placeholder
"

3D Yapboz

" araması için 2579 sonuç listeleniyor
Pal İzmir Saat Kulesi 3D Puzzle /
Palİzmir Saat Kulesi 3D Puzzle /
(46)
İzmir Saat Kulesi 3D Puzzle /
54,90 TL
Sepete Git
Pal Oyuncak Dolmabahçe Saat Kulesi 3d Puzzle
PalDolmabahçe Saat Kulesi 3d Puzzle
(17)
Dolmabahçe Saat Kulesi 3d Puzzle
54,90 TL
Sepete Git

3D Yapboz

3D Yapboz

Puzzle, küçük veya büyük birçok parçanın birleştirilerek ortaya bir görüntü çıkarılması esasına dayanır. Birleştirmesi oldukça keyifli olan bu parçalar, her yaş grubu tarafından sevilerek kullanılır. Günümüzde geliştirilmiş olan puzzle çeşitleri, karşınıza 3D yapboz olarak çıkar. Bu tarz yapbozlar; yapıştırıcı malzemeye ihtiyaç duymaksızın, parçaların birbirine geçirilmesi ile sabitlenir. Eğitici, öğretici aynı zamanda oldukça eğlenceli olan oyuncak modelleridir. Eğitici oyuncaklar sınıfına giren 3D puzzle, 6 yaş ve üzeri çocuklar ile yetişkinlerin kullanımına uygun olduğu için geniş bir müşteri kitlesine hitap eder. Değişik birçok malzeme kullanılarak tasarlanabilen bu eğlenceli yapboz oyuncaklar, farklı birçok modele sahiptir. Tamamlandıktan sonra boyanabilen modeller hem yetişkinlerin hem de çocukların eğlenceli zaman geçirmesine olanak sağlar. Farklı tasarımları ile dikkat çeken bu oyuncak modellerini birleştirme aşamasından sonra biriktirmeyi tercih eden birçok koleksiyoner vardır. Son zamanlarda ortaya çıkan yeni modellerin zorluk seviyesi biraz yüksek olduğu için yoğun olarak ilgi görür. Bazı modellerin özelleştirilmesi veya kişiye özel hale getirilmesi mümkündür. Tamamlandığı zaman sergilenecek düzeyde görkemli modellere sahip olan oyuncaklar, evlerin baş köşesini süsleyecek güzelliğe sahiptir. Boyanabilme özelliğine sahip olan bazı modeller, özellikle çocukların boyama becerisinin gelişmesine de katkı sağlar. Ayrıca çocukların düşünme ve karar verme mekanizmasını geliştirmesi açısından faydalı olan diğer oyuncaklar gibi 3D yapbozlar da düşünme ve karar verme mekanizmasını çalıştırır. Çocuklar için son derece eğlenceli, eğitici ve öğretici birçok 3D yapboz modelini Trendyol’da bir arada bulabilir ve inceleyebilirsiniz.

Yetişkinlere Uygun Göz Alıcı 3D Yapboz Modelleri

Ev, uçak ve araba yapmak gibi mühendislik gerektiren maketlerin ortaya çıkarılması gencinden yaşlısına herkesi heyecanlandırır. Önceki yıllarda maket yapmak fazla zaman alan ve yüksek maliyetler gerektiren hobiler arasında yer aldığından dolayı herkes için ulaşılabilir değilken günümüzde durum değişir. Gerçek hayatta ulaşılamayan bu isteklerin ve hedeflerin yarattığı boşluk veya hayal kırıklığı bu tarz yapbozların ortaya çıkması ile birlikte son bulur. Heyecanı ve hevesi yarım kalmış yetişkinler için 3D puzzle keyifli bir hobiye dönüşür. Üstelik eski maketlere göre yapması kolay olan bu ürünleri birleştirmek az zaman alır ve çok keyif alınmasına neden olur. Parçaların birbirine geçirilmesi şeklinde meydana gelen bu eğlenceli oyuncakların inşa edilmesi ya da oluşturulması için hiçbir ek malzemeye veya yapıştırıcıya gerek duyulmaz. Birleştirmesi oldukça keyifli olan bu modellerin yapımı 2 boyutlu puzzle tipleri kadar uğraştırabilir. Buna rağmen yapımı çok keyiflidir. Mimari özellikler taşıyan bu yapbozlar kendini biraz zorlamak isteyen bireyler için ideal olur. Yetişkinlerin dikkatini çeken modellerden bazıları şunlardır:

  • Sultan Ahmet Camii 3D puzzle, Osmanlı mimarisine hayranlık duyan yetişkinlerin keyifle yapacağı bir yapbozdur ve 321 parçadan oluşur.
  • Özgürlük Heykeli 3D puzzle, 39 parçadan oluşur ve Liberty adası üzerinde yer alan Özgürlük Anıtı’nı tema olarak alır. Bu anıtı 3 boyutlu olarak inşa etmek keyifli zaman geçirmenizi sağlar.
  • Burj Khalifa 3D puzzle, dünyada en yüksek 163 katlı gökdeleni 3 boyutlu olarak inşa etmenize imkan tanır. Bu keyifli ve heyecan verici puzzle, 136 parçadan oluşur.
  • Hogwarts 3D puzzle, Harry Potter hayranıysanız kaçırmamanız gereken bir üründür. 500 parçalık puzzle serisi harika bir yapboz olarak sizi bekler.
  • Titanic 3D puzzle, Titanik filminden yola çıkarak tasarlanır ve gemiye hayran olan yetişkinler için mükemmel bir deneyim fırsatı sunar. Bu puzzle, 113 parçadan oluşur.
  • 3D puzzle Eyfel Kulesi, Paris’in simgesi olan Eyfel Kulesi’ni tema alır. Herkesin bir kez de olsa yakından görmek isteyeceği bu kulenin 3 boyutlu özelliğiyle göz alıcı olan ahşap, plastik ve ışıklı puzzle modelleri mevcuttur.

