farklı teknik özellikler ile imal edilmiştir. Av alıcılar, kablosuz hoparlörler, ev sinema sistemleri, HIFI sistem ev bileşenleri, ses sistemleri, sound bar içinde hoparlörleri bulabilmek mümkün olabiliyor. Farklı kullanımlara uyumlu olan hoparlörlerin ses düzeyleri ve entegrasyonu müziğin kaliteli duyulmasına yardımcı olur. Hoparlör desteğinden yararlanıldığında ortamdaki tüm alanları şaşırtıcı bir şekilde doldurmaktadır. Dinamik bir ses özelliğine sahip olan aynı zamanda herhangi bir ses bozukluğu yaratmayan teknik yapılarda üretilmiştir. Hoparlörler, birçok enstrümanın yüksek ve kaliteli bir ses düzeyi ile aktarılmasına olanak tanır. Yamaha fiyat aralıklarını ise hoparlörlerdeki ses iletkenliği ve yüksek kapasite özelliklerine göre belirler. Aynı zamanda üretim şekli ve kullanılacak olan alan da fiyatları etkileyen konuların başında gelmektedir. Ev sinema sistemi ya da ses sistemi olarak tercih edilebilecek hoparlörlerin kullanım alanları değişkenlik gösterdiği için teknik yapıları da farklıdır. Normal kullanımlı enstrümanların yanı sıra markanın profesyonel müziğe verdiği önem elektronik enstrümanlar beğeniye sunulmaktadır. Yamaha elektronik piyano üretimleri ile daha yüksek bir ses kapasitesinin yanı sıra piyanolardaki potansiyelin ortaya çıkmasına yardımcı olmaktadır. Kompakt dijital piyano modelleri ile muhteşem performanslara imza atılacak enstrümanlar vardır. Evde kullanıldığında ev dekorasyona da yön verecek bir şıklığa sahiptir. Modern ve stil sahibi tasarımlar ile imal edilen piyanoların ergonomik bir kullanım yapıları vardır. Hobi olarak ya da profesyonel bir şekilde çalınan piyanoların yanı sıra aynı zamanda gitarların da bu yönde model çeşitliliği bulunmaktadır. Gitarlar, elektronik modellerin yanı sıra normal tasarımlı modelleri ile çeşitlilik gösterdiği de söylenebilir. Bu duruma göre de Yamaha gitar fiyatları birbiri içinde değişkenlik göstermektedir. Aynı zamanda teknik özellikler ve dış tasarımlardaki farklılıklar da fiyat aralıklarını etkileyen durumlar arasındadır. Doyasıya bir müzik keyfi için sitemizi detaylı bir şekilde kontrol edebilirsiniz.