placeholder
"

Acana

" araması için 269 sonuç listeleniyor

Acana

Kedi ve Köpeklerinizin Sağlığı İçin Seçiminiz: Acana

Acana, kedi ve köpek kuru maması seçeneklerinin bulunduğu markalar arasında yer almaktadır. Geniş ürün çeşitliliği bulunması sayesinde pek çok evcil hayvan sahibi tarafından yoğun ilgi ve talep görmektedir. Her canlı gibi kedi ve köpeklerin bakımında da oldukça özenli ve titiz davranılması gerekecektir. Büyüme ve gelişmesi, sağlığının devamlı olabilmesi için evcil hayvanların yeterli ve dengeli beslenmeye ihtiyacı olmaktadır. Ancak bazı durumlarda evcil hayvan sahiplerinin sürekli olarak besin hazırlamaları mümkün olamamaktadır. Bunun yanı sıra hazırlanan besinlerin sağlıklı bir şekilde saklanabilmesi de oldukça zor ve önemli bir konudur. Bu durumda hazır mamalar evcil hayvanlar ve sahipleri için en doğru seçim olacaktır. Hayvanlar için kuru mamalar en sağlıklı mama içeriğine sahiptir. Kedi ve köpeklere sürekli olarak yaş mama verilmesi ağız enfeksiyonu ve belli başlı rahatsızlıkların ortaya çıkmasını sağlayacaktır. Kuru mama evcil hayvanların ağız ve diş sağlığı açısından çok daha sağlıklı olacaktır. Bunun yanı sıra hayvanlar kuru mama aldıklarında su içmeye daha çok ihtiyaç duyacaklardır. Bu da sağlıklarının devamı için oldukça önemlidir. Acana mama çeşitlerinin en önemli avantajları ise serin ve kuru yerlerde saklanması durumunda uzun bir süre tazeliğini korumasıdır. Marka, kuru mama çeşitlerinde kedi ve köpeklerin kilosu, yaşı, sağlık durumuna göre veterinerler tarafından hazırlanan besin tablosuna göre mamaların üretimini sağlamıştır. Bu nedenle Acana Türkiye mamaları kedi ve köpeklerin sağlıklı gelişimini desteklemektedir. Acana yavru köpek maması, küçük köpeklerin gelişmesine katkı sağlayarak ihtiyacı olan vitaminleri, mineralleri, karbonhidrat, yağ ve proteinleri alabilmesini sağlamaktadır. Heritage Puppy mama içeriğinde tavuk, balık, kuluçka yumurtaları, olgunlaşmış sebze ve meyveleri içermektedir. %33 protein desteği bulunan bu mamalarda %20 yağ, %5 ise lif kaynağı bulunmaktadır. Bunun yanı sıra tam bir kalsiyum, fosfor, omega 3 ve omega 6 deposudur. Sağlıklı içeriği ve lezzetli oluşu sayesinde yavru köpeklerin en sevdiği mamalar arasında yer almaktadır. Farklı ağırlıkta ambalajları bulunması nedeniyle köpeğinizin beslenme alışkanlığına göre seçim yapabilirsiniz. Acana Puppy köpek mamalarından biri olan, Small Bread ağırlığı 9 kg’ya kadar gelen köpekler içindir. İçeriğinde tavuk, pisi balığı, kuluçka tavukları, sebze ve meyve içerikleri bulunmaktadır. Zengin içeriği sayesinde köpeğinizin gerekli vitamin ve mineral desteğine ulaşmasını sağlarken gün boyu enerjik olmasını sağlayabilirsiniz. 6 kilogram ağırlığında olan bu mama serin ve kuru yerde saklandığı takdirde tazeliğini uzun süre koruyacaktır.

