placeholder
"

Acana Köpek Maması

" araması için 148 sonuç listeleniyor

Acana Köpek Maması

Acana Köpek Maması Çeşitleri

Günümüzde her geçen gün daha fazla insan sahiplendiği köpekler ile evini paylaşır. Köpek dostlarımızın sayısının giderek artması da önemli bir sorunu beraberinde getirir. Köpek dostlarımızın kondisyonlarını ve sağlıklarını korumak için hangi besinleri tüketmesi gerekir? Acana, ürettiği mamalar ile bu sorunun cevabı olur. Köpek dostlarımızın ihtiyaçları olan besinleri alabilmesi için mama seçiminin de çok iyi yapılması gerekir. Her yaşa ve cinsiyete göre farklı mama türleri bulunur. Köpeklerin uzun yıllar boyunca sağlıklarını korumak için yüksek glisemikli tahıllar içermeyen ürünlere ihtiyaçları vardır. Bununla birlikte kondisyonu üst düzeyde tutmaları için besleyici et besinlerine ve omega-3 yağ asitlerine ihtiyaç duyarlar. Kanadalı firma, evcil dostunuzun ihtiyacı olan bütün besinleri, ödüllü mutfağından çıkarır. Acana yetişkin köpek maması tercih ederek, ev arkadaşınızın bütün ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Ödüllü northstar mutfaklarında hazırlanan mamalar, özel olarak taze ve güvenilirdir. Aynı zamanda tüm içerikler sürdürülebilir tarzda hazırlanır. Firmaya ait içeriklerin tamamı insan tüketimine uygun malzemeler ile üretilir. Acana’ya ait çok sayıda ürün içeriği vardır. Kuzulu, balıklı, ördekli, domuzlu, tavuklu gibi çok sayıda seçenek bulunur. Bütün bu seçenekler arasında hangisini seçeceğiniz, evcil dostunuzun durumuna göre belirlenir. Aynı zamanda damak tadı da belirleyici bir diğer faktör olarak karşımıza çıkar. Yetişkinlerin yanı sıra Acana yavru köpek maması bulmak da mümkündür. Sektörün öncüsü konumundaki firma, onlarca farklı çeşit mama alternatifi üretir. Bu alternatiflerin amacı, evcil dostunuzun yaşı, cinsiyeti, sağlık durumu, cinsi ve damak tadı ne olursa olsun, uygun bir seçeneğin bulunmasını sağlar. Sağlıksız beslenen hayvanlar uzun yıllar içerisinde çok sayıda hastalık ile baş etmek zorunda kalır. Bu sebeple, daha ilk andan itibaren sağlıklı besinlerle beslenmeli, kuru mama yemelidirler. Bu daha sonra çıkacak sağlık sorunlarını engeller. Bununla birlikte mamanın içeriği de çok önemlidir. Yalnızca kuru mama yemesi, evcil dostunuzu sağlıklı yapmamaktadır. Aynı zamanda içeriklerin de sağlıklı olması gerekir. Acana, Kanada’da yetiştirdiği kuzuları, balıkları, ördekleri kullanır. Bu hayvanların tamamı serbest gezerek büyürler. Acana kuzu etli, tavuklu, ördekli köpek maması satın aldığınızda, bilirsiniz ki tüm içerikler en sağlıklı biçimde hazırlanır. Siz de evcil dostunuzun sağlığı için Acana köpek mamasını tercih edebilirsiniz. Trendyol’da bulunan ürün çeşitlerinden herhangi birine kolayca sahip olabilir ve evcil dostunuzun sağlıklı yaşamına katkıda bulunabilirsiniz.

