İlgili Kategoriler
Araç Marka ve Model
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Araç Body Kit

" araması için 30595 sonuç listeleniyor

Araç Body Kit Hakkında Sık Sorulan Sorular

Body Kit Setinde Neler Vardır?

Araç modellerinin farklılaşıp zamanla hız kullanımının artmasıyla sürtünmeden kaynaklanan sorunları en az seviye indirebilen body kit setinde ön tampon eki, marşpiyel takımı ve arka tampon eki bulunur. Otomobillerde rüzgarın etkinliğini minimum seviyeye indirebilen bu ürünler; hava akımını üst oranlara çıkararak aracın performans gücünü artırabilir. Keyifli ve rahat bir sürüş deneyimi yaşamanız için idealdir. Aracınızı yıpratmayan sürüş güvenliğini arttırabilen malzemelerdir. Doğru monteleme işlemi ile aracınızın verimliliğini maksimum seviyeye çıkarabilirsiniz. Ön ve arka tampon bölgesine kolaylıkla kurulum yapabileceğiniz modifiye malzemeleri aracınızı kazalara karşı koruyabilir. Araçların arka tampon bölgesi, kaput, ön ve arka kısımdaki tamponlarda kullanılıp performans gücü yüksek bu ürünlerle yol güvenliğinizi üst seviyeye çıkarabilirsiniz.

Body Kit Nedir Ne İşe Yarar?

Body kit; modern tasarımı ve kaliteli yapısıyla ön plana çıkıp sürüş konforunuzu artırabilen özel tasarım üründür. Aracın hız seviyesini dengeleyerek hasar riskini minimum seviyeye indirebilen bu ürünler; ihtiyaç ve beklentilere cevap verebilir. Sportif ve şık görünümün yanı sıra virajlarda dönüş sağlarken savrulmayı önleyebilen oldukça emniyetli bir üründür. Hafif yapısı sayesinde kolaylıkla montajlanabilir. Arabadaki manevra kabiliyetini de önemli ölçüde arttırabilir. Fazla hıza karşı yüksek dayanıklılık gösteren bu ürünlerle aracınızın mekanizma hızını kolayca yavaşlatıp yükseltebilirsiniz. Aracınızın mekanizmasındaki değişikliklerle ayak uydurabilip araç parçalarınızı destekleyen özel üretim üründür. Aracın gövdesine doğru ve özenli bir şekilde monte ederek sürtünmeyi azaltabilirsiniz. Ayrıca yakıtı dengeli şekilde kullanabilirsiniz.

Body Kit Nasıl Takılır?

Rüzgar ve çeşitli manevralarla araçtaki sürtünmeyi en az seviye indirebilen body kit akıllı vidalarla kolay şekilde monte edilir. Yüksek hızlarda dahi sürtünmeyi önleyebilen bu ürünleri aracın gövdesine doğru monte edebilirsiniz. Kurulumu doğru şekilde yaparak aracı güvenli şekilde kullanabilirsiniz. Ayrıca araç yakıtını dengeleyerek bütçenizi koruyabilirsiniz. Vida ve silikon ile dikkatli bir montajlama yaparak aracınızın yere tam biçimde tutuşunu sağlayabilirsiniz. Araç performans kalitesini arttırabilir bu ürünler; hafif yapıda olduğu için modifiye uygulamaları zahmetsiz ve hızlı şekilde gerçekleştirilebilir. Aracınızın yapısını bozacak uygulamalardan kaçınarak modifiye malzemelerini alanında uzman teknik ekiplerden yardım alarak kolaylıkla kurabilirsiniz. Aracınızın markasına uygun kullanışlı ürünleri tercih ederek araç performans verimini arttırabilirsiniz.