Acana Köpek Mamaları ile Köpekleriniz Daima Sağlıklı Kalsın

Acana balıklı köpek maması çeşitlerinden biri olan Pacifica tahılsız et içeriğine sahiptir. Tadının oldukça lezzetli olması sayesinde köpeklere lezzetli bir ara öğün imkânı sunmaktadır. Balık içeriğinin ringa balığı, dil balığı ve Pasifik somonu olması nedeniyle Omega 3 ve Omega 6 asitleri açısından oldukça lezzetlidir. Bunun yanı sıra içeriğinin %60’ını balık oluşturmaktadır. %40’lık kısmı ise bezelye, mercimek, rezene, hindiba, patates, kabak, bal kabağı, bakla, bezelye, elma, nane, lavanta, havuç, ıspanak, armut gibi sebze ve meyveler oluşturmaktadır. Bu kuru mamada %33 protein, %17 yağ, %8 ham kül, %5 lif bulunmaktadır. Ayrıca kalsiyum, fosfor, çinko, A vitamini, D3 vitamini, B, B3 vitaminleri bulunmaktadır. Mama 2-11 aylık köpeklerin kullanımı için uygundur. Bu aralıkta bulunan köpeklerinizin ağırlığına göre arkada yazan tablo içeriğinde yazan öğün miktarını verebilirsiniz. Acana tahılsız köpek maması 1-7 yaş arasında bulunan yetişkin köpeklerin kullanımı için uygundur. Orta ve büyük ırktaki köpeklerin kullanımı için uygun olan bu mama sığır eti ve sebze içeriğine sahiptir. Tahılsız içeriğe sahip bu mama hassas sindirim sistemine sahip köpekler için ideal bir seçim olacaktır. Omega 3, Omega 6, Magnezyum, Fosfor, Çinko, Kalsiyum yönünden oldukça zengin olan bu mamada protein, yağ ve karbonhidrat içerikleri bulunmaktadır. Acana küçük ırk köpek maması serisi, küçük ırk köpeklerin beslenme sırasında tüm ihtiyaç duyduğu besinleri içermektedir. Yüksek kaliteli proteinler ve yağların yanı sıra düşük oranda karbonhidrat içermektedir. Bu nedenle küçük ırk köpeklerde sıklıkla oluşan obeziteyi engelleyerek daha dinamik ve sağlıklı olabilmelerini sağlamaktadır. %60 et içeriğine sahip bu mamada tavuk eti ve hindi eti kullanılmıştır. Bunun yanı sıra bezelye, havuç, ıspanak, mercimek, kabak, balkabağı, elma, armut gibi pek çok sebze ve meyve içeriği bulunmaktadır. Mamanın %31’i protein iken, %17’si yağ, %7’si ham kül ve %5’i liftir. Sindirim sistemini destekleyen bu mamada kalsiyum, fosfor, çinko, potasyum, magnezyum, A vitamini, D3 vitamini, B1- B3- B6 gibi pek çok vitamin ve mineral içeriği bulunmaktadır. Acana kuzu etli köpek maması Grass Fad içeriğinde kuzu eti ve yüksek lifli sebze ve meyveler bulunmaktadır. Özellikle hassas sindirim sistemleri bulunan ve diyete gereksinim duyulan köpeklerin beslenmesi için ideal bir seçim olacaktır. Seçici köpeklerin bile severek tüketeceği bu mamada kırmızı elma, yeşil mercimek, kırmızı mercimek, yeşil bezelye, sarı bezelye, bal kabağı, kabak, havuç, ıspanak, zencefil, nane gibi ve benzeri besin içeriği bulunmaktadır. Yağdan ve karbonhidrattan kısıtlı olan bu mama protein içeriği oldukça yüksektir. Tüm köpek ırkları için tercih edebileceğiniz bu mamanın arka kısmında bulunan besin miktarına uygun şekilde öğün ayarlaması yapmanız gerekecektir.