Acana Köpek Maması Çeşitleri

Kanadalı firmanın en önemli özelliklerinden biri, ürün çeşitliliğin çok fazla olmasıdır. Bunca ürün alternatifi arasında evcil dostunuza uygun bir çeşit mutlaka bulunur. Köpekler için ürün tercihi yaparken pek çok kriter vardır. Bu kriterler, cins, kısırlık durumu, alerji durumu, ürün içeriği gibi konuları içerir. Hangi ürünü tercih edeceğiniz tamamen size ve evcil dostunuza kalır. Kanadalı firma, onlarca alternatifiyle size uygun bir seçeneği mutlaka barındırır. Acana somonlu köpek maması bu çeşitlerden yalnızca bir tanesidir. Kanada’da yetiştirilen bu balıklar, insanlar tarafından tüketilebilir olarak addedilir. Ürün çeşitliliğin yanı sıra boy olarak da çeşitli paketler bulunur. İki kilogram dan başlayarak, on yedi kilograma kadar alternatifler bulunur. Kanadalı firma, tüketicilerin beklenti ve taleplerine göre üretim yapar. Firmaya ait alternatifler arasında tahılsız, küçük ırklar için, hipoalerjenik, kısırlaştırılmış ve diyet gibi pek çok seçeneği bulmak da mümkündür. Firmayı sektörün öncüsü konumuna getiren en önemli sebep, ürün çeşitliliğindeki bu bolluktur. Acana domuz etli köpek maması gibi çok sayıda farklı alternatifi barındırır. Domuz etli ürünler, protein açısından oldukça zengindir. Bu domuzlar Kanada’da özel olarak seçilen çiftçiler tarafından yetiştirilir. Çiftliğe kapatılmayarak, doğada gezen domuzlar, ödüllü mutfaklarda işlemler geçirilir. Firma, üretimlerini yaparken taze ve bölgesel malzemeleri kullanır. Biyolojik olarak uygun içerikler üretme konusunda da taahhüdü vardır. Et proteini açısından oldukça zengin olan alternatifleri bulunan Acana, ürünlerinde yüzde elli ve yüzde yetmiş beş oranında bölgesel kaynaklı hayvansal içerikler hazırlar. Tüm bu içerikler ödüllü NorthStar mutfağında hazırlanır. Köpek ırkı, gri kurttan evrimleşerek çok çeşitli bir hale gelmiştir. Her ne kadar bin yıllar boyunca bu süreç işlese de köpeklerin beslenme alışkanlıkları kurt atalarıyla oldukça benzer kalmıştır. Bu sebeple evcil dostlarımızın et proteini ağırlıklı gıdalara ihtiyaçları vardır. Ancak ana besin kaynakları bu olsa da aynı zamanda lif desteğine de ihtiyaç duyarlar. Firma, ürünlerinde büyük oranda protein kullanmakla birlikte, bir miktar sebze de ekler. Bu dostlarımızın lif ihtiyacını karşılamaya yöneliktir. Çeşit konusunda ayrıca farklı boyutlarda paketler de bulmak mümkündür. Evini tek bir evcil hayvanla paylaşan kullanıcılar genel olarak Acana köpek maması 2 kg ağırlığındaki alternatifleri tercih eder. Küçük paketlerin tercihi, özellikle mamanın taze kalmasına yöneliktir. Daha büyük boyutlu paketler genelde çok sayıda evcil dostu bulunan kullanıcılar tarafından tercih edilir. Evcil dostunuzun ne tip bir ihtiyacı olduğu en iyi sizin tarafınızdan bilinir. Kanadalı firmanın onlarca ürün çeşidi arasında, size uygun bir alternatif mutlaka bulunur. Trendyol’da bulunan filtreleme özelliğini kullanarak, evcil dostunuza uygun ürün alternatifini kolayca bulabilir ve sipariş edebilirsiniz.

