Marka
Çeşit
Fiyat
Ek Özellik
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

Yumoş

" araması için 523 sonuç listeleniyor

Yumoş

Yumoş

Çamaşırların yumuşacık olmasını ve temiz kokmasını kolaylaştıran Yumoş, ev tekstili ürünlerinin temizliği için vazgeçilmez ürünler arasında yer alıyor. Yumoş yumuşatıcılar, farklı kokuları, özel işlevleri ve değişik kullanım biçimleri ile her ihtiyaca yanıt veriyor. Günlük kıyafetlerden çarşaf ve nevresimlere, kazak ve pantolonlardan iç çamaşırlarına her türlü tekstil ürünü ile rahatlıkla kullanılabilen Yumoş çeşitleri, farklı beğenilere hitap eden aroma ve kokular içeriyor. Yeni çıkan Yumoş serisi ürünleri ve markanın artık klasikleşen seçenekleri, mükemmel temizlik için ideal çözümler sunuyor. Yumoş parfümlü ürünleriyle lilyumdan lavantaya, gülden leylağa sayısız koku seçeneği sunuyor. Markanın sıvı yumuşatıcı seçenekleri kadar Yumoş konsantre ya da sprey ürünleri de tercih edilebiliyor. Yumoş deterjan çeşitleri ile birlikte kullanılabildiği gibi, ayrıca oda kokuları, ıslak mendiller, giysi spreyleri ve daha pek çok hoş kokulu ürün seçeneği sunuyor.

Temizliği ve ferahlığı ile vazgeçilmez temizlik ürünleri geliştiren marka, farklı seçenekleriyle Trendyol’da yerini alıyor. Markanın bebeklere özel ürünlerinden yumuşatıcılarına, deterjanlarından oda parfümlerine pek çok ürünü Trendyol güvencesi ile rahatlıkla satın alınabiliyor. Yoğun kullanım için Yumoş 5 lt ürünler tercih edilebildiği gibi, daha küçük aileler ya da tek yaşayanlar için Yumoş 1 lt seçenekleri de bulunuyor. Çoklu ve toplu alımlarda daha etkili Yumoş indirim fırsatları bulunabiliyor. Yumoş Türkiye ürünlerine Trendyol’un dönemsel indirimleri ve özel kampanya seçenekleri sayesinde oldukça makul fiyatlarla ulaşılabiliyor.

Unilever Kalitesiyle Lider Yumuşatıcı Markası

Dünyanın pek çok ülkesinde 1970’ten bu yana, Türkiye’de ise 1983 yılından bu yana tüketiciye ulaşan Yumoş ürünleri, yeni yıkanmış çamaşırların daha hızlı kurumasını sağlıyor ve çok daha yumuşak bir his vermelerini kolaylaştırıyor. 1980’li yıllarda Türkiye’de sürdürdüğü etkili reklam kampanyaları ve sempatik maskotu sayesinde büyük bir popülariteye kavuşan marka, çamaşır yumuşatıcı deyince akla ilk gelen ürünler arasında yer alıyor. 1986 yılında sempatik ayı maskotu ile adından söz ettiren marka, 2006 yılında Yumoş Extra ile Türkiyeli kullanıcıları konsantre yumuşatıcı teknolojisi ile tanıştırıyor. Çok kısa bir zamanda herkesin aklında yer eden ve üstün performansı ile önemli bir pazar payına sahip bulunuyor. Daha az miktarda ürün ile çok daha fazla verim almayı sağlayan Yumoş konsantre ürünler, 2010 yılından itibaren ise yoğun kokulu yeni formülleri ile öne çıkıyor. Yumoş parfüm serisinin gündeme geldiği 2014 yılında ise en sevilen kokular çamaşır yumuşatıcılarla buluşuyor. Tek çiçek serisi ve ekstra parfümlü seçenekler gibi yeniliklerle kullanıcıların kalbinde taht kuran marka, son yıllarda daha ekonomik paket seçenekleri ve yarı yarıya daha az plastik içeren ambalajları ile de büyük beğeni topluyor. Doğal özler içeren özel serileri ise çok daha sağlıklı ve etkileyici bir kullanım sunuyor.

