İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Jant
Bisiklet Tipi
Fiyat
Cinsiyet
Vites
Fren Tipi
Tekerlek Sayısı
Materyal
Garanti Süresi
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Renk
Ürün Puanı
"

Yeşil Bisiklet

" araması için 561 sonuç listeleniyor

Kullanışlı Yeşil Bisikletler Trendyol’da!

Bisikletler birbirinden farklı özellik ve tasarımlarıyla büyük küçük herkes tarafından beğenilerek kullanılır. Bisiklet doğayla iç içe olmak isteyenlerin tercihi iken şimdilerde artan trafik yoğunluğundan kaçmak isteyenlerin de kullandığı bir araç haline gelmiştir. Metropol şehir hayatının karmaşasından bir nebze de olsa uzaklaşmak isteyenler şehir içi ulaşımda da yeşil renk bisiklet tercih edebilir. Bu araçlar ekonomik olarak da avantajlı bir seçenek olabilir. Doğa gezilerinde ve spor amaçlı sürüşlerde yeşil bisiklet ile motivasyon sağlayabilirsiniz. Böylece günlük sporunuzu yaparak kendi sağlığınıza da katkıda bulunabilirsiniz. Günün stresini pedal çevirerek attığınız zaman hem vücudunuz zinde kalır hem ruh haliniz dinginleşir. Aileniz ya da dostlarınızla hafta sonu gezi turları düzenleyebilirsiniz. Pedal çevirmenin keyfini ve doğayı keşfetmenin mutluluğunu sevdiklerinizle birlikte paylaşabileceğiniz ürünleri Trendyol’da bulabilirsiniz.

Beğeni Toplayan Yeşil Bisiklet Modelleri

Beğeni Toplayan Yeşil Bisiklet Modelleri

Bisiklet modelleri genel olarak dağ, yol ve şehir bisikletleri olarak gruplara ayrılabilir. Yeşil dağ bisikleti doğayla baş başa kalmak ve spor yapmak isteyenler için ideal bir model olabilir. Genel olarak ürünlerin ağırlıkları 13-14 kg civarında olur. Kalın ve dişli lastik yapısına sahip olması engebeli arazide dengede durmayı kolaylaştırır. Dağlık alanlarda kaymayı engeller. Yol bisikleti ise düz bir zeminde hız yapmak isteyenlerin taleplerine cevap veren bir model grubudur. Bu ürünün diğer adı yarış bisikleti olarak da bilinir. Yarış ürünleri daha üst düzey teknik yapıya sahiptir. Yaygın olarak tercih edilen bir diğer model ise şehir bisikleti grubudur. Düz ya da ince dişli lastik özelliği ile şehir içi kullanıma uygun bir yapısı vardır. Bu grup ürünler de 15-17 kg aralığında olabilir. Genel gruplandırmanın içine elektrikli ürünleri ve çocuk ürünlerini de eklemek gerekir. Dikkat çeken fosforlu yeşil bisiklet modellerini Trendyol’da inceleyerek kendinize uygun olanı seçebilirsiniz.

Uygun Fiyatlarıyla Yeşil Bisikletler

Uygun Fiyatlarıyla Yeşil Bisikletler

Bisikletler üretildiği hammaddeye ve teknik donanımlarına göre sınıflandırılır. Bu sınıflandırma da ürün fiyatlarına yansır. Kron yeşil bisiklet diğer modellere göre farklı malzemeden üretildiği için fiyatı da farklı olabilir. Fren ve lastik kalitesine göre de fiyat aralığı belirlenir. Daha sonra diğer parçaların özellikleri ve detaylar gelir. Yeşil bisiklet modelleri yer sorunu yaşayan müşteriler tarafından katlanabilir tasarımlar ile yoğun ilgi görür. Arabanın bagajına, uçağa veya otobüse rahatça sığabilen bu modellerin katlanabilme avantajı fiyatlarını da etkiler. Bisiklet sürmenin keyfini çıkarırken can güvenliğiniz için almanız gereken kask ve dizlik gibi ekipmanlar vardır. Bazı ürünler, ekipmanları ile birlikte takım halinde müşterilere sunulur. Trendyol’da farklı markaların sunduğu yeşil bisiklet fiyatları, model ve teknik özelliklerine göre karşılaştırılabilir.

Bisiklet Alırken Dikkat Edilecek Noktalar

Bisiklet Alırken Dikkat Edilecek Noktalar

Bisiklet almadan önce nerede ve hangi amaç için kullanacağınıza karar vermeniz doğru bir seçim yapmak için size yardımcı olabilir. Doğru bir ürün seçtiğiniz takdirde uzun süreler memnuniyetle kullanabilirsiniz. Eğer doğa gezilerinde kullanacaksanız daha kalın lastikleri olan dağ grubu modellerinden kendinize uygun olanı seçebilirsiniz. Rengini doğadan alan açık yeşil bisiklet de tercih edebilirsiniz. Pedal çevirerek şehirden şehire gitmek ve uzun yollarda kullanmak için de yol grubundan beğendiğiniz ürünü alabilirsiniz. Ayrıca ürünü seçmeden önce vücudunuza uygun olmasına özen göstermeniz, sürüş keyfiniz için önemlidir. Kollarınızın gidona uzaklığı ve ayaklarınızın pedala göre durumuna dikkat ederek konforlu ürünler seçebilirsiniz. Diğer bir önemli nokta ise alacağınız ürünün vitesli olup olmamasıdır. Vitesli ürünler özellikle yokuş çıkarken size kolaylık sağlar. Yeşil vitesli bisiklet de alternatifleriniz arasında olabilir. Trendyol’da yeşil bisiklet yorum kısımlarını okuyarak kendinize en uygun olan modeli alabilirsiniz.