placeholder
"

Aksa

" araması için 1206 sonuç listeleniyor
Aksa Jeneratör
KARGO BEDAVA
AksaJeneratör
Sepette İndirimli
4.559 TL
Sepete Git
Aksa Alkolsüz Miski Amber Esans 5 ml
AksaAlkolsüz Miski Amber Esans 5 ml
(3)
48,90 TL
Sepete Git
Aksa Makam-ı Ibrahim - Esans 50 Cc
AksaMakam-ı Ibrahim - Esans 50 Cc
(10)
Makam-ı Ibrahim - Esans 50 Cc
69,49 TL
Sepete Git

Aksa

Aksa ile Farkı Hissedin

Jeneratör, elektrik kesintileri esnasında devreye girerek geçici süreli enerji sağlayan makinelerdir. Gerek iş hayatında gerek günlük hayatta ihtiyaç duyulan jeneratörler sayesinde iş ve yaşam kalitesi artmaktadır. Meydana gelen kesintinin anında giderilmesi sayesinde iş hayatı ve günlük yaşamda aksamalar meydana gelmemektedir. Jeneratör konusunda üstün başarıya sahip Aksa, gelişen teknolojinin tüm imkânları ile jeneratör sistemlerinde yenilikler yaparak, yaşam için daha verimli ürünler sunmaktadır. Jeneratörler ev ve iş yerlerinde tercih edildiği gibi hastane, metro istasyonu gibi alanlarda da sıklıkla kullanılmaktadır. Jeneratörlerin kullanım alanına ve sektöre göre değişiklik gösteren pek çok çeşidi bulunmaktadır. Aksa jeneratör dizel veya benzinli olarak kullanıcılara sunulmaktadır. Farklı kullanım alanlarına uygun olacak şekilde geliştirilen jeneratör modelleri kullanım alanlarına göre marşlı, ipli olarak veya kW bakımından değişiklikler göstermektedir. Jeneratörler uzun ömürlü kullanıma uygun olarak tasarlanmaktadır. Pek çok iş yeri sahibi tarafından tercih edilmekle birlikte büyük siteler, villa tipi evlerde de tercih edilmektedir. İnşaat alanlarında da kolaylıklar sunan jeneratörler günlük işlerin aksamasını engellemekle beraber kolay kullanımı ve ihtiyaç karşılaması bakımından da pek çok kişi tarafından beğenilerek tercih edilmektedir. Taşınabilir yapıları sayesinde pratik kullanım için de uygun olan jeneratörler; verimli ve kaliteli çalışma avantajı sağlamaktadır. Aksa elektrik, sağladığı enerji tasarrufu bakımından birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Elektrik; hemen her alanda kullanıldığı gibi birçok makinenin de çalışması için gereken temel yapı taşıdır. Profesyonel alanda kullanım ile birlikte alternatif olarak da kullanıma uygun olan jeneratör modelleri elektrik ile çalışmaktadır. Jeneratörler, ayrı ayrı birçok farklı donanımdan meydana gelmektedir. Jeneratör tipi seçilmeden önce kullanılacak mekânın büyüklüğüne ve kullanım alanına dikkat edilmesi gerekmektedir. Her iş sektörü için harcanan enerji ve elektrik değişiklik gösterdiğinden dolayı jeneratör tarafından sağlanması gereken elektrik de bu durum göz önüne alınarak değerlendirilmelidir. Kullanılan mekâna göre bazı durumlarda iki veya daha fazla jeneratör de gerekebilmektedir. Jeneratörler büyük mekânlarda kullanılmakla birlikte kamp ve seyahat esnasında da kullanılabilmektedir.