Biyolojik Olarak Uygun Gıdalar

Biyolojik Olarak Uygun Gıdalar

Kanadalı firmanın en önemli özelliklerinden biri, evcil dostlarınız için biyolojik olarak uygun gıdalar üretmesidir. Biyolojik olarak uygun gıda, ev arkadaşlarımız olan hayvanların evrimsel olarak yemeye alıştığı et çeşitliliği ve tazeliğidir. Evcil dostlarımızın tıpkı vahşi kuzenleri gibi bir sindirim sistemi bulunur. Firma bu sebeple yüzde yetmiş beşe varan oranda et içerikleri hazırlar. Acana Pacifica köpek maması gibi çeşitler, pasifik ringa balıkları ile hazırlanır. Taze balıkların kullanıldığı bu çeşitte, e vitamini, çinko ve bakır bulunur. Bunun yanı sıra firma, MeatMath ile yiyeceğinin biyolojik olarak uygun olup olmadığını sınar. Biyolojik olarak uygun olan içerikler, evcil dostunuzun anatomisine uygun olarak formüle edilir. Evcil dostunuz yüksek oranda taze et ve çeşitlilik ihtiyacı duyar. Kanadalı firmanın ürünlerinde yüzde elli ve yüzde yetmiş beş arasında et içerir. Bununla birlikte çiğ et oranı üçte bir ya da yarısı kadar olabilir. Firmanın ürünlerinde beş farklı et biçimi bir arada bulunabilir. Bu tamamen sizin ve dostunuzun tercihine göre şekil alır. Firma WholePrey ile, etleri, kemikleri ve benzeri içerikleri doğal beslenmeyi yansıtan oranlarda hazırlar. Acana Orijen köpek maması gibi çeşitlerin tamamı bu oranları yansıtır. Firmaya ait ürünler, sentetik ihtiyaç listelerini ortadan kaldırır. WholePrey oranları, evcil dostunuzun ihtiyacı olan tüm et proteinlerini, tüm temel vitaminleri, sağlıklı yağları, amino asitleri ve temel vitamini içerir. Tüm bu içerikler, köpeğinizin ihtiyacı olan her şeyi karşılamaya yönelik hazırlanır. Acana küçük ırk köpek maması tüm bu içeriklere sahip olarak üretilir. Irk boyut olarak küçük olsa da biyolojik olarak ihtiyaçları hemen hemen aynıdır. Firmanın ürünleri demir, bakır, iyot ve magnezyum gibi minerallerle yüklüdür. Bu minerallerin tamamı yağda çözünen A, D, E ve K vitaminlerini sağlar. Bu sebeple birçok amino asit ve mineraller analizlerde çıkarken, içerik listesinde bulunmamaktadır. Siz de evcil dostunuzun biyolojik olarak uygun ve besleyici bir ürün tüketmesini istiyorsanız, Trendyol’da Acana’ya ait ürünler arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Kaliteli Malzemeler ile Hazırlanan İçerikler

Kaliteli Malzemeler ile Hazırlanan İçerikler

Kanadalı firmanın önemli avantajlarından birisi de ürün içeriklerinin kalitesidir. Firma, tüm süreci yakından takip ederek müdahale eder. Evcil dostunuza gelen gıda, en sağlıklı biçimlerde yetiştirilir. Acana Puppy köpek maması gibi bütün çeşitler, bu ilke ile hazırlanır. Acana ürün hazırlığında güvendiği tedarikçilerle çalışmayı tercih ederek, kalite ve sürdürülebilirlik konusunda da hassas davranıyor. Bu tedarikçiler firma tarafından sık sık denetleniyor ve risk değerlendirmesi yapılıyor. Bütün bu denetimlerin amacı ise, evcil dostlarımızın en iyi gıdaya ulaşabilmesini sağlamaktır. Acana ürünlerinde meyve ve sebze katkıları da kullanır. Bunun amacı ise, doğal lif, vitamin ve mineral ihtiyacının karşılanmasıdır. Firma, WholePrey oranları ile taze et içeriğine önem gösterir. Bu sayede yüksek ve doğal glukozamin kaynağı sağlanmış olur. Acana köpek ödül maması gibi birçok çeşit alternatifi üretir. Bu alternatiflerin tamamı Acana’nın kendi mutfağından çıkar. Bu sayede gıda hazırlanırken tüm süreç firmanın kontrolü altında olur. Firmaya ait araştırma ve inovasyon ekibi, alanında uzman veteriner hekimler ile çalışır. Bu da evcil dostlarımızın ihtiyaçlarını en iyi şekilde saptanması anlamına gelir. Ayrıca hayvan testleri konusunda da net bir tutumu olan Acana, yalnızca kendi evcil dostlarının katıldığı testleri yapmayı ilke olarak edinir. Bu denemeler arasında AAFCO Beslenmes denemesi bulunur. Bu denemeler üretilen gıdaların evcil dostlarınız üzerindeki etkisini ortaya koyar. Bu denemeler sırasında birçok ölçümler yapılır. Tüm bu kaliteli malzemeler ile üretilen gıdaları farklı boyutlarda da almak mümkündür. Acana yavru köpek maması 15 kg boyutlarında da bulunur. Bu paketler özellikle birden fazla evcil dostu bulunanlar için üretilir. Siz de içeriği tamamen denenmiş, kaliteli malzemeler ile üretilen gıdalara ulaşmak için Trendyol’da bulunan ürünlerden dilediğiniz herhangi birini tercih edebilirsiniz.

