Avantajlı Ürünler
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Yedek Parça Tipi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Yamaha Motosiklet

" araması için 9354 sonuç listeleniyor
Yamaha Crypton C8 Kilometre Teli

YamahaCrypton C8 Kilometre Teli

139,67 TL
Sepete Git

Yamaha Motosiklet

Güvenli ve Verimli Teknoloji: Yamaha Motosiklet

Güvenli ve Verimli Teknoloji: Yamaha Motosiklet

Yamaha Motor, 1953 yılında kurulmuş olan Japon kökenli bir markadır. 1953 yılından beri pek çok kişi Yamaha motosiklet ve motosiklete ait her parçayı kullanmaktadır. Kalitesini bozmadan yıllardır piyasada olmaya devam eden Yamaha Motor pek çok alanda üretim yapmaktadır. Bunlardan biri olan motosiklet ve motosiklet aksesuarları, motorcuların ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Motosiklet kullananların en çok kullandığı aksesuarlardan biri kask olmaktadır. Kask yalnızca bir aksesuar değil can güvenliğini korumakta olan bir materyal de olmaktadır. Yamaha kask, olası motor kazalarında en sık yaralanan bölge olan kafa ve kafatasını korumaktadır. Yamaha kask birçok modele sahip olan bir aksesuardır. Bir diğer sık kullanılan motosiklet aksesuarı mont olmaktadır. Motosiklet kullanırken giyim önemlidir. Sürerken daima açık alanda olacağınız ve hızdan dolayı rüzgâr oluşacağı için özellikle soğuk havalarda üşümemeniz için mont giymek gereklidir. Yamaha motosiklet montu rüzgârlı havalarda sizi koruyacak nitelikte bir mont olmaktadır. 3 farklı renk seçeneğine sahiptir. Mont tamamen rüzgâr geçirmeyecek şekilde üretilmiş özel bir kumaştan tasarlanmaktadır. İç cepleri ve koltuk altı havalandırmaları mevcut bulunmaktadır. Hafif bir kumaşa sahip olan yapısı ile günlük hayatta da tercih edebileceğiniz bir seçenektir. Motosiklet kullanırken yanınızda bulundurduğunuz eşyaları koymak için bir aksesuar arıyorsanız bacak çantalarından tercih edebilirsiniz. Bacak çantaları, üst baldırınıza takabileceğiniz şekilde tasarlanmaktadır. %80 su geçirmez özelliğine sahiptir. 3 adet fermuarlı gözü bulunmaktadır. Telefon, anahtar, cüzdan gibi eşyalarınızı bu çantada muhafaza edebilirsiniz. Bacak çantası kullanmak istemezseniz tercih edebileceğiniz bir diğer seçenek Yamaha sırt çantası olabilir. Bunun yanı sıra motosikletlerde yan çantalar da sıklıkla tercih edilmektedir. Egzoz hizasından yukarıya doğru monte edilen yan çantalar artçı selesinin iki tarafına konumlanmaktadır. Yan çanta seçenekleri dışında yine motosiklete monte edilebilen arka çantalar bulunmaktadır. Bu birçok motosiklette standart olarak yer alan bir aksesuardır. Arka çanta, motosikleti kullanan kişinin direkt olarak sırtına değmektedir. Bu bazı arka çanta modellerinden dolayı rahatsızlık verebilecek olduğu için arka çantaya takılan sırt dayama minderleri bulunmaktadır. Yolculuğunuz boyunca konfor sağlayan arka çanta sırt dayama minderleri kullanışlı aksesuarlar arasındadır. Yamaha ürünleri sayfamızda birçok farklı alanda kullanabilecek aksesuar ve ekipmanları ile yer almaktadır. Siz de ihtiyacınız olan herhangi bir Yamaha motosiklet aksesuarı ya da ekipmanını kolayca bulabilirsiniz.