Markanın geliştirdiği ürünler çok küçük miktarlarla çok fazla çamaşırı yumuşatma işlevini yerine getirirken, standart yumuşatıcı ürünlerinin yanı sıra çok özel içeriklere sahip seçenekler de sunuyor. Markanın renkli ve beyaz çamaşırlar için geliştirdiği yumuşatıcı ürünleri arasında özel parfümlü ürünler kadar onarıcı işlev taşıyan seçenekler de bulunuyor. Bu özel yumuşatıcılar çamaşırlara bakım yaparak daha uzun süre konforlu biçimde kullanılmalarını kolaylaştırıyor. Çamaşırlardaki statik elektriği azaltan yumuşatıcılar, kırışıklığı önlüyor, çamaşırların daha kolay ütülenmesini sağlıyor. Markanın geliştirdiği yumuşatıcı ürünlerinin içinde çok küçük boyutta kapsüller bulunuyor. Bütün tekstil ürünlerinin lif dokusuna etki eden bu mikro kapsüller, kullanım esnasındaki sürtünmenin etkisiyle kırılıyor ve çamaşır daha uzun süre temiz kokuyor. İçeriğinde ekstra malzemeler bulunan ve ekstra performans sağlayan seçenekler, farklı yumuşatıcı seçenekleri ile birlikte spreylerden çamaşır kokulara, deterjandan ıslak mendile geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.

Yumoş Yeni ve Klasik Yumuşatıcı Ürünleri

Yumoş çeşitleri çamaşır ve diğer tekstil ürünlerindeki yıpranmaları minimuma indirerek, çamaşırların mis gibi kokmasını sağlıyor. Özellikle kıyafetlerdeki yumuşaklık giyildiğinde mükemmel bir his oluşturuyor. Yumoş parfümlü ürünler cildin daha kolay hava almasını sağlaması yanında kusursuz bir ferahlık da sunuyor. Çamaşırların daha kolay kuruması ve ütülenmesini kolaylaştıran Yumoş yeni ürün çeşitleri, aynı zamanda kırışıklıkların azalmasına yardımcı oluyor. Klasik standart seçenekler ve yeni çıkan Yumoş serisi ürünleri, çamaşır makinelerinin yumuşatıcı gözüne konularak kolayca kullanılabiliyor. Standart ve konsantre ürünlerin yoğunluğu farklı olduğundan ürünün kullanım talimatında yazan ölçüler dikkate alınarak konulması gerekiyor.

Yumoş mavi renkli ambalajda satışa sunulan klasik yumuşatıcıyla çamaşırlara alışılan yumuşaklığı kazandırıyor. Yumoş mavi renkli ürün çamaşırlarda bahar tazeliği sağlayarak, eşsiz bir ferahlık oluşturuyor. Standart yumuşatıcılar arasında bulunan Yumoş Çiçek Bahçesi, 3 litrelik seçenekleriyle 30 yıkamaya kadar kullanılabiliyor. Eşsiz çiçek kokularının tazeliğini çamaşırlara taşıyan Yumoş Çiçek Bahçesi, ayrıca sprey olarak da kullanılabiliyor. Yumoş sprey seçenekleri arasında farklı yumuşatıcı, çamaşır ve oda ürünleri de bulunuyor. Yumoş lavanta ferahlığı ile az miktarda ürün ile daha fazla çamaşır ferah ve yumuşak hale gelebiliyor. Yumoş lavanta aynı zamanda markanın sevilen oda kokuları arasında yer alıyor.

Yumoş Extra serisinde ise markanın konsantre olarak ürettiği yumuşatıcı seçenekleri bulunuyor. Yumoş pembe paketli yumuşatıcı yasemin ve yabani orkide çiçeklerinin aromalarıyla mükemmel bir ferahlık sunuyor. Yumoş pembe, markanın en popüler ürünleri arasında yerini alırken, Yumoş bebek ve küçük çocukların çamaşırları için sensitive serisini sunuyor. Yumoş bebek ürünleri dermatolojik olarak test ediliyor ve antialerjik yapılarıyla hassas bebeklerin zarar görmesinin önüne geçiyor. Markanın dünyaca ünlü koku uzmanları tarafından geliştirilen ürünleri özel çiçek kokuları ile dikkat çekiyor. Yumoş hanımeli konsantre biçimde hanımeli ferahlığı sunarken, kusursuz etkisiyle çamaşırları yumuşacık yapıyor. Yumoş hanımeli gibi özel çiçek kokusu ile öne çıkan Yumoş portakal çiçeği de çamaşır dokularına bakım uygulamayı ihmal etmiyor. Aloe vera etkisi ile güçlendirilen Yumoş portakal çiçeği cilt sağlığı üzerindeki olumlu etkisiyle beğeni topluyor. Markanın ürünleri fosfat, klor ya da paraben içermiyor ve hassas ciltler için uygunluğu dermatolojik testlerden geçiriliyor.