Aksa ile Güvenli Enerji

Aksa enerji ve elektrik bakımından geniş ürün skalasına sahiptir. Her alanda ve her sektörde kullanıma uygun olacak şekilde tasarlanan ürünleri; ilerleyen teknoloji ile birlikte sürekli geliştirilmektedir. Jeneratörlerin yanı sıra römork prizi, açma-kapama anahtarı, fren musuru, sigorta kutusu, devre kesici gibi ürün çeşitliliği sayesinde her sektöre hitap edebilmektedir. Dayanıklı ve uzun süre kullanıma uygun olarak üretilen her ürün; kullanım alanı bakımından da farklılık gösterebilmektedir. Römork prizi S ve N tipi olarak ikiye ayrılmaktadır. Bunun yanı sıra 5’li, 7’li olmak üzere de farklılık gösterebilmektedir. Sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer alan musurlar ise geri vites musuru, vites musuru ve yağ musuru olarak sınıflandırılmaktadır. Musurlar, kullanılacakları makine veya araca göre değişiklik gösterebilmektedir. Devre kesiciler ise metal ya da plastik gövdeli olmasının yanı sıra çift kutuplu, taşınabilir, küçük araçlara uygun veya büyük araçlara uygun olmak üzere pek çok özelliğe sahiptir. Aksa motor ürünleri arasında yer alan buzdolabı fan motoru; 95 Watt ve ayaksız olarak üretilmektedir. Kullanılacağı duruma göre değişiklik gösteren buzdolabı fan motorunun kişisel tercihe bağlı olarak ayaklı modeli de bulunmaktadır. Aksa fan modelleri arasında ise geniş seçenek imkânı bulunmaktadır. Bu fanlar sayesinde hava sirkülâsyonu sağlanması ile birlikte yaşam alanlarının daha verimli hale gelmesi de mümkün hale gelmektedir. Tavan tipi fanlar; mutfak, banyo gibi yerlerde tercih edilmekle birlikte alışveriş merkezi lavabolarında, apartmanlarda da kullanılmaktadır. Fan sistemi düğmeye bağlanabilmenin yanı sıra isteğe bağlı olarak fotosel röleye veya hareket sensörüne de bağlanabilmektedir. Fan modelleri içerisinde bulunan cam tipi fanlar; otomatik panjurlu olmakla birlikte isteğe bağlı sensöre bağlanabilmektedir. 36 güç Watt üretmesi ile birlikte otomatik panjuru sayesinde dışarından herhangi bir maddenin girmesini engellemektedir. 2100 Rpm devir gücü ve 220 V sayesinde geniş kullanım alanına sahiptir. Fanlar arasında yer alan kapaklı aspiratör; mutfak, banyo gibi yerlerde kullanıma uygun olmakla birlikte ofis ve iş yerlerinde de kolaylıkla kullanılabilmektedir. Uzun ömürlü bir ürün olmasının yanı sıra sessiz çalışması sebebi ile de sıklıkla tercih edilmektedir. Kendi kendini yağlayan mekanik donanımı ile sessizliğini korumaktadır. Kapağı sayesinde ise dışarıdan girebilecek kir, toz veya cisimleri engellemektedir.