Yamaha Motosiklet Ekipmanları Özellikleri, Çeşitleri ve Fiyatları

Yamaha Motosiklet Ekipmanları Özellikleri, Çeşitleri ve Fiyatları

Motosiklet kullanan kişilerin birçok ekipmana ve aksesuara ihtiyacı olmaktadır. Bazı ekipman ve aksesuarlar vazgeçilmezdir ve mutlaka bulunması gerekmektedir. Can güvenliği ve daha iyi bir motosiklet deneyimi için sahip olunmalıdır. Kask, mont, eldiven, çanta gibi aksesuarların yanı sıra ekran koruyucu film, yan pad, koruma demiri ve çamurluk gibi ekipmanlar da yer almaktadır. Bunun yanı sıra motosikletini modifiye etmek isteyenler için birtakım aksesuarlar bulunmaktadır. Yamaha motosiklet aksesuar ve ekipmanlar bu gibi ihtiyaçlarınız için senelerdir piyasada yer alan deneyimli bir marka olmaktadır. Motosiklet kullanırken can güvenliğiniz oldukça önemlidir. Güvenlik için birçok ekipman sağlanmaktadır. Bunlardan biri koruma demiri olmaktadır. Motosikletin modeline göre farklı tipleri bulunan koruma demirlerinin amacı herhangi bir kazada ayaklarınızı korumakta ve motosikletinizin hasara uğramasını önlemektedir. Koruma demirlerinin işe yarayabilmesi için iyi kalitede olması ve düzgün monte edilmesi gerekmektedir. Motosiklette bulunan arka ve yan çantaların sağlam bir şekilde taşınabilmesi için de çanta demirleri bulunmaktadır. Çanta demirlerinin sağlamlığı da ürünün kalitesine bağlı olmaktadır. Koruma ve çanta demirlerini Yamaha Motor güvencesi ile tercih edebilirsiniz. Yağmurlu, karlı havada ya da kötü şartlı havalarda motosiklet oldukça kirlenmekte ve tozlanmaktadır. Bu kirliliği en aza indirebilmek ve kullanan kişinin de daha az zarar görmesi için çamurluklar tasarlanmaktadır. Ön ve arka olmak üzere iki ayrı çeşitte çamurluk bulunmaktadır. Kirliliği önlemesinin yanı sıra motosiklete zarar gelmesini engellemek için de kullanılmaktadır. Motosiklet kullanılırken ön ve arka lastiklerin attığı toz ve toprağın zincire ve bunun gibi diğer mekanizmalara gelmesini önlemektedir. Bununla birlikte yağmurlu havalarda yine ön ve arka lastiklerin attığı suyun ve çamurun motosiklet mekanizmalarına yapışmasını engellemektedir. Yamaha çamurluk modelleri ve çeşitleri toprak, toz, su ve çamur gibi her türlü kirin hem motosiklet mekanizmalarına hem de size zarar vermesine izin vermeyen bir ekipman çeşidi olmaktadır. Özellikle sonbahar ve kış aylarında kullanılması gereken bir ekipmandır. Günlük kıyafetlerinizin her türlü durumda kirlenmesini önlemek istiyorsanız motosiklet aksesuarlarından tercih etmeniz iyi bir tercih olabilmektedir. Motosiklet kullanırken giyilmekte olan özel kıyafetler bulunmaktadır. Yamaha motosiklet kıyafetleri arasında pantolon, mont, eldiven gibi kıyafetler yer almaktadır. Motosiklet kullanan kişiler sıklıkla motosiklet kıyafetleri giymeyi tercih etmektedir. Çünkü kıyafetler motosiklet kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik üretilmektedir.