Köpekleriniz İçin Sağlıklı Bir Ara Öğün: Acana

Acana Wild Coast Classic köpek maması, balıklı içeriği sayesinde köpeklerin oldukça sevdiği mamalardan biridir. Köpeğinizin sağlığı için ihtiyacı olan bütün besinlerin bulunduğu bu mamada balık proteinleri ve omega 3 ve omega 6 yağ asitleri bulunmaktadır. İçeriğinde bulunan yulaf sayesinde sindirim sisteminin çalışmasını olumlu yönde etkileyerek kabızlığın oluşumunu engelleyecektir. Kuru mamanın içeriğinde %24 ringa balığı, %23 yulaf, %10 pisi balığı bulunmaktadır. Bunun yanı sıra yonca, ıspanak, havuç, esmer su yosunu, bal kabağı, kabak, yaban havucu, lavanta, kuşburnu, zerdeçal, deve dikeni, armut gibi taze meyve ve sebze içeriği bulunmaktadır. 11 kilogram olması nedeniyle serin ve kuru yerde saklandığı takdirde köpeğiniz için uzun süre kullanabilmeniz mümkün olacaktır. Bunun yanı sıra arka kısmında yazan besin tablosuna göre, köpeğiniz için öğün miktarını belirleyebilirsiniz. Acana büyük ırk yavru köpek maması çeşitlerinden olan Puppy Large; tavuk, yumurta ve balık içeriğine sahiptir. Bunun yanı sıra tahıl, pirinç, patates ve tapyoka gibi yüksek karbonhidrat içermeyen besin içerikleri bulunmaktadır. Mama içeriğinde yüksek protein içeriğinin bulunması sayesinde büyük yavru köpek ırkının kas kütlesi yoğunluğuna erişebilmesi hedeflenmektedir. Bezelye, havuç, ıspanak, şalgam, mercimek, elma, armut, hindiba, zerdeçal, kuşburnu, lavanta ve hatmi gibi sebze ve meyve içerikleri bulunmaktadır. Köpeklerin oldukça sevdiği bu mama sindirim sistemini olumlu yönde desteklemektedir. Acana köpek mamalarından bir diğeri ise, Ranchlands serisidir. Orta ırk köpeklerin yavru, yetişkin ve yaşlısında kullanabileceğiniz bu mama tahılsız içeriğe sahiptir. Kuzu, domuz ve balık etinden oluşturulmuş bu mamada yeşil bezelye, mercimek, yonca, şalgam, havuç, hardal, elma, armut gibi sebze ve meyve içerikleri bulunmaktadır. Sınırlı karbonhidrat ve yüksek protein içeriği sayesinde köpeklerin kas kütlesini artırabilecek Acana Ranchlands mamada E vitamini, çinko, bakır mineralleri bulunmaktadır. Bunun yanı sıra 11 kilogram ağırlıkta olması nedeniyle saklama koşullarına dikkat edildiğinde uzun bir süre kullanım sağlanabilecektir.

