İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Cinsiyet
Desen
Fiyat
Genişlik
Materyal
Ortam
Kumaş Tipi
Paket İçeriği
Dokuma Tipi
Koleksiyon
Satıcı Tipi
Fiyat Geçmişi
Yaş
Deri Kalitesi
Renk
Ürün Değerlendirmesi
"

Yeşil Kravat

" araması için 759 sonuç listeleniyor

En Güzel Yeşil Kravat Modelleri Trendyol’da

Kravat, erkekler için önemli aksesuarlardan biridir. Gerek günlük hayatta gerek özel günlerde sıklıkla tercih edilir. Pek çok renk ve desenden oluşan bu aksesuarın yaygın kullanılan renklerinden biri de yeşildir. Yeşil kravat modelleri açık ya da koyu renk tonlarında, desenli ya da düz olarak tasarlanabilir. İş hayatında erkek müşteriler takım elbiselerinin tamamlayıcısı olarak kravat kullanır. Daha resmi bir görünüm elde edilmesi, iş hayatında kravat kullanımının yoğun şekilde gerçekleşmesine yol açar. Yeşil örgü kravat çeşitleri, dokuma kumaş tasarımları, etnik veya klasik desenlerden oluşan pek çok ürün bulunur. Yeşilin farklı tonları, renkli gömlekler ile kombinlenir. Canlı renklerde tasarlanan kravatlar beyaz ya da siyah gömlekler ve koyu renk takım elbiseler ile bir araya getirilerek uyum yakalanabilir. Sizler de pek çok farklı tasarıma Trendyol’dan ulaşabilir ve tarzınıza uygun modelleri satın alabilirsiniz.

İlgi Çekici Yeşil Kravat Çeşitleri

İlgi Çekici Yeşil Kravat Çeşitleri

Açık yeşil kravat modelleri koyu renk gömlekler ile bir arada kullanılarak dikkat çekici bir görünüm elde edilebilir. Koyu yeşil kravat çeşitleri de beyaz, açık yeşil, uçuk sarı gibi soft renklerle kombinlenerek bir bütünlük oluşturulabilir. Günlük hayatta sade renklerden oluşan ürünler kullanılır. Açık renk kıyafetler ile haki, zeytin yeşili, yosun yeşili gibi tonlar tercih edilebilir. Siyah, kahverengi gibi koyu tonlar ile su yeşili, mint, bambu tonları kravatlar bir arada kullanılır. Yeşil, kullanım alanı itibariyle çok geniş bir renk skalasına sahiptir. Seçilen takım elbise ve gömlekler ile uyumlu bir tercih yapıldığında etkileyici bir aksesuar halini alır. Trendyol yeşil kravat yorum kısmını inceleyerek ürünler ile ilgili müşteri fikirlerini değerlendirebilirsiniz. Ayrıca fotoğraflı yorumlar, ürün değerlendirmeleri gibi özellikleri de kullanarak Trendyol’da aradığınız ürüne kolayca ulaşabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Yeşil Kravatlar

Uygun Fiyatlı Yeşil Kravatlar

Kravatlar boy olarak genelde belirli bir standartta üretilir. Genişlikleri ise farklılık gösterir. Daha geniş yapıda kravatlar klasik kesimli, sivri yakalı gömlekler ile kullanılır. Bu gömlekler tercih edildiğinde daha klasik bir görünüm elde edilir. Klasik görünüm düğün, nişan gibi özel organizasyonlarda, iş toplantılarında, akşam yemeklerinde tercih edilir. casual kesim olarak adlandırılan ürünler için dar kesimli, ince görünüme sahip kravatlar kullanılır. Casual kesim gömlekler spor bir hava yaratır. Koyu kahverengi tüvit ceketler, açık tonlarda keten pantolonlar ve ince görünümlü haki yeşil kravat çeşitleri ile kombinlenebilir. Bu tarz, günlük şıklık görünümü yaratmak için kullanılır. Farklı görünümler oluşturmak için tercih edilen yeşil kravat fiyatları marka, model gibi özelliklerine göre çeşitlilik gösterir. Tercih edeceğiniz görünüme uygun ürünler için Trendyol arama filtrelerini kullanabilirsiniz.

Göz Alıcı Kravat Tasarımları

Göz Alıcı Kravat Tasarımları

Takım elbiselerin önemli bir tamamlayıcısı olan kravatların yanında cep mendili kullanılarak da uyum yakalanabilir. Seçeceğiniz kravat ile aynı renk tonuna sahip bir cep mendili kullanarak kıyafetinizde uyum yakalayabilirsiniz. Düz renklerde tercih edeceğiniz gömlek ve takım elbisenin tamamlayıcısı olarak, yeşil desenli kravat seçeneklerinden birini tercih ederek uyum oluşturabilirsiniz. Kıyafetlerde uyum yakalamak için farklı renk teorilerini kullanabilirsiniz. Renk tekerleğinde yer alan sıcak ve soğuk renk tonlarını bir arada kullanarak tüm kıyafetlerde renk uyumu yakalayabilirsiniz. Bu teoriye göre kravat yeşil tonlarından tercih edildiğinde onun tamamlayıcısı olacak sarı gibi sıcak bir renk ile renk uyumu yakalanır. Dilerseniz monokromatik bir anlayış ile her bir kıyafetinizi aynı renk tonunda seçerek yine renk uyumu yakalayabilirsiniz. Tarzınız ne olursa olsun Trendyol’da bulunan ürünlerden size uygun olanına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.