Marka
Yıldızlı Ürünler
Cinsiyet
Materyal
Kol Boyu
Fiyat
Ürün Detayı
Koleksiyon
Kumaş Teknolojisi
Sürdürülebilir
Desen
Kalıp
Kol Tipi
Kullanım Alanı
Kumaş Tipi
Fiyat Geçmişi
Renk
Yaka Tipi
Ürün Değerlendirmesi
"

Woolnat

" araması için 148 sonuç listeleniyor

Woolnat Ürün Çeşitleri ile Sizleri Bekliyor

Kıyafet seçimi her yaş grubu için önemlidir. Bebek ve çocuklar için kıyafet seçmek ise incelik ister. Özellikle konu bebekler olunca anne ve babaların daha hassas olması gerekmektedir. Bebekler için güzel kıyafetler seçmek mutluluk verebilir. Fakat kıyafet seçerken dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Bebeklerin kıyafetlerinin cildi tahriş etmemesi gerekir. Bu nedenle özellikle yumuşak, pamuklu ve doğal kumaşlardan üretilen kıyafetlerin tercih edilmesi önem taşımaktadır. Aynı zamanda kıyafetler, bebeğin kolayca rahat etmesini de sağlamalıdır. Hareketi engellemeyen kıyafetler seçilmelidir. Bu kıyafetlerin yaka, kol ve bel kısımlarının sert olmamasına dikkat edilmelidir. Ayrıca kıyafetlerin tüylü olup olmaması da özen gösterilmesi gereken detaylardan biridir. Çünkü bebekler, buldukları her şeyi ağızlarına götürebilir ve tüyler de bebeklerin boğazına kaçabilir. Woolnat çoğu yaş grubuna hitap eden ürünler sunmaktadır. Farklı bedenlere ve yaş gruplarına uygun, bebekler, çocuklar ve yetişkinler için ürünler sunan Woolnat, bebekler için pek çok çeşitte giysi üretmektedir.

Woolnat Modelleri

Woolnat Modelleri

Woolnat ürünleri arasında tulumlar, kısa kollu bebek bodyleri, şapka, tişört, atlet, polo yaka tişört, pijama takımları, bebek battaniyesi gibi seçenekler bulunmaktadır. Woolnat özellikle Merino yününden üretilen kıyafetleri satışa sunmaktadır. Böylece hem kendiniz için hem de bebeklerinizi için sağlıklı ve doğal kıyafetler seçebilirsiniz. Her ne kadar bebek için seçilecek ürün önemli olsa da, bu giysilerin temizlenmesi de o kadar önemlidir. Genellikle parfümsüz, kokusuz ve bebeklerin cildine zarar vermeyecek deterjan ve sabunların tercih edilmesi gerekmektedir. Bebek ve çocukları için uyku tulumu, bebek battaniyesi, kısa kollu bodyler, pijama takımları ve daha birçok modelde kıyafet seçeneği mevcuttur. Merino yünü ile üretilen Woolnat ürünleri sayesinde dört mevsim güvenle bebeğinize giysiler giyindirebilirsiniz. Farklı renk seçenekleri de bulunan ürünler tercih edilebilmektedir. Merino yünü, yenilenebilir ve doğal bir üründür. Hipoalerjenik ve antibakteriyel özelliklere sahip olan Merino yünü, hassas ciltler için uygundur. Merino yünü diğer yünlerden farklıdır. Diğer yünlere göre daha esnek ve yumuşak bir özelliğe sahip Merino yünü, odacıklı ve incedir. Aynı zamanda vücutta oluşabilecek tahrişleri azaltır ve egzamaya da iyi gelir. Nefes alabilen bir yapıya sahip Merino yünü, bebek ve çocuklar için konfor sağlamaktadır. Kolay kirlenmeyen ve ter kokmasını engelleyen bu yün modelleri, UV koruma da sağlamaktadır.