Uzun Ömürlü Yamaha Motosiklet Aksesuarları

Uzun Ömürlü Yamaha Motosiklet Aksesuarları

Motosiklet deneyimini kaliteli ve daha profesyonel hale getirmek için birçok aksesuar ve ekipman kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra motosikleti kişisel hale getirmek için kullanılan birçok aksesuar da bulunmaktadır. Logo pad aksesuarlar sıklıkla tercih edilmekte olan motosiklet aksesuarlarından biri olmaktadır. Motosikletinizi modifiye etmek istiyorsanız Yamaha logo pad tercihleriniz arasında yer alabilir. Farklı modellere sahip pad çeşitleri tank, depo gibi bölgeleri şık hale getirmek ve çizilme gibi durumları önlemek için kullanılmaktadır. Padler sticker şeklindedir ve motosiklete kolayca yapıştırılabilmektedir. Stickerlar mavi, kırmızı gibi renk seçeneklerine sahiptir. Motosikletinize ve zevkinize uygun bir logo pad modelini tercih edebilirsiniz. Padler 3’lü, 4’lü setler halinde bulunmaktadır. Motosikletinizi şık bir hale getirmek için kullanabileceğiniz aksesuarlar arasında Yamaha far kaşları yer almaktadır. Far kaşları sarı, kırmızı, lacivert, siyah ve mat siyah gibi renk seçeneklerine sahiptir. Far kısmına takılmaktadır ve kanat görüntüsü vererek oldukça şık durmaktadır. Motosiklet ekipmanları arasında eşyalarınızı muhafaza edebileceğiniz çantalar da vardır. Yamaha orijinal çanta modelleri sırt ve bacak çantası olarak kullanan kişiler içindir. Bunun yanı sıra motosiklete monte edilen arka ve yan çantalar bulunmaktadır. Bacak çantası fazla yer kaplamayan eşyaları muhafaza edebileceğiniz 3 adet fermuarlı göz içeren ve bacağa takılan bir çanta çeşididir. Sırt çantası ise klasik sırta takılmakta olan bir çanta çeşididir. Motosiklete monte edilen çantalar daha fazla hacme sahiptir. Yamaha 50 lt çanta sıklıkla tercih edilmekte olan geniş bir çanta çeşidi olmaktadır. Daha küçük hacme sahip çantalar tercih etmek isterseniz 39 litre kapasiteli arka çanta çeşitleri de bulunmaktadır. Motosikletiniz için sinyal takımı, ayna takımı ya da kontak setine ihtiyacınız varsa bunları da Yamaha markasından karşılayabilirsiniz. Kaliteli yapıları ve şık tasarımları ile oldukça kullanışlı olmaktadır. Bunların yanı sıra benzin deposu, ekran koruyucu film, yağ filtresi, ön ve arka far gibi birçok motosiklet ekipmanı da bulunmaktadır. Benzin deposu çeşitlerinin farklı renk seçenekleri de mevcuttur. Ekran koruyucu film; benzin, hız, kilometre gibi göstergelerin bulunduğu kısmı korumak için kullanılmaktadır. Açıkta kaldığı için ekran koruyucu film ideal bir seçenek olmaktadır. Yamaha motosiklet aksesuar ve ekipmanları istek ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek modellere ve çeşitlere sahiptir. Motosikletinizi kişiselleştirmek ve daha şık hale getirmek için bulunan aksesuar çeşitlerine de göz atabilirsiniz.

Kaliteli ve Şık Yamaha Motosiklet Aksesuar ve Ekipmanları

Kaliteli ve Şık Yamaha Motosiklet Aksesuar ve Ekipmanları

Motosiklet deneyimini daha iyi hale getirmek için ekipman ve aksesuarlar yer almaktadır. Aksesuarlar motosikleti daha kişisel hale getirmek için kendi zevkinize göre seçebileceğiniz ürünlerden oluşmaktadır. Ekipmanlar motosiklet kullanımını daha kaliteli hale getirmek için tamamlayıcı unsurlar olmaktadır. Yamaha Motor markası senelerdir elde etmiş olduğu tecrübesi ile birlikte motosiklet aksesuar ve ekipmanları ile kullanan kişilere kolaylık sağlamaktadır. Motosiklet kullanırken giyilmesi gereken kıyafetler bulunmaktadır. Kullanan kişinin can güvenliği için gerekli olan en önemli şeylerden biri kasktır. Yamaha kask modelleri şık tasarımlara sahiptir. Olası kazalarda en çok zarar gören bölge kafa ve kafatası olmaktadır. Bunu engellemek ve can güvenliğinizi tehlikeye atmamak için mutlaka kask kullanmanız gerekmektedir. Kask alırken malzemesine, ağırlığına ve suratınız ile uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz. Bunun yanı sıra kullanabileceğiniz bir diğer kıyafet motosiklet eldivenleri olabilir. Özellikle soğuk havalarda ellerinizi korumak için eldiven giymeyi tercih edebilirsiniz. Bununla birlikte motosikleti sürerken ellerinize herhangi bir zarar gelmesini de bu şekilde önleyebilirsiniz. Eldivenler korumalıdır ve mevsimlik kullanabileceğiniz eldivenler de bulunmaktadır. Yamaha motosiklet eldiveni seçenekleri ile yer almaktadır. Farklı renk ve özelliklere sahip eldivenlerden herhangi bir çiftini tercih edebilirsiniz. Motosiklet kullanırken giyilen kıyafetlerden biri de mont olmaktadır. Kışın soğuk günlerde ve zorlu hava şartlarında mont koruyucu bir görev görmektedir. Montlar dört mevsim giyilebilir ya da her mevsim farklı tercih edilebilir şekilde yer almaktadır. Bir kere alıp her zaman kullanmak istiyorsanız Yamaha 4 mevsim mont modellerinden birini tercih edebilirsiniz. Sağladığı koruma ve sahip olduğu kaliteli kumaş sayesinde kışın üşümenizi yazın terlemenizi önlemektedir. Bunun yanı sıra kullanan kişinin rahat etmesi için iç cep, fermuarlı yapı gibi özellikler ile tasarlanmaktadır. Yamaha ürünleri sadece kıyafet ile sınır kalmamaktadır. Bu ürünlerin haricinde motosikletin kendisine gereken ekipman ve aksesuarlar da Yamaha markasının kalitesi ile üretilmektedir. Benzin deposu, arka ve yan çanta, ayna takımı, sinyal takımı gibi motosiklet ekipmanlarını kolaylıkla bulabilirsiniz. Oldukça çeşitli ekipmanlar almak isteyenlere birçok seçenek sunmaktadır. Motosikletinizi şık hale getirmek istiyorsanız kolaylıkla yapıştırabileceğiniz logo pad stickerlar yer almaktadır. Bunun yanı sıra farları şık göstermenizi sağlayacak far kaşları çeşitli renk seçenekleri ile sayfamızda bulunmaktadır. İhtiyacınız olan ekipmanları ve motosikletinizi şık gösterebileceğiniz aksesuarlar sayfamızda seçenekleri ile birlikte yer almaktadır.

