placeholder
"

Zippo

" araması için 1735 sonuç listeleniyor
Zippo Benzin 125 ml
HIZLI TESLİMAT
ZippoBenzin 125 ml
(276)
Benzin 125 ml
39 TL
Sepete Git
Zippo Çakmak Fitili
HIZLI TESLİMAT
ZippoÇakmak Fitili
(271)
Çakmak Fitili
39,90 TL
Sepete Git
Zippo Çakmak Z-24
ZippoÇakmak Z-24
(19)
Çakmak Z-24
35 TL
Sepete Git

Kaliteli ve Şık Tasarımlı Zippo Modelleri

Zippo, dünya genelinde tanınan markalardan biridir. İlk üretildiğinden beri tasarımında hiçbir değişiklik yapılmayan bu markaya ait çakmaklar, kendi sınıfının kaliteli ürünlerini oluşturur. Marka, çakmaklarını ömür boyu garanti kapsamında satışa sunar. Bu özellik, ürünlerin ne kadar sağlam bir tasarıma sahip olduğunun en büyük kanıtlarından biridir.

Kullanımı oldukça kolay ve pratik olan klasik zippo çakmak modelleri arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Zippo çakmak benzersiz bir tasarıma sahiptir. Bu ürünler, özel bir benzinle kullanılır. Markanın klasik çakmakları, iç ve dış kısım olarak temelde iki bölümde incelenebilir. Dış kısım, üzerinde farklı tasarımlar olan bölümdür. Bu kısım ayrıca çakmaklar arasındaki farklılığı oluşturan yerdir. Dış kasa kısmına dilerseniz kendinize özel bir tasarım ekleyebilirsiniz. İç kısım ise çakmağın işlevselliğini sağlar. Çakmağın yanma işleminin gerçekleştiği bölüm burasıdır.

Marka adı olan Zippo, zaman içerisinde bu firma tarafından üretilen çakmakların ismi hâline gelir. Yani Zippo denildiğinde akla gelen ilk ürün, firmanın ürettiği etkileyici tasarıma sahip çakmalardır. Markanın farklı kategorilerde de ürünleri mevcuttur. Zippo aksesuarlar; şarj edilebilir el ısıtıcısı ve powerbank gibi kullanıcıların günlük hayatlarını kolaylaştıracak ürünleri içerir.

Markanın daha sonradan çıkardığı ürünlerden biri de cüzdandır. Genellikle erkek kullanıcılara hitap eden firma, üstün kaliteye sahip ürünler sunar. Zippo cüzdan modelleri arasından ihtiyacınızı yönelik seçim yaparak kişisel eşyalarınızı pratik bir şekilde taşıyabilirsiniz. Üretiminde birinci sınıf malzeme kullanılan cüzdan modelleri, uzun ömürlüdür. Zippo cüzdanlar, doğrudan bir darbe almadığı sürece kolay kolay deforme olmaz veya yırtılmaz. Cüzdanları çakmaklar ile takım hâlinde kullanmak mümkündür.

Zippo çakmak günlük hayatta çeşitli yerlerde kullanılabilir. Bu ürünler ateşe duyulan ihtiyacı zahmetsiz ve pratik bir şekilde karşılayabilir. Zippo pipo çakmağı olarak da işlev görür. Modeller arasında sadece pipo kullanımı için özel olarak üretilen ürünler de bulunur. Kullanımı oldukça kolay olan çakmaklar tek seferde alev alma özelliğine sahiptir.

Zippo Modelleri ve Özellikleri Nelerdir?

Zippo Modelleri ve Özellikleri Nelerdir?

Zippo denildiğinde akla ilk gelen ürün benzersiz özelliklere sahip olan çakmaklardır. Çakmalar, üstün bir kaliteye sahiptir. Tasarımları hiç değişmeyen çakmaklar, renkleri ve dış kasa baskıları ile farklılaşır. Markanın çakmak modelleri arasından tercih yapılırken öncelikli olarak ürün kasasına bakılmalıdır.

Firmanın çakmak modelleri renk bakımından farklılık gösterir. Zippo siyah renkli dış kasaya sahip olan model, en çok tercih edilenler arasında yer alır. Popülaritesi hiçbir zaman kaybolmayan bu model, özellikle genç kullanıcılar tarafından oldukça beğenilir. Üzerinde sadece marka adı yazan ve mat siyah bir görünüme sahip olan bu model oldukça havalı tasarımlardan biridir.

Zippo renkli ve birbirinden farklı tasarıma sahip olan modeller sunar. Hem kadın hem de erkek kullanıcılar için özenle hazırlanmış dış kasa tasarımına sahip ürünler bulunur. Çeşitli renkteki çakmaklar arasında popüler olanlardan birisi de Zippo rainbow modelidir. Bakıldığı açıya göre renk değiştiren kasası ile her kesimden kullanıcının beğenisini kazanmayı başarır. Bu özellikleriyle iddialı Zippo çakmak modellerinden biridir.

Markanın çakmakları aynı zamandan serileri ile de meşhurdur. Ürünlerin üzerlerinde; A, B, C, D gibi harfler bulunur. Zippo serileri, kullanıcılar arasında çok farklı anlamlara çekilse de aslında bu harfler yalnızca çakmakların üretildikleri ayı belirtir. Üzerinde A yazan bir çakmak ile Zippo Z serisindeki ürün arasında hiçbir kalite farkı bulunmaz. Bu nedenle alışveriş esnasında seri harfine bakarak tercihte bulunmanın bir anlamı yoktur.