Aksa ile Her Alanda Konforu Hissedin

Aksa jeneratör dizel seçeneği sayesinde pek çok alanda konforlu ve yüksek verimli enerji sağlamak mümkündür. Lisanslı ürün olmasının yanı sıra 8,2 kVA güç sağlaması ile de her sektörde kullanıma uygun olarak tasarlanmaktadır. Dizel jeneratör; saatte 2,35 litre yakıt tüketmesiyle de tasarruf etmenize imkân sağlamanın yanı sıra uzun süre kullanım avantajı da sağlamaktadır. Marşlı sistem ile çalışması sebebi ile kullanım açısından oldukça kolay ve pratik olan bu ürün, 15 litre yakıt kapasitesine de sahiptir. Fabrika, iş merkezi, alışveriş merkezi gibi yerlerde kullanıma uygun olmakla beraber ev, hastane gibi mekânlarda kullanıma da uygundur. Dakikada 3000 devir ile çalışan Aksa bünyesindeki dizel jeneratör, 50 Hz frekans ile çalışmaktadır. Elektrik kesintisi durumunda güçlü makineleri çalıştırma kapasitesine sahip bir ürün olması sebebi ile de pek çok kişi tarafından beğenilerek tercih edilmektedir. Aksa 3500 jeneratör başlama şekli marşlı olanın yanı sıra ipli seçeneği ile de pek çok alanda kullanım için tasarlanmaktadır. Jeneratörler; maksimum güç seviyesi olarak 3,5 kVA kadar imkân sağlamaktadır. Maksimum güç bakımından alışveriş merkezleri, iş yerleri gibi alanlarda kullanım ile birlikte hastane, fabrika gibi güçlü makinelere sahip yerlerde de rahatlıkla kullanım avantajına sahiptir. Dakikada 3000 devir ile çalışan jeneratörler, 230 V (monofaze) prensibi ile çalışmaktadır. Saatte 1,1 litre yakıt tüketimi sayesinde tasarruflu ve uzun ömürlü kullanım imkânına sahiptir. 196 cc tek silindir ile çalışan bu jeneratörlerde; yakıt olarak benzin kullanılmaktadır. Yakıt kapasitesi 15 litre olan benzinli jeneratörler; 6,5 Hp motor gücü sayesinde tüm alanlarda enerji ve elektrik üretimi için uygun olarak tasarlanmaktadır. 50 kilogramağırlığa sahip jeneratörler; kilo bakımından taşınabilirlik avantajına da sahiptir. Aksa 5500 jeneratörler; çalışma şekli ipli olmakla birlikte marşlı avantajına da sahiptir. Yakıt kullanımını benzin ile gerçekleştiren jeneratörler; saatte 5,5 kVA kadar güç sağlamaktadır. Güç bakımından her alanda kullanıma uygun olarak tasarlanan jeneratörler; saatte 1,8 litre yakıt tüketimi ile tasarruflu ve uzun süre kullanıma uygundur. Dakikada 3600 devirle çalışan jeneratörler sıklıkla hastane, fabrika gibi güçlü makineler çalıştıran mekânlarda tercih edilmekle birlikte ofis, iş yeri, ev gibi günlük kullanıma uygun mekânlarda da tercih edilmektedir. Bu jeneratörler; 337 cc tek silindir çalışan ve 11 Hp güç üreten motor avantajına sahiplerdir. 25 litre dolabilen yakıt tankı ile uzun süre kullanım imkânı ve 80 kilogramağırlığı sayesinde taşınabilir özelliği ile de her alana uygun olabilmektedir.

Aksa ile Elektriği İstediğiniz Gibi Kullanın

Aksa jeneratör fabrika tipi sayesinde güçlü elektrik ve enerji harcayan makineler kolaylıkla kullanılabilmektedir. Elektrik kesintisi esnasında makinelerin yeniden aktif olmasını sağlayan güçte ve çeşitlilikte jeneratörler sayesinde iş hayatında aksamalar yaşanmadan kullanım avantajı elde edilebilmektedir. Fabrikalar gibi büyük güç harcayan makinelere sahip hastane, metro istasyonu gibi yerlerde de kullanıma uygun olan jeneratörleri; çalışma prensibi, motor gücü, yakıt şekli, saatte harcanan yakıt miktarı gibi birçok alanda farklılık göstermektedir. Bunun yanı sıra sağladığı elektrik imkânı ile ev ve küçük iş yerlerinde de sıklıkla tercih edilmektedir. Elektrik kesintisi, iş aksamalarına neden olabildiği gibi hastane gibi insan sağlığı üzerine çalışılan yerlerde hayati önem taşımaktadır. Bu sebeple jeneratör bulundurmak insan sağlığı için önemli olmasının yanı sıra, olası problemleri de ortadan kaldırmaktadır. Jeneratör seçiminde dikkat edilmesi gereken noktalardan biri ise kullanım alanıdır. Gereken elektrik ve enerji ihtiyacına uygun jeneratör seçimi avantajlı olmasının yanı sıra son teknoloji ile üretilen jeneratörler yakıttan da tasarruf imkânı sağlamaktadır. Bunun yanı sıra jeneratörler; kullanılacak olan mekâna göre sesli veya sessiz olarak da tercih edilebilmektedir. Gelişen teknoloji ile birlikte Aksa bünyesinde üretilen yeni nesil jeneratörler; minimum ses maksimum performans prensibi ile çalışmaktadır. Jeneratörler, kullanım alanlarında sabit kalabildiği gibi taşınması gereken durumlar da olabilmektedir. Bu sebeple üretilen yeni nesil jeneratörler; taşınabilir avantajı sayesinde kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Kişi sağlığı ve olası tehlikeleri ortadan kaldırmak amacı ile üretilen jeneratörler birçok teste tabii tutulmaktadır. Aksa jeneratör makine bakımından sağladığı avantajlar ile sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Makine kullanımlarına uygun olan yeni nesil jeneratörler; basit çalışma prensibine sahip makinelerin yanı sıra güçlü prensip ile çalışan fabrikasyon makinelerin de kullanımında sıklıkla kullanılmaktadır. Hastane gibi yerlerde kullanılan birçok makine büyük güç ve elektrik enerjisi ile çalışmaktadır. Gereken ihtiyacı karşılaması bakımından son teknoloji ile geliştirilen jeneratörler; hastaneler dâhil olmak üzere pek çok alanda kullanım kolaylığı ve avantajlar sağlamaktadır. Fabrikasyon makineler; pek çok alanda üretim yapmaktadır. Gıda, giyim, araba gibi geniş çeşitlilik skalasına sahip fabrikalar için tasarlanan jeneratörler; makinelerin sağlıklı bir şekilde çalışmasının yanı sıra elektrik kesintisi ile birlikte meydana gelebilecek olası kazaların da önünü kesmektedir.

