Marka
Yıldızlı Ürünler
Cinsiyet
Renk
Deri Kalitesi
Materyal
Topuk Boyu
Fiyat
Saya Materyali
İç Taban Materyali
Topuk Tipi
Astar Materyali
Ortam
Sürdürülebilirlik Detayı
Taban Materyali
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Ziya

" araması için 744 sonuç listeleniyor

Kaliteli Tasarımlarıyla Ziya Trendyol'da!

Ziya, kadınlar ve erkekler için rahat, şık ve sağlıklı ayakkabı modelleri ile uzun yıllardır hizmet verir. Markanın sunduğu modeller içinde günlük kullanım ayakkabıları, klasik çeşitleri ve spor ürünler yer alır. Ayrıca her türlü çanta ve aksesuarda yine müşterilere sunulan ürün çeşitleri içinde yer alır. Bütün tasarımları ya da diğer ürünlerde markanın çıkış noktası rahat kullanım, şıklık ve zarafet olarak görülür. Aynı zamanda konfor unsurları da her zaman ön planda tutulur. Markanın geniş ya da zengin ürün yelpazesi içinden kaliteli modelleri, hem yerli hem de yabancı bütün müşteriler rahatlıkla beğenip, satın alır. Marka, ürün sektörüne girdiğinden bu yana, sürekli gelişerek toptan ve perakende olarak hizmet verir. Ziya online alışveriş imkanı ile müşterilerine ayakkabı, sandalet ve çanta gibi ürünleri ulaştırır. Konfora odaklanan marka aynı zamanda dikkat edilmesi gereken sağlık konularını da ön planda tutarak daima şıklık gibi çıkış noktaları ile ürünlerini sunar. Bu kapsamda, marka modelleri farklı ya da zengin çeşitleri ile müşterilerin kendisi için beğenebileceği model ve tasarımlar üretir. Ayakkabının insanlar için çok önemli bir unsur olduğu da düşünüldüğü zaman ürün konusunda doğru tercihi yapmak fazlasıyla önemli bir hale gelir. Ürünler, moda severler tarafından sürekli olarak giyilen aynı zamanda kıyafetlerle de bir bütünlük içinde kullanılan son derece önemli aksesuarlardır. Bu noktada her gün giyilen farklı modellerinin de kişilere hem rahatlığı hem de kaliteyi aynı anda vermesi gerekir. Ziya ayakkabı çeşitleri için de onlarca farklı seçenek sunar. Klasik ya da modern çizgilere sahip bu çeşitlerinin hepsinin ortak noktası ise kaliteli malzeme ve her zaman rahatlık gibi önem verilmesi gereken noktalar olur. Dışarıdaki soğuğa, ya da yağan yağmura ya da kara karşı son derece dayanıklı olan bot modelleri mevcuttur. Ayaklarınız sadece sıcak ve rahat olmakla kalmaz, tek bir mevsimi olumsuz koşullardan etkilenmeden yaşar. Deri ya da farklı tür malzemelerdeki botların iç ve dış taban yapıları da aynı şekilde kaliteli ve dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilir. Dilediğiniz tasarımı tercih ederek sıcak bir kış geçirebilirsiniz.

Kendinize Uygun Seçimi Bulacağınız Ziya Ürünleri

Kendinize Uygun Seçimi Bulacağınız Ziya Ürünleri

Bir ürünün kalite ve şıklık ölçütlerinden bir tanesi de tasarımın yapıldığı yani imal edildiği hammaddedir. Bu noktada, malzeme deri ise her zaman sağlam, şık ya da kaliteli modellerinde kullanılan son derece işlevsel bir üründür. Ziya babet modelleri, deriden gelen her türlü özelliğin ustalıkla işlenmesi sonucu ortaya çıkarılır. Sağlıklı ve kaliteli olan bu modellerin aynı zamanda uzun kullanım sürelerine de sahip olan üründür. Hem erkek ürünlerde hem de kadın ürünlerinde hakiki deri kullanılan çeşitleri, birçok türde modeli için mevcuttur. Derinin sağlamlığı, çeşitlerin yapısına kattığı tüm artı özellikleri de yine bu özgün tasarıma sahip modeller içinde bulabilmek mümkündür. Genel anlamda ürünler, kullanılış amacı ya da şekline göre farklı sınıflara ayrılırlar ve her sınıfa ait tasarıma da kullanım amacına özel özellikler taşır. Bu noktada kişiler kendilerine uygun çeşit türünü alarak rahatlığı ve kullanım kolaylığını sağlamış olur. Bu kapsam içinde markanın günlük çeşitlerinin tamamı da aynı kalite ya da rahatlık çerçevesinde üretilen modeldir. Günlük kullanım için seçilecek ürünlerde olması gereken kullanım kolaylığı, rahatlık ama aynı zamanda şıklık ya da kalite gibi özellikler taşır. Yine mevsimlere göre de seçeneklerin farklı çeşitleri bulunur. Kışlık ile yazlık olarak ayrılan bu modeller farklı özellikler taşır. Markanın yazlık çeşitleri ise her zaman nefes alan aynı zamanda rahat, şık modellerden oluşur. Bu kapsam içinde yazın doğasına uygun olarak renkli, ışıltılı, hafif tasarımlar kadınlara sunulur. Aynı derece konforlu olarak üretilen, müşteriyi dinlendiren erkek yazlık modelleri de markanın bünyesinde mevcuttur. Bu durumun sonucu olarak ise havanın sıcaklığı ile kuruluğu hiçbir şekilde ayakların sağlığı ya da genel yapısı üzerinde olumsuz etkiler yaratmaz. Yaz aylarında da müşterilerin her zaman olduğu gibi rahat edeceği bu çeşitleri farklı malzemeler kullanılarak yapılır. Yine ilkbahar aylarında ya da yazın her gününde rahatlıkla giyilebilecek olan Ziya sandalet çeşitleri de farklı renk, şekil, ölçülerle müşterinin beğenisine sunulur. Sandaletler deri ya da suni deriden yapılırken topuk ya da dış taban kısımları ise kaliteli kauçuk malzemeden yapılır. Bu sayede terleme ya da rahatsızlık yaratacak unsurların oluşmasının da önüne geçilmiş olur. Değişik renklerde ya da yine istenebilecek farklı tasarımlarda olan bu sandaletlerle rahat, konforlu adımlar atarken ayaklarınızdan başlayacak rahatlık tüm vücudunuza yayılır. Klasik sandaletin dışına çıkan tasarımlar ise giyenlerin yazlık kıyafet kombinleri ile birlikte son derece zarif ya da şık olmalarına önemli katkı sağlar. Trendyol'da bulunan müşteriler tarafından yapılan yorumlar alışveriş sürecini hızlandırabilir. Ziya kullananlar tarafından yapılan tavsiyeler aracılığıyla şık modeller seçebilirsiniz. Değerlendirme ile önerilere göz atarak ihtiyacınıza hitap eden çeşitleri alabilir, konforlu kullanım imkanına erişebilirsiniz.

Tarzınızı Yansıtan Ziya Seçenekleri

Tarzınızı Yansıtan Ziya Seçenekleri

Genel anlamda ürün ve çeşitleri konusunda çok zengin seçenekleri bulunan marka, kundura konusunda kendisini kanıtlamış markalar arasında yer alır. Bu kapsam içinde terlik, sandalet ya da diğer ürünler de hem kendi markalarını hem de dünya çapında önde gelen birçok markanın ürününü bu modeller içinde bulmak mümkündür. Ayakta rahatlık aynı zamanda kaliteli ürünler ile kendinizi yansıtan modeli, bu seriler içinde rahatlıkla bulabilirsiniz. Erkek ya da kadın modelleri içinde ortak olan bazı noktalar bulunur. Bu doğrultuda Ziya çizme modelleri ile de beğeni toplar. Kadın botları uzun konçlu seçeneklerle abiye kıyafetlerle kombinlenebilir. Erkek botları ise hakiki deri ya da kauçuk tabanlı tasarımlarla rahatlığı destekler. Kış aylarında sıcak ayaklara sahip olmak müşterilerin istekleri arasında yer alır. Özellikle şık davetlerde değerlendirilebilen süet materyaller dikkat çekici bir görüntü yansıtır. Ciddi ve önemli iş görüşmelerinde bu ürünler asalet ya da zarafet sembolü olur. Markanın rahat kullanıma uygun modelleri de mevcuttur. Konforlu seçeneklerden biri olan terlikler, yaydıkları ışıltı ya da ortaya koydukları güzellikle vazgeçilmez seçenekler arasında yer alır. Ziya terlik tasarımları yaz aylarına uyumlu aksesuarlarla taçlandırılır. Şıklığı ya da rahatlığı sunan bu ürünler ile hem erkekler hem de kadınlar sağlıklı bir kullanım elde edebilir. Salaş ya da kısa elbiselerle kullanabileceğiniz terliklerin aksesuarlar detayları ile zarafetiniz ön plana çıkarabilirsiniz. Ziya korse çeşitleri, kadınlar için son derece önemli bir güzellik aracıdır. Farklı çeşitlerde sunulan bu korseler farklı zevkler için oldukça geniş bir ürün gamı barındırır. Hamileler için sunulan seçenekler ya da bel bölgesini ince gösteren tasarımlar arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Karın, kalça, sırt bölgesini toparlayan korselerin yanı sıra bacak bölgesinde oluşan fazlalıklarınıza da çözümler sunan tasarımlar son derece kaliteli malzemelerle üretilir. Dayanıklı yapıları sayesinde yıllarca kullanabileceğiniz ürünler son derece esnek ve işlevsel çeşitlerden oluşur. Lohusalık sürecinde ya da egzersizler sırasında değerlendirebileceğiniz seçenekler arasından, vücudunuzun toparlanmasını istediğiniz bölgelerinize uygun ürünler tercih edebilirsiniz.

Konfor Vadeden Ziya Modelleri

Konfor Vadeden Ziya Modelleri

Marka loafer çeşitleri bakımından da oldukça fazla seçeneğin yer aldığı farklı kreasyonlara sahiptir. Genel anlamda rahatlığın aynı zamanda sadeliğin de sembolü olan loafer tasarımlar, uzun zamandır müşteriler tarafından tercih edilen şık modelleri içinde barındırır. Farklı kullanım alanlar bulunan loafer modelleri, ise bahar ya da yaz ayları için son derece ideal bir seçenek olarak tanımlanır. Marka konsepti içinde farklı malzeme aynı zamanda taban özellikleri olan, erkek ya da kadın loafer modelleri mevcuttur. Ayakkabı da hem rahatlığı hem de sağlıklı materyalleri sunan marka, bu parçaları tamamlayan kemer, çanta ve cüzdan gibi aksesuarla da hizmet verir. Erkek ya da kadınlara özel imal edilen çeşitler arasından farklı tarzlara hitap eden özgün tasarımları bulabilmeniz mümkündür. Marka ürünlerine yapılan yorumlar, öneriler, puanlamalar sayesinde dilediğiniz tasarım hakkında geniş bilgi sahibi olabilirsiniz. Yılın her mevsimi için farklı seçenekler mevcuttur. Ziya bot modelleri kış ayları için son derece göz alıcı şıklıkta olarak tasarlanır. Kalın topuk avantajı ile sunulan alternatifler, parlak deri materyallerle ilgi odağı olmanızı kolaylaştırır. Pantolonlarla değerlendirebileceğiniz kısa konçlu seçenekler, dolgu topuk formuna sahip alternatifler de barındırır. Ziya tabanlık çeşitleri, vücut anatomisini destekleyen yapısıyla sık tercih edilir. Tüm ürünlere uyumlu şekilde imal edilen tabanlıkları dilediğiniz her an kullanarak rahat edebilirsiniz. Parmak ya da taban sorunlara yönelik seçimler yaparak sağlıklı bir kullanım elde etmek mümkündür. Seçilen ürüne göre değişen taban yapılarının ortak özellikleri ise kaliteli materyaller kullanılması olur. Tarzını yansıtan ürünleri avantajlı fiyat olanaklarıyla temin edebilirsiniz. Trendyol'dan Ziya satın alarak dolabınıza ekleyebilirsiniz.

Her Daim Mutlu Eden Ziya Çeşitleri

Her Daim Mutlu Eden Ziya Çeşitleri

Ziya çanta seçenekleri ile de müşterilerine kaliteli ürünleri çok uygun ve ekonomik fiyatlarla sunan bir marka olarak da sektör içinde büyük yer edinir. Bu noktada kaliteden ve şıklıktan asla taviz verilmemesi amaçlanır. Çanta seçimi ve kullanımı hem görsel hem de ihtiyaç açısından son derece önemlidir. Çeşitli araçlarla kombin edebileceğiniz çantalar, sandalet ya da topuklularınıza uyumlu olarak değerlendirilebilir. Kullanılan her türlü ana malzemenin yanında seçilen renkler ile tasarıma ait diğer unsurlarda hemen göze çarpan diğer noktalar olur. Ziya fiyatları müşterilerin bütçelerine göre hareket etmelerini kolaylaştıran seçeneklere sahiptir. Fiyatlar belirlenirken kullanılan üretim malzemesi, tasarım detayları, boyutlar göz önünde bulundurulur. Erkek müşteriler için büyük bir konfor vadeden Ziya kundura alternatifleri, klasik kombinlere anlam kazandıracak kaliteye sahiptir. Yazlık ürünler, terlikler, kemerler cüzdanlar, çantalar içinden dilediğinizi seçerek kombinlerinizi tamamlayabilirsiniz. Çeşitli parçaları bir araya getirerek yapacağınız kombinlerle tüm gözleri üzerinize toplayabilirsiniz. Seçimlerinizi yaparken geniş renk skalasından faydalanabilir, tarzınıza hitap eden alternatiflerle dolabınıza kalitenin yanı sıra şıklık getirebilirsiniz. Hakiki deri tasarımların sağlıklı kullanım avantajından faydalanarak, son derece rahat, nefes alabilen, esnek ürünler elde edebilirsiniz. Klasik ya da spor kombinlere özel seçimler yapmanızı kolaylaştıran marka, özgürce hareket edebileceğiniz tasarımlara imza atarak vazgeçilmez parçalar yaratır. Kıyafetlerinizi çarpıcı detaylarla tamamlamanızı sağlayan bu parçalar, uzun yıllar değerlendirebileceğiniz kaliteli modellerden oluşur. Dilerseniz hediyelik alternatiflere yönelerek, sevdiklerinize değer verdiğinizi gösterebilirsiniz. Derinin şıklığını, süetin zarafetini, siyahın asaletini ya da kahverenginin uyumunu kullanmanızı kolaylaştıran marka sayesinde, zahmetsiz kombinler yaratabilirsiniz. Bütçenize dost bir alışveriş imkanı için Trendyol'dan yararlanabilirsiniz.

Birbirinden Farklı Kaliteli Ziya Tasarımları

Birbirinden Farklı Kaliteli Ziya Tasarımları

Ziya sneaker yazlık ayakkabılar gibi konforlu ve şık ürünler sunarak kişilerin yaz aylarında rahatça tercih edebileceği seçeneklerle her zaman dikkat çekmeyi başarır. Taban, bir ayakkabının en önemli bölümü olduğu için bu kapsamda hiçbir zaman gözden kaçırılmamalıdır. Kaliteli ve kullanışlı bir ayakkabı tanımında taban niteliği her zaman belirleyici faktörlerden biridir. Şıklığın önemli göstergelerinden olan ayakkabılar, erkekler için de sıradanlıktan uzaklaşma aracı olarak görülür. Kış aylarının vazgeçilmez modellerinden olan bot ve çizmeler ise hem mevsimsel etkilere karşı koruma sağlamalı hem de rahat bir yapıya sahip olmalıdır. Marka, erkek bot çeşitleri içinde farklı tasarımlara, renklere ve dokulara sahip olan seçenekleri ile sıkça tercih edilen ürünler arasında yer alır. Çok çeşitli ayakkabıları cazip ve uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Her zaman kaliteli ayakkabılara güncel satın alma ve sipariş seçenekleri ile ulaşabilir ve istediğiniz miktarda alışveriş yapabilirsiniz. Markanın kullanışlı çeşitlerinden Ziya cüzdan da sıkça tercih edilen modeller arasında bulunur. Hafif yapısı sayesinde rahatlıkla her yere taşıyabileceğiniz bu cüzdanlar oldukça popülerdir. Pantolon ceplerinde taşınabilir boyutlara sahip cüzdanlara ek olarak çanta içinde değerlendirilebilen seçenekler de mevcuttur. Ziya kemerleri ise online alışveriş fırsatları ile sahip olabileceğiniz modellerden biridir. Kadınlar için elbise ya da eteklerle kombinlenebilen türler bulunur. Ayrıca erkeklere özel tasarımlar arasından son derece şık modeller vardır. Kot, kumaş ya da keten pantolonlarla değerlendirilebilen farklı seçeneklere sahip olabilirsiniz. Beklentinize uygun kemerleri incelemek için Trendyol'a erişebilir ve detaylı bir şekilde göz atarak seçim yapabilirsiniz. Her müşteriye hitap eden kemer çeşitleri ile yoğun ilgi görür. İstediğiniz konforu elde etmek için bu kemerleri gönül rahatlığıyla Trendyol'dan satın alabilir ve kullanabilirsiniz.

Bütçenize Uygun Ziya Fiyatları

Bütçenize Uygun Ziya Fiyatları

Ziya modelleri moda severler için rahat aynı zamanda kullanılabilir özellikleri taşıyan özgün, kaliteli tasarımlara sahiptir. Ayrıca konforlu bir ayakkabıda olması gereken özelliklerin hepsini fazlasıyla karşılar. Kışlık ya da yazlık modeller arasından yapılan her seçim müşteriye rahat ile sağlıklı adımlar, aynı zamanda şık bir görünüm olarak geri döner. Ayrıca çeşitlilik yönünden fark yaratan marka, aksesuarlar konusunda da vazgeçilmez parçalarla hizmet verir. Ziya kartlık çeşitleri hediye alternatifi olarak değerlendirilebilen seçeneklerden biridir. Tasarımları ile göz dolduran modeller son derece fonksiyoneldir. Her çantada olması gereken kartlık çeşitlerinin üretim materyalleri de farklılıklar gösterir. Çantanızın renk ya da kumaşına uyumlu seçimler yaparak eşsiz bir kombin yakalayabilirsiniz. Aradığınızı bulmayı kolaylaştıran kartlıklar, çantanızı kategorize edebilme amacıyla tercih edilebilir. Kartların yıpranmasının önüne geçen bu zarif ve fonksiyonel ürünler sayesinde eşyalarınızı son derece güvenli muhafaza edebilme şansını yakalayabilirsiniz. Geniş fiyat aralıklarına sahip üst segment tasarımlar, elit bir görünüm yansıtmanıza vesile olabilir. Özel davetlerde giyebileceğiniz şık parçalar, dolaplarınıza kalite getirir. Cüzdan, kemer, kartlık gibi aksesuarları renk bütünlüğüyle temin etmenizi kolaylaştıran marka, sevdiklerinize hediye edebileceğiniz özel parçalar sunar. Toka tasarımı kemerin tarzını belirler. Geniş ve gösterişli toka modelleri daha spor bir stile uygunken, minimalist tasarımlar klasik stil sevenler için idealdir. Klasik kombinleri taçlandıran bu avantajlı ürünlerle, şıklığınızı bir adım öteye taşıyabilirsiniz. Cüzdanların farklı tasarımları mevcuttur. Fermuarlı, klasik üstten açılır veya para klipsli gibi seçenekler arasından kendinize uygun olanı seçebilirsiniz. Siz de Trendyol'un avantajlı fiyat günlerinde Ziya indirim fırsatlarını yakalayarak size uygun tasarımları indirim fırsatıyla yakalayabilirsiniz.