İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Jant
Bisiklet Tipi
Fiyat
Cinsiyet
Vites
Renk
Fren Tipi
Tekerlek Sayısı
Materyal
Garanti Süresi
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Ürün Puanı
"

Mavi Bisiklet

" araması için 792 sonuç listeleniyor
Gitane Alpha 28'' Jant
Kargo Bedava

GitaneAlpha 28'' Jant

(5)
Alpha 28'' Jant
6.000 TL
Sepete Git
Mosso 29 WILDFIRE V
Kargo Bedava

Mosso29 WILDFIRE V

10.300 TL
Sepete Git

Birbirinden Kaliteli Mavi Bisikletler Trendyol’da

Çocukluğun eğlence aracı olan, ileri yaşlarda ulaşım ve hobi amaçlı kullanılan bisiklet, spor aşığı insanların vazgeçilmezidir. Her yaşa uyumlu spor faaliyetlerinden biri olan bisiklet sporu enerji tasarrufuna katkı sağlarken, trafik sorununa da çözüm sunar. 7’den 70’e yaşamın her döneminde kullanılabilen bir araç olma özelliğindedir. Bisiklet sürmek hayat tarzı haline gelebilir. Sadece çocuklar için bir hediye olarak görmek yerine, ulaşım aracı olarak benimsemek mümkündür. Farklı modellerde bisikletlerde, istediğiniz renkler arasından seçim yapabilirsiniz. Bunlardan biri olan mavi bisiklet oldukça tercih edilen modellerden biridir. Bu rengin tutkunları olarak Trendyol’u incelemeniz halinde zevkinize uygun mavi bisiklet modellerine kolayca ulaşabilirsiniz.

Kullanışlı Mavi Bisiklet Modelleri

Kullanışlı Mavi Bisiklet Modelleri

Şehir içinde bisiklet yollarının yaygınlaşması ile birlikte, bisiklet kullanım oranı da artar. Kentlerde hava kirliliğinin azalması önem taşıdığı için, bisiklet kullanımı oldukça önem taşır. Her zevke uygun modeller tasarlayan markaların ürünlerini araştırarak bulabilirsiniz. Bu modellerden biri olan mavi şehir bisikleti 24 vitesli olması ve hidrolik disk fren özelliği ile güvenli kullanım sağlar. Alüminyum ve çelik malzeme ile üretilen modeller konforlu yolculuk yapabilmeniz için tasarlanır. Her türlü zeminde konforlu sürüş olanağı yaratır. Bu aracın kullanımı sırasında, kişinin güvenliği öncelikli olmalıdır. Güvenlik denilince ilk akla gelen koruyucu başlıktır. Bisiklet kullanmaya karar verdiğiniz zaman, mavi bisiklet kaskına da göz atabilirsiniz. Uzmanlar mavi rengin, sinir sistemini rahatlatan, huzuru ve uyumu temsil eden bir renk olduğunun altını çizerler. Stresi azaltmasından dolayı eşyalarını bu renkte seçenlerin sayısı oldukça fazladır. Üstelik farklı yaş gruplarına ve her cinsiyete hitap eder. Dilediğiniz renkte, istediğiniz modellere Trendyol sayesinde kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Her Yaşa Uygun Mavi Bisiklet Çeşitleri

Her Yaşa Uygun Mavi Bisiklet Çeşitleri

Araştırmalar sonucu, bisiklet kullanmayı yaşam tarzı haline getiren kişilerin, dayanıklılık gücünün arttığı görülür. Yağ yakımı ile kilo kontrolü sağladığı, kasları geliştirdiği, eklemleri güçlendirdiği bilinir. Bu yüzden her yaşta kullanım tavsiye edilir. Bunları dikkate alarak bisiklet kullanmaya karar verdiğinizde, dilediğiniz ürüne hızlıca ulaşabilirsiniz. Oldukça beğenilen ürünler arasında açık mavi bisiklet tercihiniz olabilir. Saygın markaların kaliteli ürünleri Trendyol’da sizlerin beğenisine hazırdır. Şehir içinde ya da kırsal alanlarda gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz çeşitler bulunur. Aynı zamanda ebeveynler için çocukların güvenli ürünlere sahip olması önemli bir konudur. Herhangi bir soru işareti olmaksızın kullanıma uygun bisikletlere hemen erişebilirsiniz. Çelik materyalden üretilen mavi vitesli bisiklet tercihlerinize uygun özellikte olabilir. Onlarca farklı seçeneğiyle, özgün tarzıyla, aradığınız özelliklere sahip, konforlu, güvenli bisikletler Trendyol’da sizleri bekler. Size uygun çeşitlere hemen ulaşabilirsiniz.

Göz Alıcı Mavi Bisiklet Fiyatları

Göz Alıcı Mavi Bisiklet Fiyatları

Uygar toplumların vazgeçilmez aracı olan bisikleti kullananlar, kendilerine uygun modeli bulduklarında özel hissedebilirler. Hem sağlıklı kalabilmek, hem de hava kirliliğini azaltabilmek adına bir hayat tarzına dönüşen bu spor için rahatlık ve güvenlik büyük önem taşır. Bu sebeple tercih edilen araçlar, kalitesiyle kendini ispatlamış markalardan olmalıdır. Aynı zamanda her bütçeye hitap edebilmesi önem taşır. Trendyol’un filtreleme özelliğinden faydalanarak, bütçenize uygun bisikletleri bulabilirsiniz. Bu özellik sayesinde uygun mavi bisiklet fiyatlarına kolaylıkla ulaşmanız mümkün olabilir. Trendyol’da aradığınız ürünlere bakarken, yapılan yorumları inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz. Mesela müşteriler tarafından yapılan mavi bisiklet yorumları kararsızlık yaşadığınızda, iki seçenek arasında kaldığınızda size yardımcı olabilir. Trendyol’un avantajlı fiyatlarından yararlanmak için indirim ve kampanya olanaklarını takip edebilirsiniz. Birbirinden farklı model seçenekleri inceleyerek istediğiniz tarzda kullanışlı bir bisikleti ekonomik fiyatlarla satın alabilirsiniz.