Farklı Yumuşatıcı Seçenekleri ve Özellikleri

Markanın konsantre ürünleri arasında yer alan Yumoş lilyum sürekli onarıcı bakım sunuyor. Kıyafetlerin dokusu, rengi ve yumuşaklığını uzun süre korumasını sağlayan Yumoş lilyum, lotus çiçeği ve lilyumun hoş kokusunu bir araya getiriyor. Yumoş orkide renklerin canlılığını ve parlaklığını koruma altına alırken, kumaş dokusundaki liflerin üzerini kaplıyor ve olası yıpranmaların önüne geçiyor. Yumoş orkide gibi koruyucu doğal özler içeren Yumoş vanilyalı pamuk çiçeği de ekstra koruma ve onarıcı etki sağlıyor. 1,2 lt şişesinde 50 yıkamaya kadar kullanım imkanı sunan Yumoş vanilyalı pamuk çiçeği, hassas ciltler için uygun bir kullanım sunuyor. Markanın ayrıca badem özü, kiraz çiçeği, aloe vera, yasemin gibi özler içeren pek çok yumuşatıcı seçeneği bulunuyor. Çamaşırlar ekstra bakım sağlarken cildin hassasiyetini de gözeten Doğal Özler serisi, güvenli kullanım özellikleri ile beğeni topluyor. Doğal Özler serisinde bebeklere özel ürünler de bulunuyor ve hassas tüm cilt yapıları için bebeklere özel ürünler tercih edilebiliyor. Yumoş beyaz gül yoğun konsantre içeriği ile mükemmel bir yumuşaklık ve koruma sağlıyor. Ferahlatıcı beyaz gül kokusunun çamaşırlarda uzun süre kalmasını sağlayan Yumoş beyaz gül, markanın sevilen ürünleri arasında yerini alıyor. Yumoş leylak çamaşırlar ve ev tekstili ürünlerinde bahar etkisi oluşturuyor ve tazelik hissi veriyor. Yumoş leylak gibi markanın popüler yumuşatıcı seçenekleri arasında bulunan Yumoş sümbül de özel aromatik kokusu ve bakım etkisi ile öne çıkıyor. Yumoş sümbül, etkileyici bir kokuya sahip olan sümbül çiçeğinin ferahlığının oldukça uzun süre çamaşırlarda etkisini göstermesini sağlıyor. Yumoş siyah ürünler çok özel aromatik kokularla öne çıkıyor. Yumoş siyah ürünler gibi Yumoş beyaz çamaşırlara özel geliştirilen yumuşatıcı seçenekleri de oldukça etkili bakım sağlıyor. Yumoş beyaz çamaşır dokularına nüfuz ederek hoş bir koku bırakıyor ve lif dokularını yıpranmalara karşı koruma altına alıyor. Yumoş mor yumuşatıcılar, rengi ve kokusu ile büyük ilgi gören çiçek esansları içeriyor. Kıyafetler, havlular, nevresimler ve tüm tekstil ürünlerinde haftalarca etkisini koruyan özel bir koku oluşturan Yumoş mor, liflere yerleşerek kalıcı etkinin kullanıldıkça açığa çıkmasını sağlıyor. Yumoş sarı ise hanımeli çiçeğinin eşsiz kokusundan gelen ferahlık ile çekmecelerde bekleyen çamaşırların 6 haftaya kadar kokusunu korumasını mümkün kılıyor. Bahar hissi veren Yumoş sarı, ütüleme işlemini kolaylaştırması ile de tercih ediliyor.

