placeholder
"

3D Yayınları

" araması için 2014 sonuç listeleniyor

Kaliteli ve Güvenilir 3D Yayınları Trendyol’da!

Okula yardımcı olan kaynak kitaplar, öğrencilerin eğitim hayatında önemli yer tutar. Hem okuldaki akademik başarılarını artırmak hem de sınav sürecinde iyi sonuçlar elde etmek için destek alabilecekleri kaynak kitaplar, ancak doğru seçildiği sürece öğrenciye faydalı olur. Öğrencinin düzeyine ve alanına göre tercih etmesi gereken yardımcı kitaplar, pek çok çeşide ayrılır. İlköğretim, ortaöğretim ve lise için oluşturulan seçeneklerin içerikleri farklılık gösterir. AYT, TYT ya da YKS gibi sınavlara yönelik hazırlanmış kitaplar da mevcuttur. Kaynak kitaplar konu anlatımlı, soru bankası, video çözümlü ya da deneme kitabı olarak da çeşitlenir. 3D Yayınları öğrenciler için okula yardımcı olan ve sınava yönelik hazırlıklarda destek sağlayan kitaplarıyla ön plana çıkar. Özellikle öğrencilerin hayatında önemli bir basamak olan lise ve üniversiteye geçiş döneminde yardımcı kaynak kullanımı oldukça önemlidir. Bu dönemlerde sınavlara yönelik kaynaklar kullanılır. Temel Yeterlilik Testi ve Alan Yeterlilik Sınavı çocuklarınızın hayal ettikleri üniversitede okuyabilmeleri için bir geçiş biletidir. Temel Yeterlilik Testi olan TYT, sınavın ilk aşamasıdır. Bu sınavda Türkçe, matematik, fen ve sosyal bilimler derslerinden sorular yer alır. Alan yeterlilik sınavı olan AYT ise adayların sayısal, sözel, eşit ağırlık ya da dil olmak üzere alan yeterliliğini ölçmek amacıyla hazırlanmış bir sınavdır. Konu anlatımlı kaynaklar, eksik bilgilerin tamamlanmasına yardımcı olur. Okul ve sınav başarısı için bu kitapları Trendyol üzerinden inceleyebilir, avantajlı fiyatlarla rahatça satın alabilirsiniz.

Özenle Hazırlanmış 3D Yayınları Soru Bankaları

Özenle Hazırlanmış 3D Yayınları Soru Bankaları

Soru bankaları yardımcı kaynak kitaplardan biridir. Okul sınavlarında ve AYT, TYT gibi sınav dönemlerinde öğrencilerin konuları pekiştirmesini sağlar. İçerdiği farklı soru tarzları sayesinde öğrenciye konu ile alakalı pratik yapma imkanı sunar. 3D Yayınları tarafından hazırlanan bu kitaplar, uzman ve deneyimli bir ekiple oluşturulur. 3D Yayınları kitapları öğrencinin alanı ya da sınıfı doğrultusunda seçilebilir. Sayısal alanda eğitim gören öğrenciler için özenle hazırlanmış seçenekler mevcuttur. Matematik, biyoloji, fizik, kimya, geometri gibi derslere yönelik soru bankaları ve konu anlatımlı kitaplar öğrenciler açısından oldukça faydalıdır. Sözel alanda eğitim gören öğrenciler ise edebiyat, tarih ve coğrafya derslerine ait kitapları tercih edebilir. Eşit ağırlık alanındaki öğrencilerin aldığı derslere uygun olarak set halinde sunulan seçenekler de beğeninize sunulur. Sayısal ya da sözel soru bankası seti gibi ürünler öğrencilerin başarısına yardımcı olur. 3D Yayınları’nın öğrenci kademesine göre hazırlanmış olduğu kitaplar da mevcuttur. 3D Yayınları 9. sınıf, 10. sınıf, 11. sınıf ve 12. sınıf olmak üzere farklı kademeler için özenle çalışılmış kitaplara sahiptir. Bu kitaplar öğrencinin sene içerisinde öğreneceği konulara ait içeriklere sahiptir. Müfredata uygun şekilde hazırlanmış olan içerikler güvenilirdir. Yıl içerisinde edinilen bilgileri yardımcı kaynaklardan takip etmek ve bu bilgileri pekiştirmek sınav döneminde öğrencilere kolaylık sağlar. Düzenli olarak müfredata uygun hale getirilen ve sürekli yenilenen kitaplar, beğeni toplar. Yenilikçi ve akıcı anlatımlarıyla öğrencilerin dikkatini çeken kaynaklar, okulda, kursta ya da evde kullanım için uygundur. Yayınevi, video çözümlü kitaplarıyla da öğrencilerin yanındadır. Video çözümlü soru bankası kitapları öğrencilere büyük avantaj sağlar. Bu kitaplarda yer alan barkod sayesinde telefonundan soruların çözümüne yönelik videolara ulaşan öğrenciler, eksiklerini kolaylıkla giderir. Video çözümlü soru bankaları; anlaşılmayan, karmaşık ya da zor görünen sorularda öğrencinin yanında bir öğretmen varmış gibi çözümlerin anlaşılmasına yardımcı olur. Trendyol üzerinden video çözümlü soru bankalarını inceleyerek alanınıza uygun bir kitap seçebilirsiniz.

