Marka
Araç Marka ve Model
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Modifiye Ürünleri

" araması için 100.000+ sonuç listeleniyor

Göz Alıcı Modifiye Ürünleri Trendyol’da!

Her araç için kullanılan farklı modifiye ürünleri mevcuttur. Çoğunlukla görsel değişimler için kullanılarak göze hitap etmesi ve ilgi çekici olması hedeflenir. Performans ve görsel olarak iki gruba ayrılan modifiye araçlar üzerinde yapılan değişiklikleri ifade eder. Modifiye parçaları bu değişimi yapmaya yarayan araç gereçler olarak kategorize edilir. Otomobil bagajını örtmeye yarayan, arka koltuk ve arka cam arasında konumlandırılan pandizot yarı esnek veya sert malzemelerden üretilir. Dışarıdan gelen seslerin araç içine girmesini engeller. Ses sistemlerinin yerleştirilmesine destek olduğu için öne çıkar. Böylece sesin dışarı çıkmasına engel olur. Kolayca takılıp çıkarılabilen bir üründür. Oto cam filmi aracın orijinal camından koyu renge sahip olmasını destekler. Güneş ışınlarının direkt olarak araba içerisine girmesine engel olmaya yarayan malzemedir. Filtreleme yaparak oto koltuklarının güneşin zararlı etkilerine maruz kalmasını engelleyebilirsiniz. Bu sebeple koltukların kaliteli yapısı koruma altında olur. Güneş ışığı sürücülerin görüş açısını kısıtlayabilir. Işık yansımaları görmeyi zorlaştırır. Film sayesinde bu durumun getirdiği olumsuz etkilerin önlemi alınır. Mobilya veya inşaat sektöründe kullanılan nikelaj şerit şık bir görünüm sağlama amacı ile kullanılır. Yapışkanlı olma özelliği sayesinde pratik bir kullanımı vardır. Uzunluğu kolayca ayarlanabilir bir üründür. Cam çıtası ısı ve ses yalıtımı sağlamak amacıyla tercih edilir. Uzun süre boyunca kullanım ömrü sunarak araçlarınızı özel hale getiren modifiye ürünlerine Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Dikkat Çekici Modifiye Ürünleri Kullananlar

Aksesuar gruplarının geniş model yelpazesine sahip olan oto krom aksesuar çeşitleri dikkat çekicidir. Araçların yapısının ve dokusunun bozulmasını engelleyerek şık bir görünüm sunar. Nişastaların fiziksel, kimyasal veya enzimatik yöntemlerle yüksek sıcaklığa maruz kalması olumsuz sonuçları ortaya çıkarabilir. Yüksek basınç, pH ve darbelere karşı direnç sağlaması için elde edilen özel nişastalara modifiye nişastası denir. Uygulaması oldukça kolay olan bu tip aksesuarlar pratik çözümler verir. Monte etmek istediğiniz alana çift taraflı bantlar sayesinde kolayca yapıştırabilme imkanı sunar. Modifiye malzemeleri araçların dışına yapılan değişimler için kullanılır. Kolayca değiştirilerek eski haline getirildiği gibi farklı malzemelerle aracınıza zarar vermeden işlem yapabilirsiniz. Araç görünümü farklı kılmanıza yardımcı olur. Yapılan değişiklikler makyajlı kasa ile kaliteli sonuçlar verir. Tasarım açısından ekleme ve çıkarma yapılarak araç makyajlanır. Böylece aracı tamamen değiştirip yenilemeye gerek kalmadan sonuç alınır. Aracın piyasaya sürüldüğü tarihten belirli bir zaman geçtikten sonra modern görünüm kazanması için kasalara farklı parçalar yerleştirebilirsiniz. Otomobilin arka veya ön bölümüne çeşitli eklentiler eklenebilir. Tekerleklerin temas ettiği zemine bastırmak ve stabilize olmasını sağlamak için oto spoiler takılır. Önemli avantajı özellikle yüksek hızla seyir halinde olan otomobillerin yoldan sapmasını ve kaymasını engellemesidir. Takılan spoilerın otomobile uygun olması önemlidir. Yanlış uygulamalar yol tutuş kabiliyetini azaltabilir. Uyumsuz spoiler seçimleri yüksek yakıt tüketimine neden olur. Filtre, gösterge, disk aynaları, cam filmleri ve araç ızgaraları değiştirilebilir. El freni kaplamaları gibi işlemler için araba modifiye ürünleri bulunur. Araç içi döşemeler kısa sürede tamamlanabilir. Hem aracın dış etkenlere karşı korunmasını hem de estetik bir görüntü sunması sağlanır. Motosiklet modifiye ürünleri jantlar üzerinde etkili sonuçlar verir. Jant şeritleri, el koruma aksesuarları, stickerlar, aynalar, koruma takozları ve sinyal takımları gibi birçok farklı seçenekleri barındırır. Motosikletin dikkat çekmesini destekleyen parçalar ön plana çıkar. Modifiye ürünleri kullananlar tarafından yapılan yorum ve önerilere ulaşabilirsiniz. Kaliteli parçalar sağladığı estetik görünüm sayesinde yenilikçi çözümler sunar. Aracınızda değişiklik isterseniz farklı parçalara yönelebilirsiniz. Değişim sağlayan ürünleri Trendyol’da bulabilirsiniz.

