Avantajlı Ürünler
Sınıf
Kitap İçeriği
Basım Yılı
Basım Dili
Setli/Tekil
Cinsiyet
Fiyat
Boyut
Fiyat Geçmişi
Yazar
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Gama Yayınları

" araması için 1275 sonuç listeleniyor

Eğitici Gama Yayınları Kitapları Trendyol'da!

Eğitim hayatının başarılı şekilde devam etmesi ve öğrencilerin girdiği sınavlarda yüksek puan alabilmesi için yardımcı kaynaklardan yararlanmak oldukça önemli. Gama Yayınları 4. 5. 6. 7. 8. sınıf müfredatına uygun, özenle hazırlanmış yardımcı kitaplar sunar. Siz de derslerdeki başarı oranınızı artırmak ve hedeflediğiniz sınav puanına ulaşmak için Gama Yayınları satın alabilirsiniz. Ayrıca bir öğretmen veya ebeveyn olarak da öğrencileriniz ve çocuklarınız için bu kitaplardan tercih edebilirsiniz. Dilerseniz satın alma işlemine geçmeden önce gerçek müşteriler tarafından yapılan Gama Yayınları kitap tavsiyelerini değerlendirebilir, bunları göz önünde bulundurarak doğru kitap tercihi yapabilirsiniz.

Sınavlara Yardımcı Gama Yayınları Kitapları

Sınavlara Yardımcı Gama Yayınları Kitapları

Gama Yayınları kitapları arasında birbirinden farklı seviyelere ve sınıflara yönelik özel olarak hazırlanan kaynaklar bulunur. Örneğin 7. sınıflar için hazırlanan test ve konu anlatım kitaplarıyla 7. sınıf öğrencilerinin hem derslerdeki hem gireceği liseye geçiş sınavındaki başarılarını artırmak amaçlanır. 8. sınıf öğrencilerine özel kaleme alınan deneme sınavları da bu kitaplar arasında sınıflandırılabilir. 4. ve 5. sınıf öğrencileri için derlenen yardımcı kaynaklarsa öğrencilerin okulda gördükleri konuları pekiştirmesi için kullanılabilir. Bu kitaplar tek tek satılabileceği gibi set olarak da satılabilir. Öğrenciler, Gama Yayınları soru bankası kitaplarından faydalanarak soru çözme hızlarını artırabilir, farklı soru tiplerine ve çözüm tekniklerine hâkim olmayı öğrenebilir. Ayrıca fenomen kitapları kullanarak konu eksiklerini kolaylıkla kapatabilirler. Paragraf soru tipi için özel hazırlanan kitaplarla da öğrencilerin okuma hızlarını artırmaları amaçlanır. Siz de Gama Yayınlarının kitaplarından satın alarak çocuklarınızın veya öğrencilerinizin başarılı olmasına destek olabilirsiniz. Renkli tasarımlara sahip kitaplarla 4. ve 5. sınıfa giden öğrencilerin dikkatini dersler üzerinde toplayabilir, ders çalışma sürecini keyifli hâle getirebilirsiniz. Dilerseniz ebeveynler, öğrenciler ve öğretmenler tarafından yapılan Gama Yayınları yorumlarını online olarak okuyabilir, ihtiyacınıza uygun kitabı kolaylıkla tespit edebilirsiniz.

Kapsamlı Şekilde Hazırlanan Gama Yayınları Çeşitleri

Kapsamlı Şekilde Hazırlanan Gama Yayınları Çeşitleri

Gama Yayınları kitaplarının her bir çeşidi, kapsamlı şekilde alanında uzman eğitimciler tarafından hazırlanır. Hazırlık aşamasında özellikle müfredata ve sınav sistemine uygun olmasına özen gösterilir. Öğrencilerin başarılarını artırmak hedeflenirken aynı zamanda ders çalışmayı sevdirmek de amaçlar arasındadır. Siz de Gama Yayınları kitaplarından satın alırken öğrencinin mevcut bilgi seviyesine dikkat edebilir, kitapların seviyelerini yavaş yavaş artırabilirsiniz. Öğrencinin eksiklerine göre kitap seçimi yapmaya özen gösterebilirsiniz. Örneğin özgün soru tipleriyle hazırlanan Gama Yayınları soru bankası ve deneme kitaplarını öğrenciyi sınav formatına alıştırmak için tercih edebilirsiniz. Eğer konu eksikleri üzerinde ilerlemek istiyorsanız Gama Yayınları fenomen kitaplarını tercih edebilirsiniz. Hangi kitabı seçeceğinize kullanıcı yorumlarına bakarak hızlıca karar verebilirsiniz. Dilerseniz öğrencilerinize veya arkadaşlarınızın çocuklarına satın alıp içeriğinden memnun kaldığınız Gama Yayınları kitaplarını tavsiye edebilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Gama Yayınları Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Gama Yayınları Fiyatları

Gama Yayınları kitaplarının her biri, birbirinden farklı fiyatlara sahip olabilir. Kitapların fiyatlarının belirlenme aşamasında göz önünde bulundurulan faktörler, kitabın sayfa sayısı, sayfaların kalınlığı, yazı puntolarının boyutu veya kapak tasarımı olarak sıralanabilir. Müşterilerin talepleri de fiyatları belirleyen bir diğer etkendir. Fiyatlar, belirlenen avantajlı kampanyalara göre dönemsel olarak artıp azalabilir. Set olarak satılan Gama Yayınları kitaplarının fiyatları bazı indirim dönemlerinde daha avantajlı olurken genellikle tek satılan kitaplara göre daha yüksek fiyatlara sahip olabilir. Gama Yayınlarının kitapları arasında fiyat karşılaştırması yapmak için bütçenize ve ihtiyacınıza uygun seçenekleri favorilerinize ekleyebilir, anlık Gama Yayınları indirimlerinden ve kampanyalardan anında haberdar olabilirsiniz. Böylece seçtiğiniz kitapları cazip fiyatlarla online olarak hızlıca sipariş edebilir, bütçe dostu alışveriş yapmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Okul derslerine ve sınavlara yardımcı olarak hazırlanan Gama Yayınları kitaplarının tüm çeşitlerini Trendyol'da bulabilirsiniz.