Fiyat
Basım Yılı
Basım Dili
Boyut
Fiyat Geçmişi
Yazar
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Akademisyen Kitabevi

" araması için 2713 sonuç listeleniyor
Akademisyen Kitabevi Keto Diyet

Akademisyen KitabeviKeto Diyet

(51)
Keto Diyet
120 TL
Sepete Git

Kullanışlı Akademisyen Kitabevi Ürünleri Trendyol’da!

Her yorucu günün ardından kendinize ayıracağınız saatler büyük ödül gibi görünebilir. Dinlenme saatlerini keyiflendirmek için kitap okuma alışkanlığı birinci tercih olur. Hemen hemen her insan kendine ayırdığı saatlerde, hayattan uzaklaşıp, farklı dünyalara dalmak isteyebilir. Bu farklı dünya arayışı, insanın günün stresinden uzaklaşıp kendini dinlemesi ile sonuçlanır. İster muhteşem aşk romanları, ister genel kültür kitapları isterseniz de kişisel gelişim kitapları ile boş vakitlerinizi dolu dolu geçirebilirsiniz. Dinlenme saatlerinde dahi kendini geliştirmek isteyenlerin tercihleri arasında sık sık uzmanlık alanı kitapları yer alır. Akademisyen Kitabevi tüm bu kitap çeşitlerini sizlere sunar. Çalışmalar için de rahatlıkla kullanılabilecek seçenekler arasında yer alan Akademisyen Kitabevi ebelik kategorisinde öne çıkanlar arasındadır. Akademisyen Kitabevi doğum ve kadın sağlığı hemşireliği türünde alana dair pek çok değerli çalışmanın yer aldığı kitaplar, ders saatlerinde sizlere yardımcı olur. Seçenekler, bilgileri tazelemek ya da konu hakkında temel bilgilere sahip olmak için de tercih edilebilir. Bu kategorinin yanı sıra Akademisyen Yayınevi ebelik ile ilgili çalışmaları da tercih edebilirsiniz. Her iki türü birlikte okumak sizlere konu ile ilgili temel bilgileri sağlar. Alan çalışmalarınız için de tercih edebileceğiniz akademik kitapları içeren türleri bir arada bulabilirsiniz. Tüm ürünleri Trendyol’da inceleyebilir ve kolaylıkla sipariş oluşturabilirsiniz.

Akademisyen Kitabevi ile Nitelikli Bilimsel Kitaplar

Akademisyen Kitabevi ile Nitelikli Bilimsel Kitaplar

Aradığınız her kategoriyi kolaylıkla bulmanıza ve kısa sürede temin etmenize yardımcı olan kitabevi, alan kitaplarının sık sık yer aldığı geniş kütüphanesi ile oldukça sevilir. Teknik çalışmalarınız için tercih edebileceğiniz ya da ders çalışırken yararlanabileceğiniz kaynaklara sizler de kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Fen bilimleri alanında hemen hemen her insanın zorlandığı bir ders olan anatomi hakkındaki bilgileri kavramak için sık sık çalışma gerekir. Akademisyen Kitabevi anatomi türündeki birçok kaynağı sizlere sunarak işinizi kolaylaştırmayı amaçlar. Bu alan ile ilgili teknik bilgileri, açıklayıcı bir dil ile yazılmış kaynaktan edinmek kavramayı son derece kolaylaştırır. Anatomi birçok insanın oldukça zorlandığı bir alandır. Bölüm derslerinin yanına ek olarak bir çalışma programı çizilmeden zor kavranacak olan bu ders için oldukça fazla emek harcamak gerekir. Bu emeği keyifli hale getirecek kaynaklar sizlere sunulur. Anatomi dersinin stresinden kurtulmak ve konu ile ilgili bilgileri keyifli şekilde, hızlıca kavramak için sunulan kaynaklar arasından dilediğinizi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Alan yazın türlerini ya da teknik bilgilerin yer aldığı türleri tercih edebilirsiniz. Akademisyen Yayınevi bilimsel araştırmalar kitabı türlerindeki geniş kütüphanesi ile aradığınız her kaynağı sizlere sunar. Bilim, insan hayatının stresini yok eden ve çalıştıkça kendini daha fazla sevdiren bir alandır. Hem insanlığa yararlı olmak hem de içinizdeki kendini geliştirme dürtüsünü tamamlamak için tercih edebileceğiniz bu konu çalışmaları zengin ve nitelikli kaynaklar ile oldukça keyifli geçer. Bilim ile iç içe olan insanların ihtiyacı olabilecek, birçok alanda kitabın temin edilmesini sağlayan kitabevi, akademi içerisinde bulunan kişilerin de sık sık tercih ettiği kaynaklar arasındadır. Özgün çalışmaların ilk basım adreslerinden olan kitabevi sunduğu çeşitlilik ile göz doldurur. Akademisyen Kitabevi iç hastalıkları ve hemşirelik bakımı türündeki çeşit çeşit kaynakları hızlı bir şekilde okuyucusu ile buluşturarak, tıp fakültesi öğrencilerinin ve akademisyenlerin ilk tercihleri arasında yer alır. İç hastalıkları ve hemşirelik alanları için ihtiyaç duyulan hemen hemen tüm kaynakların yer aldığı kütüphanesi, hem teknik hem de alan yazın kategorileri için severek tercih edilir. Tüm kaynakları Trendyol’da inceleyebilirsiniz.