Çocukları Heyecanlandıran Puzzle Çeşitleri

Çocukları Heyecanlandıran Puzzle Çeşitleri

Birçok yeni deneyim ile hayatı tanımaya ve keyif almaya çalışan çocuklar için bu tarz yapbozlar harika birer öğretici konumundadır. Küçük çocuklar için büyük parçalardan oluşan modeller uygundur. Küçük parçalı modellerin ebeveyn kontrolünde kullanılması güvenlidir. Çocuklarla beraber yapılan puzzle, kaliteli zaman geçirmenize olanak sağlar. Ebeveynleri ile oyun saatinde bir şeyler tamamlamak veya inşa etmek çocukların gelişimini ve özgüvenini artırır. Şimdiye kadar 3 boyutlu puzzle yapmadıysanız 3D puzzle nasıl yapılır diye endişe etmeden gönül rahatlığıyla parçaları yerleştirmeye başlayabilirsiniz. Çünkü bu tarz yapbozları yapması keyifli olduğu kadar çok da kolaydır. Yapıştırma işlemi gerektirmeksizin sadece parçaların birbirine geçirilmesi yöntemiyle yapılan bu yapbozlar, zahmetsiz olduğu için çocuklar tarafından da çok sevilir. Bu ürünler; karton, ahşap, metal, plastik ve kristal gibi malzemelerden yapılır. Çocukların aileleri ile veya tek başına yaparken büyük keyif aldığı bu tür yapboz çeşitlerinin başında şunlar gelir: Lego 3D puzzle, bütün çocukların severek oynadığı seçenekler arasındadır. Legolar ile 3 boyutlu yapboz birleşince harika modeller ortaya çıkar. 3D puzzle araba, ahşap ve plastik seçenekleri ile üretilir. 3 boyutlu yapboz arabalar klasik ve spor modelleri ile dikkat çeker. 3D puzzle gemi deniz tutkunu çocukların ve ailelerin kalbini fetheder. Santa Maria, Korsan, Savaş ve diğer birçok büyük gemi modelleri bu tür oyunlarda büyük ilgi görür. 3D puzzle Anıtkabir, yapımı çok kolaydır ve çocuklar tarafından çok sevilir. Galata Kulesi 3D puzzle, İstanbul’un tarihi değerlerinden biri olan Galata Kulesi’ni konu alır. Bu ürünü tamamladıktan sonra salonunuzun baş köşesine koyabilirsiniz.Harry Potter 3D puzzle, 7’den 70’e herkes tarafından çok sevilir ve tamamlandıktan sonra sizi kendine hayran bırakır. Başta çocuklar olmak üzere herkesin severek yapacağı, yaparken birçok beceri kazanacağı harika 3D yapboz modellerini Trendyol’da bulabilirsiniz. Birbirinden güzel modelleri detaylı bir şekilde inceleyerek kolayca satın alabilirsiniz.

Bütçe Dostu 3D Puzzle Fiyatları

Bütçe Dostu 3D Puzzle Fiyatları

Hangi model olursa olsun her bir parçasını büyük heyecan ile birleştirdiğiniz 3D yapboz modelini, evinizin bir köşesini süslemek için kullanabilirsiniz. Şık ve zarif duruşlarıyla bulundukları her ortama yakışan ve hareket katan bu modeller, bir süre sonra tutkuya dönüşebilir. Işıklı 3D puzzle modellerini, çocuk odasında veya yatak odasında gece lambası olarak değerlendirebilirsiniz. Ahşap 3D puzzle modelleri boyanabilir özellikte olduğu için çocuklar tarafından yoğun ilgi görür. Çocukların kendi hayal dünyalarına göre renklendirdikleri modeller evinize neşe katar. Boyanabilen modeller arasında taşıtlar, ünlü binalar, arabalar ve hayvan figürleri bulunur. Çocukların kendi istekleri doğrultusunda renklendirdikleri modeller, onlar için değerli olur. Kimine göre sevimli bir oyuncak kimine göre keyifli bir hobi olan yapboz, aynı zamanda harika bir hediyedir. Her yaş grubuna hitap eden birçok modeli olan ürünler, hediyeleşme zamanlarının kurtarıcısı olur. Metal 3D puzzle, çocukların hayal gücünü çalıştıran ve becerilerini geliştiren ideal bir üründür. 3D puzzle maketler gençlerin ve yetişkinlerin de ilgisini çeker. Star Wars 3D puzzle küçükten büyüğe herkesin beğenisini kazanır. 3D puzzle 1000 parça modellerini sevdikleriniz ile birlikte tamamlamak keyifli olur. Kabe 3D puzzle modeli de her yaş grubunun ilgi gösterdiği seçeneklerden biridir. Her yaş grubunun severek yaptığı modellerden biri olan 3D puzzle Türkiye’yi sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. 3D puzzle fiyatları ise parça sayısına, kullanılan malzemeye ve tasarlanan modele göre farklılık gösterse de Trendyol’da her bütçeye uygun 3D yapboz modeli bulabilirsiniz.