Giysi ve Oda Spreyleri ile Eşsiz Kokular

Yumoş deterjan ile birlikte çamaşır yıkamada kullanım alternatifi dışında yıkama sonrası kullanım için de farklı ürün seçenekleri sunuyor. Yumoş parfüm ve diğer temizlik ürünleri, eşsiz çamaşır kokuları ve oda parfümlerini de içeriyor. Özel tasarıma sahip şişelerde satışa sunulan Yumoş koku spreyleri, farklı çiçeklerden vanilyaya, aromatik ağaçlardan mistik baharatlara oldukça geniş bir çeşitlilik sunuyor. Yumuşatıcı ürünlerde bulunan koku etkisini çok daha güçlü ve kalıcı hale getiren Yumoş çamaşır parfümü seçenekleri, ferahlatıcı etkileriyle büyük beğeni topluyor. Yumoş sprey seçenekleri, çamaşırlardaki yumuşaklık ve ferahlık hissinin yıkama esnasında değil, sprey ile elde edilmesini sağlıyor. Oldukça pratik bir kullanımı olan Yumoş giysi spreyi, tercihe göre hem çamaşırlar, hem de kapalı mekanlar için kullanılabiliyor. Markanın alışılmış tazelik ve ferahlık etkisini konforlu biçimde hissetmeyi sağlayan Yumoş oda parfümü ürünleri de, kalıcı etkileriyle göz dolduruyor.

Yumoş çamaşır parfümü ürünleri ile birlikte Yumoş oda kokusu ürünleri de markanın popüler ürünleri arasında yer alıyor. Markanın eşsiz yumuşatıcı kokularını hem çamaşırlar, hem evin her köşesi için kalıcı hale getiren Yumoş oda kokusu ürünleri, evler, ofisler ve tüm yaşam alanlarında bahar ve çiçek kokusu esinleri oluşturuyor. Kalıcı ve uzun ömürlü etkileri sayesinde uzun süre ferahlık hissini sürdüren Yumoş oda parfümü ürünleri üç temel seçenek sunuyor. Çiçek Bahçesi, Comfort ‌Spring ve Lavanta adını taşıyan seriler, kapalı mekanlarda oluşabilecek istenmeyen kokuların önüne geçiyor ve kalıcı etkisi ile kusursuz bir kullanım sağlıyor. Yumoş koku ürünleri bahar ferahlığının dört mevsim yaşanmasını kolaylaştırırken, Yumoş giysi spreyi yumuşatıcıların çok daha pratik ve konforlu biçimde kullanılmasını sağlıyor. Yumoş halı yıkama ve silme için halı deterjanları ile birlikte kullanılabiliyor ve temizlenen halıların uzun süre ferahlık ve tazelik hissi yaymasını sağlıyor. Yumoş halı yıkama eşlemi sonrasında sprey olarak da uygulanabiliyor. Yumoş ıslak mendil ürünleriyle de günlük kullanım için büyük beğeni topluyor. Hem hijyen, hem temizlik, hem de tazelik sunan Yumoş ıslak mendil ürünleri tek tek satın alınabildiği gibi, yumuşatıcılar ile birlikte setler halinde de satın alınabiliyor.