İşlevsel Özellikleriyle Modifiye Ürünleri Modelleri

Araçlarının dış görünüşünde değişiklik yapmak isteyenler farklı sonuçlara ulaşabilir. Modifiye ürünleri satın alarak bu ihtiyacı rahatlıkla giderebilirsiniz. Görsel veya işlevsel olarak destekleyici parçaları değerlendirebilirsiniz. Kişiselleştirme işlemini arabaların üzerinde yapabilirsiniz. Cam filmleri aracı, sürücüyü ve yolcuları güneşin zararlı etkilerinden korumayı başarır. İşlevsel özelliği sayesinde sevilen farklı parçaları inceleyebilirsiniz. Camın aldığı darbeler sonucu kırılıp parçaların etrafa yayılmasını önler. Hem insan sağlığını hem de araç sağlığını koruyarak çok amaçlı bir hizmet kalitesi sunar. Tasarımdan sıkılanlar için kolay ve pratik bir şekilde uygulanması mümkün olan parçalar vardır. Eski haline dönüşümünün kolay olması nedeniyle modifiye ürünleri tavsiye edilir. Aynı parçanın farklı model, renk ya da uzunluk gibi ayırt edici özellikleri bulunur. Farklı ölçüler doğru kasaya göre seçim yapmanızı destekler. Araçların model yılına göre değişen parçalarını uygun biçimde kullanabilirsiniz. Gerekli ekipmanları olan müşteriler kısa sürede montaj yapabilir. Modifiye ürünleri modelleri her zevke hitap etmeyi başarır. Göze hitap eden parçalar işlevsel yapısı sayesinde önde olur. Kendi zevkinize ve oluşturmak istediğiniz görsele göre seçim yapabilmeniz mümkündür. Orijinalinden farklı bir tasarım oluşturarak kişisel dokunuşlarda bulunmak kalite sağlar. Performans açısından yüksek verim yakalamanızı destekleyen tasarımları değerlendirebilirsiniz.. Tüm dikkatleri üzerinizde toplamanızı sağlayan modellere yönelebilirsiniz. Bazı modeller fosforlu yapısı sayesinde parlaklık sunar. Gece sürüşlerinde fark edilmeyi sağlayan parçalar motosiklet sürücüleri tarafından yaygın biçimde tercih edilir. Bazı arabaların rüzgarlığında fosfor detayları yer alabilir. Görselliği ile ilgi çekip merak uyandıran bu aksesuarlara ulaşım sağlayabilirsiniz. Çeşitli bölgeler için özel olarak üretilen parçaları değerlendirebilirsiniz. Kasaya uyum sağlayan parçaları istediğiniz zaman yenileyebilirsiniz. Yenileme imkanı veren parçalar farklı taşıtlarda kullanılır. İşlevsel özellikler sağladığı için beğenilen ürünleri Trendyol’da inceleyebilirsiniz.

Avantaj Sunan Modifiye Ürünleri Fiyat Seçenekleri

İhtiyacınız olan ölçülerde sahip olmanızı destekleyen parçalar vardır. M odifiye ürünleri yorum bölümünde müşteri deneyimlerine göz gezdirme şansınız bulunur. Böylece kafa karışıklığı ya da kararsızlık yaşadığınız durumlarda net bir fikre sahip olabilirsiniz. Yorumlar ve tavsiyeler seçim yaparken yol gösterir. Fiyatlandırmaların farklı sonuç vermesi müşterileri memnun bırakır. Modifiye ürünleri kampanya zamanları sayesinde uygun fiyatlara sahip olmanızı destekler. Uzun ömürlü ürünler olması gerekçesi ile sevilen parçalar işlevselliği ile öne çıkar. Zarafet sunmayı başaran parçalar hareket halinde veya park ederken dikkat çeker. Modifiye araç ve gereçleri koruma sunar. Koruma odaklı üretilen parçalar müşteriler için avantaj sunar. Görünüm olarak beğenilen seçeneklerin koruma vermesi önemlidir. Modifiye ürünleri indirim dahilinde bulunabilir. Bu fırsattan yararlanabilmek için araştırma yapmanız yeterli olur. Böylece sunulan fırsatları gözden kaçırma ihtimaliniz minimuma iner. Estetik görünümü destekleyen parçalar farklı araç tiplerine uyum sağlar. Uyumlu görünüm sayesinde yenilikçi tasarım ortaya çıkar. Arabaların modern şekilde düzenlenmesi dikkat çekici olmasıyla sonuçlanır. İç veya dış kaplamalarla koruma odaklı tasarımlara yönelebilirsiniz. Modifiye ürünleri online olarak satışa sunulduğu için hızlı bir şekilde ihtiyacınız olan modeli bulabilirsiniz. Kolay ve pratik uygulamaları sayesinde bahçede, otoparkta ya da dilediğiniz her yerde profesyonel bir yardım almadan kolayca uygulayabilirsiniz. Modifiye ürünleri fiyat aralığı farklı sonuçlar verir. Fiyatların değişim göstermesi malzemelerin yapısına bağlı olabilir. Büyük kaplamalar dayanıklı malzemelerle dizayn edilir. Küçük çıkartmalar cama veya iç mekanda torpidolara yapıştırılabilir. Otomobil dekorasyonu için gerekli olan modeller dikkat çekicidir. Yenilikçi görünüm kazanmanızı destekleyen modellere ulaşım sağlayabilirsiniz. Araba veya motosiklet için üretim yapan markalar olduğu gibi kamyonlar için üretim yapan markalar vardır. Sürüş kalitesine keyif katan ürünleri Trendyol’dan satın alabilirsiniz.