Geniş Ürün Seçeneği ile Acana Köpek Mamaları

Acana Regionalis köpek maması tahılsız olarak hazırlanmış bir mamadır. Her yaştan ve her ırktan köpek için tercih edebileceğiniz bu mamanın içeriğinde Angus sığırı eti bulunmaktadır. Ayrıca sığır etinin yanı sıra domuz ve kuzu eti içeriği de vardır. Köpeklerin severek tükettiği bu mamanın sebze ve meyve içeriği oldukça geniştir. Yeşil ve sarı bezelye, kırmızı mercimek, taze nane, lavanta, hindiba, kekik, elma, armut, havuç, şalgam, ıspanak gibi pek çok içerik bulunmaktadır. Yağdan ve karbonhidrattan sınırlı bu kuru mama içeriğinde %33 oranında protein bulunmaktadır. Sindirim sistemini olumlu yönde etkileyerek metabolizmanın hızlanmasını sağlamaktadır. Köpeğiniz için yeterli mineral ve vitamin desteğini sağlaması nedeniyle onların dinç ve enerjik olmasına katkıda bulunmaktadır. Acana 17 kg gramaj seçeneği de bulunan Free Run kuru mama tüm ırk ve ağırlıkta köpekler için kullanılabilen bir çeşit mamadır. İçeriğinde tavşan ve ördek eti bulunmaktadır. Lezzetli bir mama olan bu seride ek olarak hindiba, taze nane, kekik, elma, armut, biberiye, lavanta, şalgam, kabak, bal kabağı, havuç, ıspanak gibi sebze ve meyve içeriklerini bulabilmeniz de mümkündür. A, D3, B1, B2, B6 vitaminleri yönünden oldukça zengin olan bu mamada fosfor, kalsiyum, magnezyum, potasyum mineralleri bulunmaktadır. Mineral yönünden zengin olan bu mama beyin gelişimi, kas ve kemik gelişimini olumlu yönde desteklemektedir. Yağdan ve karbonhidrattan kısıtlı olması ve protein yönünden oldukça zengin olması sayesinde köpeklerde obezite oluşumunu engelleyerek kas kütlesinin artmasını destekleyecektir. Acana yavru kedi maması 17 kg olan Acana Classics taze tavuk ve hindi eti içeriğine sahiptir. Etlerin yanı sıra içeriğinde kuluçka yumurtaları da bulunmaktadır. Tahılsız içeriği, besleyici protein yapısı, omega 3 ve omega 6 yönünden zengin olan bu mama köpeklerin oldukça sevdiği bir lezzete sahiptir. İçeriğinde bulunan yulaf sayesinde sindirim sistemini olumlu yönde etkileyerek metabolizmanın hızlanmasına katkıda bulunmaktadır. Bunun yanı sıra mercimek, yeşil bezelye, yumurta, gurbanzo nohutu, kurutulmuş yonca, mercimek lifi, taze kabak, taze bal kabağı, esmer su yosunu, kızılcık, yaban mersini, radika kökü, zerdeçal, deve dikeni, lavanta, hatmi ve kuşburnu gibi sebze ve meyve yönünden oldukça zengindir. Ham protein oranı %29 olan bu mamada %17 yağ, %7.5 ham kül, %5 lif bulunmaktadır. Ayrıca kalsiyum, fosfor, omega 3, omega 6 mineral ve yağ asitleri bulunmaktadır. Bu kuru mama orta ırk köpeklerin kullanımı için uygun olacaktır. Büyük paket içeriği sayesinde serin ve kuru yerlerde saklandığı takdirde uzun süre tazeliğini koruyarak rahatlıkla kullanılabilecektir. Arka kısmında bulunan öğün tablosu üzerinde köpeğinizin kilosu ve yaşına uygun olarak öğün belirlemesi yapabilirsiniz.

Acana ile Kedilerinizin Sağlığı Güvende!

Acana yavru kedi maması çeşitlerinden biri olan Heritage tavuk eti ve balık eti içeriğine sahiptir. Bunun yanı sıra bu kuru mamada kızıl patates, levrek, alabalık, yonca, yumurta, taze nane, hindiba, lavanta, papatya, kekik, biberiye, domates, havuç, elma, kabak, bal kabağı, kuş üzümü, meyan kökü gibi geniş sebze ve meyve içeriği bulunmaktadır. Doğal ve sağlıklı içeriği sayesinde yavru köpeklerin gelişimini destekleyerek kas kütlesinin artırılmasına yardımcı olur. Protein, yağ ve karbonhidrattan zengin bu mama lezzetli içeriği sayesinde kedilerinizin mamayı severek yiyebilmesini sağlayacaktır. Farklı gramaj ağırlıklarının bulunması nedeniyle istediğiniz miktarı seçebilmeniz mümkün olacaktır. Ayrıca arkasında yer alan tablo verilerine göre kediniz için gerekli öğün miktarını ayarlayabilmeniz mümkündür. Acana kedi maması yorum yapan kullanıcılar incelendiğinde kedilerin mamayı severek yedikleri kanısına varılabilmektedir. Acana Wild Praire çeşitli etler, hayvansal yağlar ve proteinler ile zenginleştirilmiştir. Bu mama yetişkin, yaşlı ve yavru kediler için güvenle kullanılabilmektedir. Bu mamanın içeriğinde Kanada göl alabalığı, kuzey levreği bulunmaktadır. Düşük karbonhidrat içeriği, tahıl oranının bulunmaması ve yüksek protein içeriği sayesinde kedilerde obezite oluşumunu engelleyerek sağlıklı beslenmesi sağlanmaktadır. Bunun yanı sıra toksinlerin atılması, metabolizmanın ise hızlandırılabilmesi için ahududu, kadife çiçeği içerikleri bulunmaktadır. EPA, DHA açısından oldukça yüksek olan bu kuru mamada %25 protein, %16 yağ, %4 lif ve %10 ham kül içeriği bulunmaktadır. Ayrıca kalsiyum, fosfor, omega 3 ve omega 6, magnezyum, potasyum mineralleri ve yağ asitleri bulunmaktadır. Ortalama iki kez verebileceğiniz bu mama lezzetli olması sayesinde kediler için lezzetli bir ara öğün imkânı sunmaktadır. Wild Praire kuru mamasına eski mamadan yeni mamaya geçiş sağlanacak ise eski mamanın kademeli olarak azaltılması, yeni mamanın ise kademeli olarak artış yapılması önerilmektedir. Acana kedi maması 5,4 kg ağırlığa sahip olması nedeniyle uzun süre kullanılabilmektedir. Ayrıca bu kedi mama içeriklerinin yanında bir kap su bulundurmanız kedinizi su içmeye teşvik ederek sıvı alımı konusunda destekleyecektir.