Sınavlara Yönelik 3D Yayınları Kaynak Kitapları

Sınavlara Yönelik 3D Yayınları Kaynak Kitapları

Öğrencilik hayatının her döneminde sınavlar yer alır. Ancak bazı sınavlar oldukça önemlidir. Üniversite ve lise seçimine yardımcı olacak sınavlar, öğrenciler için başarıyla aşılması gereken büyük dönüm noktalarıdır. Bu sınavlara doğru kaynaklarla düzenli şekilde hazırlanmak gerekir. 3D Yayınları, sınavlara yönelik kaynaklarıyla adaylar için etkili bir yol göstericidir. Sınav dönemindeki çocuklar yoğun bir tempoda hazırlık içerisindedir. Büyük bir stres altında geçen bu dönemde anlaşılır, akıcı bir dile sahip kaynakları kullanmak gerekir. Yayınevine ait konu anlatımlı kaynaklarla eksiklerini kapatan öğrenciler, soru bankası ve deneme ürünleriyle tekrar yaparak çalışmaya devam eder. Temel Yeterlilik Sınavı ve Alan Yeterlilik Sınavına yönelik hazırlanmış kaynaklarla çocuklarınız konulara kolayca hakim olur. 3D Yayınları set kitapları öğrenciler için mükemmel bir seçim olur. Alanınıza yönelik hazırlanmış bir seti satın alarak ihtiyacınız olan derslerin konularını tekrar edebilir, farklı soru tipleriyle karşılaşabilirsiniz. Mümkün olduğu kadar farklı ve fazla soru ile karşılaşmaya, bu soruları çözmeye odaklandığınızda sınav anında daha az panik yaparsınız. Çünkü öncesinde sınav sorularına yakın tarzda sorular çözmüş olduğunuz için rahatlarsınız. Sınavın daha kolay atlatılması ve stresin azaltılması için mümkün olduğunca fazla soru çözmek gerekir. Simülasyon denemeleri de sınav dönemindeki kişiler için oldukça önemli kaynaklardan biridir. Sınava benzer bir deneyim sunan simülasyon denemeleri, adayların yeterliliğini ölçebileceği bir araçtır. Simülasyon denemeleriyle zamanı ölçerek kendinizi deneyebilir, sınav deneyimine yakın bir tecrübe edinebilirsiniz. Sıkı, planlı ve düzenli bir çalışma ile hayal ettiğiniz üniversiteye ya da liseye girebilirsiniz. Yayınevinin konu anlatımlı kaynaklarına, farklı alanlara yönelik özenle hazırlanmış setlerine ve soru bankalarına Trendyol üzerinden göz atabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı 3D Yayınları Kitaplarına Göz Atma İmkanı

Uygun Fiyatlı 3D Yayınları Kitaplarına Göz Atma İmkanı

Okul sınavlarına ve AYT, TYT gibi genel sınavlara hazırlık aşamasında yardımcı kaynaklardan destek alabilir, dilediğiniz başarıya ulaşmak için doğru adımlar atabilirsiniz. Özgün anlatımı olan, akıcı bir dilde yazılan ve müfredata uygun içerikleriyle kolaylık sağlayan bu kitaplar, sınavlara hazırlanırken yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz seçenekler arasındadır. Açıklayıcı, akıcı ve yalın dildeki konu anlatımlı kitaplar bilginizi tazelemek için başvurabileceğiniz önemli kaynaklardır. Soru bankası ve simülasyon denemeleri ise sınav dönemi için kendinizi test edebilmenizi sağlar. Daha fazla soru çözerek konuları pekiştirebilmenize imkan tanır. 3D Yayınları video çözümlü soru bankaları, öğrencilerin istediği her an anlayamadığı soruların açıklamalarına ulaşmasını mümkün kılar. Sayısal, sözel ve eşit ağırlık setleri sayesinde öğrenciler ihtiyaç duydukları kaynaklara kolayca ulaşır. Çocuğunuzun okuldaki başarısı ve sınav sürecinde istediği sonucu elde etmesi için doğru kaynaklarla çalışması önemlidir. 3D Yayınları uzman kadrosu ve deneyimi ile bu alanda öne çıkar. Yayınevinin hazırlamış olduğu pek çok kitabı inceleyebilir, kitaplar hakkında fikir edinebilirsiniz. İster tek derse yönelik bir yardımcı kitap satın alabilir isterseniz de alan derslerini içeren setlere göz atabilirsiniz. 3D Yayınları yorum kısmında daha önce bu yardımcı kaynaklardan faydalanmış kişilerin ürün değerlendirmeleri yer alır. Bunları daha önce kullanmış olan kişilerin düşüncelerine ve tavsiyelerine göz atabilir, kitaplarla ilgili detaylı bilgi edinebilirsiniz. Böylece karar sürecini kolaylaştırabilirsiniz. Trendyol üzerinden indirim dönemlerini takip ederek avantajlı fiyatlardan dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz. 3D Yayınları fiyat açısından bütçenizi zorlamaz. Her bütçeye uygun fiyat seçenekleriyle ihtiyaçlarınızı kusursuz şekilde karşılamanıza imkan tanır. Özellikle set halinde olan ürünler, oldukça avantajlı fiyatlar üzerinden satışa sunulur. Böylece tek seferde ihtiyaç duyulan tüm kitaplara sahip olmanız mümkün olur.