Sağlıklı Mama Alternatifleri

Sağlıklı Mama Alternatifleri

Kanadalı firmanın önemli özelliklerinden bir diğeri ise farklı türde ürünleri barındırıyor olmasıdır. Acana tahılsız köpek maması bu seçeneklerden yalnızca biridir. Acana Light köpek maması da köpeklerinizin formunu koruması için önemli çeşitlerden biridir. Firma, yüzlerce farklı çeşidi, beklenti ve talepler doğrultusunda hazırlar. Hazırlanan tüm ürünler Avrupa Birliği standartlarında sertifikalara sahiptir. Evcil dostlarınızın sağlığı hiç şüphe yok ki ilk sırada gelir. Bunu bile firma, diyet yapması gereken dostlarınıza özel ürünler de tasarlar. Firmaya ait NorthStar mutfağı, uluslararası kabul görmüş sertifikalara sahiptir. Güvenli yem ve güvenli gıda (SFSF) ve HACCP sertifikaları bunlardan yalnızca iki tanesidir. Aynı zamanda firma, takip sistemine sahiptir. Fabrikadan çıkan her ürün adım adım takip edilir. Ürünlerin kodları veri tabanında saklanır. Tehlike Analizi ve Kritik Kontrol Noktaları (HACCP) sertifikasına sahip firma, tüm ürünlerinde kaliteden ödün vermez. Acana hipoalerjenik köpek maması gibi alternatifler bu katı politikalar ile üretilir. Firma, ürettiği seçenekleri, paketleme aşamasına kadar kontrol eder. Tüm ürünler test protokollerinden geçmek zorundadır. Ürünler piyasaya sürülmeden önce patojen değerlendirme testlerine tabi tutulur. Bu testlerin tamamı evcil dostlarımızın sağlığında oluşabilecek sıkıntıları enlleme amacıyla yapılır. Tüm testler olumlu onaylanmadan, ürünler piyasaya sürülür. Tüm bu çabaların ve zahmetli sürecin amacı, evcil dostlarınızın sağlıklı ve kaliteli mamalara ulaşmasını sağlamaktır. Firma, küçük paketlerin yanı sıra daha büyük seçenekleri de barındırır. Acana köpek maması 17 kg seçenekleri, bunlardan bir tanesidir. Özellikle birden fazla evcil dostu olan ya da bir kez satın aldığını ürünü uzun zaman kullanmak isteyen kullanıcılar büyük paketleri tercih eder. Siz de evcil dostunuzun sağlıklı ürünleri yemesi için Trendyol’da firmaya ait ürünlerden dilediğinizi tercih edebilir ve dostunuzun sağlıklı seçenekler ile besleyebilirsiniz.