Aksa ile Kaliteden Ödün Vermeyin

Aksa 8 kW jeneratör, yakıt bakımından benzinlinin yanı sıra dizel olarak da üretilmektedir. Marşlı çalışma prensibine sahip jeneratörler aynı zamanda tekerlekli taşıma aparatı sayesinde kolaylıkla istenilen bölgeye yerleştirilmektedir. Jeneratörler; farklı işlevsel yapıları ve kullanım alanları ile tüm sektörlerin kullanımına uygun olarak son teknoloji ile tasarlanmaktadır. 8 kW maksimum güç sağlaması ile birlikte elektrik enerjisi bakımından sıklıkla tercih edilmektedir. Jeneratörler saatte 2,6 litre yakıt tüketimi ile tasarruf imkânı da sağlamaktadır. Dakikada elde ettiği 3600 devir motor gücü sayesinde her alanda kullanıma uygun bir yapıya sahiptir. Yakıt tankı kapasitesinin 30 litre olması sayesinde uzun süre kullanıma da olanak verir. Lisanslı ürünler olması sayesinde güvenilir ve avantajlı olarak kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Jeneratörler iş hayatında büyük avantajlar sağlamakla birlikte ev ortamında da pek çok avantaja sahiptir. Kullanım alanına göre farklılık gösteren jeneratörlerin ev tipi için üretilen modelleri ile günlük hayat daha da kolaylaştırmaktadır. Bunun yanı sıra karavan yolculukları esnasında da elektrik enerjisi üretmesin bakımından sıklıkla tercih edilmektedir. Taşınabilir özelliğe sahip jeneratörler; yolculuklar esnasında kullanıma uygun olması ile birlikte dağ evi, villa, küçük iş yerlerinde de kullanım avantajı sağlamaktadır. Aksa 6.5 kW jeneratör fiyatları kullanım alanı, yakıt tüketimi, yakıt tipi, motor gücü, start tipi bakımından farklılıklar göstermektedir. Jeneratörler start tipi olarak ipli veya marşlı olarak tercih edilebilmektedir. Bunun yanı sıra yüksek güç gerektiren alanlarda kullanıma uygun olan kW tipi belirlenmelidir. Son teknoloji ile üretilen jeneratörler benzinli ve dizel olmak üzere sınıflandırılmaktadır. Seçilen jeneratörün kullanım alanı; yakıt tipi ile de doğru orantılı olarak belirlenmelidir. Elektrik kesintisinin sıklıkla yaşandığı bölgelerde ev ve ofisler için de tercih edilen jeneratörler; güç, enerji, elektrik, devir gibi donanımsal pek çok özelliğe sahiptir. Taşınabilir jeneratörler; konser alanları, yolculuklar, inşaat alanları gibi pek çok alanda kullanım avantajı sağlamaktadır. Sabit jeneratörler ise fabrika, hastane, metro istasyonları gibi birçok mekânda elektrik kesintilerinde devreye girmesi bakımından sabitlenmektedir. Elektrik kesintisi esnasında devreye girebilen jeneratörlerin yanı sıra manuel olarak çalıştırılan jeneratörler de sıklıkla tercih edilmektedir. Jeneratörler; son teknoloji ile birlikte sürekli geliştirilmekte ve uzun süre kullanım imkânı sağlamaktadır. Uzun ömürlü olmalarının yanı sıra her alanda kaliteli enerji sağlamalarından dolayı da pek çok kişinin beğenerek tercih ettiği ürünler arasındadır.