Acana Mama Özellikleri, Modelleri ve Fiyatları

Acana Pasifica kedi maması, Kanada ve Pasifik okyanusunun vitaminli balıklarından hazırlanmış bir mamadır. İçeriğinde ringa, dil, pisi, sardalya, mezgit ve kaya balığı bulunmaktadır. Taze olmasının yanı sıra lezzetli olması sayesinde kediler tarafından sevilerek tüketilmektedir. Tahılsız olan bu mama karbonhidrattan sınırlı, yağdan ve proteinden zengindir. Tüm ırk ve yaşta kediler için seçebileceğiniz bu mama kedilerin daha yüksek kondisyona sahip olmasını sağlamaktadır. Et içeriğinin yanı sıra mamada bezelye, kırmızı mercimek, ayçiçeği yağı, kurutulmuş yonca, yosun, kabak, bal kabağı, havuç, lahana, taze ıspanak, şalgam, havuç, elma, armut, kızılcık, yaban mersini, hindiba kökü, zerdeçal, lavanta gibi sebze ve meyve içeriği bulunmaktadır. %37 protein içeriği bulunan bu mamada, %20 yağ, %7,5 ham kül, %1,5 kalsiyum, %1,1 fosfor, %2 omega 3 ve %2 omega 6 vitamin ve mineral desteği bulunmaktadır. Ayrıca Pasifica mama Acana kısırlaştırılmış kedi maması olarak da kullanılmaktadır. Acana Grasslands kedi maması, tüm ırk ve yaşam evrelerinde tercih edilebilmektedir. Mamada et içeriği olarak kuzu eti, ördek, hindi ve kuzey turna balığı bulunmaktadır. Sınırlı karbonhidrat ve yüksek protein içeriğinde büyüme ve gelişmeyi destekleyen bu mama obezite oluşumunu engellemektedir. Lezzetli içeriği sayesinde kedilerinize sağlıklı bir öğün imkânı sunarken, gerekli vitamin ve mineral desteğini sağlamaktadır. Et içeriğinin yanı sıra mamada yumurta, barbunya, mercimek, bezelye, havuç, yosun, ıspanak, şalgam, elma, armut, hardal, yaban mersini, hindiba, deve dikeni, lavanta, kuşburnu gibi sebze ve meyve içeriği bulunmaktadır. %37 protein oranına sahip bu mamada %20 yağ, %8,5 ham kül ve %3 lif, %10 nem, %1,8 kalsiyum, %1,4 fosfor, %2,5 omega 3 ve %3 omega 6 içeriği bulunmaktadır. Acana mama kedi öğününü belirleyebilmeniz için paketin arka kısmında bulunan öğün tablosunu incelemeniz gerekecektir. 5.4 ağırlığının yanı sıra Acana kedi maması 10 kg ambalaj seçeneği de bulunmaktadır. Acana kedi ve köpek maması fiyatları seçilen ürün ve ürünün ağırlığına göre değişiklik göstermektedir. Acana mama indirim ve kampanya dönemlerini Trendyol üzerinden inceleyebilmeniz mümkün olacaktır. Uygulama üzerinden giriş yaparak mama çeşitlerini inceleyebilir, beğendiğiniz ürünlere uygun fiyat ve ödeme koşulları ile sahip olabilirsiniz.