Avantajlı Ürünler
Fiyat
Renk
Uzunluk
Kalınlık
İğne No
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

AlbaStar

" araması için 3315 sonuç listeleniyor

Göz Alıcı AlbaStar Trendyol’da!

Balıkçılık için gereken malzemeleri imal eden AlbaStar, önemli bir firmadır. 1996 yılında tamamen Türk markası olmasıyla birlikte müşterilerine balıkçılık alanında hizmet verir. Özellikle de balıkçılığın yaygın olarak görüldüğü bölgelerde bilinen ve tanınan bir markadır. Balık tutmak isteyenlerin ihtiyaç duyduğu birçok AlbaStar olta mevcuttur. Bu ürün, müşterilere kuru bir halde set olarak gönderilir. Balıkçılığa meraklı olanlar barajlarda, göllerde ve akarsularda kolaylıkla bu ürünü kullanabilirler. Aynı zamanda müşterilere gönderilen set içerisinde kendine özgü şık bir tasarıma sahip çanta da bulunur. Bu çanta sayesinde bütün malzemelerinizi rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Ayrıca oltayı tamamlayan önemli malzemelerden biri olan ve pürüzsüz özelliğiyle öne çıkan AlbaStar ip misina da bulunur. Bu ürün yüksek aşınma direnci ile üstün bir dayanıklılık sağlar. Sağlam örgülü yapıya ve termoplastik bir madde olan etkili polietilen liflere de sahiptir. Aynı zamanda balıkları hızlıca avlamanızı sağlayan alüminyum gövdesiyle birlikte AlbaStar zıpkın da mevcuttur. Bu ürün yüksek kalitede dayanıklı plastik bir kabzaya sahiptir. Sağlam çelik bir malzemeden olan zıpkın milinin ucunu istediğiniz zaman rahatça değiştirebilirsiniz. Ayrıca bahsi geçen ürünler sayesinde avladığınız canlıları içine koyabilmek için AlbaStar balık kovası da seçenekler arasındadır. Mavi rengi bulunan bu ürünün içerisine avladığınız farklı boyutlardaki balıkları rahatlıkla sığdırabilirsiniz. Sapı sayesinde rahatça tutup başka bir yere taşıyabilirsiniz. Bu bahsedilen ürün bilgilerinden yola çıkarak AlbaStar satın alabilirsiniz.

Dikkat Çekici AlbaStar Modelleri

Dikkat Çekici AlbaStar Modelleri

Müşterilerin dikkatini çeken özellikleriyle ve geniş ürün yelpazesiyle birtakım AlbaStar modelleri mevcuttur. Bu modeller müşterilerin istek ve ihtiyaçlarına göre imal edilir. Model çeşitliliği sayesinde farklı materyalleri içerisinde barındırır. Ayrıca kullanım amacına göre farklılık gösteren AlbaStar kamış modeli de bulunur. Bu kamış modeli dayanıklı özelliği ve dengeli yapısıyla beraber müşterilerin güvenini kazanır. Bu kamışın ölçüsünde kullanılan bölgeye göre değişimler olabilir. Aynı zamanda uzun tasarımıyla beraber birçok müşteriye rahat bir kullanım alanı tedarik eder. 100-250 gr arasında olan AlbaStar trachurus da markanın ürün yelpazesi içindedir. Bu ürün yüksek kalitede karbon malzemeden imal edilir. Ürünü kapattığınızda boy oranı 135 cm olur. Ağırlığı ise 375 gr olur. Özellikle lüfer ve çinekop avında kullanılabilen bir üründür. İdeal boyu, aksiyonu ve sap kısmıyla birlikte dört parçadan oluşur. Aynı zamanda denizde, tatlı sularda ve uzun mesafeli atışlarda kullanılabilen AlbaStar makina da mevcuttur. Graphite malzemeden imal edilen bu ürünün kolu katlanabilir bir yapıdadır. Sağlı ve sollu kol yapısını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Dengeli sarım tasarımıyla birlikte teknolojiden faydalanılarak bilgisayar destekli balans ayarı da yapılır. Ayrıca kendi grubundaki hafif tasarımlardan biri olarak AlbaStar battle da bulunur. İmalatında üstün kaliteli Japon malzemelerinden yararlanılır. Sahip olunan kılavuz halkalarında, paslanmaya karşı dayanıklı ve özel bir kaplama vardır. Özellikle iki ayaklı halkalar, sargı üzerine bir yapıştırma işlemi olan epoxy kaplama ile tutturulur. Ayrıca 200-300 cm uzunluğunda ve 30 gr ağırlığında AlbaStar dropking modeli de bulunur. Hassasiyetiyle birlikte özel olarak dizayn edilmiş bir özelliğe sahiptir. İçerisinde paslanmaz makine kızağını da barındırır. Aynı zamanda saplı ve ahşap mantar dip özelliğindedir. Bunların yanı sıra ince gövde yapısıyla AlbaStar costa modeli de yer alır. Bir turda 100 cm’e kadar misina sarma niteliğiyle oldukça kullanışlıdır. Bu sarım işleminin sağlam olması için de matelden bir kol bulunur. Aynı zamanda rahat bir tutuş için geniş kauçuk topuzu vardır. Bu niteliklerden yola çıkarak yapılan analizlerden sonra Trendyol’da AlbaStar yorum ve değerlendirmelerini ele alabilir, ihtiyanız olan ürünlere karar verebilirsiniz.