Dikkat Edilmesi Gereken Özellikler

Yumuşatıcı hemen hemen tüm kumaş türleri ile rahatlıkla kullanılabilirken, bazı hassas kumaşlar için dikkatli olunması gerekebiliyor. Özellikle kumaşa doğrudan uygulama esnasında leke oluşumuna karşı kıyafet ve tekstil ürünlerinin üzerinde yer alan yönergelere dikkat edilmesi tavsiye ediliyor. Aynı biçimde hassas ciltler ve alerjik bireylerinde bazı kokulara ve yumuşatıcı içeriğindeki maddelere karşı tedbirli olması tavsiye ediliyor. Markanın hassas kişiler için geliştirdiği ürünleri ya da bebeklere özel hassas seçenekleri tercih etmek daha doğru bir seçim olabiliyor. Yumuşatıcı kullanımı sırasında daha kalıcı ferahlık ve koku için bazı pratik çözümler bulunabiliyor. Özellikle hemen kullanılmayacak nevresim, çarşaf gibi ürünlerde ferahlığın ürün kullanıldığı anda ortaya çıkması büyük önem taşıyor. Çamaşır yıkarken yumuşatıcı kullanmak bu açıdan verimli sonuçlar sağlayabiliyor. Markanın mikro kapsüller içeren yumuşatıcıları, ürünler kullanıldığı anda harekete bağlı olarak devreye giriyor ve eşsiz kokularını yaymaya başlıyor. Çamaşır makinesinde yıkama esnasında sıkma aşamasına geçmeden bir süre bekletmek işlevsel sonuçlar doğuruyor. Sıkma öncesi yumuşatıcı içinde bekleyen çamaşırlar, daha uzun süre ferahlık ve kokularını koruyabiliyor. Daha aromatik ve etkileyici kokular için, yumuşatıcılara özel esanslar eklemek de mümkün olabiliyor. Birkaç damla doğal yağ kullanılarak yumuşatıcı kokuları farklı ve özel bir aroma kazanabiliyor. Mikro kapsül kokular da aynı amaçla yumuşatıcı ile birlikte kullanılabiliyor. Çamaşırların doğru biçimde kuruması ve yumuşatıcı ferahlığının daha etkili olması için çamaşırların makine içinde ıslak olarak bekletilmemesi gerekiyor. Kötü koku oluşumuna yol açan ve yumuşatıcı ferahlığını baskılayan bu duruma karşı çamaşırların bekletilmeden asılması ve kurutulması gerekiyor. Kurutma esnasında da çamaşırların doğru biçimde asılması ve nemlenmenin önüne geçilmesi tavsiye ediliyor. Çamaşırları açık havada, rüzgarda uzun süre bırakmak da yumuşatıcıların etkisinin azalmasına ve kokuların daha hızlı kaybolmasına yol açabiliyor. Ev içinde ya da açık havada kurutma sırasında olası kötü kokuların çamaşırlara sinmemesi için havanın temiz olduğundan emin olunması gerekiyor.

Değişik Ambalaj ve Fiyat Seçenekleri

Yumoş Türkiye yumuşak paket, bidon ve şişe formundaki ambalaj seçenekleriyle her ihtiyaca uygun çözümler üretiyor. Yarım litre ile 6 litre arasında değişik büyüklüklerdeki ürün paketleri farklı yıkama sayılarına ulaşılmasını sağlıyor. Yumoş 1 lt gibi küçük ebatlı ürünler daha az çamaşır yıkayan küçük aileler tarafından tercih edilirken, Yumoş 5 lt ve benzeri büyük paketler kalabalık ailelerin ihtiyacını rahatlıkla çözebiliyor. Tercihe göre tekli ya da çoklu paketler halinde satın alınabilen Yumoş yumuşatıcı fiyat bakımından da farklı alternatifler sunuyor. Markanın ürünlerinin üzerinde kaç yıkama yapılabileceği bilgisine de yer verilerek, kullanıcıların ihtiyaç duydukları ürünü daha rahat seçmesi sağlanıyor. Extra ürünler ise standart yumuşatıcılara göre ortalama 4 kat fazla yıkama imkânı verebiliyor. Standart yumuşatıcılar tam ölçek olarak kullanılıyor ve 1, 2, 5 ya da 6 litrelik seçenekler halinde satın alınabiliyor. 1,6 litrelik extra özellikli herhangi bir Yumoş 60 yıkama sayısına rahatlıkla ulaşıyor. Yumoş 60 yıkama sunan bu ürünlerin yanı sıra farklı standart ve extra ürünler de tercih edilebiliyor. Konsantre özellikleri sayesinde Yumoş 42 yıkama sağlayan 1 litrelik paketler uzun süre yeterli olabiliyor. Yumoş 42 yıkama sayısına elde çamaşır yıkarken de ulaşılabiliyor.

Çamaşır yıkama sıklığı, çamaşır miktarı ve yıkama alışkanlıklarına bağlı olarak Yumoş fiyat düzeyleri değişkenlik gösterebiliyor. Yumoş yumuşatıcı fiyat seçenekleri ürünün konsantre olup olmamasına, içeriğindeki maddelere ve özelliklerine göre de değişebiliyor. Konsantre Yumoş fiyat açısından biraz daha yüksek olmasına karşın, daha fazla çamaşır yıkama imkanı sunarak ekonomik çözümler oluşturabiliyor. Trendyol’da markanın pek çok ürününe uygun satın alma koşulları ile ulaşılabilirken, set halinde alınması durumunda daha makul fiyatlar elde edilebiliyor. Trendyol’un özel kampanya dönemlerinde de Yumoş indirim ve fırsat seçenekleri bulunabiliyor.