Kolaylık Sağlayan Yamaha Motosiklet Aksesuar ve Ekipmanları

Kolaylık Sağlayan Yamaha Motosiklet Aksesuar ve Ekipmanları

Yeni bir motosiklet alındıktan sonra bunun ardından hemen gerekli korumalı kıyafetler alınmaktadır. Korumalı kıyafetler motosiklet deneyimini güvenlikli hale getirmek için bulunmakta ve gerekli parçalar içermektedir. Kendinize alacağınız ekipmanlar haricinde motosikletinizin de ihtiyaç duyduğu ekipman ve aksesuarlar bulunmaktadır. Bu ekipman ve aksesuarlar motosikletinizi şık bir hale getirmesinin yanı sıra deneyiminizi de daha kaliteli bir hale getirmektedir. İhtiyacınız olan motosiklet ekipman ve aksesuarlarını Yamaha ürünleri arasından tercih edebilirsiniz. Yamaha senelerdir elde ettiği tecrübesi ile dünya piyasasında büyük bir yere sahiptir. Kalitesinden ödün vermeden üretmekte olduğu motosiklet ekipman ve aksesuarları hayatınızı kolaylaştıracaktır. Motosiklet ekipmanlarından biri depolama alanı olarak kullanabileceğiniz yan ve arka çantalar olmaktadır. Bu çantaların hacimleri değişiklik göstermektedir. Böylelikle sizin ihtiyacınıza uygun olan hacme sahip yan ya da arka çantalardan birini tercih edebilirsiniz. Yan çanta, motosikletin artçı selesinin bulunduğu kısmın iki tarafından egzozun bulunduğu yerden yukarıya doğru olacak şekilde monte edilmektedir. Arka çanta ise motosikletin arka kısmında çanta takmak için bulunan demirlere monte edilerek kullanılmaktadır. En çok tercih edilen çantalar bunlar olurken kullanmak isteyebileceğiniz bir başka model depo üstü çantalar olabilir. Benzin deposunun üstüne konumlandırılan bu çantalar daha çok kişisel eşyalarınızı muhafaza edebileceğiniz ve herhangi bir durumda motosikletten inmeden direkt ulaşabileceğiniz uzaklıktadır. Yamaha orijinal çanta modelleri arasında kullanan kişi olarak sizin de tercih edebileceğiniz seçenekler yer almaktadır. Bu seçeneklerden biri bacak çantasıdır. Bacağınıza takabileceğiniz çantanın 3 adet fermuarlı gözü bulunmaktadır. Bu çanta modellerinde de anahtar, cüzdan, telefon gibi kişisel eşyalarınızı muhafaza edebilmeniz mümkündür. Kışın zorlu şartlarda meydana gelebilecek kazaların önlenmesi için gerekli olan en önemli şey kış lastikleri olmaktadır. Yamaha kış lastiklerinden tercih ederek kışın zorlu yollarda motosikletinizi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra zorlu hava şartlarında motosikletinizi ve sizi kirletebilecek çamur gibi unsurlar bulunmaktadır. Çamur, toz ve kirleri önlemek için Yamaha motosiklet çamurluk ekipmanını tercih edebilirsiniz. Çamurluk, motosikletlerin ön ve arkasına monte edilebilen ekipman türüdür. Kötü hava şartlarında ön ve arka lastiklerin dönmesi ile tüm kir ve çamur motosikleti kirletmekte ve sürücüyü de rahatsız etmektedir. Tüm kirin zincire ve diğer mekanizmalara zarar vermesini engellemeye yardımcı olmaktadır. Motosiklet ekipman ve aksesuarları aracınızı hem korumakta olan hem de şıklık sağlayan ürünlerdir.