Avantajlı AlbaStar Fiyat Seçenekleri

Avantajlı AlbaStar Fiyat Seçenekleri

Birçok avantaj yaratan AlbaStar fiyat seçenekleri, ürünlerin tasarım kademeleri sonrasında belirlenir. Bu tasarımların belirlenmesinde birçok müşteri profilinin etkisi vardır. Ürünler, kullanılan konfora göre belirli fiyat aralıklarına sahip olur. Bu uygun fiyatlı ürünler arasında ve pul desenli yapısıyla AlbaStar kaşık da mevcuttur. Bu ürüne nikel, krom ve bakırdan oluşan üç kat kaplama işlemi uygulanır. Ayrıca turnalar için berrak sularda cezbedici bir niteliği vardır. İğne halkasında yer alan kırmızı parçayla sonic titreşim özelliğine sahiptir. Aynı zamanda farklı renkleriyle göz kamaştıran AlbaStar palet de bulunur. Kauçuk taban ve plastik yüzgeç malzemelerinin sentezlenmesinden meydana gelir. Bu paletlerle yüzerken ayaklarınızı özgürce hareket ettirebilirsiniz. Şnorkelle ve birçok su aktivitesi için de uygun bir üründür. Ayrıca uygun fiyatlarla birlikte müşterilere kolaylık sağlayan AlbaStar indirim seçenekleri mevcuttur. Bu indirimli seçeneklerinde köstek bedene sahip ürünler de vardır. Köstek bedeninde iki iğne vardır. Kösteğin ucunda ise bir tane iğne bulunur. Bununla birlikte 7+1 bilya özelliğinde olan AlbaStar makara da bulunur. Bu makaranın rotorunun üzerinde plastik süpürgelik malzeme vardır. Bu malzeme sayesinde misinanın alt kısıma geçmesi engellenir. Önden kalama sistemiyle çok farklı kapasitelere sahiptir. Ayrıca alüminyum konik açılı bir kafa yapısı ile AlbaStar avangard da markanın ürünleri arasındadır. Sahip olduğu X-type bakalit gövdesiyle birlikte yüksek mukavemet ve aerodinamik tasarım niteliğindedir. Aynı zamanda tek yönlü multi-stop sistemine sahiptir, ani duruş bilyası ters yönde dönüş yapılmasını engeller. Ürünün boyuna göre de LRF veya Spin avcılığı yapabilirsiniz. Büyük boyunu ise teknede kullanabilirsiniz. Eğer Trendyol’da bu ürünlerle ilgili bilgi almak istiyorsanız müşterilerin AlbaStar tavsiye ve önerilerinden yararlanabilirsiniz.

Beğeni Toplayan AlbaStar Kampanya Detayları

Beğeni Toplayan AlbaStar Kampanya Detayları

Müşterilerin beğenisini toplayan birçok AlbaStar kampanya detayları bulunur. Bu kampanya detaylarına birçok ürünü inceledikten sonra rahatça ulaşabilirsiniz. Set halindeki bazı kampanyalı ürünleri sevdiğiniz birine de armağan edebilirsiniz. Ayrıca bu ürünler arasında özellikle yaz mevsiminde kullanabileceğiniz ve yarı dikdörtgen şeklinde olan AlbaStar çadır da vardır. Kurulumu otomatik olduğu için kolay ve pratik bir üründür. 200 cm ölçüye ve 2-4 kg ağırlığa sahiptir. Su geçirmez özelliğiyle ani bastıran yağmurlara karşı da içeridekileri güvenli bir şekilde koruyabilir. Aynı zamanda çadırda rahatlıkla kullanabileceğiniz AlbaStar uyku tulumu da bulunur. Bu tulum modelleri ile geceleri rahatlıkla keyifli bir uyku çekebilirsiniz. Böylece sabahları enerjik uyanabilir ve gününüzü aktif bir şekilde devam ettirebilirsiniz. Ayrıca tulum, içerisine soğuk havanın girmesini engelleyerek vücut ısısının düşmesini önler. Genellikle AlbaStar kullananlar tasarım detaylarından olumlu olarak bahsederler. Çünkü set olarak gönderilen ürünler müşterilerin kullanımına hazırdır. Müşteriler ürünleri ne kadar hızlı kullanmaya başlarlarsa onlardan memnun kalma ihtimalleri de artar. Beğenilenler arasında 100-200 gr ağırlığında olan ve bej rengi bulunan AlbaStar elegant da mevcuttur. Teleskopik özelliğiyle fiber malzemeden imal edilir. 390 cm uzunluğundadır ve gezer halkaya sahiptir. Bu gezer halka sayesinde ilk parçanın üzerindeki uç taraf baskılayan yükü hafifletebilir. Ayrıca iyi bir yalıtım malzemesi olarak adlandırılan AlbaStar insulate de mevcuttur. Profesyonel veya hobi amaçlı olarak balıkçılıkla ilgilenenler bu malzemeden faydalanabilirler. Markanın birçok müşteriye sunmuş olduğu yağmurluk tarzı kıyafetlerle kendinizi soğuktan kolaylıkla muhafaza edebilirsiniz. Kendinizi güvende hissedeceğiniz bu malzeme sayesinde yağmurlu havalarda bile özgürce hareket edebilirsiniz. Trendyol’dan bu ürün özelliklerini öğrendikten sonra diğer müşterilerin yaptığı gibi AlbaStar online alışverişlerinizi Trendyol’dan hızlı ve kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz.