İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Fiyat
Ağırlık
Cinsiyet
Renk
Model
Tema / Stil
Garanti Süresi
Taş Cinsi
Ortam
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Kapama Şekli
Fiyat Geçmişi
Boyut/Ebat
Sürdürülebilirlik Detayı
Bordür Modeli
Kesim
Paket İçeriği
Yüzey Tipi
Materyal
Ayar
Altın Ayar
"

14 Ayar Altın Kolye

" araması için 6237 sonuç listeleniyor

Göz Alıcı 14 Ayar Altın Kolye Çeşitleri Trendyol'da!

Kadınların şıklıklarını tamamlamak için kullandıkları yüzlerce takı çeşidi bulunur. Bu tür takılar gümüş, pırlanta gibi malzemeler kullanılarak çeşitli şekillerde üretilir. Kombinlerin vazgeçilmezi olarak kullanılan takı çeşitleri arasında sıklıkla tercih edilen tasarımlar arasında altın kullanılarak üretilen ürünler revaçtadır. Tercihler arasında gözde olan parçalardan biri de 14 ayar altın kolye çeşitleridir. Gerek maddi gerek manevi olarak yüksek değeri bulunan ürün, müşterilerin ilgisini çeker. Fazlasıyla narin, güzel görüntü sunan kolyeler kullanılmaya başlandığı andan itibaren müşterilerin şık giyimlerine şıklık katmayı garanti eder. Değerli kolye tasarımlarının birbirinden farklı çeşitleri bulunur. Bu çeşitler müşterilerin zevkleri, istekleri düşünülerek tasarlanır. Günlük kullanımdan özel zamanlarda kullanıma kadar pek çok alan dikkate alınarak üretilen kolye çeşitleri vardır. Bu kolye çeşitleri arasından ihtiyaca uygun olanı bulmak oldukça kolaydır. Örnek olarak fazla şekilde tercih edilen 14 ayar yonca kolye çeşidi günlük kullanımda şıklık ve sadeliği bir arada sunan bir üründür. Her çeşit kıyafete uyum sağlayan tasarım küçük, ince yapısıyla her alanda kullanıma uygundur. Orijinal malzeme kullanılarak üretilen yapısı sayesinde dayanıklılığı yüksek olan kolye çeşitleri uzun yıllar boyunca kullanmanıza olanak tanır. Ayrıca cildi hassas olan kişiler de korkmadan rahat şekilde altın kolye çeşitlerini kullanabilir. Bu durum değerli kolye çeşitlerinin fazlaca tercih edilmesinin sebeplerindendir. Ayrıca altın kolye ürünleri özel günler için tercih edilen mükemmel bir hediyedir. Sevdiklerinizi mutlu etmenin özel bir yolu olan altın kolye çeşitleri uygun fiyatları, eşsiz güzellikleri ile karşınıza çıkar. Her kesimden insanın farklı zevk ve arzularını kolaylıkla karşılayabilen değerli kolye çeşitleri kişilerin tenlerine mükemmel uyum sağlayarak hoş bir görüntü yakalamalarını sağlar. Bu nedenle hediye olarak bu tarz bir kolye tercih etmek oldukça rahat ve kolaydır. Bunun dışında, kendi görünümlerine özen gösteren kişiler de altın kolye tasarımları arasından arzu ettikleri tarzda ve şekildeki modellere kolaylıkla sahip olabilirler. Siz de kolye çeşitlerinden zevkinize uygun olanı Trendyol’daki geniş ürün yelpazesi arasından kolayca bulabilirsiniz.

Birbirinden Güzel 14 Ayar Altın Kolye Çeşitleri

Birbirinden Güzel 14 Ayar Altın Kolye Çeşitleri

Bu takıları tercih ederken genellikle oranının ne kadar olduğu fazla dikkate alınmaz. Aslında altın oranı oldukça önemli bir faktördür. 24 ayar üzerinden hesaplanan maden oranları tasarımların kalitesini fazlasıyla etkiler. Ayrıca ürünün oranı kaliteyi belirlerken fiyatlar üzerinde de etkili bir faktörü vardır. 14 ayar beyaz altın kolye çeşitleri de bu kalitenin büyük bir göstergesi olarak ortaya çıkar. Uygun fiyatlı yapısıyla da müşterilerin bütçelerini zorlamadan sahip olabilecekleri ürün çeşitleri, dayanıklı yapısı, gösterişli görünüşüyle kişilerin beğenisini toplayarak sıkça tercih edilen parçalar arasına girer. Bu ürünlerin bu kadar fazla tercih edilme sebeplerinden diğeri de dayanıklı olmasıdır. Alındıktan sonra yıllarca yıpranmadan kullanılabilen tasarımlar uzun ömürlü şıklığı garanti eder. Değerli tasarımların birbirinden farklı yüzlerce çeşidi bulunur. Bu çeşitler arasından popüler olan ürünlerden biri, 14 ayar altın tuğra kolye modelidir. Üzerinde taşıdığı Osmanlı tuğrası ile birlikte oldukça klasik, gösterişli görüntü sergileyen ürün, kişilere varlıklı bir hava katar. Büyük ustalıkla, özenle hazırlanan Osmanlı tuğrası işlemeleri tasarımın görkemli görüntüsünü daha fazla ortaya koyar. Günümüzde pek çok kişi düğünlerde de tuğralı tasarımları tercih eder. Siz de kendinizi Osmanlı saraylarındaki sultanlar gibi hissetmek isterseniz, bu ürünü gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Farklı çeşitte ürünler arayan müşteriler için de tasarlanan çok farklı parçalar bulunur. Örnek olarak, kendisine ve sevdiklerine fazlasıyla değer veren kişilerin kullanmak isteyeceği parçalardan olan isimli 14 ayar altın kolye modelleri ile kişiler kendilerinin ya da sevdiklerinin isimlerini boyunlarında büyük mutlulukla taşıyabilirler. Kalite olarak üst düzeydeki bu çeşitlerde istenilen ismi istenilen yazı şekliyle bulmak mümkündür. Siz de ister eşinizin ismini ister çocuklarınızın ismini isterseniz de kendi isminizi gösterişli ürün modelleriyle birlikte boynunuzda taşıyabilirsiniz. Yine farklı bir model olarak müşterilerin karşısına çıkan yusufçuk ürün çeşitleri oldukça popüler ve revaçta olan ürünler arasında yer alır. Müşterilerin büyük zevkle kullandıkları tasarım, sade görüntüsü ile birlikte her çeşit kıyafete kolay biçimde uyum sağlar. Ayrıca ürünün ana görüntüsünde bulunan yusufçuk sembolü büyük anlamlar içerir. Yusufçuk tutku, aşk, bağlanmayı ifade eder. Siz de bu parçayı kullanarak veya sevdiklerinize hediye ederek onlara karşı duyduğunuz sevginin boyutunu gösterebilirsiniz. Ayrıca etkileyici görüntüsü ile birlikte etrafınızdaki insanların dikkatini kolaylıkla çekebilirsiniz. Ürün bu kadar gösterişli ve tercih edilir olmasının yanı sıra uygun fiyatlarıyla da müşterileri etkiler. Her bütçeye uygun olan tasarımlar her sınıftan insanın kolaylıkla ulaşabileceği ürünler arasında yer alır. Sayısız model arasından size yakışacağını düşündüğünüz tasarımı Trendyol üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Gösterişli 14 Ayar Altın Tasarımlar

Her Bütçeye Uygun Gösterişli 14 Ayar Altın Tasarımlar

Altın, ortaya çıktığı zamandan bugüne kadar değerli bir maden olarak bilinir. Bu sebeple üretilen takıların maddi olarak değeri de vardır. Ancak bu durumun farklı etkisi daha vardır. Ürünün fiyatını etkileyen tek şey değerli bir madde olması değil işlenmesiyle de yakından ilgilidir. Ürünlerin içerdiği maden miktarları son derece önemli bir faktördür, modelin fiyatını etkiler. Bu sebeple her müşteri için uygun fiyatlı parçalar bulmak mümkündür. 14 ayar altın kolye fiyatları son derece uygun olmasının yanı sıra müşterilere yüksek kaliteyi de vadeder. Takıldığı ilk andan itibaren kaliteyi hissetmeye başlayan müşteriler, ürünün fiyatından da oldukça memnun kalır. Ayrıca, tercihe göre 14 ayar altın kolye ucu alarak modelin maliyetini daha da azaltabilirler. Bu şekilde istenilen parçaya çok daha uygun fiyatlarla sahip olunabilir. Kendinizi ya da sevdiklerini şımartmak isterseniz, sıklıkla bu ürünleri tercih edebilirsiniz. 14 ayar yonca kolye çeşitleri de bu ürünler arasında bulunur. İçerdiği derin anlamı ve göz alıcı yapısı sayesinde kişilerin sıklıkla kullandığı tasarımlar arasında bulunan bu modeller uygun fiyatlı yapısıyla da öne çıkar. Bu tarz sembollerin sizin için anlamı varsa, tarzınızı yansıtıyorsa, rahatlıkla Trendyol üzerinden temin edebilirsiniz. Çeşitli modeller arasında bulunan bir diğer parça ise 14 ayar yarım altın kolye tasarımıdır. Bu model gösterişi fazlasıyla seven kişiler için oldukça uygundur. İçerdiği yarım altın ile parlak bir görüntü sergileyen model, bütün gözleri üzerinde toplatır. Ayrıca özenle işlenmiş çerçevesi ile büyük uyum yakalayarak hoş görünüm elde etmenize yardımcı olur. Birbirinden güzel kalpli altın kolye 14 ayar modelleri her yaştan kişinin kullanımına uygundur. Bu değerli modeller yatırım yapmak, takı takmak, hediye etmek amacıyla alınabilir. Parasının değerini korumayı, kâr elde etmeyi isteyen kişiler bu tarz takıları tercih eder. Bu tarz seçenekleri satmak istediğinizde daha düşük fiyata alıcı bulur. Gösterişi sevenlerden bir tarzınız varsa, bu modeli Trendyol’dan seçerek kendinizi ön plana çıkarabilirsiniz.

Altın Kolye Tercih Edilirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Altın Kolye Tercih Edilirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Değerli madenlerden yapılan takılar tercih edilirken müşterilerin öncelikle dikkat ettiği şey tasarımın görünümüdür. Takının görünümüne zenginlik katan faktörler ise parlaklığı ve kaliteli yapısıdır. Parlaklığı ve kaliteyi belirleyen ise ürünün içerdiği altın miktarıdır. Bu değerli takılarda birbirinden farklı ölçü birimi kullanılır. Bu birim ürünün içerdiği değerli madenin oranını gösterir. Örneğin, 14 ayar altın zincir kolye tasarımlarında kullanılan birimin içeriğinde bulunan değerli madenin miktarını belirtir. 14 olarak belirlenen seçenekler iyi ve kaliteli bir oranı ifade eder. Bu tür ürünler istediğiniz parlaklığı ve kaliteyi sizlere sunar. 14 ayar pullu altın kolye ürünleri kişilerin sıklıkla tercih ettiği tasarımlar arasında yer alır. İçerdiği pullar sayesinde istenilen parlaklığa kavuşmak mümkündür. Bu durum müşterileri fazlasıyla mutlu eder. Ayrıca narin yapısı ile teninize mükemmel uyum sağlayarak güzel bir görüntü sunar. Her türlü ortamda rahat bir şekilde kullanabileceğiniz bu parça içerdiği maden miktarı ile kaliteli yapısını ortaya çıkarır. 14 ayar altın harf kolye modelleri de müşterilerin zevkleri düşünülerek tasarlanmış ürünler arasında yer alır. Her harfi farklı yazı tiplerine göre bulmak son derece kolaydır. Fil takı modelleri de kullandıkları takılara anlam kazandıran müşterilerin tercihleri arasında yer alır. Şefkat, iyi niyet, şans, bereket anlamlarına gelen fil sembolü, müşterilerin bu tasarımı tercih etmesinin sebepleri arasında bulunur. Ayrıca hayatlarında şans isteyen fakat, fil sembolünü beğenmeyen kişiler için de farklı şekillerde üretilen 14 ayar yeşil altın kolye modellerini bulmak mümkündür. Siz de hayatına anlam yüklemeyi sevenlerdenseniz Trendyol’daki tüm takı ürünleri arasından size anlamlı gelen ürünü rahatlıkla bulabilirsiniz. Dilerseniz sevdikleriniz için de bu aksesuarları tercih edebilirsiniz.

Eşsiz 14 Ayar Altın Takılar ile Hayatınıza Değer Katma İmkanı

Eşsiz 14 Ayar Altın Takılar ile Hayatınıza Değer Katma İmkanı

Kişiler, sevdikleri insanlara fazlasıyla değer verirler. Bu değerin maddi olarak tam bir karşılığı bulunmaz fakat bunu göstermenin çeşitli yolları bulunur. Bu yollardan biri de değerli takıları tercih etmektir. Değerli takılar arasında yer alan melek takı modelleri size, sevdiklerinize değer katacak anlamlı ürünlerdendir. 14 ayar altın kolye satın almanız oldukça kolaydır. Sevdiklerinizin isimlerini boynunuzda taşıyarak veya onlara bu ürünleri hediye ederek onlara ne kadar değerli olduklarını gösterebilirsiniz. Ayrıca bu takı modelleri sadece kadınlar için değildir. 14 ayar altın kolye erkek modelleri de kendisine yakıştıran erkeklerin fazlasıyla tercih ettiği parçalar arasında yer alır. Genellikle zincir formunda bulunan bu modeller erkek müşterilerin kıyafetleriyle de oldukça uyumludur. Altın 14 ayar kolye zincir modelleri her cinsiyetten, her yaştan, her zevkten insanın yüksek oranda tercih ettiği ürünlerdendir. Dayanıklı yapısı ile kopma yapmayan zincir modeller uzun dönem kullanılabilir. Ayrıca içerdiği altın maddesi sayesinde kararma yapmadan yıllarca kullanmanıza olanak tanır. Hayatınıza değer katacak bir diğer çeşit ise 14 ayar altın kolye kar tanesi modelidir. Karmaşık yapısından dolayı büyük bir ustalık isteyen kar tanesi modeli kullanıldığında size ne kadar değerli olduğunuzu hatırlatır. Ayrıca yalın yapısı sayesinde her mekanda rahat bir şekilde kullanılmasıyla ön plana çıkar. Bu ürüne benzer olarak üretilen bir diğer ürün ise damla takı çeşitleridir. Daha sade bir görüntü isteyenlerin sıklıkla tercih ettiği semboller arasında bulunan damla sembolü, altın ile uyumlu bir şekilde vücudunuza fazlasıyla yakışır. Ayrıca cesaret, korkusuzluk anlamına gelen yapısı ile günlük hayatınızda size güç verir. Sizi destekler. Hayatında motivasyon arayan kişilerin vazgeçilmezleri arasına giren bu ürün sıklıkla tercih edilir. Hayatınıza değer katmak veya motivasyonunuzu her zaman yüksek tutmak için Trendyol’da satışa sunulan 14 ayar altın kolye indirimlerini takip ederek çeşitleri arasından seçim yapabilirsiniz.

14 Ayar Altın Kolye Her Kullanımda Farklı Bir His

14 Ayar Altın Kolye Her Kullanımda Farklı Bir His

14 ayar altın kolye kullananlara her kullanımda farklı bir his yaşatır, onları mutlu eder. Yüzük, kolye, küpe gibi takılarla mükemmel uyumu yakalamak isteyen kişiler set ürünleri tercih ederler. Bu ürünler özel anlarda sizi değerli hissettirir. Set içerisinde bulunan 14 ayar yay ürünü küpe, yüzükle beraber eşsiz bir uyum yakalayarak, güzelliğinize güzellik katmayı garanti eder. Mükemmel görünümü sayesinde kombinlerinize uyarak sizi son derece memnun edecek olan set ürünler, uygun fiyatıyla da dikkat çeker. Değerli takı setleri özel günlerinizde de sıkça tercih edebilirsiniz. Söz, nişan, düğün gibi organizasyonlarda; davet ve etkinliklerde zevkinize göre sade veya gösterişli takı setlerini giysilerinizle kombinleyerebilirsiniz. Son derece değerli görünümüyle öne çıkan 14 ayar altın baget kolye ürünleri, özellikle son yıllarda kadın müşterilerin vazgeçilmez takıları arasında kendine yer bulur. Bunun yanında, zarafeti ifade eden inci takı görüntüsüne kavuşmak için tasarlanan inci takı modelleri de bulunur. Bu modeller şık, elegant tarz seçeneklerden hoşlanan kişiler için geliştirilmiştir. Buna benzer olarak gösterişli diğer bir model olan taşlı takı modelleri de müşterilerin kombinlerini tamamlayacak göz alıcı ürünler arasındadır. Altın görüntüsünün bütün parlaklığını hissetmek isteyen kişiler tarafından taşlı ve ışıltılı takılar sıklıkla tercih edilir. İhtişamlı görüntüsü sayesinde her kullanımda size değer katan bu ürünler dikkatleri üzerinize toplar. Top detayını sevenler ve kendilerine yakıştıranlar için üretilen 14 ayar altın toplu kolye modelleri çok çeşitli şekillerde üretilir. Tek top olarak üretilebilen bu modeller birden fazla topun yan yana dizilmesi şeklinde de tasarlanır. Kişiler kendi zevklerini tamamlayan altın takı ürünlerini tercih ederler. Trendyol üzerinden göz alıcı tasarımlarla üretilmiş 14 ayar altın kolye tavsiyelerine göz atabilir, seçiminizi daha kolay şekilde yapabilirsiniz. Bütçenizi zorlamadan hoş ve zarif tasarımların sahibi olabilirsiniz.

Çok Çeşitli Avantajlarla 14 Ayar Altın Kolye

Çok Çeşitli Avantajlarla 14 Ayar Altın Kolye

Kişilerin zevk ve ihtiyaçları düşünülerek üretilen çok farklı çeşitler bulunur. Bu çeşitler arasında sizin için manevi değeri olan semboller de tasarlanır. Maneviyatı kuvvetli olan ve bu tarz modeller kullanmayı sevenler için üretilen Allah yazılı seçenekler mevcuttur. İçlerinde sürekli olarak yaratıcı sevgisini hissetmek isteyenlerin sıklıkla tercih ettiği takı modellerindendir. Bu modeller arasında kendine yer edinen bir diğer seçenek ise 14 ayar vav takı tasarımıdır. Taşıdığı tasarımın bir anlam içermesini isteyen kişiler, bu modellere yönebilirler. Bunun yanı sıra ülkesine duyduğu sevgiyi göstermek ve hissetmek isteyen kişiler ayyıldız 14 ayar altın kolye modellerini kullanır. Ayyıldız takı modeli ziyadesiyle güzel görüntüsü ile müşterilerin dikkatini çeker. Kullanılan her takıya anlam yüklemeyi sevenler için seçtiği ürünler arasında 14 ayar yıldız takı modelleri de bulunur. Bunun yanında daha sade modelleri tercih eden kişiler için üretilen 14 ayar plaka takı modelleri, sade görüntüsünün yanı sıra oldukça kaliteli bir etki de sergiler. Müşterilerin her ortamda uygun olmasından dolayı tercih ettiği model, popülaritesini gün geçtikçe artırır. Ayrıca her bütçeye uygun olması açısından üretilen 14 ayar altın kaplama kolye modelleri de müşterilerin arzu etikleri altın görüntüsüne kavuşmasını sağlamanın yanı sıra günlük kullanıma da uygundur. Müşteriler Trendyol’da bulunan sayısız takı çeşidi arasından arzu ettikleri görünüme ve anlama ulaşırlar. Siz de hayatınıza farklı bir anlam veya değer katmak için takı modelleri arasından değerli bulduklarınızı ve bütçenize uygun olanı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Trendyol üzerinden 14 ayar altın kolye yorumlarını inceleyerek güvenle satın alabilirsiniz.

14 Ayar Altın Kolye Kaç Gramdır?

Tarih boyunca zenginliğin göstergesi olan altın madeni, kolyeler başta olmak üzere birçok takıda kullanılır. Kadınlar tarafından tercih edilen 14 ayar altın kolye modelleri şık ve estetik görünümleriyle beğeni kazanmayı hedefler. 14 ayar olarak nitelenen kolyeler yaklaşık 58.5 oranında saf altın içerir. Bu oran 585 milyeme denk gelir ve kolyelerde bu rakam damgalı olarak bulunur. 14 ayar altının gram fiyatında yaşanan değişikliklere bağlı olarak kolyenin fiyatı güncellenir. Yaklaşık %58 oranında saf altın içeren bu takının geri kalanı gümüş ve bakır karışımından oluşur. 22 ayar altına göre daha sert ve çizilmelere dayanıklı olan 14 ayar, takılarda uzun süre kullanıma olanak tanır. Sade ve şık olan görünümü altın renginde olduğundan tüm kıyafetlerle kombinlenebilir. Söz konusu ürünü hassas cildi olan kişiler de rahatlıkla tercih edebilir. Çünkü saf maden oranının yüksek olduğu ürünlerde kararma ya da paslanma durumu söz konusu değildir.

14 Ayar Altın Kolye Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Altın kolye modelleri kadınlar tarafından sıklıkla kullanılan takılar arasında yer alır. Sahip olduğu özelliklerle memnun eden bu ürünler, farklı ayar altınlar kullanılarak üretilir. 14 ayar altın kolye alırken dikkat edilmesi gereken bazı unsurlar bulunur. Ürünün hangi amaçla satın alındığı, kaç gram tercih edildiği, işçilik oranı, gerçek olup olmadığı ve zincir uzunluğu gibi detaylar satın alma sırasında önem kazanır. Resmi kıyafetlerle ve günlük giysilerle tercih edilecek olan kolye modelleri birbirinden farklı olacaktır. Kullanım alanına ve tarzınıza uygun olan şekli bulmak son derece önemlidir. Kısa zincirli ve ufak kolye ucu modeli olan 14 ayar takılar, hemen her giysiyle kombinlenebilir. Kalp, çiçek, yonca, kar tanesi ve damla modeli gibi sade şekiller genç kadınlar tarafından büyük oranda tercih edilir. Abiye elbiselerle kullanılan modeller ise farklı renklerde taşları olan ve 15 cm zinciri olan seçeneklerdir.

14 Ayar Altın Kolye ile Yatırım Yapılır mı?

Birbirinden güzel 14 ayar altın kolyeler her yaştan kişinin kullanımına uygundur. Altın kolyeler yatırım yapmak, takı takmak ve hediye etmek amacıyla alınabilir. Parasının değerini korumasını ve kâr elde etmeyi isteyen kişiler altın takıları tercih eder. 14 ayar altından elde edilen kolyeler satmak istediğinizde daha düşük fiyata alıcı bulur. %30-45 arası düşüş yaşanan fiyatlar sizi belirli oranda zarara sokar. Bahsi geçen ürünün takı olarak kullanımı, hediye edilmesi ya da yeni evli çiftlere alınması mümkündür. Ancak yatırım olarak alındığında kâr elde etmeniz oldukça zordur. İşçiliği yükseldikçe altın kolyenin fiyat değeri düşer. Bu sebeple eğer yatırım yapmayı düşünüyorsanız 14 ayar altın kolyenin düz modellerini tercih etmeniz ve altının değeri yükseldiğinde bozdurmanız önerilir.