Aksa Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Jeneratörler model ve özellik bakımından geniş çeşitliliğe sahiptir. Kullanım alanı; jeneratör seçimleri esnasında dikkat edilmesi gereken önemli unsurlardan biridir. Bunun yanı sıra istenilen elektrik ve enerji miktarı da jeneratör seçiminde dikkat edilmesi gerekenler arasında yer almaktadır. Maksimum güç imkânını 10 kW kadar karşılayan jeneratörler; saatte 5 litre yakıt tüketimi ile kullanımda tasarruf sağlamaktadır. 2 silindir motor gücüne sahip jeneratörler aynı zamanda 16 litre yakıt alabilme kapasitesine de sahiptir. Üstün teknoloji ile üretilen 10 kW jeneratörler trifaze sayesinde 400 V elektrik sağlamaktadır. Marşlı çalışma prensibine sahip 122 kilo olan bu jeneratörler; taşıma kolaylığı sağlaması bakımından tekerlekli demir kafes içerisine yerleştirilmektedir. Bu jeneratörler, olası elektrik kesintileri durumunda güçlü elektrik enerjisi isteyen makinelerin kolaylıkla ve kaliteli bir biçimde çalışmasını sağlamaktadır. Bu bakımından sıklıkla tercih edilen 10 kW jeneratör fiyatları; kullanım alanı ve motor gücüne göre değişiklik gösterebilmektedir. 70 kW güç sağlayan sabit jeneratörler; sabit enerji alanları ile birlikte genellikle sürekli güç tüketimi sağlayan alanlarda kullanılmaktadır. 70 kW jeneratörler son teknoloji ile geliştirilmekle birlikte testlere de tabii tutularak güç, performans, çalışma prensibi bakımından incelenmektedir. Soğutma kapasitesi, hava filtresi, governör sistemi gibi birçok özelliği bulunan 70 kW jeneratörler, güçlü motorunun yanı sıra yardımcı donanımlar ile de kullanım avantajı sağlamaktadır. Saatte kullandığı yakıt miktarı ile maksimum performans minimum yakıt prensibine sahip 70 kW jeneratörler, dizel yakıt tipi ile çalışmaktadır. Lisanslı olması sebebi ile güvenilir kullanım imkânı sağlayan 70 kW jeneratör fiyatları, kullanım alanı, devir ve motor gücü gibi özellikler bakımından farklılık göstermektedir. Jeneratörler; teknolojinin gelişmesi ile birlikte geniş kullanım alanına da sahip hale gelmektedir. Fabrika, hastane, tren istasyonları gibi güçlü elektrik enerjisi ile çalışan yerlerin yanı sıra ev, ofis ve yolculuk gibi durumlarda da sıklıkla tercih edilmektedir. Jeneratörler elektrik kesintileri esnasında kaliteli enerji ve elektrik sağlamaktadır. Devir güçlerinin yanı sıra yakıt tipi bakımından da kullanım alanına göre tercih edilmektedir. Aksa jeneratör fiyatları kullanım alanına, yakıt tipine, gücüne, performansına ve sağladığı elektrik enerjine göre değişiklik göstermektedir. Jeneratörler gelişen teknoloji sayesinde yakıttan tasarruf imkânı da sağlamaktadır. Jeneratör modellerini, özelliklerini ve fiyatlarını sayfamız üzerinden kolaylıkla inceleyebileceğiniz gibi jeneratör tercihleri konusunda kararsızlık yaşamamak adına kullanıcı yorum ve tecrübelerinden de faydalanabilirsiniz.