Çakmaklar arasında fark yaratan bir başka nokta ise bazı modellerin fiziksel özellikleridir. Zippo slim, tasarım olarak aynı ama ölçü olarak biraz daha ince modellere verilen genel addır. İnce tasarımlı çakmaklardan hoşlananlar için ideal seçeneklerden biridir. Kullanım pratikliği açısından markanın klasik çakmak modelinden hiçbir farkı yoktur.

Zippo çakmak modellerini diğerlerinden ayıran diğer bir özellik, ürünün kullandığı yakıttır. Bu çakmaklar, Zippo yakıtı olarak da bilinen benzin ile kullanılır. Yanma işleminin meydana geldiği iç aksam çıkarılıp alt kısımdan çakmağa benzin eklenebilir. Bu işlem ihtiyaç duyulduğu sürece tekrarlanarak çakmak uzun yıllar boyunca kullanılabilir.

Modeller arasında tercih yapmadan önce ürün sayfalarından bulunan kullanıcı yorumlarını inceleyebilirsiniz. Ürün özelliklerini detaylandıran yazılar çakmaklar hakkında bilgi edinmenizi sağlayabilir. Gerçek kullanıcılar tarafından yapılan yorumlar ürün hakkındaki doğru bilgilerin elde edilmesi için ideal kaynaklardan biridir. Yorumları okuduktan sonra gönül rahatlığı ile Zippo satın alabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Zippo Aksesuarları Nelerdir?

En Çok Tercih Edilen Zippo Aksesuarları Nelerdir?

Markanın çakmakları kadar aksesuarları da popülerdir. Özellikle çakmak bakımında lazım olan aksesuarlar sıkça tercih edilir. Ayrıca şarj edilebilir el ısıtıcı ve powerbank, çeşitli desende cüzdanlar, unisex saatler ve çakmak kılıfı kullanıcılar tarafından ilgi gösterilen ürünler arasında yer alır.

Ürün bakımında kullanılan pamuk ve fitil, çakmağın kullanım ömrünü belirleyen önemli faktörlerdendir. Fitilin yanan kısmı belirli periyotlarda değiştirildiğinde çakmak çok daha etkili bir şekilde kullanılabilir. Yakıtı barındırması için kullanılan pamuğun ise çakmak ile uyumlu olması gerekir. Aksi hâlde benzin kısa süre içerisinde ilgili bölümden uçarak çakmağın çalışmasını engeller.

Bakım esnasında kontrol edilmesi gereken kısımlarından biri de kıvılcımı sağlayan taştır. Çakmak taşları, en sık deforme olan bölümdür. Her kullanımda taşın azalması bu parçanın belirli aralıklarla değiştirilmesini zorunlu kılar. Zippo çakmaklar için özel üretilen taşlar ile ürünün kullanım ömrünü uzatabilirsiniz.

Popüler aksesuarlar arasında bulunan diğer ürün ise benzindir. Yakıtın kalitesi, çakmağın işlevselliğini doğrudan etkileyen faktörlerden biridir. Markanın kendi ismi ile çıkardığı Zippo benzinini kullanmanız çakmağın uzun ömürlü olmasını sağlar. Benzin takviye işlemini kendinizi yapabilirsiniz. Zippo çakmaklar, bakımları ve kullanımları oldukça kolay olan üstün kaliteli ürünler arasında yer alır.

Zippo Fiyat Aralığı Ne Kadardır?

Zippo Fiyat Aralığı Ne Kadardır?

Zippo çakmak fiyatları, seçilen modelin tasarım özelliklerine ve üretim malzemesine göre çeşitlilik gösterir. Bu nedenle “Zippolar ne kadar?” sorusuna tek bir yanıt vermek mümkün değildir. Çakmağın üzerinden bulunan desenler ve renkler de fiyatların farklı olmasına neden olur. Tercih yaparken öncelikli olarak dış kasa tasarımına bakmanız tavsiye edilir. Zippo ürünleri arasında fiyat farkını belirleyen önemli özelliklerden biri dış kasa baskı çeşitleridir. Özellikle kabartma baskılı olan çakmak modelleri çok daha yüksek fiyatlara satılır. Ayrıca kişiye özel dış kasa tasarımı da fiyatın artmasına neden olan faktörlerden biridir.

Modeller arasındaki fiyat farkını belirleyen bir başka özellik ise seri harfleridir. Kalite açısından herhangi bir anlam ifade etmeyen serilerin popülaritesi fiyat farkına neden olabilir. Belirli bir dönem içerisinde yükselişe geçen serinin fiyatı da buna paralel olarak artabilir. Bu nedenle üretim aylarını gösteren serileri dikkate almadan seçim yaparak çok daha hesaplı bir şekilde Zippo sahibi olabilirsiniz. Modellerin fiyat farkı dönemsel olarak da değişiklik gösterir. Özellikle yeni sezon kapsamında olan ürünler, çok daha yüksek etiketler ile satışa sunulur. Satışa sunulduğu sezondan bağımsız olarak tüm Zippo çakmaklar benzer kaliteye sahip olduğu için üretim sezonuna değil kişisel beğenilerinize ve ihtiyaçlarınıza göre seçim yapabilirsiniz. Çok sayıda Zippo ürününe Trendyol üzerinden sadece birkaç tıklama ile ulaşabilirsiniz.