Özel Tasarımları ile Yamaha Motosiklet Ekipman ve Aksesuarları

Özel Tasarımları ile Yamaha Motosiklet Ekipman ve Aksesuarları

Motosiklet ekipman ve aksesuarları birçok sürücünün kullanmayı tercih ettiği ürünler içermektedir. Yamaha markası, motosiklet sürücülerinin ihtiyaçlarını karşılamak için kendine has kalitesi ile pek çok farklı çeşitte ekipman ve aksesuar üretimi yapmaktadır. Sürücünün kendisi için ve aynı zamanda aracı için tercih edebileceği pek fazla ürün yer almaktadır. Bazıları donanımlar ihtiyaç için gerekirken bazı donanımlar isteğe bağlı olarak yapılmaktadır. Sürücünün motosiklet kullanırken giymekte olduğu özel kıyafetler bulunmaktadır. Bunlar pantolon, eldiven, mont gibi kıyafetlerdir. Yamaha motosiklet pantolonu birden fazla seçeneğe sahiptir. Pantolonlar motosiklet sürücülerine özel tasarlanmaktadır. Bu yüzden deri, kevlar gibi farklı çeşitlerde kumaşlara sahip seçenekleri bulunmaktadır. Çeşitlere göre kalitesi de değişmektedir. Siz de Yamaha motosiklet pantolonu satın almak istiyorsanız önce kumaş tipine karar vermeniz faydalı olacaktır. Bir başka sürücü kıyafeti ise mont olmaktadır. Mont sürücüler için oldukça önem taşımaktadır. Kötü hava şartlarında tercih edeceğiniz Yamaha motosiklet montu sizin için daha çok koruma sağlayacaktır. Motosikletiniz için kullanabileceğiniz birçok ekipman bulunmaktadır. Yan ve arka çanta motosiklete monte edilen depolama alanları olmaktadır. Çantaların hacimleri isteğe göre fark gösterebilir. Yamaha 50 lt çanta sıklıkla tercih edilen geniş hacimli bir çantadır. İçi oldukça geniştir ve büyük bir depolama alanı sağlamaktadır. Sinyal takımı, ayna takımı, ön ve arka far, far kaşı, logo pad gibi birçok çeşitli aksesuar ve ekipman da yer almaktadır. Sadece ihtiyaç için değil motosikletinizi farklı bir görüntüye büründürmek için de bu ürünlerden yararlanabilirsiniz. Motosikletinizi korumak için kilit, koruma demiri, çanta demiri gibi ekipmanlar bulunmaktadır. Motosikleti süren kişi ve motosiklet ekipmanlarının tamamı açıkta kaldığı için her şeyin korunması gerekmektedir. Korumasını sağlayarak motosiklete gelebilecek zararları önleyebilirsiniz. Motosikleti park ettikten sonra kilitlemek en basit koruma şekillerinden biri olmaktadır. Bunun yanı sıra motosiklete zarar gelmemesi için koruma demirleri bulunmaktadır. Motosikletin gövdesine monte edilen koruma demiri aracın devrilmesi gibi durumlarda zemin ve motosiklet arasında bir boşluk yaratmaktadır. Bu boşluk ayaklarınızın motosiklet ve zemin arasında sıkışmasını da önlemektedir. Yamaha Motor markası senelerdir dünya piyasasında yer almakta ve kaliteli ürünleri ile bilinmektedir. Gerek motosiklet için gerek sürücü için kullanılması gereken ürünler bulunmaktadır. İhtiyacınız ve isteğinize uygun Yamaha motosiklet ekipman ve aksesuarlarını Trendyol’dan hemen sipariş edebilirsiniz.