Acana Köpeğiniz Tüm İhtiyaçlarını Karşılar

Acana Köpeğiniz Tüm İhtiyaçlarını Karşılar

Kanadalı firma, sağlıklı ürünleri dolayısıyla birçok sertifika almıştır. Bu sertifikalar da göstermektedir ki, firmaya ait ürünler evcil dostunuzun bütün ihtiyaçlarını karşılayabilir niteliktedir. Firma, evcil hayvanınızın proteinden sağladığı enerjiyi maksimum miktarda tutarken, karbonhidrattan sağlanan enerji ise minimum seviyelere çekilir. Acana diyet köpek maması bu içeriğe uygun olarak üretilir. Karbonhidratlar genel olarak boş kalorilerdir. Vücutta hızı biçimde yağa dönüşür. Bu sebeple protein ürünlerde daha çok kullanılır. Aşırı miktarda alınsa dahi protein vücuttan kolaylıkla atılır. Yine pek çok alternatif tahılsız bir diyetle beslenen hayvanlara yönelik olarak üretilir. Firma, başta Kuzey Amerika ve Avrupa ülkeleri olmak üzere, çok sayıda ülkede satış yapar. Bunun başlıca sebebi, sağlıklı ve kaliteli seçeneklerin bolluğudur. Firma, kullanıcıların beğenisini kazanır. Bu beğeni ve takdir, yıllar içerisinde oluşur. Temiz içerikli gıdalar sayesinde, evcil dostunuz yıllarca hiçbir sağlık sıkıntısı olmadan yaşamına devam eder. Sağlıklı gıdaların temini, özellikle iç organlar için çok önemlidir. Acana small breed köpek maması gibi alternatiflerin tamamı bu şekilde hazırlanır. Firmaya ait tüm alternatiflerin sağlıklı olması ve evcil dostlarınızın tüm ihtiyaçlarını karşılaması garanti altındadır. Firma, araştırma ve inovasyon çalışmalarında özellikle bu konu üzerinde çalışır. Üretilen gıdalar, en iyi oranlara sahiptir. Bu oranlar bir dizi bilimsel çalışmanın neticesinde ortaya çıkar. Alınan ürünler ister küçük, isterse büyük paketlerde olsun uygun koşullarda saklandığı sürece uzun zamanlar dayanır. Taze mama seven dostlarınız için bu önemli bir detaydır. Acana Senior köpek maması ve Acana kısırlaştırılmış köpek maması gibi birçok çeşit, evcil dostlarınız tarafından severek tercih edilir. Siz de evcil hayvanınızın tüm ihtiyaçlarını karşılayan bu gıdalara Trendyol’da ulaşabilir ve dilediğiniz ürüne kolayca sahip olabilirsiniz.

Acana Köpek Maması Fiyatları

Acana Köpek Maması Fiyatları

Acana mamalarının bir diğer önemli avantajı ise fiyatlarıdır. Firmaya ait mamaların tamamı uygun fiyatlarla satılır. Elbette alacağınız mamanın boyutları ve niteliğine göre fiyat aralığı da değişir. Ancak hangi ürünü tercih ederseniz edin, köpeğinizin tüm ihtiyaçlarını karşılayan, sağlıklı alternatiflere uygun fiyatlara sahip olursunuz. Paket ebatları arttıkça, ürünlerin fiyatları da daha tasarruflu olacaktır. Özellikle köpeğinizin sağlığını koruyan bu mamalar sayesinde, uzun vadede sağlık sorunlarının önüne geçilir. Bu sayede oldukça maliyetli olan veteriner masrafları da minimum seviyelere çekilir. Bu uzun vadede ciddi tasarruflar yapmanızı sağlar. Acana köpek maması sayesinde, hem kısa hem de uzun vadede bütçenizde tasarrufa gidersiniz. Sağlıklı ürünleri birinci sıraya koyan firma, fiyatlarıyla da kullanıcılarını şaşırtır. İki kilogramdan başlayarak on yedi kilograma kadar ebatlarda paketleri olan mamalar, fiyat performans açısından üst seviyelerde yer alır. Bununla birlikte ürün skalasının geniş olması sayesinde, köpeğinize uygun bir seçeneği rahatça bulabilirsiniz. Onlarca farklı alternatif içerisinde hem köpeğinizin seveceği hem de ona uygun bir seçenek mutlaka vardır. Seçim konusu kimi zaman zahmetli ve sıkıntılı olabilir. Bu durumda Acana köpek maması yorum kısmına bakarak, diğer kullanıcıların tecrübelerinden faydalanabilirsiniz. Acana köpek mamaları her durumda bütçenize katkı yapar. Aynı zamanda lezzet açısından da dikkat çeken mamalar, köpekler tarafından tercih edilir. Siz de Trendyol’da dönem dönem yapılan kampanyaları ve indirimleri takip ederek, çok daha fazla tasarruf yapabilirsiniz. Bu sayede köpeğinizin uzun zaman boyunca yiyebileceği, çok sağlıklı, biyolojik olarak uygun üretilen bir mamaya sahip olursunuz.