Akademisyen Kitabevi ile Akademik Kitaplara Kolay Ulaşım

Akademisyen Kitabevi ile Akademik Kitaplara Kolay Ulaşım

Bilim dünyasından hemen hemen her insanın tercihi olan yayınevi zengin kaynakları ile oldukça sevilir. Her alanda çalışmaların yer aldığı nitelikli bilimsel kitapların basımındaki ilk tercih olan Akademisyen Kitabevi yorumları birçok okuyucu tarafından olumlu yönde değerlendirilir. Her alanda ve her tarzda okuyucuya hitap eden kütüphanesi, nitelikli ve kaliteli yayınlar ile doludur. Özellikle fen bilimleri ve tıp alanında çeşitliliği fazla olan kaynakları okuyucu kitlesine sunan yayınevi, akademi dünyasından olumlu geri dönüşler alır. Pediatri hemşireliği alanında da sık sık tercih edilen kaynakları ile öğrencilerin çalışmalarına yardımcı olur. Her alan ve türün hem teknik hem de alan yazın bilgilerini içeren çeşitli kaynakları ile birçok derste kaynak olarak gösterilen kitaplara ev sahipliği yapar. Akademisyen Kitabevi pediatri hemşireliği ile ilgili olarak yayınlanmış çeşitli kitapları bulunan yayınevi, nitelikli çalışmaları bünyesinde barındırır. Fakültelerde öğrenciler arasında oldukça popüler olan yayınevinin sunduğu kaynaklar sık sık tercih edilir. Yalnızca öğrencilerin ve akademisyenlerin değil, konu ile ilgili bilgi sahibi olmak isteyenlerin de tercihidir. Akademik bir dil ile yazılan kaynaklarının yanı sıra, konuya hakim olmak isteyen fakülte dışındaki meraklılarının da anlayabileceği türden yalın eserleri bünyesinde bulundurur. Akademisyen Kitabevi genel cerrahi alanında yayına soktuğu, açıklayıcı ve teknik kitaplar bu bağlamda da sık sık tercih edilir. Genel cerrahi tıp alanında oldukça zorlayıcı ve bir o kadar da keyifli bir bölümdür. Tıp fakültesinin sık sık tercih edilen branşlarından olan genel cerrahi kavraması ve sürdürmesi zorlu ve bir o kadar da keyifli bir alandır. Bu alandaki teknik ve temel bilgilerin yer aldığı kaynakların sizlere oldukça yararı dokunur. Tüm kaynakları Trendyol’da kolaylıkla bulabilirsiniz. Kitaplar ile ilgili temel bilgileri inceleyebilir ve dilediğiniz kaynağı sipariş edebilirsiniz.

Kullanışlı Akademisyen Kitabevi Ürünleri Trendyol’da!

Kullanışlı Akademisyen Kitabevi Ürünleri Trendyol’da!

Birçok alanda her fakültenin ilk tercihi olan, öğrencilerin ve akademisyenlerin gözdesi bir yayınevi niteliğindeki kitabevi sunmuş olduğu kaynaklar ile sık sık tercih edilir. Tıp alanında, matematik alanında ve daha birçok fakültede dersler ile ilgili nitelikli kaynakları ile oldukça sevilir. Sık sık tercih edilen türler arasında yer alan Akademisyen Kitabevi fizyoloji alanına dair kaynakları hem öğrenciler hem de öğretmenler tarafından tercih edilir. Fizyoloji fakülte dışından da birçok insanın merakını uyandıran bir alandır. Bu alan hakkında temel bilgilere erişmek isteyen her insanın tercih etmesi gereken şey nitelikli ve yalın bir dil ile yazılmış kaynaklardır. Artık bu kaynaklara zahmetsiz şekilde ulaşabilirsiniz. Hem teknik bilgilerin, hem temel bilgilerin derlendiği kaynakları gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Dilerseniz türlerin ayrıntılı kitaplarını bir arada tercih ederek konu ile ilgili büyük bir bilgi birikimine sahip olabilirsiniz. Akademisyen Kitabevi olasılık ve istatistik türündeki eserler de pek çok alanda sık sık kaynak gösterilen kitaplar arasında yer alır. Olasılık ve istatistik derslerini keyifli hale getiren ve açıklayıcı bir dil ile sizlere sunan bu eserler her seviye için çeşitlilik oluşturur. Olasılık ve istatistik dersleri birçok fakültede işlenir. Derslerin yanı sıra, bu bilim iş dünyasında da kullanılan ve hakkında bilgi birikimine sahip olunması gerekilen bir alandır. Olasılık ve istatistik alanı hayatın birçok yerinde karşınıza çıkabilir. Her alan ve türden kitapların yer aldığı kitabevi birçok müşteri tarafından övgüler alır. Sizler de ihtiyaç duyduğunuz her kaynağı uygun fiyatlar ile kolaylıkla sipariş edebilirsiniz. Akademisyen Kitabevi fiyat seçeneklerini ve zengin eserlerini Trendyol’da inceleyebilirsiniz.