Woolnat Bebek ve Çocuk Ürünleri

Woolnat Bebek ve Çocuk Ürünleri

Bebeklerin cildi oldukça hassastır. Bu nedenle bu hassasiyetin göz önünde bulundurularak bir ürün seçilmesi gerekir. Bebek ve çocuk kıyafetleri pek çok modelde sunulmaktadır. Bebelerin cildi dış etkenlere karşı oldukça duyarlıdır. Aynı zamanda bebeklerin cildi yetişkinlere göre daha az yağ tabakasına sahip olduğu için soğuğa karşı dirençsizdir. Bu nedenle bebeklerin daha dikkatli giyindirilmesi gerekmektedir. Bebek giysileri, battaniyeler ve tulumların pamuklu ve yumuşak olması önemlidir. Bebek kıyafeti alınırken kolayca giydirilip çıkarılabilmesi de dikkat edilmesi gereken bir noktadır. Terletmeyecek ya da üşütmeyecek kalınlıktaki giysiler sayesinde bebekler kol ve bacaklar rahat bir şekilde hareket ettirecektir. Woolnat Uyku Tulumu her mevsim giyilebilen Merino yünlü bir üründür. Farklı modellerde sunulan uyku tulumları, geniş bir kesime sahip olduğu için bebeklerin rahat hareket etmesini sağlamaktadır. Uyku tulumları aynı zamanda giyilebilir battaniyelerdir. Sentetik ürünler gibi kalın değildir. Böylece bebekleri bunaltmada konforlu ve rahat bir uyku sağlar. Mikro iklimlendirme özelliği bulunan bu ürünler, kışın sıcak, yazın ise serin tutmaktadır. Bebek ve çocukların rahat uyumalarını sağladığı tercih edilen uyku tulumları, tek parça şeklindedir. Uyku tulumları, giyindirme kolaylığı sağladığı için ebeveynlerin de tercihi olmaktadır. Bu tulumlar, ebeveynleri ayrı ayrı giysi alma zahmetinden de kurtarmaktadır. Pamuklu ve Merino yün ile üretilen Woolnat Uyku Tulumu, sade ve desenli modelleri ile geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Bu tulumlar sayesinde bebekler sadece gece değil, gün içinde de rahat edebilmektedir. Hem kız bebekler hem de erkek bebekler için üretilen bu tulumların ayaklı, ayaksız, uzun kol ya da kısa kol gibi modelleri bulunmaktadır. Kullanışlı olan bu tulum modellerinden bebeğinizin vücuduna uygun modeli seçebilirsiniz. Uygun bir model seçimi ile bebeğinizin konforlu bir uyku uyumasını sağlayabilirsiniz. Bebek battaniyeleri de Merino yünü ve pamuk ile üretilmiştir. Soğuk kış günlerinde sıcak tutabilen bu ürünler, hassas ciltler için de uygundur. Aynı zamanda kaliteli ve derin bir uyku uyumayı da mümkün kılar. Bu battaniyelerde kullanılan Merino yünü nemi emer. Böylece bebeğin cildinde oluşan nemi ve teri uzaklaştırarak hızlıca kurutur. Ayrıca makinada da yıkanabilmektedir. Bebekler için uyku tulumları, bebeğin rahat uyuması ve uzun süreli kullanım için faydalıdır.

Woolnat Ürünleri ve Fiyatları

Woolnat Ürünleri ve Fiyatları

Woolnat, bebek ve çocukların yanı sıra erkek ve kadınlar için de ürünler sunmaktadır. Organik ve doğal erkek ve kadın giyim modelleri kullanışlıdır. Bu ürünler, Merino yünü ile üretildiği için cildi tahriş etmez ve kaşındırmaz. Hafif ve ince bir tasarıma sahip bu ürünler, ısı yalıtımı sağlamaktadır. Antibakteriyel özelliğe sahip bu ürünler, her mevsim kullanılabilmesinin yanı sıra rahat bir kullanım olanağı da sunar. Ayrıca Pima pamuklu ürünler de bulunmaktadır. Nefes alabilen yapıya sahip bu Pima pamuklu ürünler, kolayca deforme olmamaktadır. Giysilerin daha yumuşak ve güçlü olmasını sağlar. Kirlenmeye karşı dayanıklıdır. Erkekler için tişört, boxer, atlet ve içlik, kadınlar içinse tişört, içlik ve tayt modelleri arasından istediğinizi seçebilirsiniz. Woolnat, geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Bebek, çocuk, kadın ve erkeklere özel üretilen ürünler bulunmaktadır. Bu ürünler arasında yer alan bebek ve çocuk kıyafetleri önem taşımaktadır. Onlar için kıyafet almak eğlenceli olsa da dikkat gerektiren bir süreçtir. Kıyafet seçiminde kumaşın içeriğinin temiz olmasına dikkat edilmelidir. Çünkü bebeklerin cildi yetişkinlere göre daha hassastır. Bu nedenle ürün seçerken üründe kullanılan malzemelerin araştırılması gerekmektedir. Dikkat edilmesi gereken şeylerden biri de aksesuarlardan uzak durulmasıdır. Bebeğin yutabileceği aksesuarlara sahip kıyafetlerden kaçınılmalıdır. Ayrıca kıyafetlerin pratik ve kolay bir şekilde giydirilebilmesi de gerekmektedir. Bebeklere kıyafet giydirmek zordur. Bu nedenle pratik kıyafetler ebeveynlere zaman da kazandıracaktır. Bunların yanı sıra kıyafetlerin yakasına da dikkat edilmelidir. Bebekler, kıyafet değiştirilirken huysuzlanabilir. Bu nedenle bebeğe kıyafet seçerken, rahatsız etmeyecek geniş yakalı modeller tercih edilebilir. Bebekler için seçilecek kıyafetlerin dikişlerine de dikkat edilmelidir. Sert ve kalın dikişe sahip olan kıyafetler bebeklerin rahatsız olmasına neden olmaktadır. Dikkat edilmesi gereken şeylerden biri de bebeğe alınan kıyafetlerin yıkandıktan sonra giyindirilmesidir. Bebeklerin cildi çok hassas olduğu için yeni alınan kıyafetler yıkanmalıdır. Bu kıyafetler, kokusuz deterjan ve sabunlarla yıkanarak bebeğe giyindirilmelidir. Ürünlerin fiyatları geniş bir aralığa sahiptir. Bebek ve çocuk kıyafetleri, cilt hassasiyetine özen gösterilerek üretildiği için fiyat artışı görülebilmektedir. Bu nedenle önce bir bütçe belirlemek gerekir. Böylece bir ürün satın alırken bütçeye uygun bir ürün seçmek daha kolay bir hale gelecektir. Bebeğiniz için sağlıklı ve kaliteli kıyafetler seçmek son derece önemlidir. Woolnat ile bebeğinizin tenine zarar vermeyen ürünleri bulabilirsiniz. Trendyol ile hem bütçeye hem de zevke uygun modellerden birini rahatlıkla seçebilirsiniz.